POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Conquest
18 Marzec 13, 19:49
Szałtbox zastępczy - 2012 edyszyn - cz.2
Autor Wiadomo¶ć
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle

Doł±czył: 01 Sty 2009
Sk±d: Bandle City
Wysłany: 29 Luty 12, 18:34   Szałtbox zastępczy - 2012 edyszyn - cz.2

sam minecraft mi sie juz dawno przeżarł, a parkoure czy takie challenge jak skyblock chętnie ogladam.
Ostatnio zmieniony przez PokeMan 21 Kwiecień 12, 14:19, w cało¶ci zmieniany 1 raz  

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Doł±czył: 01 Lis 2008
Sk±d: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 1 Marzec 12, 18:53   

MOJA REAKCJA GDY DOWIEDZIAŁEM SIĘ, ŻE MOJA HITLERÓWKA OD NIEMCA SIĘ NIE POJAWI W SZKOLE DO KOŃCA ROKU Z POWODU CIˇŻY

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkn± niż st±d pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wci±ż mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj do¶ć długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwarto¶ć i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Nuukers 
Gapa, gubi PokeBalle
HEYYEYAAEYAAAEYAEYAA

Doł±czył: 03 Mar 2011
Sk±d: yyy.... Mleko?
Kontakt:
Wysłany: 2 Marzec 12, 18:19   

Ludzie, jakby kto¶ chciał obejrzeć to na moim kanale na YT jest nowy filmik.

Sygnatura użytkownika
‡‡‡‡‡‚‡‡‡‚‚‚‚‚‚‚‚‡‡‡‡‚‚žžžžžžž‡‚žžžžž‚‡‡
‡‡‡‡‡‚‚‡‚‡‡‡‚‚‚‡‡‡‡ž‚‡‚‚žžž‚‚‡‚žžžžžž‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‚‡‡‚‡‡‡‡‡‡‡‚žžž‚‚ž‚‚‡‡‚žžžžžžž‚‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‚‡‡‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚žžžžžžžžžžž‡‡‡‡

‡‡‡‡‡‡‡‚‚‡‡‚‚‚‚‚žžžžžžžžžžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‡‡‡‡‚‚žžžžžžžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‚‚‚‚‚‡‡‡‚žžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‚‚‚ž‚‡‡žžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‡‚‚‚‚‡‡‡‚žžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡‡‡
€‡‡‡€‡‡‡‡‡€€‡‡‡€€‡‡‡
‡€€€€€€‡€€€‡€€€‡€‡€€‡
€‡‡€€€€‡€€€‡€€€‡€‡‡‡
€€€‡€€€‡€€€‡€€€‡€‡
‡‡‡€€€€‡€€€€‡‡‡€€‡

€‡‡€€€‡‡‡€€‡‡‡‡‡€€‡‡
‡€€‡€‡€€€‡€€€‡€€€‡€€‡
‡‡‡‡€‡€€€€€€€‡€€€‡‡‡‡
‡€€‡€‡€€€‡€€€‡€€€‡€€‡

Inaka 
My¶li, że jest PRO
SnazzyShipper

Doł±czyła: 05 Lis 2008
Sk±d: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 2 Marzec 12, 18:30   

Kurna, no normalnie drugi Domin się zrobił.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jeste¶ bogiem?:o ~ wypowiedĽ QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że s±.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksi±żce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awari± telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Nuukers 
Gapa, gubi PokeBalle
HEYYEYAAEYAAAEYAEYAA

Doł±czył: 03 Mar 2011
Sk±d: yyy.... Mleko?
Kontakt:
Wysłany: 2 Marzec 12, 18:31   

Nie wrzuciłem podgl±du, więc nie czuję się taki. Ale fakt, wiele pierdół to mi Domin pomógł.

Sygnatura użytkownika
‡‡‡‡‡‚‡‡‡‚‚‚‚‚‚‚‚‡‡‡‡‚‚žžžžžžž‡‚žžžžž‚‡‡
‡‡‡‡‡‚‚‡‚‡‡‡‚‚‚‡‡‡‡ž‚‡‚‚žžž‚‚‡‚žžžžžž‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‚‡‡‚‡‡‡‡‡‡‡‚žžž‚‚ž‚‚‡‡‚žžžžžžž‚‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‚‡‡‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚žžžžžžžžžžž‡‡‡‡

‡‡‡‡‡‡‡‚‚‡‡‚‚‚‚‚žžžžžžžžžžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‡‡‡‡‚‚žžžžžžžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‚‚‚‚‚‡‡‡‚žžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‚‚‚ž‚‡‡žžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‡‚‚‚‚‡‡‡‚žžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡‡‡
€‡‡‡€‡‡‡‡‡€€‡‡‡€€‡‡‡
‡€€€€€€‡€€€‡€€€‡€‡€€‡
€‡‡€€€€‡€€€‡€€€‡€‡‡‡
€€€‡€€€‡€€€‡€€€‡€‡
‡‡‡€€€€‡€€€€‡‡‡€€‡

€‡‡€€€‡‡‡€€‡‡‡‡‡€€‡‡
‡€€‡€‡€€€‡€€€‡€€€‡€€‡
‡‡‡‡€‡€€€€€€€‡€€€‡‡‡‡
‡€€‡€‡€€€‡€€€‡€€€‡€€‡

Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice

Doł±czył: 14 Sie 2009
Sk±d: z Rudy ¦l±skiej
Wysłany: 2 Marzec 12, 18:33   

Inaka, o tym to już była pogadanka na shoucie, że Shoku to nowy Domin

Moja reakcja, na jego post

Co ciekawe, akurat ogl±dam NC - star trek IX recenzja, a Google wyszukało mi wszystkie te facepalmy w ¶wiecie wła¶nie Star Treka

Sygnatura użytkownika

*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*

Ich bin eine :zombie:
Ostatnio zmieniony przez Byakurai 2 Marzec 12, 18:34, w cało¶ci zmieniany 1 raz  

Inaka 
My¶li, że jest PRO
SnazzyShipper

Doł±czyła: 05 Lis 2008
Sk±d: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 2 Marzec 12, 18:51   

Awwwww. Ładne te facepalmy :3
Ja tam nie wiem. Na razie niczego nie ogl±dam (no, może poza BRS, Another czy Senki Zesshou Symphogear), wolę grać (SoulSilver albo Trauma Center <3)

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jeste¶ bogiem?:o ~ wypowiedĽ QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że s±.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksi±żce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awari± telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 2 Marzec 12, 19:05   

byaku, shoku poprostu chce wiedzieć, czy dobrze mu idzie. to jego pierwszy projekt, dlatego chce, by¶cie go komentowali i oceniali : O serio taki to jest problem? powiedzieć te kilka słów o tym jak ci się podoba jego film?

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkn± niż st±d pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wci±ż mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj do¶ć długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwarto¶ć i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice

Doł±czył: 14 Sie 2009
Sk±d: z Rudy ¦l±skiej
Wysłany: 2 Marzec 12, 19:44   

Jabłuszko, pozwól, że ci odpiszę. Hm jak to leciało, jakie to słowo ... na "y" się zaczyna ... no tak już wiem: Yup, jeżeli chce szczerej oceny to niech zaspami wszystkim gg, bo jak widać, co¶ na forum za dużo ludzi nie bije drzwiami i oknami by ogl±dać jego nowy filmik. Więcej już pisałem kilka stron temu, więc nie będę się ponownie trudził na pisanie tego samego. Poza tym, zapraszam na gg, tam to zawsze możemy dokończyć.

Sygnatura użytkownika

*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*

Ich bin eine :zombie:

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 2 Marzec 12, 19:59   

nie, ostatnio kłótnia była o to jak widzów zdobyłem :D to zupełnie inna kłótnia, a, widziałem launch trailer ME3? WAY TOO EPIC!

i nie, pewnikiem chodziło i co "....umm...Nah" jak już

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez DominLoL 2 Marzec 12, 19:59, w cało¶ci zmieniany 1 raz  

Wy¶wietl posty z ostatnich: