POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Lost: Zagubieni
Autor Wiadomość
Viken 
Pewnie nie zna PokeMana
Gary Oak



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Alabastia
Wysłany: 28 Luty 09, 15:22   Lost: Zagubieni



Na niezamieszkanej i tajemniczej wyspie rozbija się samolot. 48 pasażerów cudem uchodzi cało z katastrofy. Jeden z rozbitków, chirurg Jack Shephard organizuje pomoc medyczną dla rannych, stając się tym samym nieformalnym liderem otaczających go ludzi. Nadzieje na ratunek z zewnątrz okazują się płonne - samolot przed upadkiem zmienił kurs podążając w nieznanym kierunku. Grupa ocalałych musi porzucić swoje dotychczasowe życie zamieszkując w coraz bardziej tajemniczym i nieprzyjaznym miejscu. Jednak szybko odkryją, że na wyspie jest jeszcze ktoś inny.

Kocham ten serial i serdecznie polecam! Przy okazji też Was witam, bo jestem tu nowy. Oglądacie Zagubionych? Co o nich sądzicie? :cool:

Sygnatura użytkownika
 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 09, 15:41   

nawet fajny gdy leci na AXN to go oglądam ale nic takiego nie widzę w tym serialu


P.S fajny avat ;p sam zrobiłeś tez mi zrób z garym ;p

 
     
Mack 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 96
Wysłany: 28 Luty 09, 16:03   

Tak kiedyś to uwielbiałem :P Pierwszą i trzecią serię oglądnąłem całą, a trzecią do chyba 16 odcinka... :/ Chciałbym to jeszcze pooglądać bo ciągle leci, znacie może jakąś stronę z odcinkami online??

Sygnatura użytkownika
 
     
Viken 
Pewnie nie zna PokeMana
Gary Oak



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Alabastia
Wysłany: 28 Luty 09, 16:34   

Mack napisał/a:
Chciałbym to jeszcze pooglądać bo ciągle leci, znacie może jakąś stronę z odcinkami online??


A nie lepiej ściągać? O wiele lepszy klimat! Mógłbym dać Ci stronkę gdzie są linki :)

Sygnatura użytkownika
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 09, 21:05   

Serial banalny jak lato z radiem, rozbitkowie na wyspie z tajemniczym jogurtem pożerającym rozbitków.
Rany, gorszych seriali chyba nie ma.
Moim zdaniem: GNIOT!

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 1 Marzec 09, 11:39   

DominLoL napisał/a:
Moim zdaniem: GNIOT!

A zdaniem wielu milionów polaków : Debeściak.
Najzabawniejsze jest to, że w Polsce powstało Aż 3 wersje polskie, oddzielna dla TVP, oddzielna dla N-ki i jeszcze inna dla AXN - to jest dopiero Gniot - tyle, że organizacyjny.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Viken 
Pewnie nie zna PokeMana
Gary Oak



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Alabastia
Wysłany: 1 Marzec 09, 13:51   

DominLoL napisał/a:
Serial banalny jak lato z radiem


Tu akurat nie trafiłeś. Chyba że oglądasz i myślisz zupełnie o czymś innym. Pełno tajemnic, zagadek. W odcinku 4x07 są "niby wspomnienia": Sun rodzi w szpitalu, a jej mąż próbuje zdążyć do szpitala. W końcu się tam dostaje i okazuje się że przyszedł do córki jakiegoś polityka, a zaraz potem mówi pielęgniarce że jest żonaty od 3 miesięcy. Potem Sun kiedy urodziła, idzie "odwiedzić" męża.. ale na cmentarzu. Niemało kto się domyśli że Sun miała flashboardy, a jej mąż retrospekcje. W 5 sezonie natomiast to już jest zupełne poplątanie. Na wyspie akcja dzieje w jakimś czasie, w świecie zewnętrznym 3 lata później a do tego wchodzi jeszcze czasoprzestrzeń. :P

Sygnatura użytkownika
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 1 Marzec 09, 18:23   

A Sonic to co?Nikt się tym nie interesuje ;d.Biega jakiś Super Man i rozwala jakieś roboty stworzone przez doktora Eg?(Chyba?).Który chce cały świat zamienić w roboty. Popieram, musi być baaaardzo ciekawe lubię filmy przygodowe.(Niestety nie oglądałem TV nie mam od 4-5 lat :zalamany: )
 
     
akonic 
Pewnie nie zna PokeMana
akonic


Wiek: 45
Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 0
Wysłany: 22 Czerwiec 15, 11:13   

Zagubieni - świetny serial:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.