POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
XOne vs PS4 ( vs. Wii U ) - Walka stara niczym świat

Mój faworyt to...
PS4
33%
 33%  [ 2 ]
Xbox One
16%
 16%  [ 1 ]
Wii U
50%
 50%  [ 3 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 13 Sierpień 13, 13:45   XOne vs PS4 ( vs. Wii U ) - Walka stara niczym świat

Nie muszę chyba mówić o co chodzi. Jaka konsola waszym zdaniem wygra w wojnie nextgenów, PS4, XboxOne a może niepozorne jak zawsze dziecko Nintendo będące ( jak mawiają internauci ) zawsze w tyle, Wii U?

Mój faworyt? O ile walka pomiędzy Sony i M$ wygląda naprawdę ciekawie ( co chwila coś się zmienia, dzisiaj już wiadomo że Xbox będzie działał bez kinecta) o tyle moim faworytem jest Wii U.

Jasne, PS4 i XOne zrewolucjonizują rynek gier i same gry, każde na swój sposób, ale to co dało nam nintendo jest naprawdę genialne i moim zdaniem szkoda że nie wszyscy to widzą a niektórzy deweloperzy to lekceważą ( przykład od Ubisoftu, Rayman Legends, ogłoszony jako exclusive Wii U, teraz tytuł multiplatformowy na X360/PS3/PC/Vitę ). Sega idzie za ciosem ogłaszając kolejne trzy gry z seriem jeżem jako ekskluzywy na konsole nintendo, Sonic Lost world jest jednym z kilku idealnych( zaraz obok Mario i w/w Raymana ) przykładów na to jak kreatywnie można wykorzystać Padleta który znajduje się w konsoli. Możemy grać a ktoś może oglądać TV na ekranie telewizora, a czemu?
Bo obraz jest streamowany przez konsolę na padlet, i to jest naprawdę fajny pomysł, bo nie trzeba mieć nawet TV by się bawić.

Bo nie chodzi tylko o mocny sprzęt, którymi napakowane są PS4 i Xone, chodzi też o radość grania i intuicyjność i o ogólny Fun, a co jak co, ale to gry wydawane na konsole Nina dają zawsze i od dawna, dla wielu zaczynało się od SNES'a z którego gry wciąż żyją i ich potomkowie znajdują się nawet dzisiaj na konsolach sony/M$ i PC.
Mówi się że Wii U ( albo ogólnie, konsole od nintendo ) są tylko dla casuali albo niedzielnych graczy, i jeśli dla kogoś jestem takim graczem skoro nie jaram się nowymi przygodami Kratosa/Marcusa jak jechowy dębowymi drzwiami za którymi jest meeting rodziny, to nie będę się z nim kłócił. Gracz to pojęcie względnie które za bardzo się rozrosło i trudno je zdefiniować, dlatego nie mam zamiaru zaczynać dyskusji o znaczeniu tego słowa z osobą, dla której jaranie się konsolą nintendo jest obrazą świętości, dla mnie ma być przedewszystkim fun, a o to chodzi w graniu, by się przede wszystkim oderwać od rzeczywistości, odprężyć, nie?

Czemu nie wybrałem PS4/XOne?

O ile to pierwsze przekonuje mnie tym co oferuje ( konto, multi itd) a to drugie ma jak zawsze zajefajnego pada ( bez urazy psowcy, ale wasz pad mi nie leży w dłoni i tyle ), o tyle żadne ( prawie ) tytuły startowe mnie nie jarają a jak już się jakiś zdarzy, to po kilku latach i tak znajdzie się na PC ( nie mówię o serii z Kratosem czy Marcusem ) i wtedy go sobie kupię/ściągnę. A jeśli chodzi o tytuły na Wii U, zawsze znajdywał się taki co mnie jarał( w tym roku jest to wspomniany Soniacz ) i jak bozia da ulepszoną wersję konsoli ( np. Lite z chudszym/lżejszym padletem i wydajniejszą baterią ), to kupię sobie za własne, ciężko zarobione pieniądze.

A jakie jest wasze zdanie?

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 13 Sierpień 13, 13:50, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 13 Sierpień 13, 14:54   

Ameryka - Wii U
Europa - PS4

Powiem tyle, bardziej rozpisywać się nie będę, bo zaraz coś zostanie użyte przeciwko mnie ;3

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Dew389 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 22
Skąd: Mudkipzowo
Wysłany: 13 Sierpień 13, 20:15   

Europ - Xone and PS4

Sygnatura użytkownika
Jestę Dew =)
 
     
GRYzonie 
Pewnie nie zna PokeMana
GRYzonie


Wiek: 32
Dołączyła: 23 Maj 2015
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19 Kwiecień 16, 18:52   

WiiU - jedyna konsola ze wspaniałym Gamepadem i opcją gry na Wiilotach :)

Chociaż na PS4 ma wyjść Final Fantasy 7 HD... :(

Sygnatura użytkownika
Kanał Youtube o grach/konsolach/gadżetach: https://www.youtube.com/c/GRYzoniePolska
 
     
PikaKnight 
Pewnie nie zna PokeMana
PikaTeam



Wiek: 27
Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 50
Skąd: Zabrze
Kontakt:
Wysłany: 21 Kwiecień 16, 17:26   

Hmm... Nie posiadam PS4 ani Xbox One aby się o nich za wiele wypowiadać, wyciągnę więc jeden najprostszy argument. Nie mam tam w co grać.

Z gier na PS4 interesuje mnie obecnie tylko Ratchet & Klank. Świetna platformówka 3D, czyli typ gier, który uwielbiam. Może jeszcze Knack i Resogun byłyby ok. Ale płacić za konsolę 1500zł by pograć w 3 gry? Jak będzie nowy (i udany) Crash Bandicoot od Naughty Dog to mogę pomyśleć ;) Wtedy do nadrobienia miałbym R&K, Crasha i Knacka ;)

Na Xbox One sprawa wygląda jeszcze gorzej. Tutaj mam tylko uwielbianą przeze mnie Forzę, która... i tak trafi na pecety (6 w wersji okrojonej APEX, a przyszłe ponoć w pełnej wersji). Lapek mam mocny, po co mi więc konsola? Może RARE Replay jest fajne... ale większość z gier ograłem dawno...

Na Wii U mam w co grać. 600 godzin ze Splatoonem mówią same za siebie. Do tego tonę czasu spędziłem z Mario Kartem, Smashem. Ograłem świetne Super Mario 3D World, jak i mocno hejtowanego, lecz świetnego Star Fox Zero (który nie wygląda tak źle, jak piszą, serio). Mam jeszcze długą listę gier do nadrobienia, na których funduszy mi nie starcza ;) Przykładowo czeka na mnie w paczkomacie pewna ciekawa, związana z tematyką tego forum gierka do odebrania, po którą wybiorę się zapewne wieczorem ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.