POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Conquest
23 Pa¼dziernik 15, 12:52
Jakie gry na DSa?
Autor Wiadomo¶æ
Szymb 
Nosi czapkê Asha
*derp*



Wiek: 28
Do³±czy³: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Sk±d: Sinnoh
Kontakt:
Wys³any: 11 Maj 10, 21:50   Jakie gry na DSa?

Jakie polecacie dobre gierki na Nintendo DS, które nie maj± w nazwie Poke, a fajnie siê w nie gra?

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 30
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 324
Sk±d: WHEEKEND
Kontakt:
Wys³any: 11 Maj 10, 22:35   

Assassin's Creed
Wszystkie gry LEGO
i wszelkie gry muzyczne.

@DOWN

cicho badz ;d

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez XaroX 11 Maj 10, 22:45, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
De 
Gapa, gubi PokeBalle



Do³±czy³: 10 Pa¼ 2009
Posty: 117
Kontakt:
Wys³any: 11 Maj 10, 22:44   

XaroX napisa³/a:
Assassin's Creed
Wszystkie gry LEGO
i wszelkie gry muzyczne.


Kolegi nie sluchaj, bo nie ma pojecia o tym.

- Final Fantasy III i IV, i spin-offy typu Crystal Wings
- New Super Mario Bros
- Mario Kart
- Kingdom Hearts
- Dementium I & II
- Sands of Destruction (lub World of Destruction)
- Soma Bringer
- Phantasy Star 0
- Call of Duty dwie czesci
- Brothers in Arms
- GTA Chinatown Wars
- WarioWare
- World Ends With You

to sa te co mam na karcie mojej :P A tego jest ZNACZNIE wiecej. Odwiedz jakies DeeSowce, Skizo, czy inne strony co maja katalog gier i wybierz ;)
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Sk±d: Z internetów
Kontakt:
Wys³any: 12 Maj 10, 08:39   

saga MegaMan Star Force (dobrze siê gra, ciekawa fabu³a, ³atwy gameplay, w razie k³opotów pisz, jedtem w tym obcykany :D )
Naruto Shippuuden Ninjutsu Zenkai Chakrash!(po japoñsku ale jest patch na nazwy bohaterów i jutsu wiêc luz)
MegaMan ZX/ZX Advent(dobre gry, fajny gameplay i fabu³a)
I MegaMan Zero Coletcion( ale to dopiero na wakacje, bo w czerwcu premiera, 4 gry z sagi MegaMan'a Zero, uwa¿anej za najbardwiej wymagaj±ce i najbardziej wci±gaj±ce gry w histori MegaMamn'a, gor±co polecam)

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
kowalt 
Powoli siê wkrêca
kuce s± be



Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Cze 2009
Posty: 871
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 12 Maj 10, 12:43   

CO do Assasin Creda to trzeba to lubiæ.
A do LEGO to nie wiem co chcesz, Bardzo przyjemnie siê gra.

To zale¿y jakie gry lubisz.
Poleci³bym wiêkszo¶æ wcze¶niej poleconych plus ode mnie:
Ninja Gaiden
The World Ends With You
Trzy czê¶ci Castlevani
Je¶li lubisz to Yugioh.

Podaj przyk³ady gier które lubisz to postaram siê dopisaæ co¶ ciekawego.

Sygnatura użytkownika
 
     
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 12 Maj 10, 17:20   

Mario Party DS
Mario & Sonic at the (Winter) Olympic Games
Mario & Luigi: Bowser's Inside Story!
MegaMan Battle Network 5: Double Team DS
Nintendogs: Best Friends
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass
The Legend of Zelda: Spirit Tracks
wy¿ej wspomniane Lego Star Wars: The Complete Saga
Super Mario 64

And more more...
 
     
Szymb 
Nosi czapkê Asha
*derp*



Wiek: 28
Do³±czy³: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Sk±d: Sinnoh
Kontakt:
Wys³any: 12 Maj 10, 19:30   

Cytat:
Final Fantasy III i IV, i spin-offy typu Crystal Wings
- New Super Mario Bros
- Mario Kart
- Kingdom Hearts
- Dementium I & II
- Sands of Destruction (lub World of Destruction)
- Soma Bringer
- Phantasy Star 0
- Call of Duty dwie czesci
- Brothers in Arms
- GTA Chinatown Wars
- WarioWare
- World Ends With You

W ff nie gram, nie interesuje mnie...
W Mario nawalam ca³e dnie...
W Kart te¿.
A co to Kingdom Hearts?
Ni¿ej tytu³y w ogóle mnie nie poci±gaj±...
Warioware to moja pierwsza gra na DS
The world ends with you... S³ysza³em same dobre rzeczy...
Cytat:
saga MegaMan Star Force (dobrze siê gra, ciekawa fabu³a, ³atwy gameplay, w razie k³opotów pisz, jedtem w tym obcykany )
Naruto Shippuuden Ninjutsu Zenkai Chakrash!(po japoñsku ale jest patch na nazwy bohaterów i jutsu wiêc luz)
MegaMan ZX/ZX Advent(dobre gry, fajny gameplay i fabu³a)
I MegaMan Zero Coletcion( ale to dopiero na wakacje, bo w czerwcu premiera, 4 gry z sagi MegaMan'a Zero, uwa¿anej za najbardwiej wymagaj±ce i najbardziej wci±gaj±ce gry w histori MegaMamn'a, gor±co polecam)

Tja, w ogóle nie lubie MM, a Naruto przeszed³em 3 razy, nie poci±ga mnie...
Cytat:
Ninja Gaiden
The World Ends With You
Trzy czê¶ci Castlevani
Je¶li lubisz to Yugioh.

1. Nieeeeeee!
2. By³o, chêtnie zagram.
3. A co to?
4. NIEEEEEEEEEEEEEEEE!
Cytat:
Mario Party DS
Mario & Sonic at the (Winter) Olympic Games
Mario & Luigi: Bowser's Inside Story!
MegaMan Battle Network 5: Double Team DS
Nintendogs: Best Friends
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass
The Legend of Zelda: Spirit Tracks
wy¿ej wspomniane Lego Star Wars: The Complete Saga
Super Mario 64

£aaaa... Gry g³ównie dla bachorów... ale napiszê o ka¿dej grze co¶.
Mario Party wymiata, super gra! Ale z 2007...
W MASATOWG gram prawie codziennie, w letnie te¿! Suuuper, Yoshi i Amy rulez!
W MALBIS gram aktualnie, trudna, ale baaaaardzo zabawna gra!
Megaman to nie dla mnie...
Nintendogs... Gra³em, ale siê znudzi³o.
TLOZ obie czê¶ci... no fajnie bêdzie siê gra³o!
LSW to totalna pora¿ka na Dsa, szczególnie Complete saga. Na PC jest spoko :D
Super Mario? Mam chyba wszystkie Super maria, 64 te¿!

Dziêki, piszcie dalej!

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Vabigoon 
Powoli siê wkrêca
Howgh!



Wiek: 34
Do³±czy³: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wys³any: 12 Maj 10, 20:02   

Lego Battles
 
     
Szymb 
Nosi czapkê Asha
*derp*



Wiek: 28
Do³±czy³: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Sk±d: Sinnoh
Kontakt:
Wys³any: 12 Maj 10, 20:04   

W to nawet nie chcê zaczynaæ...

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Vabigoon 
Powoli siê wkrêca
Howgh!



Wiek: 34
Do³±czy³: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wys³any: 12 Maj 10, 20:28   

eee... "TO" jest najlepszym RTSem na DS'a.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.