POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
27 Sierpień 12, 05:05
Propozycja Współpracy z Pokemon Online
Autor Wiadomość
Acuru 
Pewnie nie zna PokeMana
Admin Pokemon Online


Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 3
Wysłany: 20 Wrzesień 11, 13:45   Propozycja Współpracy z Pokemon Online

Witam :)

Ponieważ od jakiegoś czasu tworzę grę online poświęconą pokemonom, chciałbym zaproponować współpracę. Na czym miała by polegać? Otóż w zamian za reklamę na tymże forum, mógłbym reklamować forum w grze. Ponadto gracze rejestrujący się poprzez to forum, mogliby liczyć na jakieś dodatki w grze ;)

Czy administracja tego forum zainteresowana byłaby taką współpracą?

Sygnatura użytkownika
[url="http://grapokemon.tk"]Gra: Pokemon Online![/url]
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 20 Wrzesień 11, 15:41   

z czymś takim na pw! a nie tak, by każdy miał wgląd! zresztą, to twoje forum jest małe i chyba dopiero co powstało, dlatego mogę stwierdzić że odpowiedź administracji będzie negatywna

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Acuru 
Pewnie nie zna PokeMana
Admin Pokemon Online


Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 3
Wysłany: 20 Wrzesień 11, 18:14   

Nie forum, tylko gra. A i owszem ma mało użytkowników, ale dlatego właśnie chciałbym właśnie zainteresować osoby lubiące pokemony.

Co do wpisu... może faktycznie powienienem to na pw zrobić ^^ '

Sygnatura użytkownika
[url="http://grapokemon.tk"]Gra: Pokemon Online![/url]
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 3 Sierpień 13, 12:00   

Acuru napisał/a:
od jakiegoś czasu tworzę grę online poświęconą pokemonom, chciałbym zaproponować współpracę.

Ta gra już od dawna nie istnieje.
DominLoL napisał/a:
z czymś takim na pw! a nie tak, by każdy miał wgląd!

Domin ma rację - nie boję się przyznać racji aktualnemu oponentowi, w sprawie w której ewidentnie wie co pisze.
Acuru napisał/a:
Nie forum, tylko gra. A i owszem ma mało użytkowników, ale dlatego właśnie chciałbym właśnie zainteresować osoby lubiące pokemony.

Jakoś miłościwie nam panujące PokeLife przez pierwszy rok nie musiało się nijak reklamować na forach PPSowych, a mimo to się wybili.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 28
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Kontakt:
Wysłany: 3 Sierpień 13, 12:08   

Weź wyjdź stąd.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 3 Sierpień 13, 12:10   

Jabuko napisał/a:
Weź wyjdź stąd.

Ty. Bo jak ja wyjdę, to forum zniknie. Poza tym odpisanie na post sprzed 2 lat to NIE jest odkop. Na post sprzed 4-5 lat : to się zgodzić mogę, jest odkop.

Poza tym, stosuję zasadę "chcącemu nie dzieje się krzywda". Ty nie piszesz postów, to czemu moje posty deprymujesz ?

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 3 Sierpień 13, 12:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 28
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Kontakt:
Wysłany: 3 Sierpień 13, 15:49   

PokeMan napisał/a:
Jabuko napisał/a:
Weź wyjdź stąd.

Ty. Bo jak ja wyjdę, to forum zniknie. Poza tym odpisanie na post sprzed 2 lat to NIE jest odkop. Na post sprzed 4-5 lat : to się zgodzić mogę, jest odkop.

Poza tym, stosuję zasadę "chcącemu nie dzieje się krzywda". Ty nie piszesz postów, to czemu moje posty deprymujesz ?


Jak wyjdziesz z forum, to forum nie zniknie.

Forum zniknie, jak je usuniesz z serwera, wysypiesz mysql, cokolwiek....

Więc tutaj nie dramatyzuj.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 3 Sierpień 13, 16:29   

Jabuko napisał/a:
Jak wyjdziesz z forum, to forum nie zniknie.

Forum zniknie, jak je usuniesz z serwera, wysypiesz mysql, cokolwiek....

Nie wydaje mi się abyś był na tyle głupi i nie pojął mojego skrótu myślowego, więc proszę bez takich.

Jabuko napisał/a:
Więc tutaj nie dramatyzuj.

To ty zacząłeś dramę bo napisałeś jednozdaniowego posta kompletnie niezwiązanego z tematem.

Więc aby nie było offtopu do końca, dodam, że współpraca jest niemożliwa z czymś czego już nie ma.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 3 Sierpień 13, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 28
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Kontakt:
Wysłany: 3 Sierpień 13, 17:58   

To Ty odkopujesz tematy sprzed 2,3,4,5 lat...

Ja nie zacząłem, ja po prostu nie lubię bezmózgów.

Co do Twojego "zaawansowanego i rozwiniętego toku myślowego", to Ty chyba masz klapki na monitorze, Kubota pewnie do tego.

Wyjdziesz z tego forum i nic się nie stanie. Nic złego, polepszy się jedynie jako-tako sytuacja merytoryczna, nikt nie będzie odkopywał wieloletnich tematów i pisał "ej, to już jest nieaktualne", bo to dziecinada.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
Ostatnio zmieniony przez Jabuko 3 Sierpień 13, 18:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 3 Sierpień 13, 18:08   

Jabuko napisał/a:
To Ty odkopujesz tematy sprzed 2,3,4,5 lat...

I co z tego ? Jest w tym coś złego ? Czyli już nie można pisać czegokolwiek o 5. generacji, bo wchodzi 6. ? Nie można już czegoś napisać o Platinum, bo jest B/W2 a nadchodzi XY ?
W odkopie nie ma nic złego, prosze poczytać > http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=4848

Jabuko napisał/a:
Ja nie zacząłem

Kłamiesz. Ja sobie akurat dziś przeglądałem działy na forum i znalazłem temat w którym się nigdy nie wypowiadałem i się wypowiedziałem. Na temat. A ty potem na mnie zaczynasz naskakiwać z prywatną wycieczką, co nie ma ŻADNEGO związku z tematem.

Jabuko napisał/a:
ja po prostu nie lubię bezmózgów.

Jak rozumiem autora bloga http://blogbiszopa.pl/ też nazwiesz bez-mózgiem za to że odkopuje tematy sprzed kilkunastu lat ?

Ech, co by napisać W TEMACIE...aha, strona gry która chciała współpracować, niestety nie zapisała się w WA :(

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.