POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
23 Listopad 13, 05:54
Dominizm!

Wyznajesz Dominizm?!
Idź spać...
28%
 28%  [ 4 ]
TAK! WYZNAJE JE WSZYSTKIE!
21%
 21%  [ 3 ]
Że co kur** proszę?
50%
 50%  [ 7 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 19:32   Dominizm!

O WIELCY CI, KTÓRZY BŁĄDZĄ NA ŚCIEŻCE PRZEZNACZENIA! ODNALAZŁ SIĘ NASZ WYBAWCA! WIELKI LoL! WIELKI LoL POZWOLI NAM NA KROCZENIE PO JEGO ŚCIEŻKACH, ALE... tylko jeśli jesteście na to gotowi. Słabi nie mają szans przetrwania, więc jeśli nie piszą prologu na więcej niż 2xA4 niech uciekają! My nie mamy doświadczenia! Nie mamy wiedzy! Nie posiadamy tej wyobraźni co Wielki LoL, który obdarzony przez SAMEGO BOGA, stworzył PZG! Wielkie PZG jest najlepszym przykładem na to, jak słabi jesteśmy w obliczu wielkiego LoL'a! Jego potęga zmiecie nas wszystkich, więc nie stańcie mu na drodze w jego szały pierdolenia od rzeczy! Osoby, które osiągną 5 poziom wtajemniczenia, będą tylko naśladować te szały. Dodatkowo! Wszystko musi być powiedziane, nawet jeśli wielki LoL nie myślał o czymś, ty musisz mu o tym powiedzieć!

Kod:
[Wczoraj 19:50] Inaka:  Afil, czy my z Dominem możemy w grze zabijać?
[Wczoraj 20:07] Afil:  Chcecie zabić, to zabijcie. Nie zapewniam wam za to tego, że nie będziecie ścigani jako mordercy.
[Wczoraj 20:10] Inaka:  Właśnie ja nie chcę zabić ;P
[Wczoraj 20:13] emachel:  ja jestem ciekaw co się będzie działo w mojej grze xD
[Wczoraj 20:13] Inaka:  Afil, pytanie drugie, tam jest kotłownia?
[Wczoraj 20:20] Afil:  A ja wiem? Nie sprawdzaliście.
[Wczoraj 20:21] Inaka:  No właśnie nie.
[Wczoraj 20:21] Inaka:  A jak tam się w ogóle dostaliśmy?
[Wczoraj 20:45] Inaka:  Domin, fajnie że ._.
[Wczoraj 20:45] DominLoL:  why?
[Wczoraj 20:45] DominLoL:  coś jeszcze jest do obgadania?
[Wczoraj 20:47] Inaka:  Nie.
[Wczoraj 20:48] Inaka:  Ale ten, chciałam trochę pogadać, chociaż teraz to już nie chcę ._.
[Wczoraj 20:48] DominLoL:  ok, zaraz się wrócę
[Wczoraj 20:49] Inaka:  Nie trzeba :P
[Wczoraj 20:51] DominLoL:  ... to do zoba rano....
[Wczoraj 23:16] Afil:  A-haaaaaaa
[Dzisiaj 12:16] Inaka:  Zadano ci pytanie, Afilu, a chciałabym cię poinformować, że odpiszemy po uzyskaniu odpowiedzi. Odpisy mamy gotowe, tylko
[Dzisiaj 12:16] Inaka:  czekamy na odpowiedź na to pytanie, bo w zasadzie tego nie ująłeś (chyba)
[Dzisiaj 14:11] DominLoL:  tia....chyba się doczekamy
[Dzisiaj 14:12] DominLoL:  afil, przypominam pytania : A ) Jak my tam weszliśmy? B ) Czy jest tam kotłownia
[Dzisiaj 14:17] Byakurai:  Afil wam przeca odpowiedział. [Wczoraj 20:20] Afil: A ja wiem? Nie sprawdzaliście.
[Dzisiaj 14:23] DominLoL:  nie możemy sprawdzić bo on nas tam wprowadził -.- cholera nawet wie jak
[Dzisiaj 16:01] Afil:  Jest to nieistotne. Weszliście, ale wyjścia już nie ma. A jak tak bardzo chcecie, to w ogóle może go nie być...
[Dzisiaj 16:03] Afil:  Poza tym, myślałem, że jak gram od pewnego momentu, to lecę do przodu, planując, a nie cofam się, bo tak najłatwiej.
[Dzisiaj 16:03] Afil:  No dobrze, widocznie źle myślałem. Nawet grając zwykłego RPG, zaczynając od danego momentu MG nie myśli co robiłeś przed
[Dzisiaj 16:04] Afil:  Więc ogarnijcie ból tyłka, za przeproszeniem.
[Dzisiaj 16:37] DominLoL:  a kto powiedział że się cofamy? poprostu chcieliśmy mieć więcej informacji by rozplanować to po swojej stronie -.-
[Dzisiaj 16:48] Byakurai:  W sumie to wy jesteście tacy obeznani przecież w pisaniu FF i w ogóle to powinniście coś wiedzieć na temat prowadzenia..
[Dzisiaj 16:49] Byakurai:  ...historii... w końcu MG to nie to samo co pisanie FF prawda?
[Dzisiaj 18:04] emachel:  http://img443.imageshack.us/img443/4135/oi2n.png openoffice promuje choroby weneryczne o.O
[Dzisiaj 18:06] Afil:  o.O
[Dzisiaj 18:08] DominLoL:  ...worst...joke...in this week
[Dzisiaj 18:18] Afil:  A najlepszy żart, to twoje teksty? : D
[Dzisiaj 18:20] DominLoL:  nie, hipokryzja pokemana :]
[Dzisiaj 18:21] Afil:  To ni żart, to fakt...
[Dzisiaj 18:23] DominLoL:  hmm...racja...
[Dzisiaj 18:24] Byakurai:  Hehe... Domin nawet nie odpowiedział, bo wie, że mam racje
[Dzisiaj 18:27] Afil:  [Dzisiaj 18:23] DominLoL: hmm...racja...
[Dzisiaj 18:28] DominLoL:  ....a co żeś pisał?
[Dzisiaj 18:29] DominLoL:  :D
[Dzisiaj 18:30] DominLoL:  aaa, ok
[Dzisiaj 18:32] DominLoL:  wiesz, to że mamy expa w tych sprawach nie znaczy że nie mamy prawa się spytać, jedno, drugie, bierzemy każdą możliwość
[Dzisiaj 18:32] Byakurai:  No cóż, moje logiczne pojmowanie świata jest niczym przy ogromnym rozumie piszącego FF Domina... prawda Afil?
[Dzisiaj 18:32] DominLoL:  pod uwagę przy planowaniu strategi, profit? zadajemy pytania
[Dzisiaj 18:33] DominLoL:  trzecie, jak da radę z inaką się dziś zgadać to odpisy będą jeszcze dzisiaj
[Dzisiaj 18:34] DominLoL:  loool, tego byaku nie powiedziałem : O
[Dzisiaj 18:35] Afil:  Prawda Byaku. Przecie my nie pojmujemy potęgi tego wszystkiego. Domin pisze już od tylu, a jego PZG jest na tyle...
[Dzisiaj 18:35] Afil:  genialne, że przecie Domin musi je przepisywać. Ukłońmy się przed prawdziwą potęgą.
[Dzisiaj 18:37] DominLoL:  ...to nie jest potęga...prędzej to że moja czacha rzadko kiedy mnie słucha T_T
[Dzisiaj 18:39] Afil:  Jak nie potęga, skoro my nie piszemy tyle co wy i jesteśmy ciency w uszach na to wszystko! D:
[Dzisiaj 18:40] Afil:  Składam pokłony przed najlepszym wytworem fanwoskiej strony PC! *bon*
[Dzisiaj 18:41] Byakurai:  POKŁONY DLA DOMINA I JEGO PZG!
[Dzisiaj 18:41] DominLoL:  ja pierdziele...inaka T_T help me T_T
[Dzisiaj 18:45] Byakurai:  NIE MA INAKI! NIE MA RATUNKU xD
[Dzisiaj 18:46] DominLoL:  T-T życie dało mi wyobraźnię zamiast umiejętności konwersacji, fuck you god
[Dzisiaj 18:50] Afil:  Widzisz Byakuraiu, Domin jest twórcą natchnionym, pisze WIELKIE rzeczy! Bóg sam go obdarował wyobraźnią, o której możemy
[Dzisiaj 18:51] Afil:  tylko i wyłącznie pomarzyć. Widzisz jak beznadziejni jesteśmy w blasku chwały Domina?
[Dzisiaj 18:54] DominLoL:  T_T i hate u all
[Dzisiaj 18:55] emachel:  Afil, lubisz literkę "a"?
[Dzisiaj 18:56] Byakurai:  We hate u too T_T
[Dzisiaj 18:57] Afil:  No i gardzi nami! Jak prawdziwy szlachcic! Jesteśmy tylko jego miernymi pomiotami, czy nawet niżej osadzeni jesteśmy...
[Dzisiaj 18:58] Afil:  emachel - Nawet. Wolę L lub F.
[Dzisiaj 18:58] DominLoL:  ...ok panowie, trolling trollingiem ale przesada powoli -.-
[Dzisiaj 18:58] emachel:  no bo pomyślałem, że pedofile lubią dzieci, zoofile lubią zwierzęta...
[Dzisiaj 18:58] DominLoL:  Afil - like a fuck?
[Dzisiaj 18:59] emachel:  no to Ty też coś musisz lubić
[Dzisiaj 18:59] DominLoL:  afil lubi wszystkich fili :]
[Dzisiaj 19:00] Afil:  Tak właściwie, to mój nick jest od słowa Fail.
[Dzisiaj 19:00] Afil:  Co oznacza, że jestem porażką.
[Dzisiaj 19:00] DominLoL:  ...rozumiem literówka -.-'
[Dzisiaj 19:00] Afil:  I NIE MOGĘ PORÓWNYWAĆ SIĘ Z WIELKIM I NATCHNIONYM DOMINEM T^T
[Dzisiaj 19:00] DominLoL:  UWAGA! ZNOWU ŁAPIE DOŁA!
[Dzisiaj 19:01] Afil:  Nie literófka. Literófki to inna brożka. Ja wiem dlaczego mam taki nick.
[Dzisiaj 19:02] DominLoL:  ...like a..eee...?
[Dzisiaj 19:03] Afil:  Choć nie...
[Dzisiaj 19:03] DominLoL:  ???
[Dzisiaj 19:04] Afil:  WIELKI DOMINIE! TY LEPIEJ WIESZ JAKĄ ŚCIEŻKĄ KROCZĘ, O CZYM MYŚLĘ I JAKIE MAM ZAMIARY! JESTEŚ GENIUSZEM POWIADAM!
[Dzisiaj 19:04] emachel:  ej, z tym kroczem mogłeś sobie darować
[Dzisiaj 19:05] DominLoL:  ...weźcie go uciszcie...powoli zaczynam się go bać...
[Dzisiaj 19:06] emachel:  i tak generalnie powstają nowe religie
[Dzisiaj 19:07] Byakurai:  KLEINSTEIN KLEINSTEIN!
[Dzisiaj 19:07] Afil:  Zaprawdę powiadam, smutny jest mój los, jako osoby Nie-Dominowej. Nie jestem nawet godzien patrzeć na ten dumny nick.
[Dzisiaj 19:07] DominLoL:  ....chcesz powiedzieć że za sprawą durnot afila powstanie Dominizm a ZG będzie tamtejszą biblią?...nie, odpada
[Dzisiaj 19:08] DominLoL:  afil, przestań się wygłupiać i powiedz mi coś, czemu nie trujemy poke dupy że olewa pytania?
[Dzisiaj 19:08] emachel:  akurat Dominikanie to już chyba od dawna istnieją
[Dzisiaj 19:09] DominLoL:  nie dominikanie, Dominizm -.- kurna, wciągam się, MÓDLCIE SIĘ!
[Dzisiaj 19:09] Byakurai:  O Dominie przekaż nam swoją widzę na temat pisania dobrych tekstów!
[Dzisiaj 19:10] Afil:  Poke? A cóż Poke ma do twojej chwały? Poke jest nieważny...
[Dzisiaj 19:10] DominLoL:  nie...walcz.....NIE, MÓDL SIĘ!....walcz....DOMIZNIM! ....Ha...ruhizm....
[Dzisiaj 19:10] DominLoL:  AAAAAAAAAAAAAAAKRAIN!
[Dzisiaj 19:10] Afil:  Dominie! Wskaż nam dobrą ścieżkę! Pozwól nam kąpać się w blasku twojej chwały!
[Dzisiaj 19:11] emachel:  chcesz się z facetem kąpać? To już chyba przesada...
[Dzisiaj 19:12] Byakurai:  ru-hizm? Jeżeli tego chcesz nas nauczać, to pewno będzie to wiedza na temat bezszelestnego przechodzenia od drzewa...
[Dzisiaj 19:12] Byakurai:  ... do drzewa by niespodziewanie atakować z backdooru tyle wejścia xD
[Dzisiaj 19:12] DominLoL:  byaku, Haruhizm, nie słyszałeś? -.-
[Dzisiaj 19:13] DominLoL:  czcę Haruhi Suzumiyę za jej zmienne humoy, wierzę że jeśli zapewnię jej dzienną rozrywkę me życie będzie wieczne :]
[Dzisiaj 19:13] Afil:  BYAKURAIU! Bluźnisz daremnie! To święty obrzęd polegający na upolowaniu kobiety swego życia! Sprawdza się w 0%!
[Dzisiaj 19:14] DominLoL:  afil, serio, weź już się wyluzuj
[Dzisiaj 19:16] Afil:  Zauważyłem swoje błędy, teraz będę podążał wspaniałością Domina, by osiągnąć poziom mistrzowski w pierdoleniu od rzeczy!
[Dzisiaj 19:17] Byakurai:  xD
[Dzisiaj 19:17] DominLoL:  ...powoli przesadzasz...
[Dzisiaj 19:18] Byakurai:  On tylko kroczy twoją ścieżką :P
[Dzisiaj 19:19] Afil:  Ucz mnie wielki LoLu! W tobie jedyna nadzieja na moje zbawienie!
[Dzisiaj 19:19] DominLoL:  ...zamknijcie się, wiecie? bo poke zaś będzie truł dupę że shouta spamimy zamiast porządnie posty pisać
[Dzisiaj 19:20] Byakurai:  Ale o czym mistrzu pisać, jak o 6 genie milczą ? :C
[Dzisiaj 19:20] Afil:  Jeśli tego pragniesz... uczynię twoją wolę.


Temat o zabarwieniu czysto humorystycznym mający na celu uwiecznienie tego, co działo się dziś na SB.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 19:39   

conquest, PokeMan, anybody, zróbcie co trzeba i wywalcie to, nie do kosza, nie zamknijcie, zmiećcie to z powierzchni ziemi

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 19:40   

DominLoL napisał/a:
PokeMan

jak trwoga to do Krula Korwina ? Nie ma tak łatwo

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 19:42   

lol, pisałeś że forum to my i zawsze pomozesz, a jak trzeba to znowu olewasz, siusiak z ciebie a nie admin!

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 19:44   

Nie pomogę komuś, kto jest hipokrytą i popiera zdanie p4 który nakazuje close forum, a TY nadal na tym forum jesteś, co dziwne, bo popierasz p4

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 19:44   

DominLoL napisał/a:
conquest, PokeMan, anybody, zróbcie co trzeba i wywalcie to, nie do kosza, nie zamknijcie, zmiećcie to z powierzchni ziemi

Widzę, że Wielki LoL nie przeczytał ukrytej wiadomości pod logami. Zapraszam do lektury.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 19:46   

Domin, czuj się wyróżniony, a nie. Do usunięcia ręki nie przyłożę.

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 19:46   

PokeMan napisał/a:
Nie pomogę komuś, kto jest hipokrytą i popiera zdanie p4 który nakazuje close forum, a TY nadal na tym forum jesteś, co dziwne, bo popierasz p4


pisze że forum to userzy, gdy prosimy o pomoc, ma nas w odbycie i pisze że każdy kto nie zgadza się z jego zdaniem to dla niego nie człowiek i mu nie pomoże, LOOOL, CO ZA CIUL!!!

[ Dodano: 26 Sierpień 13, 19:47 ]
Conquest napisał/a:
Domin, czuj się wyróżniony, a nie. Do usunięcia ręki nie przyłożę.


czy to ma być kurna żart!?

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 19:48   

DominLoL napisał/a:
Conquest napisał/a:
Domin, czuj się wyróżniony, a nie. Do usunięcia ręki nie przyłożę.


czy to ma być kurna żart!?


Jeśli tak, to mało śmieszny, więc nie.

Ostatnio zmieniony przez Conquest 26 Sierpień 13, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 19:48   

DominLoL napisał/a:
Conquest napisał/a:
Domin, czuj się wyróżniony, a nie. Do usunięcia ręki nie przyłożę.


czy to ma być kurna żart!?

Widzę, że dalej nie przeczytał tej wiadomości... no cóż.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.