POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
25 Styczeń 17, 07:40
PokemonOnline
Autor Wiadomość
Aschen 
Pewnie nie zna PokeMana
Aschen

Kontakt:
  Wysłany: 7 Czerwiec 15, 21:34   PokemonOnline

Dużo osób , fanów pokemonów szuka związane z nimi gry. Jedną z takich gier jest PokemonOnline ( link podany na dole postu) . Jest to według mnie najlepszy OTS w Polsce który ciągle się rozwija. Najlepsza administracja i wspaniali ludzie to atuty tego serwera.
Naprawdę warto zagrać w tę grę. Pokemony wielu generacji , liczne eventy , rozmaite startery powodują że ta gra naprawdę jest warta uwagi. Nie czekaj! Pobierz i zagraj!

Główna strona PokemonOnline:
http://www.pokemononline.pl/

Fanpage PokemonOnline:
www.facebook.com/Pokemononlinepl?fref=ts

Gracz : Aschen

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 8 Czerwiec 15, 22:11   

Zły dział. Nikogo nie obchodzą takie gierki. Mamy już reklamę tej.

Poza tym napisałeś to zbyt dziadowo by dać mi jakąś podstawę do wyśmiania posta. Dzięki koleś.

Użytkownik: Kowaltymesz von Scimitar Zwalczający Gówniane Rzeczy I

Chociaż. Poprzednia reklama została napisana dwa lata temu. Coś tego pokroju przetrwało dwa lata. Winszuję i zwracam honor.

Ale i tak nikogo nie obchodzicie.

Także ten. Popracujcie nad reklamą i starajcie się utrzymać kontakt z stroną na której się reklamujecie. Bo jeśli robicie tak że wchodzicie, umieszczacie w randomowym miejscu reklamę i się już nie zjawiacie to zniechęcacie. Tak bardzo widać jak macie w dupie nas jako społeczność a liczycie na to że ktoś coś wam da za ilość reklam. A jak jesteście adminem i reklamujecie w tak dziadowy sposób to pozdrawiam.

Sygnatura użytkownika

Sub-Zero 
Pewnie nie zna PokeMana
Z klanu Lin Kuei

Wysłany: 9 Czerwiec 15, 20:37   

Podziwiam cię, że zawsze znajdujesz czas i chce ci się odpisywać na ten miliard reklam który tu przychodzi. Jej.

Sygnatura użytkownika

-I will have my revenge. But I will not kill Sub-Zero.
-Will not? Or 'can' not?

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 11 Czerwiec 15, 13:48   

Granie w pokemony to zajęcie jakie pozwala mi odetchnąć od uczelni czy pracy. Stąd też zaglądam co tam się dzieje na scenie fanowskich gier a jeśli są to polskie gry to podwójna radość(choć jeśli już w coś gram to raczej oficjalne gry). Jestem ciekaw po prostu kiedy nastąpi jakiś większy krok do przodu. Bo teraz taka scena stoi w miejscu praktycznie od kiedy tylko zacząłem istnieć na PPSie(okolice 2007). U nas w Polszy jest ten problem że każdy kto mógłby zrobić coś ciekawego nie chce tego robić. Bo są gry oficjalne i są dobre. A twory tibiopodobne tworzą się same stąd też pojawiają się takie reklamy.
W sumie to mógłbym olać te reklamy ale dostałem pozwolenie od Conquesta. A pozwolenie od Conquesta to jak nakaz. Dlatego staram się. Z resztą lubię to robić. Mogę być odważny bo wiem że nikt na takie komentarze nie odpowie. Tacy goście znikają. W przeciwnym razie siedziałbym cicho bo należę raczej do wstydliwych kowaltów :/
No i jeszcze jedno. PC to pierwsza "duża" foruma na jaką się zarejestrowałem. Stąd też chciałbym oddać jej cześć chociażby w ten sposób.

Sygnatura użytkownika