POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
8 Marzec 13, 08:08
TPPC
Autor Wiadomość
Valadin
[Usunięty]

Wysłany: 1 Luty 09, 18:56   TPPC

Cytat:
Ever thought to yourself, "I really like Pokemon -- I wish I could play it online"?

If so, then you've come the right place. For the past 7 years, TPPC has provided Pokemon fans a way to catch, train, and battle with their favorite Pokemon online for absolutely free! Trainers from all over the world gather here to take part in our unique, online Pokemon experience.

Signing up will also give you access to the TPPC Trainer's Corner, where a bunch of users and Pokemon fans alike post, not only about the RPG, but anything and everything.

So come on in and have some fun!

Zawsze myslisz sobie, "Naprawdę lubię Pokemony -- Pragnę móc grać w nie w sieci"?

Jeżeli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Przez ostatnie 7 lat, TPPC zapewniało fanom możliwość łapania, trenowania oraz walczenia z ich ulubionymi Pokemonami w sieci całkowicie za darmo. Trenerzy z całego świata gromadzą się tu by wziąć udział w naszych unikalnych, sieciowych przeżyciach Pokemon.

Owy dział jest przeznaczony do dyskusji na temat gry TPPC, którą osobiście polecam i preferuję. Myślę, że ta gra wciągnie każdego internautę częściowo związanego z Pokemonami Pozdrawiam.

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 1 Luty 09, 19:00   

Eee..a gdzie link do strony?

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 1 Luty 09, 19:08   

Ja wół pisze w opisie tematu :
tppcrpg.net

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 1 Luty 09, 19:10   

Acha, sorka, ale nie zauważyłęm.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Xantos
Gapa, gubi PokeBalle

Wysłany: 1 Luty 09, 19:18   

tylko ta gra nie do końca zachowuje wszystkie zasady będące w Pokemon czyli np.Odish może używać flamethrower xd nie wiem jak teraz jest ale jak grałem parę miesięcy temu (okres spory ale nie znowu taki wielki) tak było xd

Sygnatura użytkownika

Valadin
[Usunięty]

Wysłany: 15 Luty 09, 09:53   

Xantos, w Pokemon Sandshrew umiał pływać;] To za leży od treningu, w Craterze też można było mieć dowolny Moveset jednak Oddish nie ma STABa na Fire;]

MojeGBA 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 20 Marzec 09, 13:09   

http://tppcrpg.net

W tej grze...
1) Nie ma limitu leveli.
2) Dla każdego Pokemona ustalasz obojętnie jakie ataki (z dostępnych)
3) Ataki których typ nie jest typem poka -25 lub -50% siły
4) Ataki których typ jest typem poka - +50 lub +100% siły
5) Twoim zadaniem nie jest złapanie wszystkich ale wytrenowanie jak najsilniejszego pokemona

Ogółem gierka jest fajna, ale im nowsza wersja tym trochę gorsza od poprzedniej (bo więcej userów).
Jak ja się zarejestrowałem to było zupełnie inaczej. Był PokeMarkt, lepsze mapy, GameCorner i wiele rzeczy których nie pamiętam. Ale było 100000 użytkowników, a teraz jest ponad 2,5 MILIONA!!!, Polecam gierkę :D

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 12, 07:07   

Valadin napisał/a:
Przez ostatnie 7 lat, TPPC zapewniało fanom możliwość łapania, trenowania oraz walczenia z ich ulubionymi Pokemonami w sieci całkowicie za darmo. Trenerzy z całego świata gromadzą się tu by wziąć udział w naszych unikalnych, sieciowych przeżyciach Pokemon.

Za to przez ostatni rok, PokeLife zapewnia te same możliwości, trenerom z całej Polski, przy okazji doprowadzając do spadku popularności PBFów.

Ponadto zauważyłem coś takiego:
TPPC to ta gra
TPCI to The Pokemon Company Int. a od ok. 2009 r. istnieje jego mutacja która nas bardziej interesi (bo zleca pl dubbing SDIajowi) czyli TPCIUK zwany przez niektórym "kciukiem"
PTCG to karcianka
TMPV to podmiot który zrobił polską wersję piątego sezonu anime.

Czy nie widać pewnego podobieństwa w nazwach ? Cztery litery :D prawie zawsze zaczynające się od "T" z zbitką spółgłosek. Węszę spisek ^^

Xantos napisał/a:
tylko ta gra nie do końca zachowuje wszystkie zasady będące w Pokemon czyli np.Odish może używać flamethrower xd nie wiem jak teraz jest ale jak grałem parę miesięcy temu (okres spory ale nie znowu taki wielki) tak było xd

Primo = czy kogoś obchodzą zasady ? Po drugo - pamiętać o wszystkich zasadach odpowiednich dla ponad 600 stworków ?

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.