POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakich skład powienienem obrać na lige pokemon
Autor Wiadomość
Domino97 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 25 Styczeń 12, 13:54   Jakich skład powienienem obrać na lige pokemon

Siema mam pokemon hg i doszedłe do ligi lecz cały czas nie moge dać sobie rady z ostatnim liderem. Mój skład to Typhlosion 51, Ampharos 36-37, Ho-oh 47, Gyrados red 38 i 2 poki słabsze do leczenia innych Donphan 31i sudowoodo 23. Wiem że dobrze działaja ataki typu ice na smoki mam blizzarda w gyradosie ale nie zdejmuje ich na hit może mała podpowiedź gdzie moógłbym go podexpic i tak samo zawsze przeciwnim zaczyna jak mam gyradosa nawet gdy z nim mam x speeda.Chciałbym jakies porady dobre daje rk z góry thx:)

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 25 Styczeń 12, 14:56   

od tego są fabryki, tam pisze się takie rzeczy : O
od siebie powiem tylko expuj wszystkie poki na lvl 51+

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Domino97 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 25 Styczeń 12, 16:06   

A gdzie w takim razie expic?? i sory że źle umieściłem temat

Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:

Wysłany: 25 Styczeń 12, 16:43   

nie mędrkuj Domin bo temat jest właśnie w dobrym miejscu :p

Sygnatura użytkownika

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 25 Styczeń 12, 17:23   

.....drago, fabryki, to tam ustala się teay, do czego mają być itd itp. więc wybacz, ale tym razem ja mam rację

gdzie expic? najlepiej na victory road albo w okolicach gdzie są dość silne poki, i dobrze by pok trzymał exp.share. wtedy możesz trenować dwa poki naraz, albo pok będzie dostawał podwójnego expa, jeśli dać go pokowi który bierze udział w walce

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Drago 
Nosi czapkę Asha

Wysłany: 25 Styczeń 12, 17:31   

właśnie nie bardzo. pytania o porady i o to gdzie trenować zadaje się w działach związanych z grami.

Sygnatura użytkownika

Domino97 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 25 Styczeń 12, 17:50   

gdzie tego exp share moge zdobyć ?? bo nie mam go w platynie mialem a tu nie wiem z kad wziosc?? Nie bądźcie tacy i powiedzicie prosze dam rare

Drago 
Nosi czapkę Asha

Wysłany: 25 Styczeń 12, 18:07   

z tego co mi wiadomo to da Ci go Mr. Pokemon w swoim domu na Route 30.

Sygnatura użytkownika

PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr

Kontakt:
Wysłany: 25 Styczeń 12, 18:42   

1. Panie, X Speed trzeba użyć. Jeśli pokemon go trzyma to pupcia blada a tego nie chcemy. :D
2. Tak jak Domin mówił poki na +50.
3. Wywal Ho-Oh, po co Ci dwa ogniste? Może jakiś skalny np. Rhydon? Mój zniszczył ligę jak trzeba.
4. Po więcej porad odnośnie teamu (w sensie movesety i strategia) zapraszam do mojej fabryki.

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.

ZAPRASZAM DO FABRYKI!

Domino97 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 25 Styczeń 12, 18:50   

Tylko kolego ja nie wiem gdzie wy macie te fabryki ja t jestem 3 dzień i poprostu szukam pomocy do poków.