POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
20 Sierpień 13, 12:19
Pokewars
Autor Wiadomość
Bellugio4
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: 26 Kwiecień 13, 00:27   Pokewars

[Witam, jestem bezmyślnym botem reklamowym pewnej gry online, ale mimo tego i tak nie obsługuję BBCode.]


Gra przeglądarkowa Pokewars pozwala Ci się wcielić w bohaterów kultowej gry Pokemon.
Daje Ci szansę do sprawdzenia swoich umiejętności trenera w walce z przeróżnymi Pokemonami z najróżniejszych środowisk, jak i innymi trenerami w Sparingu!

Rozpoczniesz grę jako jeden z trzech trenerów [Ash/Brock/Misty] z jednym z trzech początkowych Pokemonów [Charmander/Bulbasaur/Squirtle].
Występuj w licznych turniejach Pokemon, pokonaj wszystkich trenerów z Sal Pokemon i zdobądź ich odznaki!
Podróżuj po lokacjach i łap Pokemony.
Dostępne są wszystkie Pokemony z pierwszej generacji.
ZŁAP JE WSZYSTKIE!

Codzienne losowania drogocennych przedmiotów z gry w loterii!

http://pokewars.pl

Zostań trenerem się już teraz!
Zapraszamy na nasze forum
[/align]
 
     
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Kwiecień 13, 09:40   

Wow. Ta gra jest tak dobra że potrzebuje aż trzech reklam na naszym biednym PC :P

http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=5006

http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=5110


A ja wciąż nie wiem jak wygląda gra :P
Wiem wystarczyłoby zarejestrować się i zobaczyć ale jakoś lubie wiedzieć z czym mam do czynienia przed rozpoczęciem. Za dużo razy nadziałem się na bezsensowne klony Smieszne Kwadraciki z Pokemonem w tle.
Ostatnio zmieniony przez kowalt 26 Kwiecień 13, 09:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 26 Kwiecień 13, 15:38   

I znowu się spotykamy, czyżbyś postawił/a sobie za punkt honoru i plus sześć sześć sześć do popularności rozszerzenie kultu PokeWars na WSZELKICH FORACH?
Nie chcę nic mówić, ale czasem jest to seryjnie wkurzające, zwłaszcza, że jest mało informacji o grze. W ten sposób nie zareklamujecie dobrze gry, serio ;o
*chyba żeby dowiedzieć się, jak wygląda grafika w tej grze, muszę w nią zagrać, to takie smutne*

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.