POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Pokemon Shufle
Autor Wiadomość
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27 Październik 15, 13:04   Pokemon Shufle

Bo nie wypada by tak popularna gra miała pusty dział.
Połącz trzy w linie. O tym jest Shuffle. Znamy to chociażby z przeróżnych wersji "Kryształków" czy Puzzle Questa. Co więc wyróżnia Shuffla od innych gier? Tym razem łączymy ze sobą główki Pokemonów. Oznacza to tyle że dobierając skład na plansze trzeba by uwzględnić parę rzeczy. Zależności typowe(choć w ograniczonej formie), Mega Ewolucje czy umiejętności stworzeń. Do tego dodajcie cotygodniowe Eventy i aktualizacje. To wszystko ma tu znaczenie. Ale po kolei. Trawa działa na wodę, woda na ogień a ogień na trawę. Wszyscy to wiemy i w Shufflu tak to właśnie działa. Niestety stworzenia dwutypowe mają tylko jeden typ skąd o poczwórnych zapomnijcie. Więc mogą wychodzić dziwne kwiatki jak latające poki na które superefektywnie działa walka(Skarmory pzdro). Jednak dwutypowość zniszczyłaby balans rozgrywki więc możemy im to darować.
Mega Ewolucje. Jeśli posiadacie kamyk do danego stworka i umieścicie go na pierwszym miejscu drużyny to po paru combosach z nim uaktywni się Mega Ewolucja. Daję ona nową umiejętność Pokemona która to zazwyczaj pomaga wyczyścić planszę. Niszczenie planszy w poziomie/pionie, wypełnianie planszy główkami Mega stworka czy wchłanianie główek o tym samym typie. To tylko niektóre z tych umiejętności i są one na prawdę pomocne.
Umiejętności. Każdy stworek jakąś ma. Każda ma jakąś szansę na aktywacje. Bywają plansze które wymagają używania tychże. Niestety nie jestem od tego specem i jeśli są jakieś pytania to polecam skontaktować się z Polską Guru od Shuffla. To jest z Chicorii z PVF której posty ułatwiły mi grę w znacznym stopniu.
Aktualizacje są co tydzień. Dodają wtedy nowe Eventy. A to Saffari gdzie losowo spotykamy jednego z pięciu stworzeń. A to Escalation Battle gdzie walczymy z pokiem i z każdą pokonaną planszą ta staje się coraz trudniejsza. A to czasowe wyzwania gdzie określona pula najlepszych otrzymuje Mega Kamień dla pokonywanego stworzonka. Serio jest co robic. A w międzyczasie robicie plansze z Maina, Speciale(to samo co w Maine ale zamiast określonej ilości ruchów walczycie na czas), czy też zbieracie kasę na kolejne Eventy. Bez niej ani rusz.
Gra posiada mikropłatności jednak podejrzewam iż używanie ich zabiłoby wam ochotę na nią. Właśnie te ograniczenia sprawiają iż ta się nie nudzi tak szybko. Także polecam.

Sam grałem do wczoraj. Nastał ten moment gdzie trzeba powiedzieć sobie dość. W moim wypadku nastał on gdy zapomniałem o Evencie i nie podszedłem do niego w ogóle. Złość, frustracja, zielona skóra i takie tam. Shuffle zniknął z karty SD dość szybko. Jednak nie żałuje czasu jaki z nim spędziłem.

Sygnatura użytkownika
 
     
GRYzonie 
Pewnie nie zna PokeMana
GRYzonie


Wiek: 32
Dołączyła: 23 Maj 2015
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19 Kwiecień 16, 17:16   

Z samego zdziwienia ujrzenia Pokemonów na google playu ściągnęłam. Troszkę sobie pograłam, ale oczekiwanie na serduszka potrafi zniechęcić każdego. Poza tym dość nieprzyjemnie się leveluje... Średnio jestem przekonana. Swoją drogą, kiedyś trafiłam na dziwną azjatycką (nie jestem w stanie określić języka, może chiński?) grę o Pokemonach, gdzie odbywa się normalne walki Pokemon - gra przepiękna, nigdzie jednak nie ma loga Nintendo. Niestety, niezrozumienie języka sprawiło, że gra zniknęła z telefonu szybko, niemniej czekam na angielską wersję :)

Sygnatura użytkownika
Kanał Youtube o grach/konsolach/gadżetach: https://www.youtube.com/c/GRYzoniePolska
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.