POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Maj 12, 15:56
Mini zasady by Aggy ^_^
Autor Wiadomość
Aggy 
Pewnie nie zna PokeMana
Memento mori..

Kontakt:
Wysłany: 28 Wrzesień 09, 20:32   Mini zasady by Aggy ^_^

Nie mam takiego tematu, a byłby on potrzebny. Dzięki niemu obejdziemy się bez nieporozumień i dopisków PS podczas gry. Przynajmniej raz na tydzień, czy dwa jest obowiązkowe dokładne oglądnięcie mojego regulaminu, gdyż często go zmieniam. (Regulamin ostatnim razem był edytowany 2 października br.)

Nieobecnosci
Nie zamierzam zakładać tematu nieobecności. Moim zdaniem jesteście już na tyle "duuuuzi", aby wiedzieć, że jeśli czeka was dłuższy wyjazd to należy mnie powiadomić. Wszystko jedno jak - dopisek w grze, prywatna wiadomość, czy rozmowa na Gadu-Gadu. Po tygodniu niezapowiedzianej nieobecności i braku odpisu w grze zostaje ona zablokowana za nieaktywność, a w archwium oznaczona kolorem pomarańczowym. Po kolejnym tygodniu, jeśli gracz nie poprosi o odblokowanie gra zostaje usunięta. I jeszcze jedna uwaga - jeśli Twoja gra została trzy razy zablokowana z tego powodu prośby na nic się zdadzą - gra trafia do kosza.

Wymagania, co do postów
Wymagam pisania długich, mądrych i przemyślanych postów. Wyznaję zasadę, że lepiej odpisać raz dziennie, a porządnie na kilkanaście linijek tekstu, niż zrobić to pięć razy, jednak każdy opis będzie zawierał dwie, góra trzy linijki. Jeśli ciągle będzie się to powtarzało ostrzeżenie macie zagwarantowane. W swoich odpowiedziach bardzo liczy się także gramatyka, stylistyka i ortografia, czyli na chłopski rozum uwzględnianie polskich znaków (np. ć,ś,ó..) oraz używania przecinków i innych znaków interpunkcyjnych. Zdania muszą być także zbudowane poprawnie, bez przesady, żeby ktoś mi napisał:
Cytat:
Idę do lasu jutro rano i gadam z mamą...

Nie akceptuję także odpisów w stylu:
Cytat:
Szukam przeciwnika do walki!/Idę do najbliższego miasta.
<-- no po prostu WRRR! Zmuszacie mnie wtedy do wymyślenia dosłownie wszystkiego + do myślenia za was. Wszystkie odpowiedzi w grach należy także pisać w pierwszej osobie, czyli nie poszedłem, tylko idę.

Dbajcie o dobre mienie forum!
Angażujcie się w grę, ale także w życie forum. Twórzcie projekty, bądźcie aktywni, często pomagajcie i piszcie dużo postów (byle sensownie). Jeśli zauważę, że któryś z moich graczy zaangażował się w życie forum na pewno nie ominą go nagrody w grzę.

Najlepiej, aby każdy gracz miał moje G w razie potrzeby. Możecie je wziąć z mojego profilu, ale dla leniuszków podaję ^_^ 1575528. Pozdrawiam -=Aggy=-

Archiwum Gier

Relo@d - Gra usunięta za nieaktywność.
Karoten - Gra przeniesiona do 4xIjestęgłup
T0m Bombadil - Gra usunięta za nieaktywność.
Duskbrood - Gra zakończona - ban za nie przestrzeganie zasad forum/mojej gry i przezywanie mnie oraz przezywanie moich rodziców.
Matik - Gra usunięta za multi-konto gracza. Na jednym grał u mnie, a na drugim u Nolfy.
Matiz - Gra przeniesiona do 4xIjestęgłup
Azmir - Gra usunięta za nieaktywność gracza.
Luki1929 - Gra usunięta za nieaktywność gracza.
DragonKing - Gra zakończona. Powód?: Brak czasu gracza.
Masta912 - Gra usunięta za nieaktywność.
PitBull123 - Gra usunięta za nieaktywność.
Thomas - Gra usunięta za nieaktywność gracza.
Jasion - Gra w toku.
Shenron - Gra przeniesiona do 4xIjestęgłup [powód: moja nieobecność]
Pakey - Gra przeniesiona do 4xIjestęgłup [powód: moja nieobecność]
Mentos - Gra zakończona, z powodu braku czasu gracza..
Tomix - Gra usunięta, z powodu nie przykładania się do rozgrywki [gra usunięta przeze mnie, nie z woli gracza]. Oprócz tego niejednokrotnie został w niej naruszany mój regulamin, więc można powiedzieć, że to było w większości powodem usunięciem przygody.
Drzewko - Gra usunięta za nieaktywność.
Bagon - Gra usunięta za nieaktywność gracza.
Angelo - Gra usunięta za nieaktywność gracza.
Dumbas - Gra usunięta za nieaktywność gracza.
Hydro - Gra usunięta za nieaktywność gracza.
Sammy15 - Gra w toku.
Emachel - Gra w toku.
Moon Tai - Gra w toku.
Emezis - Gra w toku.

Podsumowanie Archiwum

Łączna ilość gier: 26
Łączna ilość gier w toku: 5
Łączna ilość gier zablokowanych za nieaktywność: 0
Łączna ilość gier usuniętych za nieaktywność: 12
Łączna ilość gier usuniętych z powodu naruszenia regulaminu: 3
Łączna ilość gier zakończonych: 2
Łączna ilość gier przeniesionych do innych MG/do mnie: 4

Legenda:

Gry aktywne
Gry zablokowane za nieaktywność
Gry usunięte, z powodu naruszenia regulaminu
Gry zakończone [prośba graczy, bądź też moja decyzja]
Gry usunięte za nieaktywność
Gry przeniesione do innych MG, bądź od innych MG

Powyższe gry pochodzą z czasów mojej dekady MG na Revivalu oraz PokeRangu (na tym drugim jestem dalej :P) ^_^