POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:27
Pokemony na TV Puls - czy to możliwe?
Autor Wiadomość
Krugs 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 93
Skąd: Polska
  Wysłany: 25 Marzec 10, 17:46   Pokemony na TV Puls - czy to możliwe?

TV Puls ostatnio daje więcej animowanych seriali. Smaczku dodaje fakt, że takowe były wyświetlane kiedyś na Polsacie, TVP czy też nawet na TVN. Oto lista tych seriali i kanały, w którym kiedyś były:

TVP: Jetsonowie, Flintstonowie, serie "Byli sobie..."
Polsat: WITCH, Gadżet i Gadżetinis, serie "Byli sobie..."
TVN: Animaniacy, Tom i Jerry (nie jestem pewien)
inne: seriale ze starego TMT (Zaczarowany ołówek, 2 koty + 1 pies)

Więc tak: Jaka jest szansa, że pojawią się Pokemony na TV Puls? Oceniam na 25%. Dlaczego tak mało? Wszak WITCH ma mniej więcej tą samą tematykę co Poki i to jest w stylu anime, ale ilość odcinków może co nieco odstraszyć (albo i nie, bo Flintstonowie, w porównaniu z Pokemonami, licząc sezon 1-6, ma niespełna połowę mniej epków, co Poki). Poza tym, był szał na Pokemony, nie tylko ze strony dzieci, więc TV Puls, będący bardziej rodzinnym kanałem, mógłby podsunąć takowe rozwiązanie.

Które sezony? Najprędzej któreś z początkowych (1-6). Jeśli TV Puls podczas emisji Poków będzie miało większą oglądalność, to to będzie oznaczać realne szanse na 7, 8 i 9 sezon po polsku. Na sezony 10-12 nie ma na razie co liczyć, bo nie zostały wyemitowane na Polsacie i TV4

Zwiększone szanse na Poki na TV Puls może być ich brak na Disney XD. Ale to tak szybko nie nastąpi (na szczęście).

Na TV Puls mamy Jerrego Springera, World Wrestling Entertainment i serie ukrytych kamer, więc TV Puls jest kanałem typowo mieszankowym, więc możliwe jest wszystko.


...a jak wy na to spoglądacie?

Sygnatura użytkownika
Vintage Krug is back!
Ostatnio zmieniony przez kurnik3478 25 Marzec 10, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 25 Marzec 10, 17:50   

Jak by na TV Puls leciała pierwsza seria pokemonów, to pocałuję w buty tego który to wymyślił ^^

A co do WWA to chętnie oglądam ^^

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 25 Marzec 10, 17:53   

Mi jakoś nie pasują Pokemony do tego kanalu. Poza tym teraz leca tam straszne starocie, czyli rzeczy, ktore sa bardzo tanie, a Pokemony zapewne to byłby już większy koszt dla tej stacji. No chyba ze przyjałby sie ten blok z bajkami i stacja by na tym sporo zarobila.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
Krugs 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 93
Skąd: Polska
Wysłany: 25 Marzec 10, 18:04   

paqo napisał/a:
Mi jakoś nie pasują Pokemony do tego kanalu. Poza tym teraz leca tam straszne starocie, czyli rzeczy, ktore sa bardzo tanie, a Pokemony zapewne to byłby już większy koszt dla tej stacji. No chyba ze przyjałby sie ten blok z bajkami i stacja by na tym sporo zarobila.


PokeMan kiedyś powiedział coś takiego, że jak ostatnio na Polsacie były Pokemony (mówię o 6 sezonie), wtedy nie było ani grama dochodów z serialu, widać, że albo zła pora (strasznie rano), albo po prostu nikt poków nie lubi (w co wręcz nie wierzę). Bardziej dochodowy był taki Kapitan Flamingo, co teraz non-stop leci na Jetix Play ;( . Więc dla Pulsu straty notabene by nie było :D

Po drugie, WITCH, jak już mówiłem, ma tę samą tematykę i ten sam styl, co Pokemony, w dodatku kompletnym starociem to to nie jest zupełnie, a Gadżet i Gadżetinis to tak jakby kontynuacja Inspektora Gadżeta.

Po trzecie, jeśli starocie, to seriale kultowe. Jetsonowie i Flintstonowie były kultowe, Pokemony zresztą też. Chociaż przyznam, że produkcje stajni Hanna-Barbera mają przewagę nad japońskim Anime, więc po Jetsonach (dopiero co lecą pierwsze odcinki) może być Scooby-Doo...

Skoro WITCH był na Pulsie, Pokemony też mogą być. Skoro dla Pulsu WITCH był odpowiedni, Pokemony też będą odpowiednie. I gitara!

Śmiem spodziewać się ich gdzieś od lata tego roku, o ile by była taka szansa...

Sygnatura użytkownika
Vintage Krug is back!
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 25 Marzec 10, 18:46   

O, ciekawy temat

Krug napisał/a:
Tom i Jerry (nie jestem pewien)

niestety, jakaś nowa seria spolszczona przez Eurocom, ale niestety z Gajdą jako lektor, ale co się dziwić jak studio upada
[ brak nowych zleceń
( najnowszych Rrangersów nagrali, ale DXD nie kwapi się tego puścić )
i odejście starej kadry ]
i teraz robią lektorsy, a na dodatek ( tak jak kiedyś EnBeEf przy bodaj s4 )
- wg. pewnego dialogisty/kogoś z ich dawnej administracji - mają jakieś kłopoty z wypłacaniem kasy

Krug napisał/a:
Poza tym, był szał na Pokemony, nie tylko ze strony dzieci, więc TV Puls, będący bardziej rodzinnym kanałem,

niestety, nadal wg. niektórych rodziców - którzy znają poki z Polsatu - Pokemony to "japońskie złe kreskówki", za to wg. rodziców znających poki z Jetixa - są okej.

Krug napisał/a:
Jeśli TV Puls podczas emisji Poków będzie miało większą oglądalność, to to będzie oznaczać realne szanse na 7, 8 i 9 sezon po polsku.

przedtem powinni wyemitować pierwsze 6 serii, chociaż tego Witcha puszczają TYLKO drugą serię, pierwszej serii nie wyemitowali

Krug napisał/a:
Zwiększone szanse na Poki na TV Puls może być ich brak na Disney XD.

Niewiele to znaczy, bo takie s1-5 były/są od jednego dystrybutora,
s6 było na Polsacie w 2009 prawdopodobnie tylko dlatego, że jest od GMC które na maxa wyexploatowali w tymże roku, puszczając zdubowane przez nich filmy animowane
m in. w niedziele
( Przygody Kota w butach - anime z Klimkiem i Włodarczykiem jako polskie głosy :sliniak: )
- i święta
( seria filmów o Mroziku - też z tradycyjnymi Pokemonowymi aktorami pokroju Błażejewki, Chudy, Kożuszek itp. ), z kolei takie s11 było w studiu w postaci obrandowanych kaset z logiem Jetix i zegarcode też było z Jetixa...
filmy pokemon w polsce pochodzą od 2 niezależnych dystrybutorów..

paqo napisał/a:
Poza tym teraz leca tam straszne starocie, czyli rzeczy, ktore sa bardzo tanie, a Pokemony zapewne to byłby już większy koszt dla tej stacji.

Szczerze mówiąc, to obecnie sądzę, że koszt licencji jest dużo mniejszy niż koszt dubu s7

paqo napisał/a:
No chyba ze przyjałby sie ten blok z bajkami i stacja by na tym sporo zarobila.

Blok się przyjął, już chyba drugi rok funkcjonuje.

Krug napisał/a:
PokeMan kiedyś powiedział coś takiego, że jak ostatnio na Polsacie były Pokemony (mówię o 6 sezonie), wtedy nie było ani grama dochodów z serialu, widać, że albo zła pora (strasznie rano), albo po prostu nikt poków nie lubi (w co wręcz nie wierzę). Bardziej dochodowy był taki Kapitan Flamingo, co teraz non-stop leci na Jetix Play ;( . Więc dla Pulsu straty notabene by nie było :D


Ceny reklam na Polsacie były/są mniej więcej stałe, gdyż nie zależą od tytułu serialu, ale godziny kiedy są emitowane. Dochód był, nawet większy ( 1000 zł za pokemonów kontra 400 zł obecnie ) niż obecnie mają z tego Polsatu News który retransmitują, ale tutaj już tego timeslotu kreskówki, ani nic innego nie odzyska : budują widownię PN + taki program robi dobre PR Polsatowi. Co innego, że o emisji w 2009 roku, niewielu też wiedziało ( takich zwyklaków pokroju mojego kolegi, który owszem o emisji na Tv4 słyszał, ale o najnowszej na Polsacie - nie ).

Ińsza sprawa, że za pierwszą serią pokemona kręcił się rok temu ZigZap, podobnie jak za Marvelami. Z tym, że te drugie zablokował DXD co jest potwierdzone, a pierwsza sprawa nie jest wyjaśniona ( a przynajmniej ja o tym nie wiem ).

Aż boję się reakcji Daru, jak nie daj boże zobaczy temat, a co dopiero mój post...

Jeszcze ińsza sprawa, że Technicznie uzyskanie licencji na ( powtórne ) s1-5 i s7-8 może być diabelnie trudne...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wysłany: 25 Marzec 10, 19:37   

To nie jest głupia myśl

Ale prędzej na TV Puls puszczą Czarodziejki z Księżyca Lub Dragon Ball`a niż Pokemony


Z tego co pamiętam Pokemony można oglądać od +7 a animacje na Pulsie są bez ograniczeń wiekowych [?]

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 25 Marzec 10, 19:54   

M4tEUSh! napisał/a:
Ale prędzej na TV Puls puszczą Czarodziejki z Księżyca Lub Dragon Ball`a niż Pokemony


Nie puszczą, bo Puls kreuje się na stację rodzinną, więc lesbizm i kuse spódniczki ( Sailor Moon ) lub zabijanie się ( DB ) nie przejdzie. Pomijając, że ww. pozycje nie mają gotowego dubu ( mało prawdopodobne by sami zlecili ), więc byłaby ponowna lektorka, która tylko by zraziła starych fanów, bo jednak IMO Eurocom się nadaje tylko do dubu, a to, że ostatnio robią lektory do większości Pulsowych audycji, to tylko powód do smutku.

M4tEUSh! napisał/a:
Z tego co pamiętam Pokemony można oglądać od +7 a animacje na Pulsie są bez ograniczeń wiekowych [?]

Rozpiętość mają dużą, raz puszczą Karmelkowy obóz, a raz Łicza, które jednak dzieli kilka lat grupy docelowej, więc pokemony pasują pod tym względem. Tylko z tymi pokemonami, to może być problem z ściągalnością wcześniej wymienionych przeze mnie sezonów.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*



Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 256
Skąd: Piotrków Trybunalski
Kontakt:
Wysłany: 25 Marzec 10, 21:13   

Moim zdaniem Pokemony na Pulsie są bardzo realne.
Pamiętam jak oglądałem Simpsonów, bo nie mam CYFRY +, tylko UPC.

Zapewne puszczą serie od 1 do 3, bo tam jest najmniej przemocy i dużo przyjaźni, a PULS to telewizja niepokolanów(?).

Jedną przeszkodą jest to, że jest to program RELIGIJNY, a POKI zbytnio nie są prokatolickie.

ZigZapowi mówię stanowcze NIE. Kanał jak dla mnie kierowany dla młodzieży ubogiej umysłowo i bez żadnych perspektyw. Posiada on kanały, którymi nawet wstyd się podetrzeć.

Natomiast taki JETIX PLAY, ma duży potencjał. Codziennie oglądam tam moje ulubione klasyki: Dzieciaki z klasy 402, Rodzina Toffu, Ludwiczek<3 i Kot EEk. Szkoda, że nie leci tam KLESZCZ, bardzo fajny serial animowany, ale to historia na inny temat.

Podsumowując, gdyby puścili to bym oglądał. Najlepsza pora to 15-16, codziennie.
Nie obraziłbym się, jakby zakończyli po Wyspach Pomarańczowych, bo jak to się mówi, lepszy rydz, niż nic.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 25 Marzec 10, 21:30   

p4key napisał/a:
a PULS to telewizja niepokolanów(?).

Jedną przeszkodą jest to, że jest to program RELIGIJNY, a POKI zbytnio nie są prokatolickie.

Masz bardzo stare informacje, kiedy byli Simpsonowie tam, to inwestorem był Rupert Murdoch ( potentat medialny z zachodu ), potem się wycofał - stąd niedokończyli Simpsonów i paru programów, bo licencje miał ww., potem nadal 25% mieli franciszkanie, a resztę D.Dąbski..zresztą, odsyłam do specjalistycznych for, gdzie skomplikowana historia tej stacji jest lepiej opisana. Obecnie ta stacja już nie jest religijna. o, na wiki ktoś ładnie opisał dzieje stacji > http://pl.wikipedia.org/w...inwestor.C3.B3w

p4key napisał/a:
ZigZapowi mówię stanowcze NIE. Kanał jak dla mnie kierowany dla młodzieży ubogiej umysłowo i bez żadnych perspektyw. Posiada on kanały, którymi nawet wstyd się podetrzeć.

Właśnie nie, zamiast kreskówek, inwestują w ambitne programy dla NISZ, np. anime z napisami ( nisza, bo co to jest 15 tys. widzów ), albo "przymierzalnia" dla dziewczyn...lepsze to niż ciągle kreskówki powtarzane po raz enty, przynajmniej starają się tworząc coś nowego, oryginalnego, alternatywnego wobec taniej jednorodnej i ciągle takiej samej sieczki .

p4key napisał/a:
Nie obraziłbym się, jakby zakończyli po Wyspach Pomarańczowych, bo jak to się mówi, lepszy rydz, niż nic.


Wysłać im listę odcinków których nie ma po PL w necie, niech je puszczą, ktos nagra i może być. Chyba najtańsze rozwiązanie dla nas i dla nich.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*



Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 256
Skąd: Piotrków Trybunalski
Kontakt:
Wysłany: 26 Marzec 10, 14:55   

@Poke

Orientujesz się ile taki jeden odcinek kosztuje?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.