POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Blog Mleki
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 13, 09:56   Blog Mleki

Od 17 czerwca 2008 r. do 2012 r. włącznie, istniał najpopularniejszy polski blog w historii PPSu - blog Mleko/Mleki. Mieścił się pod adresem zlap-je-wszystkie.wjo.pl i przez czas swojego istnienia, zgromadził ponad 660 000 odwiedzin. Mleko wrzucała tam odcinki online, a największą popularnością blog cieszył się w wakacje 2008 r. Dlaczego ? Bo jeszcze wtedy nie istniały strony z kreskówkami online, dostępność odcinków Pokemon była tragiczna, szczególnie s1 co widać tutaj: http://web.archive.org/we...rze-347814.html Problemu nie było z odcinkami s5 i s6 które TV4 kilkakrotnie powtarzała.

Blog cieszył się tak dużą popularnością, ze był na pierwszj stronie wyników w Googlu na słowo "Pokemon".

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 23 Sierpień 13, 10:24   

Pamiętam tę stronę. W końcu coś co na prawdę pamiętam. Nie obejrzałem chyba żadnego odcinka ale rzeczywiście paru osobom poleciłem. Nie wiem czy dobrze kojarzę ale w późniejszym czasie były tam chyba też odcinki z napisami. Przynajmniej te brakujące. Ale mogę się mylić.

A na jej blog trafiłem szukając odcinków gdzie nasz myszowaty bohater walczy z Ritchiem. Niestety nie było ich tam. Nigdzie ich wtedy nie było.
Przez swoją ignorancję myślałem że to blog kogoś wielkiego pokroju Atomana który znany był z posiadania odcinków. Wystarczyło przeczekać i przeczytać cały poruszający się napis. Młody i głupi byłem(teraz zostałem tylko głupi).

Swoją drogą. Nie wiesz czy Mleko nie posługiwała się na reszcie sceny innym nickiem?
Ostatnio zmieniony przez kowalt 23 Sierpień 13, 10:28, w całości zmieniany 1 raz  

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 13, 10:32   

kowalt napisał/a:
Nie wiem czy dobrze kojarzę ale w późniejszym czasie były tam chyba też odcinki z napisami. Przynajmniej te brakujące. Ale mogę się mylić.

Tak, mylisz się, Był tylko link do strony TrocaTRC który robił napisy. Ale on zrobił napisy chyba tylko do 1oo-któregoś odcinka.
kowalt napisał/a:
Przez swoją ignorancję myślałem że to blog kogoś wielkiego pokroju Atomana który znany był z posiadania odcinków. Wystarczyło przeczekać i przeczytać cały poruszający się napis. Młody i głupi byłem(teraz zostałem tylko głupi).

AtoMan przede wszystkim nagrywa odcinki i filmy, i nie tylko Pokemon. Na jego ripach (m in. Power rangers, YGO, Teknoman i kilkaset innych) jest oparta połowa zawartości kreskóweczek.peel. Początkowo walczył z tym, m in. z Mleko o to, że kradną odcinki mu. Działo się tak do połowy 2009 r. kiedy odpuścił. Spowodowało to, że wiele seriali przestało się pojawiać w necie, bo tylko on jedyny w Polsce robił to i to.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Dilorian 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 30 Sierpień 13, 18:33   

A potem upadło megavideo i i wszystko trafił szlag. Niestety brakuje porządnej strony z odcinkami online.
Wszystkie te gówniane serwisy z kreskówkami idą na ilość, a nie na jakość.
Sam kiedyś pracowałem nad stroną z pokemonami online, ale niestety nie ma już porządnych serwisów gdzie można wrzucać nielegalne filmy. Wszystkie albo, strasznie pogarszają obraz, dźwięk, albo mają tragiczne buforowanie i pierdyliard reklam to przeklikania. W końcu odpuściłem, bo i tak nie ma to sensu. Zaraz cały mój upload wylądowałby na 50 innych serwisach i chomikach gdzie ludzie braliby jeszcze za to kasę.