POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
2 Czerwiec 13, 07:27
Mamy dwóch nowych adminów !
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 12:20   Mamy dwóch nowych adminów !

Temat ten, to częściowo kontynuacja tematu OŚWIADCZENIE!

M4tEUSh! napisał/a:
Faktem jest to ze jeśli by został stary porządek, to forum by już dano upadło

Potrzebne są właśnie takie zmiany jak ta która podjął poke dając ci admina

Dokładnie, Domin przedłużył życie forum, co go jak widać nadwyrężyło.

Szymb napisał/a:
Ale zasłyszałem od Poxera, że Domin trochę postów edytuje. To prawda, ruszył kamyczek, ale góry nie zwalił. To wy postawiliście kamyczki tak, by ten kamyk spadł na więcej, i na więcej, aż pojawi się lawina. Cieszę się, że to już koniec. Gratuluję odwagi, Domin. Obyś na razie się nie zmieniał. :3

Słuchaj poxera, to daleko zajdziesz :vabi:
Domin edytował w ramach prowokacji jakie niektórzy pisali, że niby nic nie może - mógł, bo miał kilka działów w moderce. I korzystal z tego, dopisywał na pomarańczowo, że może edytować. Potem pojawiło się kilka obraźliwych postów, które Domin słusznie zmodyfikował. Nie widziałem, aby Domin edytował coś komuś bezcelowo - zawsze był jakiś powód.

Kojot napisał/a:
Lol, ja też mam parę koleżanek ale ja się z nimi nie obściskuje what the hell

po primo, to jeszcze jesteś pewnie za chudy ^^ w uszach, a po drugie nieco źle to określiłem - przyjaciółki/dobre znajome...a co mnie to jak je zwać, ważne że jest przyjemnie :)

bemberg napisał/a:
Na innym forum o tej samej tematyce spotkałem się z niesamowitą życzliwością, a ty zachowujesz się jakbyś dostał nagle funkcję prezesa rady nadzorczej w międzynarodowej firmie, a jesteś jedynie pionkiem na forum o pokemonach. (łał, wpisz sobie kiedyś do cv ;p).

Jakim forum ? Bo na PVF Twój post o tłumaczeniu tego Emeralda wyleciał szybko, bo nie przeczytałeś reg. ichniejszego. Em, zapomniałem, może tym forum jest PoPL...nie wiem...i się chyba nie dowiem, bo nie mam czasu tam wchodzić. A gdyby Domin nie był przez te kilka tygodni admem, to ty byś tutaj się nawet nie regnął, bo forum byłoby jak mumia - widoczne z daleka i stojące, ale nieżywe i brzydko pachnące (posty spambotowe). Poza tym trochę szacunku dla kogoś kto jest zarejestrowany na forum od prawie 4 lat.

Dobra, Domin spada na cztery łapy, czyli do rangi Uploadera, kolorki Adminowskie dostają...Conquest i Byakurai. Chyba każdy średnio rozgarnięty user, mógł się domyślać, że wezmę Cona, który ma w wielu zagadnieniach, podobne podejście co ja. A Byakurai to trochę jak Domin - duży staż, no to ma - należy się.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 12 Lipiec 12, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 12:32   

Będzie przemówienie, ale wieczorem gdyż teraz nie mam czasu :vabi:


Wstępnie powiem tylko, że dziękuję za zaufanie. Gratuluję Byakuraiowi awansu.
Obiecuję działać na korzyść PokeCollect :)


Więcej... wieczorem (a może wcześniej?) :D

[ Dodano: 12 Lipiec 12, 13:27 ]
A oto wcześniej zapowiedziane przemówienie:

Ja, Conquest przyrzekam:
- mądrze i sumiennie wypełniać swoje obowiązki
- rekalmowac forum
- zapewniać porządek
- kontynuować UpLoad
- godnie reprezentować forum, zarówno w jego obrębie, jak i poza nim

Sądzę, że nasze wspaniałe forum ma potencjał, aby wspiąć się na wyższy poziaom. Będę je wspierał, aby powróciło do dawnej świetności. Z czasem na pewno będzie TU coraz lepiej. Za pun honoru stawiam sobie wyciągnąć forum z kryzysu

Pragnę również zakomunikować, że forum NIE UPADA! Z każdym kolejnym dniem jest coraz lepiej: mamy więcej rejestracji, odwiedzin i postów. Sądzę, że jesteśmy na dobrej drodze na szczyt.

Oświadczam, ze powyższe słowa są moją własną, szczerą i obiektywną opinią

Już wkrótce nastąpią zmiany na lepsze, więc czekajcie cierpliwie

Conquest

Ostatnio zmieniony przez Conquest 12 Lipiec 12, 13:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bemberg 
Pewnie nie zna PokeMana
Reptilianin


Wiek: 25
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 9
Wysłany: 12 Lipiec 12, 18:47   

Cytat:
Jakim forum ? Bo na PVF Twój post o tłumaczeniu tego Emeralda wyleciał szybko, bo nie przeczytałeś reg. ichniejszego

Przeczytałem i spodziewałem się takiej reakcji. Chciałem tylko sprawdzić na ile jest rozwinięta ich hipokryzja. W ramach walki z piractwem, nie można pisać o romhackingu. No dobra, po części rozumiem (choć nie do końca - łatka spolszczająca jest jak najbardziej legalna). Ale w takim razie co tam robią całe sezony anime i mangi do ściągnięcia?! Żałosne...

Cytat:
Poza tym trochę szacunku dla kogoś kto jest zarejestrowany na forum od prawie 4 lat.

Dla mnie może być i 20, a od 40 lat naprawiać pralki. Jakie ma to dla mnie znaczenie? Żadne.Zachował się według mnie nieodpowiednio jak na moderatora/admina.[/quote]

Sygnatura użytkownika
Pokemon Emerald po polsku! - emerald.grajpopolsku.pl/
Zapowiedź spolszcenia - http://www.youtube.com/watch?v=XXkMFKfL0lc
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 18:50   

a ty dalej swoje -.- skoro nie możesz sam tego zczaić, napiszę to dużymi literami:
OCHRZAN DOSTAŁEŚ ZA TO, ŻE ZROBIŁEŚ DRUGI TAKI SAM TEMAT O TYM SAMYM, JESZCZE SPECJALNIE SIĘ TYM POTEM CHWALĄC!

nie powiedziałem ani słowa że to nielegalne, więc nie zaczepiaj o tematy, o których nawet nie było wzmianki : O

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
bemberg 
Pewnie nie zna PokeMana
Reptilianin


Wiek: 25
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 9
Wysłany: 12 Lipiec 12, 18:55   

A do tego jak widać ma ciężkie problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;p

Sygnatura użytkownika
Pokemon Emerald po polsku! - emerald.grajpopolsku.pl/
Zapowiedź spolszcenia - http://www.youtube.com/watch?v=XXkMFKfL0lc
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 18:56   

ech...z głupimi się nie wygra jak to mówią.... deal with it finnaly : O

conquest, jak możesz, powydzielaj te posty do innego tematu, bo wiesz...jakoś mi to odbiera powagę tematu, i jak się da, temat zamknąć jak już po sprawie jest

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 12 Lipiec 12, 18:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 18:59   

bemberg napisał/a:
Cytat:
Jakim forum ? Bo na PVF Twój post o tłumaczeniu tego Emeralda wyleciał szybko, bo nie przeczytałeś reg. ichniejszego

Przeczytałem i spodziewałem się takiej reakcji. Chciałem tylko sprawdzić na ile jest rozwinięta ich hipokryzja. W ramach walki z piractwem, nie można pisać o romhackingu. No dobra, po części rozumiem (choć nie do końca - łatka spolszczająca jest jak najbardziej legalna). Ale w takim razie co tam robią całe sezony anime i mangi do ściągnięcia?! Żałosne...

W Polsce na DVD/VHS/VCD wydano tylko 36 odcinków oraz 4 kinówki. Reszta była i jest emitowana, ale nie jest nigdzie wydawana (czy to na DVD, czy za pośrednictwem legalnych VOD), więc jakoś trzeba to zaarchiwizować. Poza tym, 99% seriali animowanych nie jest w Polsce wydawane i jedyny sposób aby je obejrzeć to obejrzeć w TV (w przypadku np. serii Johto niemożliwe teraz) albo na stronach kreskówkowych/ściągnąć z downloadu. Podobnie manga. Gry zawsze są dostępne w wielu miejscach legalnie i nie ma nimi takiego kłopotu jak z serialem, dlatego wrzucanie anime jest może i nielegalne, ale konieczne.
bemberg napisał/a:
Cytat:
Poza tym trochę szacunku dla kogoś kto jest zarejestrowany na forum od prawie 4 lat.

Dla mnie może być i 20, a od 40 lat naprawiać pralki. Jakie ma to dla mnie znaczenie? Żadne.Zachował się według mnie nieodpowiednio jak na moderatora/admina.
[/quote]
Aha, czyli dla Ciebie osoba która jest w jakimś środowisku od kilku lat jest równa z kimś kto jest od kilku dni ? Gratuluję myślenia.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 12 Lipiec 12, 19:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 19:02   

poke, jak wspomniałem:

DominLoL napisał/a:
z głupimi się nie wygra jak to mówią.... deal with it finnaly : O

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 19:03   

DominLoL napisał/a:
conquest, jak możesz, powydzielaj te posty do innego tematu, bo wiesz...jakoś mi to odbiera powagę tematu, i jak się da, temat zamknąć jak już po sprawie jest

ja jestem temu przeciwny. Po co wybielać benberga ? Niech każdy widzi co robi - to on się winien wstydzić :sliniak: . Temat zamknąć też nieee...jeszcze Byaku nic nie napisał, a chciałbym aby coś napisał o swojej nominacji :krejzol:

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 19:05   

.....fajnie że temat który miał mi przywrócić dawny wizerunek jest traktowany jako tablica ogłoszeń.... poke, dostajesz RC za demotywację.

i pytanie:
CZEMU NIE MAM ODZNAK?! za dużo postów czy co?

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 12 Lipiec 12, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.