POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawa Rozmowa na SB
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 8 Sierpień 13, 20:12   Ciekawa Rozmowa na SB

Kod:
[Wczoraj 23:47] PokeMan:  Optyś, bo nie jesteś ani dobrym w te klocki fandowmowr, ani z PBF, ani nie znasz sie na robieniu for
[Wczoraj 23:48] Opticum:  ale PokeMan mi dowalil 
[Wczoraj 23:48] DominLoL:  lepiej żeby inaka tego nie widziała
[Wczoraj 23:48] Byakurai:  Spokojnie. Jutro to będzie w odpowiednim temacie
[Wczoraj 23:48] DominLoL:  wyobrażacie sobie jej głupawkę?
[Wczoraj 23:48] Opticum:  ale ty ani nie umiesz prowadzic forum, ani pisac, a fandom znasz tyle co amger czy mikrochlod, wiec co tu po hipokryzji
[Wczoraj 23:48] DominLoL:  masakra
[Wczoraj 23:48] PokeMan:  zamiast shoutowac, idć Optyś na PBF, albo lizać dupke tt22 aby ci dal moda moze gdzieś na analik
[Wczoraj 23:48] PokeMan:  znaczy, dzialik
[Wczoraj 23:49] Afil:  Yyy... nie. Raczej zażenowanie ;3
[Wczoraj 23:49] Opticum:  no i ty wlasnie niczego nie umiesz, a masz nie dosc ze multi, to jeszcze fajne rangi, i sobie poklaskujesz z multi ;(
[Wczoraj 23:49] DominLoL:  poke, idź spać, bo dupczysz od rzeczy
[Wczoraj 23:49] Opticum:  pbf nie lubie, wole fanfici jak juz
[Wczoraj 23:50] PokeMan:  A ty Dominie, dupczysz od tyłu, tyły, tyłem
[Wczoraj 23:50] Byakurai:  Skoro Poke to TT22 i proponuje Opticowi analik czy to właśnie nie oznacza, że Poke ma dla niego niemoralną propozycje?
[Wczoraj 23:50] DominLoL:  oznacza, brawo bykau, masz cukierka
[Wczoraj 23:50] Afil:  Jak można dupczyć tyłem?! o.O
[Wczoraj 23:50] PokeMan:  ale Fanfrąclami rangi nie zdobyś, Dupku Żołenny
[Wczoraj 23:50] Byakurai:  To schodzi na coraz gorsze tematy xd
[Wczoraj 23:51] Byakurai:  pigułkę gwałtu Domin? No thanks
[Wczoraj 23:51] DominLoL:  niezbadane są dewiacje umysłu pokemana
[Wczoraj 23:51] PokeMan:  Byak kurfa, literowka byla, przecie sie zara poprawilem
[Wczoraj 23:51] DominLoL:  miałem na myśli RC jałepie
[Wczoraj 23:51] Byakurai:  poprawiłeś się jak już pisałem i nie odświeżyłem :C
[Wczoraj 23:51] paqo:  PokeMan, mówie to jak najbardziej poważnie, pomyślał bym o leczeniu
[Wczoraj 23:52] Opticum:  dunno, wszystko jest mozliwe, ty niczym zdobyles admina
[Wczoraj 23:52] DominLoL:  za późno na leczenie
[Wczoraj 23:52] PokeMan:  Pakło, podobnie kiedyś pisaleś o DupimLolU
[Wczoraj 23:53] DominLoL:  PokeMan, nie umiesz być śmieszny -.- przestań się starać
[Wczoraj 23:53] Byakurai:  A nie TylnymLolu?
[Wczoraj 23:54] PokeMan:  Optyś, ja kurfa wydaje kase na serw i domene dla Collect, wiec admin mi sie nalezy
[Wczoraj 23:54] tt22:  TylnyLoL - wybornie, zara chbya mu zmienie nicka na tego
[Wczoraj 23:54] Byakurai:  Optyś (<3) było już tak miło. Przestań prowokować Poke
[Wczoraj 23:54] DominLoL:  ...a ja ryzykuję życie za kratkami wrzucając upy, więc?
[Wczoraj 23:55] Byakurai:  Masz swój ciemny róż... czego chcesz więcej TyłLol?
[Wczoraj 23:55] Afil:  AfilekDebilek... TylnyLoL. Co jeszcze wyjdzie na świat!? XD
[Wczoraj 23:55] tt22:  Tak, Nintendo już napsalo admonowi, że te aplołdy spowodoealy im straty...
[Wczoraj 23:55] Afil:  I skąd o.O
[Wczoraj 23:55] paqo:  jakie to kiedyś było fajne forum
[Wczoraj 23:55] DominLoL:  byakuś?
[Wczoraj 23:56] Byakurai:  Tyłuś?
[Wczoraj 23:56] PokeMan:  z Tyłu
[Wczoraj 23:56] paqo:  ze ja Cie swego czasu uwazałem za normalnego i naciskałem, żebyśmy przeszli na ten Twój serw
[Wczoraj 23:56] PokeMan:  ta, od razu Bakuś może...
[Wczoraj 23:56] DominLoL:  paqo, wszyscy popełniamy błędy
[Wczoraj 23:56] paqo:  trzeba było pozwolić umrzeć PC
[Wczoraj 23:56] Byakurai:  Utopijnytył? Nie chciało mi się za niego płacić to padł na dobre :C
[Wczoraj 23:57] DominLoL:  eee....nie
[Wczoraj 23:57] Afil:  Jezu... za dużo   Mam dość 
[Wczoraj 23:57] PokeMan:  skąd? Od zaplecza 
[Wczoraj 23:57] PokeMan:  no właśnie, tylko ja i Daru mamy cierpliwosc i kase aby utrzymywac PPSowe elementy forostronowe...
[Wczoraj 23:58] paqo:  pewnie nikt z was nie gra w diamondy, co?
[Wczoraj 23:58] PokeMan:  KURFA paqo, to po [ciach] pisales posty, skoro PC winno umrzeć ?
[Wczoraj 23:58] Byakurai:  Ja gram w platynkę, ale na piracie :C Nintendo mnie zje
[Wczoraj 23:58] Afil:  Ja grałem.
[Wczoraj 23:58] DominLoL:  paqo, mało kto z obecnych tutaj ma konsolę więc wiesz...
[Wczoraj 23:58] paqo:  od bardzo dawna już nie pisze
[Wczoraj 23:59] PokeMan:  Weź sie jeb$%^, PC bedzie tak dlugo, jak dlugo bedzie ddizalac franczyza Pokemon
[Wczoraj 23:59] paqo:  a macie do pokazania jakieś legendy?
[Wczoraj 23:59] Byakurai:  Jestem przed 3 odznaką xDDD
[Wczoraj 23:59] DominLoL:  tak, od tylnej strony
[Wczoraj 23:59] PokeMan:  Ale inni piszą i nie chcą chyba śmierci PC ?
[Dzisiaj 0:00] DominLoL:  poke, spróbuj zabić to na co wypruwałem sobie żyły przez blisko 5 lat a uduszę
[Dzisiaj 0:00] paqo:  to słowo się po polsku tłumaczy na marka
[Dzisiaj 0:00] Opticum:  [Dzisiaj 23:54] DominLoL: ...a ja ryzykuję życie za kratkami wrzucając upy, więc? // tekst dnia ;DDDDD thug life domin
[Dzisiaj 0:01] PokeMan:  Z tyłu sklepu siedzi LoL, on bardzo tego chce, od zaplecza dostać się.
[Dzisiaj 0:01] paqo:  żaden z twórców PC nie chciałby oglądać tego, co sie stało z ich forum
[Dzisiaj 0:01] PokeMan:  Domin, gdybym nie byl admem, to Raik/paqo/(kotkolwiek z PC Team) by PC zamknal, wiecc nie gryż swego dobrodzieja
[Dzisiaj 0:01] Vabigoon:  PokeMan: " Weź sie jeb$%^, PC bedzie tak dlugo, jak dlugo bedzie ddizalac franczyza Pokemon" A może po prostu 'marka' co PokeMan? Ładniej, i po polsku, i bardziej prawidłowo.
[Dzisiaj 0:01] DominLoL:  chyba "na" zaplecze...wiesz co, żebym ja musiał poprawiać twoje żarty poke...
[Dzisiaj 0:02] Byakurai:  Paqo xd To jest dzisiaj jedyny taki wybuch głupawki w ostatnich czasach gdy nikt się nie kłóci xd
[Dzisiaj 0:02] PokeMan:  KURFA, co sie stalo / Ze PkMan dorosl do zabawy na SB, tak jak wy 3 lata temu ? Hipokryta z paqo.
[Dzisiaj 0:02] DominLoL:  no, zwykle to się z poke żremy jak głupi a tutaj proszę, poprawiam jego niewypalone żarty
[Dzisiaj 0:03] Byakurai:  Wiecie co jest kurfa najzabawniejsze? Wszyscy jadą Pokemana, ale gdyby nie on to PC już by nie było od fiu czasu
[Dzisiaj 0:03] PokeMan:  Domin, aale anal to "od" a nie "na" tył...
[Dzisiaj 0:03] paqo:  a teraz to waszym zdaniem to forum działa?
[Dzisiaj 0:03] Afil:  A ja Ci to właśnie na Skype rozwijałem 
[Dzisiaj 0:04] Byakurai:  I pomyśleć, że to on zaczął ten temat, a nawet podstaw nie zna 
[Dzisiaj 0:04] Vabigoon:  Właśnie, hipokryta z paqo. Osiągnął on coś w ogóle? Nic, tylko swoje durne giereczki i giereczki, a o Anime nie pamiętał, nie wchodził w dupę nikomu i nie interesował się POLSKIM POKEMONĘ.
[Dzisiaj 0:05] Afil:  Ogólnie to powiem tak: Lubię Vabiego i paqo. Poke... ujdzie w praniu przez jego upartość, z którą już się mierzyłem. ALE
[Dzisiaj 0:06] Afil:  Nie wiem jak to było, więc nie oceniam. Jednakże, jeśli oceniacie forum za odpał, to czemu teraz, a nie, kiedy z Drago
[Dzisiaj 0:06] PokeMan:  jak to w Polsce, obraza sie zawsze Pracodawcow, w tym przypadku mnie-inwestora. Prawdziwe Polaki, kąsają reke ktora daje
[Dzisiaj 0:06] Opticum:  https://www.facebook.com/...&type=2&theater
[Dzisiaj 0:06] Afil:  i Byakiem robiliśmy sobie zwały podczas nocnych rozmów?
[Dzisiaj 0:07] paqo:  ja nie pisze o dzisiejszym wyskoku, tylko o całokształcie twórczości
[Dzisiaj 0:07] DominLoL:  afil, serio? zwały? nie było innego słowa?
[Dzisiaj 0:07] PokeMan:  a jak kiedys przegniecie w obrazaniu mnie, to wylacze forum i bedzide wam lepiej, co ?
[Dzisiaj 0:08] DominLoL:  wiesz co poke, my tu się śmiejemy a ty nam grozisz i psujesz wieczór, wstydź się
[Dzisiaj 0:08] Afil:  Całokształcie? W sensie czego? Po tym, jak zostaliśmy bez administracji, bo każdemu się odwidziało?
[Dzisiaj 0:08] paqo:  jak dla mnie to bedzie swietnie
[Dzisiaj 0:08] Byakurai:  Domin! Cichaj dziewi.... . Afila prawdę pisze
[Dzisiaj 0:08] Afil:  Spadaliśmy na łeb i na szyję, a każdy z adminów miał to gdzieś?
[Dzisiaj 0:09] Opticum:  niezle, dzis sb tetni zyciem
[Dzisiaj 0:09] PokeMan:  Ja wzialem admina, bo Raik nas opuscil, paqo tez, Drago najdluzej wytrzymal, vabi przemknal sie bokiem...
[Dzisiaj 0:09] paqo:  a teraz to co się dzieje? forum jest martwe i jedynie takie wyskoki jak dzisiaj nieco ruchu robią
[Dzisiaj 0:09] Afil:  A potem przyszedł Poke i zarządził swoje czasy, co zmusiło do "walki". I teraz powolutku coś się buduje... powoli.
[Dzisiaj 0:09] DominLoL:  racja optic, aż po zaplecze forumowe
[Dzisiaj 0:09] PokeMan:  Pti - szkoda, ze tylko SB, a nie dzialy...kurfa.
[Dzisiaj 0:10] Afil:  Wiesz. O wiele łatwiej jest coś zniszczyć, niż zbudować. Akurat to nie nasza wina, że administracja, dawna, nie odeszła
[Dzisiaj 0:10] DominLoL:  jezus maria, wakacje są poke, odpuść w końcu!
[Dzisiaj 0:10] PokeMan:  KRETYNIE paqo, WYSKOKI NA SB TO tyLKO LICZY SIE DLA NAS. Pokefany o grach pisza, Fuzaki pisze posty o Anime, 4xIjestęgłup o PPS
[Dzisiaj 0:10] Opticum:  mowie - mimo tego, ze trolluje i lulzuje, jestem osoba kompetentna i juz sie zglaszalem na stanowisko osoby
[Dzisiaj 0:10] PokeMan:  OGAR SIE AKO, forum to NIE TYLKO SB
[Dzisiaj 0:11] Opticum:  odpowiedzialnej za forum - mam czas, doswiadczenie i kompetencje, potrafilbym ozywic forum, ale checi adminow>all
[Dzisiaj 0:11] Afil:  od razu wyznaczając następców, a ciągnęła farsę, kosztem forum.
[Dzisiaj 0:11] paqo:  Afil, tak sie składa, że wiem jak cięzko się tutaj coś buduje, sam brałem w tym udział
[Dzisiaj 0:12] paqo:  nigdzie nie napisałem, ze forum to tylko SB, ale tylko SB tutaj teraz żyje
[Dzisiaj 0:12] DominLoL:  a nie lepiej byłoby robić zrzutki na roczną opłatę serwera?
[Dzisiaj 0:12] PokeMan:  Dominie, postaw sie w mojej sytuacji, i pomysl ,czy utrymujac forum na ktorym tylko cie obrazaja, masz ochote dalej je
[Dzisiaj 0:12] PokeMan:  prowadzic
[Dzisiaj 0:12] paqo:  wypalilem sie na stanowisku admina, ale przed odejscie zadbalem o nastepce
[Dzisiaj 0:12] DominLoL:  eee....bo jak zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy to jak mamy cię traktować?
[Dzisiaj 0:13] paqo:  Ciebie wszedzie obrazaja, wiec nie wiem, dlaczego robi Ci to jakakolwiek roznice
[Dzisiaj 0:13] DominLoL:  a jakbyś się tak jak teraz zachowujesz, zachowywał na codzień, sytuacja byłaby o niebo inna
[Dzisiaj 0:13] Afil:  No tak, ale nie chcąc nikogo obrażać, uważam, że odejście każdego z naszych adminów co się "wypalili" było za późno...
[Dzisiaj 0:14] DominLoL:  nawet nie mam flemju cię jechać, bo w końcu idzie z tobą jak z człowiekiem pogadać
[Dzisiaj 0:14] Vabigoon:  Za ile sprzedasz Pokecollect PokeMan?
[Dzisiaj 0:14] PokeMan:  KURFA, paqo jak jestes TYLKO na SB, to jak masz widziec posty nowr, trmatty nowe, odwiedz dzialy...
[Dzisiaj 0:15] Byakurai:  A co Vabi, chcesz go zamknąć?
[Dzisiaj 0:15] PokeMan:  COOOO ? mam codzienjie marnowac czas na ulotny SB ? Pogięło ?
[Dzisiaj 0:16] DominLoL:  nie, poprostu zachowuj się tak jak teraz i będzie git, zobaczysz
[Dzisiaj 0:16] paqo:  ja to tutaj jestem tylko przelotem, problem w tym, ze stali userzy rowniez malo pisza
[Dzisiaj 0:16] DominLoL:  paqo, ja? mało piszę?
[Dzisiaj 0:16] paqo:  i tak nic nie robisz
[Dzisiaj 0:16] PokeMan:  paqo, nie wszedzie, bo Emachel przgial, Darka postraszylem i musial wymyslac chlopina wymowke na bana Emacheela
[Dzisiaj 0:17] paqo:  Ty to wrosłeś już w to forum, Ciebie jako usera nie traktuje
[Dzisiaj 0:17] DominLoL:  wrzucam cały download, jak zwykle, więc robię to z czego to forum słynie, download
[Dzisiaj 0:18] PokeMan:  Ja otwarcie nikogo póki co nie pokonam, tylko powolutku, dziwnym trafem, kolejne osoby bedą na PVF banowane 
[Dzisiaj 0:18] paqo:  widze, ze przynajmniej w koncu doszedles do wniosku, ze zawarcie calego forum w dwoch działach to zły pomysł
[Dzisiaj 0:19] Afil:  Domin robi swoje, ja swojego robić nie mogę. Przynajmniej tego, w czym czuję się dobrze.
[Dzisiaj 0:19] DominLoL:  to akurat robota conquesta jest więc...skucha
[Dzisiaj 0:19] 4xIjestęgłup:  w sumie proponuje przenieść pociski z pokemana na pvf, gdyż tamtejsze zwyczaje umożliwiają np. na zbanowanie poke :3
[Dzisiaj 0:19] PokeMan:  Nie wspomne, że obsluguje mejla PV, i w ogole smiecham z tego, jak te debile nie wiedza kto jest szara eminecja...
[Dzisiaj 0:19] paqo:  szkoda, że zorganizowałeś je i tak bezsensownie, bo Asha1023 nie obchodzi, czy Daru zniknał, albo za co emachel dostał bana
[Dzisiaj 0:20] 4xIjestęgłup:  tutaj mudada z takimi rzeczami 
[Dzisiaj 0:20] Opticum:  [Dzisiaj 0:19] 4xIjestęgłup: w sumie proponuje przenieść pociski z pokemana na pvf // TO
[Dzisiaj 0:20] paqo:  ale dla Ciebie PPS to najwazniejsza rzecz w calych pokemonach
[Dzisiaj 0:21] PokeMan:  Kiedyś przeczytalem ksiazke jakiegos biznesmena, by udawać mniejszego ni z sie jest,dlatego oficjalnie
[Dzisiaj 0:21] PokeMan:  nie mam kolorka admina tu, ani Globala na PVF
[Dzisiaj 0:21] paqo:  czyli jak zrobie temat obrazajacy Pokemana, to on dostanie bana a nie ja?
[Dzisiaj 0:22] PokeMan:  Domin, UKLAD dzialow, to moja robota
[Dzisiaj 0:22] Byakurai:  TT22?
[Dzisiaj 0:22] DominLoL:  O.O aaaa, racja, gomen
[Dzisiaj 0:22] paqo:  wszystkich na pewno bardzo kreca Twoje przygody na PPS, ale mam jedno pytanko
[Dzisiaj 0:22] Vabigoon:  To nie Poke, to jego Tulpa.
[Dzisiaj 0:22] 4xIjestęgłup:  magia pvf =D
[Dzisiaj 0:22] paqo:  co ostatnio zrobiłeś na PC?
[Dzisiaj 0:23] Byakurai:  HAhahahhaha VABI XDDDD ROZGROMIŁEŚ MNIE TERAZ
[Dzisiaj 0:23] PokeMan:  Wiesz Domin czemu dopiero od sieprnia rewolucja w PBF na PC itd. ? Jakos dopiero od 1. seripnia wrocilme na PC, wiec..
[Dzisiaj 0:23] paqo:  Conquest to klon PokeMana, więc co za różnica
[Dzisiaj 0:23] paqo:  zresztą główny admin powinien czuwać nad takimi rzeczami
[Dzisiaj 0:23] DominLoL:  e, nie, mylisz się, świat się nie kręci wokół ciebie
[Dzisiaj 0:23] PokeMan:  pomysl kolego. ja tylko juz nie mam czasu sie przyznawac do tego, co i gdzie robie, bo wk oncu zarzucano mi chwalipiectw
[Dzisiaj 0:23] paqo:  kolejna rewolucja?
[Dzisiaj 0:23] Byakurai:  A jakże, tym razem kuchenna
[Dzisiaj 0:24] Afil:  Właśnie nie, Conquest liczy się z zdaniem innych. Przynajmniej, tak widzę.
[Dzisiaj 0:24] DominLoL:  od zaplecza
[Dzisiaj 0:24] paqo:  tutaj jakoś nie masz problemow z jaraniem sie samym soba, mimo, że nie robisz nic
[Dzisiaj 0:25] paqo:  ale jest totalnie podporządkowany PokeManowi
[Dzisiaj 0:25] paqo:  zreszta co on ma do gadania, Poke moze tutaj robic co mu sie podoba
[Dzisiaj 0:25] DominLoL:  ale to jest dziwne, ja tu wrzucam pliki, pół downloadu stoi na moich plikach a mi jakoś na punkcie siebie nie odbija
[Dzisiaj 0:25] Byakurai:  Nie, nie! Nie Poke, tylko TT22
[Dzisiaj 0:26] PokeMan:  Dobra, moge odsunac Cona i zobaczycie, że dalej beda zmiany na forum
[Dzisiaj 0:26] PokeMan:  boże, tt22=PokeMan
[Dzisiaj 0:26] DominLoL:  powstrzymaj się do 1 września z tą zmianą
[Dzisiaj 0:26] Byakurai:  Conquesta ty w to nie mieszaj
[Dzisiaj 0:26] DominLoL:  BRAWO, WIEMY TO WSZYSCY
[Dzisiaj 0:27] paqo:  czy ktoś z obecnych tutaj userow widzial ostatnio jakies zmiany, które by ocenił jako dające szanse PC na lepszą przyszłość?
[Dzisiaj 0:27] 4xIjestęgłup:  serio? 
[Dzisiaj 0:27] Afil:  Jak wywalisz Cona, to odchodzę. Nie chcę być pod pieczą kogoś, to nie liczy się z innymi, a chce udowodnić swoje racje..
[Dzisiaj 0:27] DominLoL:  ee, tak, powrót shouta, rebiuld downloadu i reaktywacja pbf'a
[Dzisiaj 0:28] Vabigoon:  Ja widziałem, PokeMan ma dwa konta, a wiadomo, dwa Pokemany = dwa razy więcej dobrego dla forum 
[Dzisiaj 0:28] paqo:  i ile z tych zmian zrobił Poke?
[Dzisiaj 0:28] DominLoL:  ....0
[Dzisiaj 0:28] paqo:  oczywiscie poza tym, ze zaraz napisze, że to wszystko był jego pomysł
[Dzisiaj 0:28] DominLoL:  download robię ja i Conquest a reszta sam Conquest zrobił
[Dzisiaj 0:29] PokeMan:  No widzicxie, gdybym robil to z sowjego konta, to byscie to prychneli, ale ja kCon robi w moim imienu, to cacy, co ?
[Dzisiaj 0:29] paqo:  chetnie bym też poznał zdanie Afila, bo widze, że jest ogarniety
[Dzisiaj 0:30] DominLoL:  czyli co, Conquest to twoje trzecie alterego PokeMan czy jak? bo się zaczynam gubić
[Dzisiaj 0:31] Afil:  Poke ostatnio pobawił się działami. Conquest chce rozbudować PBF (Co już robi), w downloadzie dużo zrobił, przywrócił
[Dzisiaj 0:31] PokeMan:  Dominie, po prostu Conquest realizuje moje wieksze pomysly, mniejsze robie sam np. nowy uklad dzialow
[Dzisiaj 0:31] Vabigoon:  Przeprowadzi ktoś test? Ma ktoś FF tutaj?
[Dzisiaj 0:31] PokeMan:  Ja np. zrobilem podzial dzialow o grach wg. konsol na jaki je wydano
[Dzisiaj 0:31] Vabigoon:  Fajnie Poke, idź spać już, Ty i twój siusiak.
[Dzisiaj 0:31] DominLoL:  ja, inaka i afil, why?
[Dzisiaj 0:32] PokeMan:  Bo wczesniej byl gorszy podzial
[Dzisiaj 0:32] Afil:  shouta. Zapewnił miły powrót dla starszych userów. Zapoznaje się z pomysłami od podopiecznych i analizuje je. Czasem
[Dzisiaj 0:32] PokeMan:  NO WIDZICIe. Powiem co zfrobilem, to ze sie cchwale, jak nie powiem, to sie wymawia ze nic nie robię. Hipokryci.
[Dzisiaj 0:32] Afil:  nawet dąży do tego, by to ulepszyć. Myślę, że jest to postawa dobrego admina.
[Dzisiaj 0:33] Vabigoon:  Nie, że się chwalisz, tylko się zasłaniasz, że Conquest to twoja marionetka.
[Dzisiaj 0:33] paqo:  a tak wlasciwie, to dlaczego wieksze pomysly realizuje Conquest a nie Ty, skoro to Twoje pomysły?
[Dzisiaj 0:33] Afil:  Nie Poke. To nie ty, a TT22
[Dzisiaj 0:33] PokeMan:  Boże, ale SB to ja wlaczylem znow, na swieta, jest o tym temat...
[Dzisiaj 0:33] DominLoL:  a było tak miło, mówiliśmy o tylnych wejściach i znów gadamy o pokemanie, ja [ciach], chyba schodze
[Dzisiaj 0:33] Byakurai:  Ale Afil! PokeMan=TT22
[Dzisiaj 0:33] PokeMan:  Czeemu paqo ? Bo macie na mnie alergie i jak ja bym to robil, to bys umniejszal znaczenie czynow.
[Dzisiaj 0:34] Vabigoon:  O jaka atencyjna dziwka z Pokemana, nie rozmawiamy teraz z tobą 
[Dzisiaj 0:34] DominLoL:  Byakurai: Ale Afil! PokeMan=TT22 // [kwa!], WAŁKUJEMY TO JUŻ CHYBA KTÓRYŚ RAZ, KTO JESZCZE TEGO NIE JARZY?!
[Dzisiaj 0:34] Afil:  To ciekawe, bo jeśli chodzi o pomysły z PBFem, to nie wydaje mi się, by Poke cokolwiek tam wymyślał.
[Dzisiaj 0:35] DominLoL:  poke jest przeciw pbfowi przypomina, i przeciw fandomowi
[Dzisiaj 0:35] 4xIjestęgłup:  zrobi kto temat?
[Dzisiaj 0:35] DominLoL:  o czym temat?
[Dzisiaj 0:36] Byakurai:  Z logami? Tak
[Dzisiaj 0:36] PokeMan:  PBF to rzeczywwisscie, 100% autorstwa Conquesta
[Dzisiaj 0:36] PokeMan:  KURFA, gdybym byl przeciw, to bym nie pozwolil Conowi na to wszystko
[Dzisiaj 0:36] Vabigoon:  Poke jest przeciwko całemu światu, i jest najlepszy!
[Dzisiaj 0:36] DominLoL:  download to ja i conquest, czyli jakieś 50 i 50
[Dzisiaj 0:36] 4xIjestęgłup:  sądząc po rozmowie na SB - temat z zależeniami 
[Dzisiaj 0:36] Vabigoon:  I jest łaskawy!
[Dzisiaj 0:36] Afil:  Download to też twoje pomysły?
[Dzisiaj 0:37] DominLoL:  shout, conquest, nowy lay, Conquest i raik, mówić dalej?
[Dzisiaj 0:37] Vabigoon:  co to są zależenia vap?
[Dzisiaj 0:37] PokeMan:  JA jestem przeciw, PRZZEWADZE jakiejś dzidziny, ALE NIE JESTEM PRZECIW JAKIEJŚ dziedziny. Kurfa, tyle mies. to powtarzam
[Dzisiaj 0:37] 4xIjestęgłup:  zażaleniami *
[Dzisiaj 0:37] Byakurai:  4xIjestęgłup nie tylko, ale to było nim zeszło na zażalenia
[Dzisiaj 0:38] Vabigoon:  "ALE NIE JESTEM PRZECIW JAKIEJŚ dziedziny." Fajnie 
[Dzisiaj 0:38] 4xIjestęgłup:  ogólnie, temat o przyszłości pokecollecta w formie apokalipsy św. jana - czytałbym :3
[Dzisiaj 0:38] paqo:  z zażaleniami na PokeMana? ja mam pierwsze: odkopuje posty sprzed 4 lat, bo myśli, że ktoś na nie znowu odpisze
[Dzisiaj 0:38] paqo:  z zażaleniami na PokeMana? ja mam pierwsze: odkopuje posty sprzed 4 lat, bo myśli, że ktoś na nie znowu odpisze
[Dzisiaj 0:39] DominLoL:  "i wtedy zstąpił PokeMan, mówiąc, że w piekle się smażyć będziemy, bo anime olewamy"
[Dzisiaj 0:39] PokeMan:  Nie jestem przeciw jakiejś dziedzinie (np. PBF,fanart, gry) tylko nie zgadzam się, aby jakaś dziedzina dominowala inne
[Dzisiaj 0:39] paqo:  kiedyś się przyjemniej siedziało tutaj po nocach
[Dzisiaj 0:39] Byakurai:  O to Paqo już było toczone wojny, ale każdą przegraliśmy
[Dzisiaj 0:40] PokeMan:  Ech, pamiętam jak w topicu o Naborze na PVF, Vabi napisal madre zdanie, że ja nie zmuszam do Anime
[Dzisiaj 0:40] paqo:  po prostu nie odpisujcie w tych odkopanych tematach
[Dzisiaj 0:40] DominLoL:  doszło nawet do tego że na pół roku ciekliśmy z forum aż Conquest objął władzę
[Dzisiaj 0:41] 4xIjestęgłup:  "kto nie jest po prawicy krula pokesceny, tego ogarną palące ognie piekelnie jego logiki"
[Dzisiaj 0:41] Byakurai:  Poke czy to ty nie mówisz nam, że anime jest najważniejsze... czy to nie jest faworyzowanie danej dziedziny?
[Dzisiaj 0:41] PokeMan:  Objął...dobre... Nie byłem idiotą, wiedzialem, że jak kolorek zdejme to wrocicie, bo logiczne tlumaczenia moich planow
[Dzisiaj 0:41] PokeMan:  nie rozumieliscie.
[Dzisiaj 0:41] Afil:  paqo: odkopuje posty sprzed 4 lat, bo myśli, że ktoś na nie // Noo, w sumie, to nie tak źle, ale kiedy odkopuje temat...
[Dzisiaj 0:42] Afil:  w którym ktoś mówi, że pojechał na wakacje w 2009...
[Dzisiaj 0:42] DominLoL:  a ty nie rozumiesz nas
[Dzisiaj 0:42] PokeMan:  Byak, znajdź mi post, gdzie pisze, że Animee jest najważniejsze. Tylko konkretny post poproszę, a nie temat.
[Dzisiaj 0:42] paqo:  no ostatnio widze, że obszernie skomentował nieaktualny regulamin
[Dzisiaj 0:43] 4xIjestęgłup:  poke, mam propozycje - stwórz bota, który będzie odkopywał tematy - w sumie i tak nikt postów tych czytać nie będzie   D
[Dzisiaj 0:43] Byakurai:  Tylko przypomnij w KTÓRYCH tematach kłóciłeś się o to z Afilem
[Dzisiaj 0:43] DominLoL:  nabór na pvf
[Dzisiaj 0:43] Afil:  [Dzisiaj 0:42] paqo: no ostatnio widze, że obszernie skomentował nieaktualny regulamin// też dobry przykład.
[Dzisiaj 0:44] PokeMan:  Z Afilme klocilem sie o Anime w Polsce, a nie przewage PokeAnime nad PokeGrami
[Dzisiaj 0:44] DominLoL:  ale w temacie naboru kłócił się każdy z każdym, i słowo o anime też klepnąłeś
[Dzisiaj 0:44] paqo:  tak ogolnie, to anime jest tylko dodatkiem do gier, zeby jeszcze wiecej kasy z tego wyciagnac
[Dzisiaj 0:45] DominLoL:  brawo paqo, wałkuję mu to od dawna
[Dzisiaj 0:45] Afil:  Ne. Powiedziałem raz, że Manga jest niedoceniana, a ty, że Anime jest najważniejsze, bo blablabla dawno było, nie...
[Dzisiaj 0:45] Afil:  pamiętam szczegółów...
[Dzisiaj 0:45] 4xIjestęgłup:  yep, anime jest promocja marki... rozmowa o nich jest też nawet fajna - np. że BW okazuje się większym fillerem niż DP
[Dzisiaj 0:47] paqo:  kolejna kwestia, którą średnio ogarniasz: takie rozmowy na SB przyciagają więcej userów, niż kolejne durne wykopki
[Dzisiaj 0:48] paqo:  większość z biorących udział w dyskusji jeszcze przez jakiś czas tu bedzie zaglądała
[Dzisiaj 0:48] PokeMan:  Nawet ? Anime to wiele rzeczy, można o wielu rzeczach o tym pisac.
[Dzisiaj 0:49] PokeMan:  Np. to , że w Turcji i Rosjo nowe filmy poke nagrywaja, ale wychodza nei tam, tylko u nas, na plycie DVD z PL Wersją i
[Dzisiaj 0:49] DominLoL:  a gry to jeszcze więcej, WIĘC SHUD UP
[Dzisiaj 0:49] Byakurai:  O Dubbingu i o dubbingu i o... dubbingu?
[Dzisiaj 0:49] PokeMan:  fani z Rosji kupuja PL wydanie DVD, aby posluchać Rosyjskiej wersji.
[Dzisiaj 0:49] PokeMan:  Dobra, można też o podobienstwei Wyspy Dekorra to Orange League.
[Dzisiaj 0:49] DominLoL:  a co nas to?
[Dzisiaj 0:49] paqo:  i ponownie: Asha1567 nie obchodzi, że mu turasy nagrały film
[Dzisiaj 0:50] DominLoL:  żadnego podobieństwa nie ma i już
[Dzisiaj 0:50] Afil:  Poke: Anime można podzielić, na 2 strony. Techniczną i marketingową. Którą rozpisać na poszczególne rzeczy?
[Dzisiaj 0:50] PokeMan:  Domin, a nie moża i O GRACH I O ANIME pisac?
[Dzisiaj 0:51] paqo:  ludzie pisza o tym, co ich interesuje
[Dzisiaj 0:51] DominLoL:  ale ty potrafisz tylko o anime
[Dzisiaj 0:51] PokeMan:  Kurfa, taka ciekawotska, warta opisania, bo dotyczy PL wydania.
[Dzisiaj 0:51] paqo:  jak ktos leje cieplym moczem na anime i gra tylko w gry, to ma takie samo prawo nazywac sie poke fanem jak ten osobnik, co olewa gry i oglada anime
[Dzisiaj 0:52] PokeMan:  Domin, a ty potrafisz tylko o Grach, i co ? Możemh sie tak sprzeczać. Poza tym, wymawiać mi zainteresowania ? LOL
[Dzisiaj 0:52] DominLoL:  ale to jest strona marketingowa kretynie! 12 latka to nie interesuje
[Dzisiaj 0:52] Afil:  PokeMan: Domin, a nie moża i O GRACH I O ANIME pisac? // Khym... manga? Khym... TCG? Khym... wiele innych?
[Dzisiaj 0:52] PokeMan:  Aha, czyli jak ja lubie tylko Anime, to gordzy od tego, co lubi tylko gry, albo i to i to, tak ? Faszysći.
[Dzisiaj 0:52] DominLoL:  akurat jakbym potrafił tylko o grach to bym siedział cicho, ale ja się udzielam w każdej formie bycia fanem, więc morda
[Dzisiaj 0:53] Vabigoon:  12 latka jest nielegalna domin, opanuj sie.
[Dzisiaj 0:53] Byakurai:  Pokuś, nie chce mi się szukać po postach, ale chodzi dokładnie o ten wspaniały temat http://pokecollect.net.pl/viewtopic
[Dzisiaj 0:53] Byakurai:  eh... cholerne limity http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=4863
[Dzisiaj 0:53] DominLoL:  byaku, fail
[Dzisiaj 0:53] PokeMan:  12 latek niedawno na PVF pytal czemu nie emitowano s7-9, oczywiscie tylko ja i AtoMan napisalismy czemu, reszta nie wie
[Dzisiaj 0:53] paqo:  czytanie ze zrozumieniem, cholernie przydatna umiejetnosc, zainwestuj w nia
[Dzisiaj 0:54] Byakurai:  Limity, a nie fail. Gdyby ktoś ustawił większy limit znaków, to by było dobrze
[Dzisiaj 0:54] paqo:  ok, to oswiec nas i napisz: dlaczego?
[Dzisiaj 0:54] Vabigoon:  Uratuj świat z Pokemanem!
[Dzisiaj 0:55] paqo:  bo ja mam jedna teorie: skonczyla sie moda na pokemony
[Dzisiaj 0:55] DominLoL:  a ja inną mam, a nawet kilka
[Dzisiaj 0:55] Vabigoon:  Burakai, jaka przeglądarka? Ten limit to sztuczne gówno, które sobie usuwasz w 3 sekundy na FF lub operze.
[Dzisiaj 0:56] DominLoL:  brak oglądalności/brak kasy na taśmy/ekipę do duba/stacja ni chciała tego w ramówce
[Dzisiaj 0:56] DominLoL:  ja mam comodo dragona który podchodzi pod chrome'a, da się coś zrobić vabi?
[Dzisiaj 0:56] PokeMan:  dobra, kończę, nnadal się wypacza moje zdania i nie czyta z zrozumieniem, tylko pobieżnie
[Dzisiaj 0:56] paqo:  wiekszosc wiaze sie z przeminieciem mody na pokemony
[Dzisiaj 0:56] paqo:  proste pytanie padło, racz na nie odpowiedziec
[Dzisiaj 0:57] PokeMan:  Wszystko pudła, reason byl podany na forum PokeAni w 2oo8 r. na WA jest, poza tym w przedostatnim wydaniu radia Goldenr
[Dzisiaj 0:57] PokeMan:  od, Daru zaprosili i przez 2 h tlumaczyl co i jak z dubem Pkmn w Polsce.
[Dzisiaj 0:58] paqo:  no, to pewnie byla bardzo tajemnicza afera
[Dzisiaj 0:58] paqo:  ale zapewne nie zdradzisz nam szczegółów?
[Dzisiaj 0:58] Vabigoon:  Nie mam zielonego pojęcia Domin, jak ma tryb deweloperski to po prostu wejdź w źródło, usuń limit i "zapisz".
[Dzisiaj 0:59] PokeMan:  Proszę poslucha audycjo, znaleść to o czym mowie, bo to temat rzeka, do omawiania godiznami
[Dzisiaj 0:59] paqo:  i te 2h stresciles temu dzieciakowi?
[Dzisiaj 0:59] DominLoL:  a się jutro będę bawił w usuwanie limitu
[Dzisiaj 0:59] PokeMan:  Zreszta, sprawa trwa, bo srednio co kwartal ja i Daru dowiadujemy sie czegos nowego w srpawie, zwlaszcza od kiedy jestes
[Dzisiaj 0:59] Vabigoon:  "Znaleźć" Poke.
[Dzisiaj 0:59] paqo:  przykra prawda: nikogo to nie obchodzi
[Dzisiaj 0:59] PokeMan:  my w wawie.
[Dzisiaj 1:00] DominLoL:  ale nie podasz nam odpowiedzi, nie powiesz, tylko się wykręczisz, jak zwykle
[Dzisiaj 1:00] PokeMan:  Do dziś na forum dubbingowym kloce sie z Ato, o rozne wersje wydarzeń, niewazne, Do jutra.
[Dzisiaj 1:00] paqo:  i oczywiscie nie ma odpowiedzi 
[Dzisiaj 1:01] DominLoL:  klasyk
[Dzisiaj 1:01] PokeMan:  Pewien fan zdobyl papierki i nacignal firmy w Polsce i za granica, przy czym zepsul wszystko.
[Dzisiaj 1:01] PokeMan:  To tak w mega skrocie.
[Dzisiaj 1:01] DominLoL:  trudno było? nie, prawda? kto jest dobrym adminem? no kto?
[Dzisiaj 1:02] Vabigoon:  Poke, a oni w tych studiach dubbingowych to cię poważnie traktują?
[Dzisiaj 1:02] Byakurai:  Conquest?
[Dzisiaj 1:02] PokeMan:  Ale to tylko jedna rzecz, bo Daru opiwiedzial o obecnym proxesie tluamczenai nowyc hsezonow itd.
[Dzisiaj 1:02] DominLoL:  brawo byaku
[Dzisiaj 1:02] paqo:  i rozumiem, że takie samo wytłumaczenie dostał 12 latek?
[Dzisiaj 1:03] DominLoL:  chyba się już nie dowiesz paqo
[Dzisiaj 1:03] paqo:  z tymi wszystkimi spiskami, zwrotami akcji, czarnym charakterem dzialajacym na szkode polskiego pokemona?
[Dzisiaj 1:03] Byakurai:  Poke masz chody jeżeli chodzi o dubbing. Załatw Dominowi robotę w dubbingowani Asha. Pasuje idealnie 
[Dzisiaj 1:04] DominLoL:  -.- hahaha, śmieszne byaku
[Dzisiaj 1:04] PokeMan:  LOLZ, paqo, nie bede ci przeklejal tutaj tresci postow z PVF
[Dzisiaj 1:04] Byakurai:  No co, doświadczenie też już masz... jeżeli nagrywanie na yt można nazwać doświadczeniem zawodowym
[Dzisiaj 1:04] paqo:  no to daj link, chetnie poczytam
[Dzisiaj 1:05] PokeMan:  vabi, oni w studiach mają bardzo zle zdanie o takich jak Ty i reszta
[Dzisiaj 1:05] paqo:  zreszta w co Ty mnie wciagasz, postawiłem teze, że anime jest tylko dodatkiem do gier
[Dzisiaj 1:06] paqo:  stworzonym w celu zbicia jeszcze wiekszej kasy
[Dzisiaj 1:06] Vabigoon:  Fajnie, ale odpowiedz mi na pytanie.
[Dzisiaj 1:06] DominLoL:  a co nas obchodzi jakie mają o nas zdanie, jak nie oglądamy tego co nam dają?
[Dzisiaj 1:06] PokeMan:  paqo - http://forum.pokemony.com...Battle-Frontier
[Dzisiaj 1:06] Byakurai:  Może nie w Japonii... oni tam paczają na pokemony. Jest na 8 miejscu w ostatnim rankingu
[Dzisiaj 1:07] paqo:  to od gier sie wszystko zaczelo i to gry są traktowane troche powazniej
[Dzisiaj 1:07] DominLoL:  no w końcu
[Dzisiaj 1:07] DominLoL:  paqo, mówisz do słupa
[Dzisiaj 1:07] PokeMan:  Poważnie traktują.
[Dzisiaj 1:08] DominLoL:  GRY BYŁY PIERWSZE, na podstawie GIER jest zbudowany świat anime, na potrzeby GIER wymyśla się nowe poki
[Dzisiaj 1:08] DominLoL:  na podstawie GIER, EVENTÓW, LEGEND tworzy się FILMY I ANIME
[Dzisiaj 1:09] DominLoL:  na podstawie GIER powstają kolejne serie
[Dzisiaj 1:09] Vabigoon:  A masz jakieś układy w tych studiach?:D
[Dzisiaj 1:09] DominLoL:  tak długo póki trwa GENERACJA GIER, tak długo trwa seria anime
[Dzisiaj 1:09] PokeMan:  Przy czym, w temacie podano wersje oficjalna pryczyn braku serii, to co pisalem wczesniej Daru podał w audycji
[Dzisiaj 1:09] DominLoL:  pogódź się z tym, że gdyby nie gry, to byśmy się nigdy nie poznali a pokemony by nie istniały
[Dzisiaj 1:10] PokeMan:  Vabi, Daru teraz robi dialogi, a ja male rolki, dzieki czemu nie musze pracowac od rana do nocy np. na zbiorach
[Dzisiaj 1:11] Byakurai:  Poke... dubbingujesz jakąś postać ? :DDD Kiedy można usłyszeć?
[Dzisiaj 1:12] PokeMan:  Najbardziej mi smutno, jak p. Rezyser od Poków, chcialby cos poczytac o fabule kolejcyh serii w PL necie, ale musze mu
[Dzisiaj 1:12] Vabigoon:  ciezko dostac role w dubbingu?
[Dzisiaj 1:12] PokeMan:  poduwac Bulbapedie.
[Dzisiaj 1:12] PokeMan:  *podsuwać
[Dzisiaj 1:13] DominLoL:  ....taak, bo fabuła w anime ma zajebiaszcze tempo od blisko 15 lat
[Dzisiaj 1:13] DominLoL:  Ash od 15 lat ma wciaż 10 lat, robi te same błędy i dostaje wciry w każdej lidze
[Dzisiaj 1:13] DominLoL:  no, można się pogubić
[Dzisiaj 1:14] PokeMan:  nie ogladasz to nie wiesz, że fabula every ep. rozni sie od porpzedniego i jest kupa roboty z tym
[Dzisiaj 1:14] Afil:  Czego nie robi Red w mandze, gdyż pokonał zespół R, a potem został zaatakowany przez Elitarną 4.
[Dzisiaj 1:14] paqo:  dobra, ja ide spac, ciezko sie walczy z wiatrakami
[Dzisiaj 1:15] Byakurai:  No wiesz! Początek Unovy był zaskakująco dobry. Potem jednak musiałem skupić się na szkole i nie oglądałem reszty :C
[Dzisiaj 1:15] Vabigoon:  Mam propozycje Poke, ja ci jutro(dzisiaj) udowadniam, ze historia shouta w txt to nie tygodnie roboty, a ty mi...
[Dzisiaj 1:15] DominLoL:  tak, trudno nadążyć gdy 899 epizod jest taki sam jak 127
[Dzisiaj 1:15] Byakurai:  Ten sympatyczny zespół R z początku sezonu!
[Dzisiaj 1:15] Vabigoon:  ... ze masz znajomosci i mi zalatwiasz jakas role w studio:D
[Dzisiaj 1:16] DominLoL:  vabi, idź do futuramy, please
[Dzisiaj 1:16] PokeMan:  Chyba śnisz.
[Dzisiaj 1:17] Afil:  Domin, nieee... one są takie same szkieletem, ale ogólnie, to się różnią... jako tako...
[Dzisiaj 1:17] Byakurai:  Już myślałem, że Vabi napisze "a ty mi dajesz adma", już myślałem, że moje modły zostaną wysłuchane... ale nie :C
Dzisiaj 1:17] DominLoL:  czemu niby śni? on zrobi w niecałe 24h to, czego ty nie zrobiłeś w ciągu roku, deal with it
[Dzisiaj 1:17] Vabigoon:  rolka malutka, moge zagrac tlum, przypadkowego zebraka, cokolwiek, za koszty wyjazdu do wawy.
[Dzisiaj 1:18] PokeMan:  Jak bylem po raz pierwszy to mnie zpaytaoi o ulubionego rezysera dubowego, itp. rzeczy, bo nie chcą jakiegos ignoranta.
[Dzisiaj 1:18] Byakurai:  Fabuła anime: Protagoniści spotykają człowieka, on ma problem, chcą mu pomóc, w trakcie pomocy wyskakuje zespół r, który
[Dzisiaj 1:19] PokeMan:  Tlum to gra raz tlumacz ,raz kierownik studia jak sie nudzi itd.
[Dzisiaj 1:19] Byakurai:  chce złapać pikachu, ale im to nie wychodzi i błyskają. nasi towarzysze kończą pomagać po czym radośnie odchodzą
[Dzisiaj 1:19] DominLoL:  byaku, rozpisałem wszystkie cztery scenariusze a cześć i pierwsze, odpuść se
[Dzisiaj 1:19] Byakurai:  w stronę zachodzącego słońca - the end "ciąg dalszy nastąpi" ta - da
[Dzisiaj 1:19] DominLoL:  byaku, rozpisałem wszystkie cztery scenariusze a cześć i pierwsze, odpuść se
[Dzisiaj 1:19] Byakurai:  w stronę zachodzącego słońca - the end "ciąg dalszy nastąpi" ta - da
[Dzisiaj 1:19] PokeMan:  jakbys cos takiego im Byaku powiedzial, to by cie wysmiali.
[Dzisiaj 1:20] Vabigoon:  moge ich odciazyc, za cene biletu pkp z katowic do warszawy i spowrotem, plus, ty masz archiwum:D
[Dzisiaj 1:20] Afil:  Bo jest to suchy szkielet bez rozbudowy.
[Dzisiaj 1:21] Byakurai:  Vabi... ty jesteś obecnie w Katowicach?
[Dzisiaj 1:21] PokeMan:  ale mi nie zalezy na archiwum, rownie dobrze sam zrobię, jak mi sie zachce
[Dzisiaj 1:21] DominLoL:  ale tobie się nie chce, a my tego CHCEMY
[Dzisiaj 1:21] Vabigoon:  nie, no ale do katowic sobie za 8 zlota czy cos podjade.
[Dzisiaj 1:21] DominLoL:  ty nas olejesz a vabi to zrobi od ręki
[Dzisiaj 1:22] PokeMan:  odciazyc....dobre...Czleku, gwary i male rolki robi sie tym, kto jest pod reka, nikogo soelcjanegoo sie nie sciaga do te
[Dzisiaj 1:22] Byakurai:  :C już myślałem, że mam do Ciebie pół godziny drogi "6" :C
[Dzisiaj 1:22] PokeMan:  Chcecie ? To męczcie Conquesta, w końcu on Admin oficjalnie.
[Dzisiaj 1:22] Vabigoon:  no to mi daja cos co mnie odciazy:D
[Dzisiaj 1:22] Vabigoon:  tfu, ich.
[Dzisiaj 1:22] DominLoL:  to jak poke? stoi czy nie? bo tego krętactwa już nie zniosę
[Dzisiaj 1:23] Byakurai:  Oficjalnie ty też jesteś adminem skoro i tak każdy o tym wiem
[Dzisiaj 1:24] DominLoL:  i masz multi konto o którym każdy wie że to twoj
[Dzisiaj 1:24] Vabigoon:  gdzie jestes burakai, ja do katowic mam z 35 minut:D
[Dzisiaj 1:24] PokeMan:  Nie nie, nie bedzie tak, ze godzine temu po mnie jexdzicie, a teraz sie przymilacie.
[Dzisiaj 1:24] Byakurai:  Ruda Śląska, takie tam "zadupie"
[Dzisiaj 1:25] DominLoL:  eam, sorry, ale tak to jest, sam napisałeś że to zrobisz TO ZRÓB TO KURNA
[Dzisiaj 1:25] PokeMan:  Sorry, na spelnianie prosb, trzeba sobie zasluzyc. Poza tym, prosby w SB nie maja zadnej mocy.
[Dzisiaj 1:25] Afil:  Vabi się przymila, a Domin po prostu chce.
[Dzisiaj 1:25] Afil:  Sorry... "przymila" ;3
[Dzisiaj 1:25] DominLoL:  a nie się wymigujesz od roboty na każdy możliwy sposób
[Dzisiaj 1:25] PokeMan:  Czchceice jakis zmian naforum = pisać w dziale o zmianch w odpowiednim dziale.
[Dzisiaj 1:26] Afil:  Chyba temacie
[Dzisiaj 1:26] DominLoL:  http://pokecollect.net.pl...p?p=77978#77978
[Dzisiaj 1:26] DominLoL:  pasi?
[Dzisiaj 1:26] PokeMan:  Oplacam PC, jeszcze mam cos robic ? Sorry, nie. Moge robic, ale z swoich pobudek, a nie na żądanie terroryystów.
[Dzisiaj 1:27] DominLoL:  toś ty terrorystów nie widział jeszcze
[Dzisiaj 1:28] Byakurai:  Domin awansowałeś - teraz jesteś w al-kaidzie
[Dzisiaj 1:28] DominLoL:  sam pisałeś " zrobię jak powiecie", powiedzieliśmy "napiszcie temat", napisaliśmy, "nie zrobię bo źle wam z oczu paczy
[Dzisiaj 1:28] Vabigoon:  burakai, no to od pazdziernika mam 15 minut do ciebie autem, teraz 27.
[Dzisiaj 1:28] DominLoL:  więc WTF? powiedz że ci się nie chce nazwyczajniej w świecie bo mas nas w poważaniu, a nie
[Dzisiaj 1:28] PokeMan:  Fail Domin, temat juz jest tu:http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=5161
[Dzisiaj 1:29] DominLoL:  ALE JEST! WIĘC ZRÓB TO DO JASNEJ ANIELKI!
[Dzisiaj 1:30] PokeMan:  Ojej, a czemu WY nic nie robiliscie fajnego na swojej Utopijnej Wyspie ?
[Dzisiaj 1:30] DominLoL:  albo mówisz tak albo nie bez żadnych półsrodków
[Dzisiaj 1:30] DominLoL:  nie, odpowiedz, robisz czy nie?
[Dzisiaj 1:30] Byakurai:  I znowu! Poke kończą się argumenty? Pojazd na boga winna utopijną gotowy
[Dzisiaj 1:30] DominLoL:  ty odpowiesz na to, oni odpowiedzą na tamto
[Dzisiaj 1:30] Vabigoon:  No to lipa Poke, nie chcialem na tym zarobic, chcialem cos zrobic na forum i spelnic moje marzenie, ale dam sobie rade.
[Dzisiaj 1:30] DominLoL:  cicho panowie, niech odpowie, tak czy nie?
[Dzisiaj 1:31] PokeMan:  Slyszales o tym, jak KRRITV nie rozpatrzyla wniosku przez brak przecinka/zly dokument/ etc. ?
[Dzisiaj 1:31] DominLoL:  ROBISZ CZY NIE?!
[Dzisiaj 1:31] PokeMan:  idę spać, bo jestem zmeczony
[Dzisiaj 1:31] Afil:  Utopijna została zamknięta z powodu naszego powrotu na PC.
[Dzisiaj 1:31] DominLoL:  uciekasz, klasyka, drugi raz idziesz już spać, KRĘTACZ I KŁAMCA
[Dzisiaj 1:32] PokeMan:  Domiś, oplacaj forum na ktorym Cię wyzywaja i jeszcze spelniaj ich rozkazy, podoba Ci się ?
[Dzisiaj 1:33] PokeMan:  Trochę empatii, wczucia w to, jak ja sie czuję. Gnójcie mnie ddalej, na pewno szybciej coś zrobię. papa
[Dzisiaj 1:33] DominLoL:  wrzucaj na forum plik które są praktycznie reklamą tego forum i użeraj się z takim admine, podoba ci się>
[Dzisiaj 1:33] DominLoL:  KRĘTACZ, KŁAMCA, DWULICOWA ŻMIJA
[Dzisiaj 1:33] Byakurai:  W sumie Poke... Dominowi cały czas jedziemy,xD
[Dzisiaj 1:33] DominLoL:  i jakoś robię swoją robotę nieprzerwanie cały czas. więc?
[Dzisiaj 1:34] PokeMan:  Nikt Cię nie zmusza do tych aploldow. To tylko Twoja inicjatywa, ktorej nie zamawialem.
[Dzisiaj 1:34] Afil:  Takie tam... zachodzenie od tyłu, ciche... i w tylne wyjście   Nie Domin, tak działają żmije, huh? 
[Dzisiaj 1:34] DominLoL:  oj sorry, ale prędzej dam sobie rękę uciąć niż ci znowu pomoge
[Dzisiaj 1:34] PokeMan:  Sluchaj kolego, ostatni raz. Forum TO NIE ROBOTA ZAWODOWA. Robię tu to co chce, i kiedy mam czas.
[Dzisiaj 1:35] DominLoL:  i jak poke, skoro nie śpisz to odpowiesz w końcu czy znowu chce ci się spać?
[Dzisiaj 1:35] DominLoL:  ja też robię, tyle że moja branża jest groźniejsza panie administratorze
[Dzisiaj 1:35] Vabigoon:  Ale on już odpowiedział. Zluzuj Domin.
[Dzisiaj 1:35] DominLoL:  bo jak mnie złapią, to ja pójdę do wiezienia za piractwo
[Dzisiaj 1:35] Afil:  Poke, jak tak bardzo nie leży Ci opłacanie PC, to oddaj to komuś, a nie, się męczysz.
[Dzisiaj 1:36] DominLoL:  a ty będziesz sobie siedział w domciu i miał wszystko w dupie
[Dzisiaj 1:36] paqo:  Po takich tekstach admina olalbym na waszym miejscu to forum
[Dzisiaj 1:36] Afil:  Vabi, gdzie ty teraz jesteś? Byaku się pytał 
[Dzisiaj 1:36] PokeMan:  Napisowcy robią napisy NIE NA ŻADANIE. Tylko z wlasnej woli. A ty żądacie. To żadajcie dalej, i jedźcie po mnie ddalej.
[Dzisiaj 1:37] DominLoL:  paqo, odeszliśmy już na pół roku właśnie przez to, ale że conuqest jest to jesteśmy
[Dzisiaj 1:37] paqo:  Forum tworza userzy a nie narwany admin
[Dzisiaj 1:37] Afil:  Ja nie żądam. Trololooo. Będę tylko narzekał czasem, że czegoś braknie, coś nie działa itd.
[Dzisiaj 1:37] DominLoL:  lol, piszesz że zrobisz jak poprosimy a potem nie bo źle wam z oczu patrzy, jak się tu nie wkurzyć?
[Dzisiaj 1:37] Vabigoon:  afil w domu, ale nie podam wam miasta, od pazdziernika Gliwice znowu. Nawet od wrzesnia chyba.
[Dzisiaj 1:38] Afil:  Poke, czemu więc nie oddasz komuś serwa? Proszę o odpowiedź :3
[Dzisiaj 1:38] DominLoL:  jak jak czegoś nie zrobię to piszę że nie dam rady i tyle, a jak coś robię to robię i jest to zrobione, jak obiecałem
[Dzisiaj 1:38] paqo:  Nikt tu niczego nie zadal, po prostu leki przestaly dzialac
[Dzisiaj 1:38] DominLoL:  jak ci tak collect nie na rękę, oddaj go komuś, proste
[Dzisiaj 1:38] DominLoL:  pożegnasz się z nami i opłatami za serwer
[Dzisiaj 1:38] Byakurai:  Mówisz... Gliwice? Kij, że to dzielnica Rudy Śląskiej :3
[Dzisiaj 1:39] DominLoL:  PC się bez ciebie nie zawali bo nie jesteś tu najważniejszy
[Dzisiaj 1:39] Vabigoon:  sam jesteś dzielnica pionku:D
[Dzisiaj 1:40] Byakurai:  :C Tu w moja dzielnica jest tą główną... pionku 
[Dzisiaj 1:40] DominLoL:  poszedł?
[Dzisiaj 1:41] Byakurai:  Tak :C
[Dzisiaj 1:41] DominLoL:  nareszcie, idę spać bo dziewczyna już się drze, branoc
[Dzisiaj 1:41] DominLoL:  awww fuck...znowu?!
[Dzisiaj 1:41] Byakurai:  Pewno wróci za 30 min, by napisać swoje ostatnie słowa gdy nikogo już nie będzie, a wtedy wrócę ja po oglądanie glee
[Dzisiaj 1:41] Afil:  Jak zeszło na to, czemu nie chce oddać PC, to odszedł... trololooo
[Dzisiaj 1:42] paqo:  Moze sobie uswiadomila z kim sie zwiazala
[Dzisiaj 1:42] DominLoL:  paqo, cicho, jestem już po jednym kryzysie, więc cicho tam!
[Dzisiaj 1:42] Byakurai:  Paqo mistrz 
[Dzisiaj 1:43] DominLoL:  ok, teraz serio, out, branoc wszystkim, afil, rób logi jak możesz, ok?
[Dzisiaj 1:43] Byakurai:  I tak mamy wszystko w logach xd Już dzisiaj na PC
[Dzisiaj 1:43] Vabigoon:  Domin, a ona u Ciebie teraz jest?
[Dzisiaj 1:43] Afil:  Dobra, idę spać. Jutro trzeba wstać.
[Dzisiaj 1:43] DominLoL:  nie, ja u niej
[Dzisiaj 1:43] Byakurai:  Wiesz Vabi... Domin jest na PC nawet wtedy gdy jest u niej
[Dzisiaj 1:43] DominLoL:  mam laptopa więc jaki problem?
[Dzisiaj 1:44] Byakurai:  Jeszcze powiedź, że jesteś u niej od czasu rozmów o tylnym wejściu... bo to wtedy będzie dziwne... bardzo dziwne
[Dzisiaj 1:44] Afil:  Teraz wiemy czemu poruszałeś temat tylnego wejścia...
[Dzisiaj 1:44] DominLoL:  nie, nie, prędzej od czasów jak zaczęliśmy sobie robić jaja z poke
[Dzisiaj 1:45] Byakurai:  To jakim cudem pisałeś cały czas z nami bez żadnej przerwy,,, teleportowałeś się?
[Dzisiaj 1:45] Vabigoon:  a ładna jest?[Dzisiaj 1:46] DominLoL:  telefon cepie -.- i tak, dla każdego faceta jego dziewczyna jest ładna
[Dzisiaj 1:46] DominLoL:  ona mieszka tylko 4 domy dalej więc nie problem
[Dzisiaj 1:46] DominLoL:  pupcia, nie pójdę spać bo teraz pytania są -.-
[Dzisiaj 1:46] Vabigoon:  wyslij wasze fotki:D
[Dzisiaj 1:47] DominLoL:  -.- dobranoc
[Dzisiaj 1:48] Vabigoon:   
[Dzisiaj 1:49] Byakurai:  Vabi please. On nam jeszcze swojego zdjęcia na forum nie wysłała, a co dopiero jego gryfnej dziołchy
[Dzisiaj 1:51] Vabigoon:  no wlasnie sam je problym, czsy faktycznie je gryfno.
[Dzisiaj 1:53] Byakurai:  A Afil się ze mnie śmiał, że gwarą pojechałem 
[Dzisiaj 1:54] Vabigoon:  Gorole raus, gorole won, gorole wy******la* stąd, chyba że paqo, to nie.
[Dzisiaj 1:58] Vabigoon:  dobra, trzeba isc spac. Papatki, dobranoc.
[Dzisiaj 1:59] Byakurai:  Dobranoc, ja jeszcze chwilę posiedzę i też spadam

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7