POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
12 Styczeń 14, 11:57
gpc
Autor Wiadomość
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 8 Luty 12, 21:49   

Cytat:
byak i afil jesteście jak george i fred weasleyowie ;d

Mógłbyś darować i tak jestem w rozsypce emocjonalnej... znaczy... jestem rozwalony z powodów różnych emocji, co można nazwać tak, jak wcześniej... chyba... x.x


taa a ja złapałem jakąś dziwną wenę i mam ochotę zapisać trochę arkuszy tj kontynuacji dalszej historii hp. wiem głupie to

może nie tyle hp co jego dzieci ;f

Cytat:
Jabadabaduuuuuu!, a żeby nie było offtopu, stwierdzam, że jutro powinien być nabór do gazetki.

A ja to poprę. Będę po... 17 x.x


po 17 hmm pewnie że będę, no chyba że będe czytał insygnie śmierci.

[ Dodano: 9 Luty 12, 14:27 ]
a wróc ważne, nie bedzie mnie bo mam spotkanie do bierzmowania.

sorki zapomnialem o tym.
Ostatnio zmieniony przez Kojot 8 Luty 12, 21:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 9 Luty 12, 20:36   

Informuje, że nabór będzie jednak jutro. Mam już wszystko gotowe, cały post gotowy w Wordzie czeka, ale no Afila nie ma, a sam w tej gazetce nie jestem :/

Edit: Miłosierny Domin pomógł, jak miło, że nadal jest w gazetce.

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
Ostatnio zmieniony przez Byakurai 9 Luty 12, 21:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 9 Luty 12, 21:52   

poczekaj z tym chwilę. będę dokładnie wiedzieć o co wam poszło wtedy zadziałacie.

i w sumie to teraz sami widzicie dlaczego sprawy związane z forum należy rozwiązywać w "." a nie na gadugadowej konfie.

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 9 Luty 12, 21:59   

Nabór ogłosiłem jak edytowałem post, jak chcesz mogę go usunąć, napisałem ci o co poszło na pw też.

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 9 Luty 12, 22:24   

Na razie temat o naborze schowałem.
_______________________________
A i na przyszłość, jeśli ktoś robi temat związany z naborem lub innym ważnym wydarzeniem na forum to niech da znać mi lub Kojotowi abyśmy mogli stworzyć ogłoszenie na stronie głównej forum.

Sygnatura użytkownika
:drago:

Ostatnio zmieniony przez Drago 9 Luty 12, 23:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 17 Luty 12, 00:30   

Dobra Panowie, zapoznałem się ze sprawą. Niestety wnioski są bardzo smutne. Nie jesteście zdolni do jakiejkolwiek wspólnej pracy. Zwłaszcza Afil i Byaku <którzy notabene zachowują się jak jacyś krypto geje>. Obaj chcecie pokazać jacy jesteście ważni. Z mojego punktu widzenia jest to straszliwie żałosne. Naprawdę nigdy nie widziałem aby ktoś w tak prymitywny sposób leczył swoje kompleksy <wasze zachowanie jednoznacznie potwierdza, że je macie>.

Naskoczyliście na Domina, a tymczasem ze stenogramów jasno wynika, że w tej całej sytuacji to On był najbardziej w porządku. Jako jedyny naprawdę zainteresował się tematem i w sumie to właśnie On najmniej się obrażał oraz był najbardziej skory do kompromisu.


A tak, gazetki nie będzie, a przynajmniej nie w składzie z ludźmi, którzy wyżej srają niż dupy mają.


PS. macie ostatnią szanse, jeśli się Wam nie podoba to wypad zadzierać nosa gdzie indziej.

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 17 Luty 12, 05:48   

drago, na dłuższą metę gazetka na umierającym forum dobrym pomysłem nie jest, to raz.

2: JA JUŻ POWIEDZIAŁEM PIERDYLION RAZY, ŻE NIE MA MNIE W GŁÓWNEJ REDAKCJI, I NIE MIESZAM SIĘ W NABÓR, WIĘC BEZEMNIE PRZYNAJMNIEJ NIEPOZAŻERAMY SIĘ NA ŚMIERĆ.

Dzięki tobie znów między naszą trójką będzie wojna : O ustąpiłem ze swojego stanowiska, bo wiem, że afil z byaku zrobią to lepiej aniżeli ja ( taka prawda), a skoro sytuacja rozwinęła się tak a nie inaczej, nie mam pojęcia po co ciągnąć ten temat : O nabór został ogłoszony, ale ty go zamkłeś, bo musiała zostać wyjaśniona sprawa ze mną i moim odejściem, a z tego co pamiętam to:
Drago napisał/a:
No to robimy tak. To jest Wasz projekt i ja się w niego nie mieszam. Sami wszystko ustalacie :p


To pytanie: CO TY TUTAJ MĄCISZ?

dla ciebie może się to wydawać tak że napadam na ciebie z paszczą za pomoc, ale:
JA NAPRAWDĘ CHCĘ, ABY GAZETKA W KOŃCU WYSTARTOWAŁA, POMIMO TEGO, ŻE TO MOŻE NIE MIEĆ SENSU.

więc olej to, że mnie w głównej redakcji nie ma, bo koniec końców podsumowując i biorąc to "na spokojnie" odszedłem SAM, NIE PRZEZ KOGOŚ, A SAM! co, zabroni mi ktoś dobrowolnego odejścia? NIE!


3: Powiem tyle, jak nie będzie robiona gazetka w ich składzie, to ja też do ręki przykładał nie będę

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 17 Luty 12, 05:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 17 Luty 12, 14:12   

Dobra, wiecie co... przez was CAŁKOWICIE URYWAM kontakt z Byakiem, bo irytuje mnie to, że moje zachowanie jest zawsze odbierane jako ,,nasze''. Albo nie! Lepiej! Od dzisiaj nie będę wygłaszał swoich tez, pomysłów, myśli, bo od razu jest tak, że robię to ,,pod publikę'' i żeby pokazać, że jestem ważny. Będzie tak jak kiedyś, czyli, że będę jak pierdolona roślinka, która nic nie potrafi bez czyjejś pomocy. Jeśli życzy sobie tego Drago, no cóż...
Zaczynam od teraz

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 17 Luty 12, 14:34   

drago, wiesz że 1 to samotna liczba? jak znam życie byaku zrobi to samo co afil albo ja, a więc powiem tak:

DominLoL napisał/a:
Drago napisał/a:
No to robimy tak. To jest Wasz projekt i ja się w niego nie mieszam. Sami wszystko ustalacie :p


To pytanie: CO TY TUTAJ MĄCISZ?

jak nie będzie robiona gazetka w ich składzie, to ja też do ręki przykładał nie będę


afil, nie musisz urywać konatku z byakiem, przecież jesteście jak bracia, a dlaczego ciebie i jego traktuje się jako jeden organizm? bo najczęściej gdzie ty, tam i on, często ( nawet za często) macie te same zdanie i robicie to samo, więc nie dziw się że niektórzy postrzegają was jako jeden organizm

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 17 Luty 12, 14:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 17 Luty 12, 14:56   

Domin, dzięki za wytłumaczenie.
A kontakt zerwę, ale licząc tylko sprawy osobiste. Czyli spokojnie, PCSkype nie jest zagrożone.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 17 Luty 12, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.