POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostatnio
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 4 Sierpień 13, 14:25   Ostatnio

Ostatnio na SB, takie toczą się rozmowy:
Kod:
[Wczoraj 18:01] Jabuko:  Współczuję tym użytkownikom, co tutaj są dobre kilka lat i się z PokeMenę użerają.
[Wczoraj 18:01] Jabuko:  Ja jestem kilka miesięcy i już wysiadam przy jego... wszystkim właściwie.
[Wczoraj 18:02] Poxer:  Niektórzy już sobie odpuścili.
[Wczoraj 18:02] Poxer:  (mój timing żeby wejść i sprawdzić czy już rozjebali tu wszystko był idealny)
[Wczoraj 18:03] Jabuko:  Krucjata w stylu "przepraszam, ale te informacje są już nieaktualne" w tematach nawet sprzed 5 lat to szczyt internetu.
[Wczoraj 18:08] DominLoL:  pox, jakbyś mógł, napisz gdzieś posta bym mógł walnąć ci RC, to co napisałeś w shoucie jest genialne
[Wczoraj 18:09] DominLoL:  jabuko, pomysł o mnie, byaku, inace, afilu i innych, siedzących dzień w dzień i użerających się z nim od ponad 3-4 lat
[Wczoraj 18:12] PokeMan:  dobra, ujawnię - konkurs będzie promował odkopywanie najstarszych tematów, a nagroda będzie niezła :)
[Wczoraj 18:12] Poxer:  ...Oh god.
[Wczoraj 18:13] PokeMan:  Poxerze, DOmin rok temu pisal, że PC się zawali, Drewko to pisał 2 lata temu . I co > I nic. Dalej PC jest i będzie
[Wczoraj 18:13] DominLoL:  niech zgadnę, ukryta ranga "największy debil/slwopoke na forum"? idź z stąd i się nie ośmieszaj, jesteś żałosny poke
[Wczoraj 18:13] Poxer:  Domin, wiesz że najlepsze rozwiązanie to dać sobie spokój, dać idiotom robić idiotyczne rzeczy i nie wchodzić tu, nie?
[Wczoraj 18:14] DominLoL:  @poke : zawaliło się, tak, w sensie przenośnym, bo cały czas tylko odkopujesz zamiast usprawniać, nierobie i jełopie
[Wczoraj 18:15] DominLoL:  tkwisz w przeszłości podczas gdy świat idzie do przodu, jesteś żałosnym userem i żałosnym adminem
[Wczoraj 18:15] Poxer:  Ta, jest i będzie, motłochem z zarozumiałymi i po prostu dziecinnymi adminami. Please, end this madness.
[Wczoraj 18:15] PokeMan:  ale co tu usprawniać ? Tylko ja odkopuje, nikt nie broni zakladac nowych tematów i gadac o grze ktora wyjdzie w 2014 r.
[Wczoraj 18:15] Poxer:  Domin też się zachowuje jak dziecko, bo próbuje ci odpysknąć, a nie wie że jesteś zbyt uparty żeby to do siebie przyjąć.
[Wczoraj 18:16] Poxer:  pleeeeeeeeeeeeaseeeeeeeee, stoooooooop being so stupiiiiiiiid, everyoooooone
[Wczoraj 18:16] Poxer:  Poks out.
[Wczoraj 18:17] DominLoL:  poxer, a co ja mam robić w sobotę wieczór kiedy w tle się soundtracki uploadują? :] muszę się na kimś wyżyć
[Wczoraj 18:17] DominLoL:  całe cztery tygodnie wkurwienia na ludzie celuję prosto w pokemana :]
[Wczoraj 18:18] PokeMan:  świat idzie do prozdu,taaak....zakzuja normalnych zarowek, wprowadzaj DLC i DRM...
[Wczoraj 18:18] PokeMan:  sorry, wolę pograć i popisać o rzeczach, które dawniej wydane byly zrobione z sercem, a nie dla kasy
[Wczoraj 18:19] DominLoL:  chyba na odwrót z tym ostatnim, lol, sooooo slowpoke
[Wczoraj 18:56] Jabuko:  To, że PokeMan daje się naciągać na budżetowe gówna, to nie nasz problem.
[Wczoraj 19:20] Inaka:  <śmiech>Nagroda za odkop? No problem, przekopie się wszystkie tematy w fan fiction i luz :D </śmiech>
[Wczoraj 19:23] DominLoL:  heh! byaku mi zwrócił na coś uwagę przed chwilą, mam więcej postów ale mnie odznak niż on, WTF slowpokeman?
[Wczoraj 19:59] DominLoL:  gomenasai, sempai T_T
[Wczoraj 20:02] Inaka:  Kogo przepraszasz?
[Wczoraj 20:05] DominLoL:  a to się nie gniewasz? byaku, wisisz mi piwo
[Wczoraj 20:07] Byakurai:  Jakie piwo? Wali Ci już od tego upału i Pokemana xd
[Wczoraj 20:08] Inaka:  Ja się nie gniewam. Ja myślę, jak zaprojektować strój jednej takiej z tymi mieczami *o*
[Wczoraj 20:11] DominLoL:  a ja się trudzę nad specialem dla dziewczyn... kurde, jak zwykle muszę przesadzić z zajebistością postaci...
[Wczoraj 20:11] Inaka:  Oddam deszcz w dobre ręce :P
[Wczoraj 20:12] DominLoL:  JA! JA! JA! JA! JA! JA! JA!
[Wczoraj 20:12] Byakurai:  a ja się z niczym nie trudzę. Siedzę sobie i słucham muzyki, bo czasami potrzeba chwili relaksy by nie brać...
[Wczoraj 20:12] Byakurai:  wszystkiego na serio
[Wczoraj 23:27] Opticum:  podczas pobytu poxera, poziom zraczenia forum tak gwaltownie wzrosl, ze az rozbolalo mnie serce
[Wczoraj 23:28] Opticum:  powoli opada, ale PokeMan wciaz podnosi - pokemanie, co z ciebie za admin (procz guwnianego ofc), jesli porzucasz swoja
[Wczoraj 23:29] Opticum:  strone, nad ktora powierzono ci opieke, na rzecz jakiegos PV? PV nie jest juz do odratowania, bo poziom raka przekroczyl
[Wczoraj 23:29] Opticum:  dopuszczalne granice, a ty tu czasami odkopujesz stare tematy, i ot, twoja dzialalnosc... conquest tak samo, ale on
[Wczoraj 23:30] Opticum:  chociaz czasami cos napisze, ale i tak obaj poswiecacie wiekszosc czasu PV. dbajcie o te strone, reklamujcie, odbudujcie
[Wczoraj 23:30] Opticum:  portal, piszcie artykuly, rekrutujcie... PC mozna uratowac, poki nie umarlo calkowicie, PV juz sie skonczylo od czasu
[Wczoraj 23:30] Opticum:  bodajze marcowego rajdu, nie pamietam juz kiedy to bylo. elorap, one piece naw
[Wczoraj 23:32] Opticum:  Dzisiaj wskrzeszę niegdyś aktywnego członka PPS. Spodziewajcie się kogoś na literę L.
[Wczoraj 23:35] Byakurai:  Czyżby legenda powróciła?
[Wczoraj 23:45] Legends:  Opticum approved
[Wczoraj 23:45] Opticum:  Oto i on.
[Wczoraj 23:45] Legends:  Nie wiem o co chodzi, zostałem zaszantażowany że jak tego nie napiszę to nie zagra drafta cube'a
[Wczoraj 23:46] Legends:  Także do niewidzenia i w ogóle no wiecie, troll is so obvious that he doesn't even need a cave
[Wczoraj 23:46] Opticum:  nieprawda, sam chciał się zalogować, bo mówił, że wróci, jak będzie nowy Collect B)
[Wczoraj 23:55] PokeMan:  OPTYK - PC to nie strona, tylko FORUM. Kurfa, odkopując, TEŻ "napiszę", bo odkopanie to NaPISANIE.
[Wczoraj 23:57] PokeMan:  KRET.. OPTYSIU, na PV wchodzi 3000 ludzi dziennie, na PC tylko 250.
[Dzisiaj 0:01] tt22:  a na PokeLife wchodzi dziennie 12 000.
[Dzisiaj 0:06] tt22:  tyle dobrego, że TrollTower ma najgorszy marketing i tam, ledwo 80 osob dziennie jest, bo Enygma nie ma pojecia...
[Dzisiaj 0:06] tt22:  ...o prowadzeniu strona i fotum
[Dzisiaj 0:11] Byakurai:  Poke... nie musisz się relogać na t22 by pisać w shoucie... każdy wie, że to ty
[Dzisiaj 0:11] Byakurai:  Anyway... LEGENDS ! :D
[Dzisiaj 0:25] Opticum:  3000, skislem xD w snach
[Dzisiaj 0:51] Opticum:  PokeMan nie umie zrobic popularnej strony, wiec musi zostac modem i lizac tylne czesci ciala aby 'cos znaczyc'
[Dzisiaj 6:56] PokeMan:  Człeku, tu nie chodzi o jakość. Glossy Gem zrobił wyjebistą stronę i co ? Nikt nie wchodził, bo...
[Dzisiaj 6:57] PokeMan:  ...PV jest na szczcyie w Google i dlatego zawsze będzie prawie najlepsza (PokeLife wyprzedzil, bo duzo tam gimbazy).
[Dzisiaj 7:23] PokeMan:  Poza tym Opticu, ty zakładałeś już strone PokeRiddle, forum Dunsparce Polsak i co ? Ty nie umiesz.
[Dzisiaj 11:09] Afil:  Czy tylko ja mam taką wizję, że Poke to taki grabarz, co chodzi od trumny do trumny i gada z szkieletami, choć czasem...
[Dzisiaj 11:09] Afil:  zdarzy się mu zombie? ._.
[Dzisiaj 11:25] Inaka:  Ciekawe porównanie.
[Dzisiaj 11:30] DominLoL:  afil, pamiętasz ile razy ubolewałem nad tym że w shoucie nie można dawać rców? znowu to we mnie rozbudziłeś T_T
[Dzisiaj 11:33] DominLoL:  kolejne płyty z fonoteki pokemonów dodane do downloadu, jutro większy upload, bo 1 Gb, a mianowicie soundtrack z B2/W2
[Dzisiaj 11:54] DominLoL:  http://pokecollect.net.pl...p?p=77855#77855 // proszę o opinie
[Dzisiaj 13:40] Afil:  Rozumiem Dominie, możesz mi go wstawić w normalnego posta, jak chcesz xD
[Dzisiaj 13:57] Byakurai:  Domin jesteś hipokrytą, pozdrawiam
[Dzisiaj 14:10] DominLoL:  i don't get ya...
[Dzisiaj 14:18] Byakurai:  Pomyślmy. Poke robi same odkopy - źle i trzeba mu wypomnieć by pisał o aktualnych sprawach. Poke pisze posta...
[Dzisiaj 14:18] Byakurai:  ... o aktualnych sprawach - źle, bo tobie to zwisa i powiewa... no ja pierdziu
[Dzisiaj 14:20] DominLoL:  bo co mnie interesuje jakieś kolejne załamanko daru bo możlwie że dziewczyna go rzuciła.
[Dzisiaj 14:20] Conquest:  Domin ma paranoja
[Dzisiaj 14:20] DominLoL:  gorzej niż z poxerem normalnie, bo on nawet nie robił wokół siebie tyle cyrku co PokeMan wokół daru -.-
[Dzisiaj 14:20] Conquest:  wiesz, wszystkie posty na forum nie są adresowane do ciebie
[Dzisiaj 14:20] DominLoL:  gomen poxer, poprostu nie miałem innego przykładu pod ręką -.-
[Dzisiaj 14:22] DominLoL:  poxer się krył za trzykropkiem przez pół roku i był spokój, a ci odrazu robią aferę że kogoś ktoś rzucił -.-
[Dzisiaj 14:22] Byakurai:  Ale tym razem jestem po stronie Cona i Poke. Domin nie każdy temat musi być pisany pod Ciebie i to, że tobie zwisa to...
[Dzisiaj 14:23] DominLoL:  normalnie niekiedy pps jest jak moherowy osiedlowy monitoring
[Dzisiaj 14:23] Byakurai:  ... mało dla reszty znaczy. To, że Ciebie nie interesuje to, to nie oznacza, że inni nie chcą o tym popisać
[Dzisiaj 14:23] DominLoL:  napisałem swoje zdanie na temat tej sprawy że jemu się ono nie podoba, not my business
[Dzisiaj 14:24] DominLoL:  sprawy PVF powinny zostać na PVF, a nasze tutaj, tak zawsze uważałem
[Dzisiaj 14:25] Opticum:  Człeku, tu nie chodzi o jakość. Glossy Gem zrobił wyjebistą stronę // przestalem czytac, nie wiesz co piszesz xD
[Dzisiaj 14:25] Byakurai:  Zważywszy na to, że na Collecie jest dział o nazwie "PV i PVF (Pokemon Valhalla)" to chyba trzeba go użyć czasem
[Dzisiaj 14:25] Fuzaki:  siema
[Dzisiaj 14:25] Byakurai:  Nawet jeśli tobie się to nie podoba
[Dzisiaj 14:26] DominLoL:  a czemu wy uważacie że ja myślę że wszystkim tutaj kręcę? mam wolne prawo do hejtingu, tak jak każdy
[Dzisiaj 14:27] DominLoL:  a że PokeMan jako admin wpisał se tam PVF to już tak zostało : O pps to nie tylko PVF, niestety, tylko o tym się mówi w
[Dzisiaj 14:27] Fuzaki:  aha dobra...
[Dzisiaj 14:27] DominLoL:  tym dziale, przez co inne fora/strony cierpią
[Dzisiaj 14:27] Inaka:  Domin, przesadzasz.
[Dzisiaj 14:28] Byakurai:  Teraz to zauważyłaś Inaka?
[Dzisiaj 14:28] Fuzaki:  Zgadzam się z Inaką
[Dzisiaj 14:28] Conquest:  Domin - nacjonalista xD
[Dzisiaj 14:29] Opticum:  dominiku, troche w tym prawdy, ze ciagle krecisz noskiem
[Dzisiaj 14:29] Inaka:  Byaku, byłam po herbatę, nie zauważyłam.
[Dzisiaj 14:30] Afil:  Szczerze... to zaczynam myśleć, że Domin ma jakąś alergię na Poke.
[Dzisiaj 14:30] Byakurai:  Ale ogólnie mówię xD Nie o dzisiaj
[Dzisiaj 14:30] Fuzaki:  heh
[Dzisiaj 14:30] DominLoL:  ekhem, bo mam na co? zreszta, może też te nerwy z praktyk to potęgują, nie wiem
[Dzisiaj 14:30] Inaka:  Byaku, zauważyłam, ale nie lubię mówić od razu wszystkiego. Wolę czekać, aż sytuacja się rozpędzi.
[Dzisiaj 14:31] DominLoL:  afil, napiszesz posta bym znów ci dał RC? please...
[Dzisiaj 14:31] Afil:  Fuzaki, made my day! x3 Taki biedny, że nie wie co robić x3 Wybacz, musiałem x3
[Dzisiaj 14:32] Afil:  Serio Domin? Lol x3
[Dzisiaj 14:32] Byakurai:  Dominiku, jak denerwują Cię praktyki to może wyładuj się na worku treningowym, aniżeli w internecie
[Dzisiaj 14:35] PokeMan:  Dominie, oprócz o PVF, w kategorii o PPS, przez ostatnie 48 h pisze się też o forum na fora.pl i Revivalu, więc..
[Dzisiaj 14:38] Opticum:  PokeMan, ale ty masz ograniczony umysl
[Dzisiaj 14:38] Opticum:  poza pvf nie ma aktywnych for na pps, pokecollect ma szanse sie wybic, ale administracja zlewa na to cieplym moczem
[Dzisiaj 14:39] Opticum:  pvf to jest najbardziej toksyczne forum, ktorym zarzadza 13-14 letnia administracja z kompleksami, to jest koszmar
[Dzisiaj 14:39] PokeMan:  TinTower jest, forum PokeLife jest, nie osmieszaj się
[Dzisiaj 14:39] Opticum:  moderacja*, administracja jest nieco starsza...
[Dzisiaj 14:40] Opticum:  tintower jest odraczone i ogolnie odsuniete od glownego nurtu pps, pokelife to smieszna gra z 50% fake kontami i botami
[Dzisiaj 14:40] Opticum:  jedyna osoba, ktora sie w tym momencie osmiesza, to ty, sorri
[Dzisiaj 14:41] Conquest:  Optyk - demagog xD
[Dzisiaj 14:41] DominLoL:  optic, nie wiem czy trolling czy serio gadka ale chyba jako jedyny rozumiesz co mi mniej więcej chodzi po głowie
[Dzisiaj 14:43] Opticum:  nie, w tym momencie nie trolluje, nie wiem o co ci chodzi, ale noz mi sie otwiera jak widze glupoty pokemana
[Dzisiaj 14:43] Conquest:  o, na Domina już działa : P
[Dzisiaj 14:43] Opticum:  nie wierze, ze on ukonczyl juz druga klase gimnazjum
[Dzisiaj 14:44] DominLoL:  a teraz mówisz o slowpokemanie czy microchłodzie, bo si zaczynam gubić gdy mówimy o gimbazie
[Dzisiaj 14:45] Fuzaki:  Domin sam nie jesteś lepszy więc nie wypowiadaj się...
[Dzisiaj 14:45] Opticum:  glownie o pokemanie, mikrochlod nie jest dzisiejszym tematem smiechu
[Dzisiaj 14:46] Fuzaki:  Stary byk z domina a zachowuje się jak moja 10 letnia siostra
[Dzisiaj 14:47] DominLoL:  -.- ma rodzeństwo, farciarz...
[Dzisiaj 14:47] Opticum:  mikrochlod ale idz juz na pvf co
[Dzisiaj 14:47] Opticum:  czy ty aby nie masz tam bana xD
[Dzisiaj 14:47] Fuzaki:  nie optyc
[Dzisiaj 14:47] Fuzaki:  co wydupili cie z tamtąd i żal dupy z ciska ?
[Dzisiaj 14:48] Opticum:  czy ty cytujesz bonza
[Dzisiaj 14:48] Fuzaki:  jam masz co do mnie to przenieśmy się na priva
[Dzisiaj 14:48] Byakurai:  ściska się pisze...
[Dzisiaj 14:48] Opticum:  tak czy siak, mam bana za sluszny powod, a ty za raczenie, 1:0 xD
[Dzisiaj 14:48] Fuzaki:  co ciągle odgrywałeś takiego kozaka to powiedz mi prosto w oczy co o mnie myślisz!
[Dzisiaj 14:48] Opticum:  mikrochlod no ale czemu na priva, nie umiesz poprawnie pisać na ogólnodostępnym shoutboxie?
[Dzisiaj 14:49] Opticum:  kisnę :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[Dzisiaj 14:49] Opticum:  smiech irl, zrobiłeś mój dzień
[Dzisiaj 14:50] Fuzaki:  nie po prostu nie chcę tu pisać
[Dzisiaj 14:50] PokeMan:  http://pokelife.pl/forum/index.php << Optyś, 6o osob online, postow z dzisiaj masa, jestes slepy
[Dzisiaj 14:50] Opticum:  kogo obchodzi pokelife, jak to jest slaba gra na silniku tibii? to nie jest pps, to jest produkt czekoladopodobny
[Dzisiaj 14:51] Opticum:  poza tym, aby takie fora i gry jeszcze bardziej wprowadzic w zycie, trzeba robic dziwne rzeczy, wiem, bo sam obserwowale
[Dzisiaj 14:51] Opticum:  cos takiego za kulisami
[Dzisiaj 14:51] PokeMan:  Kogo obchodzi ? KRETYNIE, 10-16 latki zanim ta gra powstala szli na PPS, na fora, a teraz idą tam, kpf ?
[Dzisiaj 14:54] PokeMan:  powiedz mi Optyś, czemu żadna z twoich stron ani for nie odniosla sukcesu wiekszego niz TinTower ?
[Dzisiaj 14:59] Opticum:  dunpl mogl odniesc sukces, ale narodzil sie konflikt wewnatrz administracji; poza tym, do wszystkiego mialem slomiany
[Dzisiaj 14:59] Opticum:  zapal lub moja ekipa miala slomiany zapal, wiec przede wszystkim przez brak dyscypliny
[Dzisiaj 15:01] PokeMan:  nic mnie to nie obchodzi, efekty sa takie, ze na PVF jestem modem, a tu adminem. A ty jestes na PVF zbanowany
[Dzisiaj 15:02] PokeMan:  a tu userem tylko. W zakresie for nie pouczaj ojca jak dzieci robić, trollu co nic nie potrafi.
[Dzisiaj 15:06] Opticum:  jestes adminem ktory nic nie robi i posmiewiskiem, jestes modem ktory nic nie umie i nie robi i jest jeszcze wiekszym
[Dzisiaj 15:06] Opticum:  posmiewiskiem. oh w8, ja chociaz zdobywam wieksze uznanie tłumu. czyzbym wygral?
[Dzisiaj 15:09] Ness:  dobra koniec pierdolenia koniec koncem wszyscy wiemy jaki jest oczekiwany finał, uwaga
[Dzisiaj 15:09] Ness:  PokeMan, odejdź
[Dzisiaj 15:10] Opticum:  PokeMan odejdź
[Dzisiaj 15:10] Byakurai:  Optic wezwał pomoc?
[Dzisiaj 15:10] Opticum:  odejdź odejdź
[Dzisiaj 15:10] Opticum:  nie, dostarczylem Nessowi taczkę lulzów xD PokeMan odejdź
[Dzisiaj 15:11] Opticum:  forumowy cenzor zmienia odejdź na odejdź xD PokeMan odejdź
[Dzisiaj 15:11] Fuzaki:  [kwa!] odpierdol się od pokemana
[Dzisiaj 15:11] Byakurai:  Czyli wezwałeś pomoc, bo sobie z Pokemanem nie radzisz xd
[Dzisiaj 15:11] Opticum:  PokeMan wypierdalaj <- moze bedzie dzialac
[Dzisiaj 15:12] Byakurai:  Mikruś - największy obrońca Pokemana xD Kij, że nawet nie zna ponad połowy historii jakie tutaj się działy xd
[Dzisiaj 15:12] Opticum:  oho dziala xD co tam mikrochlod, szukasz sojusznikow, bo nie umiesz nawiazac kontaktu z ludzmi?
[Dzisiaj 15:12] Fuzaki:  Opticum wyjdź i nie wracaj.
[Dzisiaj 15:12] PokeMan:  http://pokecollect.net.pl...p?p=77879#77879 <<< deal with it, kmioty
[Dzisiaj 15:12] Opticum:  Byakurai - niet, Ness juz sobie chyba poszedl, tylko mu pokazalem co sie tu dzieje xD
[Dzisiaj 15:12] Fuzaki:  Ja się pokemanem z nam i kij ci do tego
[Dzisiaj 15:12] Conquest:  *Byak masakruje Optyka*
[Dzisiaj 15:13] PokeMan:  Optik, wyjdź, jak to zrobisz poziom PC skoczy o 6o%, prosze...
[Dzisiaj 15:13] Conquest:  nie kląć [kwa!]
[Dzisiaj 15:13] Opticum:  >kmioty ale smieciu inaczej do panow co?
[Dzisiaj 15:13] Byakurai:  Pokuś, mam nadzieje, że te "kmioty" to nie do mnie, bo dzisiaj zaskakująco jestem po twojej stronie
[Dzisiaj 15:13] Inaka:  *Inaka dokonuje pacyfikacji stron sporu*
[Dzisiaj 15:14] Ness:  mikrochlud wściekły pikinier wrrrr moczy pikę
[Dzisiaj 15:14] PokeMan:  I WARA od Fuzakiego, znamy się dobrze :)
[Dzisiaj 15:14] Opticum:  [Dzisiaj 15:12] Fuzaki: Ja się pokemanem z nam i kij ci do tego // z nam sie tez z poke manem i wiem ze jest bardzo
[Dzisiaj 15:14] Opticum:  lubianem i kochanem urzytkownikiem forum pokekollekt wiec oco ci teraz chodzi??
[Dzisiaj 15:14] Ness:  *Ness wylewa autyzm tekstem w gwiazdki*
[Dzisiaj 15:14] PokeMan:  Byak, to było do Hyu, Optyka i temu czemuś pochodnych
[Dzisiaj 15:15] Opticum:  PokeMan, jak chcesz hejcic, to musisz wszystkich, bo ciezko ci znalezc sojusznikow - a probujesz ich znalezc przez
[Dzisiaj 15:15] Opticum:  wlasne osmieszanie sie ;/
[Dzisiaj 15:16] PokeMan:  Optyś, admin nie musi mieć sojuszników, a jak ma to tylko "+" i ponadpoziom admiński
[Dzisiaj 15:17] Opticum:  [quote]PokeMan widze mocno logika odrąbywania sobie łapek by budzić politowanie XXXXD[/quote] tak bardzo to xD
[Dzisiaj 15:17] Opticum:  no tak, w koncu admin musi byc hejcony... PokeMan, ale mimo wszystko, lepiej byc lubianym niz robic z siebie blazna
[Dzisiaj 15:17] PokeMan:  http://pokecollect.net.pl...p?p=77877#77877 <<< deal with it
[Dzisiaj 15:18] PokeMan:  Optyś, skoro Tobie potrzeba klaskaczy, bo sam nie umiesz się bronić, to wuj ci w żopę
[Dzisiaj 15:19] Ness:  tobie też, PokeMan
[Dzisiaj 15:19] Opticum:  musisz odliczyc boty i losowych uzytkownikow... poza tym, nei masz argumentow, wiec musisz z jakimis smiesznymi statami
[Dzisiaj 15:19] Opticum:  wyskakiwac? smutne :<
[Dzisiaj 15:19] Ness:  http://scr.hu/0seg/6n1xb >próba zarabiania na forum o pokemonkach
[Dzisiaj 15:19] Opticum:  hoho, no wlasnie ja umiem sie sam obronic, a klaskacze sami do mnie przychodza, w przeciwienstwie do niektorych... ;s
[Dzisiaj 15:20] Byakurai:  Optic... odpuść
[Dzisiaj 15:21] Opticum:  chyba ta, nie chce mi sie juz pisacz
[Dzisiaj 15:22] PokeMan:  Sami przychodzą ? Ten rozpoaczliwy szantaż jaki im odwalasz na GG, nazywasz tak ? Żałosny jesteś.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 4 Sierpień 13, 14:30   

No, toczą, toczą. Dziękuję, że uwieczniłeś moją jakże genialną wizję *.*

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 4 Sierpień 13, 15:01   

no, toczą się, toczą, dzięki za zapisanie tego bo coś ostatniego nie ma archiwum shouta wydawanego

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Ness 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 4 Sierpień 13, 15:20   

no ok
przecież widać

Hyu 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 4 Sierpień 13, 19:20   

a o moim banie na sb nie ma. Za napisanie "nope" też sie dostaje, sympatycznie xD D'

Na Pv też wczoraj za to dostałem, kurwin to zajebisty admin XDDD
Ostatnio zmieniony przez Hyu 4 Sierpień 13, 19:30, w całości zmieniany 1 raz  

4xI 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 13, 13:19   

kurwin to żart

a teraz pytanie - czy aby na pewno...

Cytat:
Nadzieja w ludzkość: -100 punktów