POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PokeLazure
Autor Wiadomość
Szkot 
Pewnie nie zna PokeMana
Jestę Szkotę

Kontakt:
Wysłany: 27 Maj 14, 14:56   PokeLazure

PokeLazure, nazwa znana mniej lub bardziej, prawda? Forum chyba z dawna zapomniane, a o czasach jego świetności krążą legendy. Wielu mówiło, że Lazure już nigdy nie powróci.
    A jednak! Na Polską arenę PokePBFów ponownie dumnym krokiem wkracza Lazure, pod przewodnictwem założycielki poprzedniej wersji (Sari aka Szkot) oraz jej wiernego giermka Celestii. Wiele rzeczy które były na starym Lazure pozostały, jednak wciąż się rozwijamy, pozostając otwartymi na pomysły naszych użytkowników jak urozmaicić nam wszystkim rozgrywkę. Bo przecież, nasza Lazura jest tworzona przede wszystkim przez naszych użytkowników!
    Obecna Lazura została otwarta 28 marca, i jak dotąd mamy 30 aktywnych gier oraz prawie 6.000 napisanych postów! A to wszystko, zasługa naszych przyszłych Mistrzów Pokemon! Na Lazure stawiamy przede wszystkim na rozwój fabularny gier naszych użytkowników, a dla tych którzy pragną mieć jak najwyższy poziom stworków mamy dodatkowe poza fabularne atrakcje.
    Co jeszcze czeka na was na naszym forum, prócz standardowych już poza fabularnych rozgrywek takich jak Sale Liderów, Safari czy Adopcjami?
    - Pracownia prof. Lilie - młoda profesor jest ekspertką w dziedzinie DNA. Zdobywając kolejne poziomy respektu, kolekcjonuj DNA a następnie oddaj je prof. Lilie, by otrzymać nowego członka twojej drużyny!
    - Znak Tygodnia - W każdym tygodniu losowy typ Pokemona dostaje niewielki bonus do doświadczenia, oraz możliwość nauki dodatkowego ataku.
    - Obóz Walk - miejsce w którym możesz podszkolić swoje Pokemony, oczywiście jeśli posiadasz odpowiednią wejściówkę. Spróbuj swoich sił w walce z naszymi NPC!
    - Lazurowe Konferencje - raz w tygodniu nasi użytkownicy spotykają się na Skype by lepiej się poznać, oraz pomęczyć adminów swoimi pytaniami odnośnie forum.
    - System Odznaczeń - lubisz mieć dużo złapanych Pokemonów? Wykorzystaj to, do zbierania forumowych Odznaczeń, a za każde z nich otrzymasz symboliczną sumę pieniędzy!
    - Mistrzowie Areny - walki to nieodłączna część każdego PokePBF'a, ale u nas możesz walczyć o mistrzostwo w danym typie! Co zyskać mając Mistrza prócz specjalnej rangi? Odrobinę punktów respektu za utrzymanie swojego tytułu!

Chcesz do nas dołączyć? Zostać Mistrzem Pokemon, Detektywem, poszukiwaczem przygód czy chociażby archeologiem? Uwolnij swoją wyobraźnię i już dziś rozpocznij swoją przygodę na naszym forum!
    Miła atmosfera oraz wolne żarty (oczywiście w granicach dobrego smaku) z adminki gwarantowane!

Na co czekasz! PokeLazure chce właśnie Ciebie!

Sygnatura użytkownika

Saidhdear mi sa' Fhraing 's sa Ghearmailt!
Saidhdear mi air raointean Chanada!
Saidhdear mi san Spàinn san Eadailt!
Saidhdear mi 'nam aghaidh fhein an Eirinn!
Ostatnio zmieniony przez Szkot 27 Maj 14, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 3 Czerwiec 14, 14:41   

Szkot napisał/a:
Wiele rzeczy które były na starym Lazure pozostały

Taaak ? To GDZIE jest te ponad 100 tys. postów które napisano ? HĘ ? TO NIE JEST ŻADEN powrót, tylko zagarnięcie sobie nazwy i postawienie OD NOWA PBFa. TYLKO TYLE.

Zuchwałość i bezczelność tego tematu sprowokowała mnie do napisania tego postu.

Szkot napisał/a:
ponownie dumnym krokiem wkracza Lazure, pod przewodnictwem założycielki poprzedniej wersji (Sari aka Szkot) oraz jej wiernego giermka Celestii.

Skoro byłaś założycielką poprzedniej wersji, to czemu nie przywróciłaś poprzednich postów ? Po jaką cholerę ma się tam pisac posty, skoro za rok znowu zrobicie close, a potem powrór od nowa, xD ? Po co pisac posty, skoro się nie zachowają ? WTF ?

Zresztą, wydawało mi się, że założycielem był Cieniu.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów

Kontakt:
Wysłany: 3 Czerwiec 14, 15:17   

O mój boże, Poke nie bulwersuj się tak o posty, których i tak nikt by nie przeczytał -_-

Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

4xI 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 4 Czerwiec 14, 16:33   

BO GRY PBF TO SRYJNY BIZNES JEST
ZA KAŻDEGO POSTA MNIEJ UCINASZ 0.1mm E-PENISA DLA POKEMANA
I CO Z TEGO ŻE MA DWUMETROWEGO, NIE POZBAWIAJCIE GO POSTÓW PBF!!!!!!!!

MUSZTARDA. NIE ZNASZ SIĘ

---

bardziej ontop - mam tam konto i gram ;V

Cieniu
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 9 Czerwiec 14, 22:37   

Cytat:
Taaak ? To GDZIE jest te ponad 100 tys. postów które napisano ? HĘ ? TO NIE JEST ŻADEN powrót, tylko zagarnięcie sobie nazwy i postawienie OD NOWA PBFa. TYLKO TYLE.

Z tego co pamiętam to po zamknięciu tamtej lazury przeze mnie oraz nie przedłużaniu konta "premium", admin jun chyba stwierdził że forum jest już niepotrzebne nikomu ;]

Cytat:
Skoro byłaś założycielką poprzedniej wersji, to czemu nie przywróciłaś poprzednich postów ? Po jaką cholerę ma się tam pisac posty, skoro za rok znowu zrobicie close, a potem powrór od nowa, xD ? Po co pisac posty, skoro się nie zachowają ? WTF ?

Jak miała przywrócić jak zrzekła się wszystkich praw do "tamtej wersji" forum i odcięła się od wszystkich.

Cytat:

Adminem byłem każdy oceni jakim. Ale jedno jest bezczelne według mnie, podpisek w stopce forum że wszystko co znajduje sie na forum jest własnością założycielki. Zrzekła się praw a teraz otworzyła sobie forum i "wmawia" wszystkim że to jej, aczkolwiek widziałem forum i kilka rzeczy jest nadal moich, dna i respekt <3 Nazwa Dr. została tylko zmieniona :)

P.S
PokeMan masz u mnie zawsze szacunek ;) I tak bym Ci nie oddał forum o ile pamiętasz tamtą rozmowę :)
Ostatnio zmieniony przez Cieniu 9 Czerwiec 14, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  

Nikotynka 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 10 Czerwiec 14, 13:45   

Cieniu, przestań się interesować tą szmatą. Mamy ważniejsze rzeczy do roboty niż ona. Skończył mi się narybek, więc musisz skoczyć do sklepu i wyszorować mi plecy, bo nie sięgam tam, dobrze wiesz.

Szkot 
Pewnie nie zna PokeMana
Jestę Szkotę

Kontakt:
Wysłany: 10 Czerwiec 14, 14:10   

Cytat:

Nie, nie był. Założycielką Lazury byłam ja c:
Dziękuję, dobranoc.

Sygnatura użytkownika

Saidhdear mi sa' Fhraing 's sa Ghearmailt!
Saidhdear mi air raointean Chanada!
Saidhdear mi san Spàinn san Eadailt!
Saidhdear mi 'nam aghaidh fhein an Eirinn!

Nikotynka 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 10 Czerwiec 14, 14:12   

Jasne. Weź już skończ, bo po prostu jesteś zazdrosna że kontynuujemy to co było na Lazure zanim je zniszczyłaś. Żal mi ciebie, wiesz?

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 10 Czerwiec 14, 14:40   

Wy tak serio czy jaja sobie robicie?

Sygnatura użytkownika

Cieniu
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 10 Czerwiec 14, 14:50   

Możecie zbanować użytkownika Nikotynka? Marna prowokacja ze strony Lazury zapewne.

Nikotynka - drugi admin tam gdzie ja, aktualnie od 13.15 do 21.15 jest w pracy. W telefonie ma tylko i wyłącznie chrome a te posty zostały napisane z firefoxa jak widzę. Do tego przerwe w pracy ma o 18.

Poza tym Narybek? Co to wogóle znaczy nie używamy takiego słownictwa w domu z Nikotynką(tak mieszkam z nią)

Do tego na naszym forum ktoś jakiś czas temu zrobił "hejtujące" konto gdzie obrażał adminów wykorzystując do tego walenie wailordy i tym podobne, w profilu nikotynki widnieje ulubiony pokemon Wailord stąd to skojarzyłem. Dziękuję Lazuro że pokazałaś że to byliście wy.
Ostatnio zmieniony przez Cieniu 10 Czerwiec 14, 14:53, w całości zmieniany 2 razy