POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Styczeń 17, 10:58
Znienawidzona Postać
Autor Wiadomość
lexsiso 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 29 Wrzesień 12, 12:08   Znienawidzona Postać

Nie wszystkie postacie w mandze są świetnie pokazane i logicznym jest, że niektóre nie trafiają w nasze upodobania. W tym temacie możecie wypowiedzieć się, który z bohaterów najmniej odpowiada waszym gustom.
Jak dla mnie najmniej ciekawą postacią jest osoba Crystal. Nie przepadam za nią, charakter ma co najmniej okropny i nie ma ciekawej historii. Odstraszyło mnie w niej jej załamanie, po którym nawet nie mogła złapać najsłabszego pokemona, co pokazuje, że dziewczyna kompletnie nie ma charakteru i jest bardzo niestabilna. Jej Pokemony też nie wywołują u mnie szału. W serii Emerald trochę poprawiła się, ale jak dla mnie jest daleko w tyle za innymi.
No a jakie jest Wasze zdanie? :)

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 29 Wrzesień 12, 12:19   

Gold. Tak, tak, mnie najbardziej nie odpowiada Gold ( czekam na Lncz ) .

osobiście nic do samego golda nie mam, ale...no....facet podróżuje z kijem od bilarda i przy jego pomocy wypuszcza z niego pokemony, no, WTF?!

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 29 Wrzesień 12, 14:19   

DominLoL napisał/a:
czekam na Lncz

A za co? Lubię Golda, ale nie ma co o niego ludzi ciemiężyć :sliniak:

DominLoL napisał/a:
no....facet podróżuje z kijem od bilarda i przy jego pomocy wypuszcza z niego pokemony, no, WTF?!

Ekscentryk jak się patrzy :sliniak:

W temacie: w mandze jakoś nie podobała mi się Misty (za mało kręciła z Redem xD ). Nie można powiedzieć, że jest 'znienawidzona', ale w tym przypadku bardziej podobała mi się ta z animca :)

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 1 Styczeń 13, 13:53   

Długo nad tym myślałem. Czy jest jakaś postać której nie lubię.

Z głównych to może być Emerald. Mimo iż pokazał że potrafi jakoś tam powalczyć to niezbyt spodobał mi się motyw z jego wzrostem i resztą tego zamieszania. Nie chcę za wiele nie zdradzać by ktoś sobie nie zaspoilerował.

I już nie lubię Hugha z jeszcze niewydanej mangi B2/W2. W grach jest moim najmniej ulubionym rywalem. Wątpie czy mi się spodoba w mandze.

Sygnatura użytkownika

PokeTadek 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 21 Luty 13, 14:17   

Special jest na tyle dopracowany, że nie jestem w stanie kogoś nie lubić na całej lini. Sird była irytująca(, bo zdradziła rocketsów), ale coś mnie do niej przekonuje, może to, że zachowuje się jak porządny bad ass. Chyba najbardziej nie lubię Carra, ten maluch nie dość, że słaby, to jeszcze arogancki, choć jako taką wiedzą ledwo dysponuje, ciągle chce odebrać Giovanniemu TR ( początek serii HG, oraz gdzieś w FR/LG). Z główny bohaterów, to najmniej przypadł mi Emerald, nie dość, że niemal nie przywiązywał się do Pokemonów, to jeszcze ta fryzura, to jak traktował Ruby'ego i Sapphire...Nie nienawidzę go, ale nie jest moim wielkim ulubieńcem :D .

Sygnatura użytkownika

MrQube
Pewnie nie zna PokeMana
MrQube

Wysłany: 2 Wrzesień 13, 13:56   

Ja osobiście nie przepadam za Goldem, jest on trochę zbyt pewny siebie i strasznie zadufany w sobie -_- co jest czasami irytujące :paqo:

Sygnatura użytkownika