Assassin's Creed
Wszystkie gry LEGO
i wszelkie gry muzyczne.
Kolegi nie sluchaj, bo nie ma pojecia o tym.
- Final Fantasy III i IV, i spin-offy typu Crystal Wings
- New Super Mario Bros
- Mario Kart
- Kingdom Hearts
- Dementium I & II
- Sands of Destruction (lub World of Destruction)
- Soma Bringer
- Phantasy Star 0
- Call of Duty dwie czesci
- Brothers in Arms
- GTA Chinatown Wars
- WarioWare
- World Ends With You
to sa te co mam na karcie mojej :P A tego jest ZNACZNIE wiecej. Odwiedz jakies DeeSowce, Skizo, czy inne strony co maja katalog gier i wybierz ;)
saga MegaMan Star Force (dobrze siê gra, ciekawa fabu³a, ³atwy gameplay, w razie k³opotów pisz, jedtem w tym obcykany )
Naruto Shippuuden Ninjutsu Zenkai Chakrash!(po japoñsku ale jest patch na nazwy bohaterów i jutsu wiêc luz)
MegaMan ZX/ZX Advent(dobre gry, fajny gameplay i fabu³a)
I MegaMan Zero Coletcion( ale to dopiero na wakacje, bo w czerwcu premiera, 4 gry z sagi MegaMan'a Zero, uwa¿anej za najbardwiej wymagaj±ce i najbardziej wci±gaj±ce gry w histori MegaMamn'a, gor±co polecam)
Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]
CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
CO do Assasin Creda to trzeba to lubiæ.
A do LEGO to nie wiem co chcesz, Bardzo przyjemnie siê gra.
To zale¿y jakie gry lubisz.
Poleci³bym wiêkszo¶æ wcze¶niej poleconych plus ode mnie:
Ninja Gaiden
The World Ends With You
Trzy czê¶ci Castlevani
Je¶li lubisz to Yugioh.
Podaj przyk³ady gier które lubisz to postaram siê dopisaæ co¶ ciekawego.
Mario Party DS
Mario & Sonic at the (Winter) Olympic Games
Mario & Luigi: Bowser's Inside Story!
MegaMan Battle Network 5: Double Team DS
Nintendogs: Best Friends
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass
The Legend of Zelda: Spirit Tracks
wy¿ej wspomniane Lego Star Wars: The Complete Saga
Super Mario 64
Final Fantasy III i IV, i spin-offy typu Crystal Wings
- New Super Mario Bros
- Mario Kart
- Kingdom Hearts
- Dementium I & II
- Sands of Destruction (lub World of Destruction)
- Soma Bringer
- Phantasy Star 0
- Call of Duty dwie czesci
- Brothers in Arms
- GTA Chinatown Wars
- WarioWare
- World Ends With You
W ff nie gram, nie interesuje mnie...
W Mario nawalam ca³e dnie...
W Kart te¿.
A co to Kingdom Hearts?
Ni¿ej tytu³y w ogóle mnie nie poci±gaj±...
Warioware to moja pierwsza gra na DS
The world ends with you... S³ysza³em same dobre rzeczy...
Cytat:
saga MegaMan Star Force (dobrze siê gra, ciekawa fabu³a, ³atwy gameplay, w razie k³opotów pisz, jedtem w tym obcykany )
Naruto Shippuuden Ninjutsu Zenkai Chakrash!(po japoñsku ale jest patch na nazwy bohaterów i jutsu wiêc luz)
MegaMan ZX/ZX Advent(dobre gry, fajny gameplay i fabu³a)
I MegaMan Zero Coletcion( ale to dopiero na wakacje, bo w czerwcu premiera, 4 gry z sagi MegaMan'a Zero, uwa¿anej za najbardwiej wymagaj±ce i najbardziej wci±gaj±ce gry w histori MegaMamn'a, gor±co polecam)
Tja, w ogóle nie lubie MM, a Naruto przeszed³em 3 razy, nie poci±ga mnie...
Cytat:
Ninja Gaiden
The World Ends With You
Trzy czê¶ci Castlevani
Je¶li lubisz to Yugioh.
1. Nieeeeeee!
2. By³o, chêtnie zagram.
3. A co to?
4. NIEEEEEEEEEEEEEEEE!
Cytat:
Mario Party DS
Mario & Sonic at the (Winter) Olympic Games
Mario & Luigi: Bowser's Inside Story!
MegaMan Battle Network 5: Double Team DS
Nintendogs: Best Friends
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass
The Legend of Zelda: Spirit Tracks
wy¿ej wspomniane Lego Star Wars: The Complete Saga
Super Mario 64
£aaaa... Gry g³ównie dla bachorów... ale napiszê o ka¿dej grze co¶.
Mario Party wymiata, super gra! Ale z 2007...
W MASATOWG gram prawie codziennie, w letnie te¿! Suuuper, Yoshi i Amy rulez!
W MALBIS gram aktualnie, trudna, ale baaaaardzo zabawna gra!
Megaman to nie dla mnie...
Nintendogs... Gra³em, ale siê znudzi³o.
TLOZ obie czê¶ci... no fajnie bêdzie siê gra³o!
LSW to totalna pora¿ka na Dsa, szczególnie Complete saga. Na PC jest spoko
Super Mario? Mam chyba wszystkie Super maria, 64 te¿!
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.