POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
31 Styczeń 17, 22:03
Projekt PCSkype
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 9 Kwiecień 11, 12:28   Projekt PCSkype

Projekt PCSkype ma już rok :3

Każdy z nas ma GG, no, a przynajmniej większość, niektórzy mają też Skype i to właśnie jest to, co ta akcja ma zamiar wykorzystać. 8 Kwietnia 2011r. wpadłem na pomysł, że mogę pogadać z Byakurai'em, a nie tylko pisać. Więc zgadaliśmy się i zaczęła się pogawędka na Skype, wtedy mnie olśniło. Czemu niby mamy nie zebrać całego forum i ludzi, którzy tu byli i po ludzku z nimi pogadać przez skype?
Przeszkód nie ma, a więc... no i właśnie. LECIM! : D

No więc... drogi użytkowniku i użytkowniczko, jeśli chcesz pogadać naszymi użytkownikami PC, to zapraszamy do zakupu mikro(jeśli nie masz) i stworzenia konta na Skype(jeśli nie masz >.<). Następnie, skontaktuj się z kontem na skype, które zwie się afil77, a potem... pewnego dnia... zostaniesz dodany/dodana do konfy, w której będą na Ciebie czekać różne rzeczy... śmiech, śpiew, kłótnie... prawie jak w rodzinie ._.
Będzie Tam troszkę ludu, można pogadać, lepiej się poznać, albo pokłócić... tak wiem... to nie jest pozytywne, ale takie jaja też się zdarzają. Zapamiętajmy te chwile, dzielone różnymi emocjami...

No więc... dziękuję za uwagę, a teraz kilka przypadkowych pytań i odpowiedzi na nie, bo nie chcę... żeby robiono tutaj spam.

Kiedy spotykamy się na Skype?
Nie wiadomo do końca, ale będzie to ogłaszane w tym temacie przeze mnie, albo Byakurai'a. W ostateczności, pytaj się na PW, GG, PCSkype, wcześniej wymienionych ludziów, albo ludzi, którzy są pewniakami, jeśli chodzi o PCSkype.

Ile osób będzie?
Tego nigdy nie wiadomo do końca, czasem jest tak, że z zapisanej ludności pojawi się mniej ludzi, a czasem więcej, więc... to jest bardzo zmienna liczba x3

Czemu niby mam marnować kasę na mikro i tracić czas na zakładanie konta na Skype?
Wiecie, mikrofon nie musi być ,,wyczepisto genialstyczno wydupiasty'', ale może być tylko do rozmów. Nie musisz nim grać w golfa itd.
Zakładanie konta na Skype zajmuje jakieś... 2 minuty... no może 4. To chyba dużo jeśli przeciętnie człowiek żyje 39,420,000 minut, ale to już wasz wybór.
(Równanie to nie uwzględniało lat przestępnych, czyli 366 dni w roku. Jeśli chcesz wiedzieć ile będziesz żyć ,,przeciętnie'', czyli jakieś 75 lat, zapraszam do obliczeń)

Nie lubię pewnego kolesia z forum, czy muszę z nim gadać?
Tak... czyż to nie piękne, że czasem największy wróg staje się twoim przyjacielem? :3
Nie.
Oh... rozumiem ._.
Więc po ludzku przyjdź i przebolej czyjąś obecność. Ludzie często się zmieniają... ogólnie... relacje międzyludzkie się zmieniają, często może być tak, że jednego dnia chcesz kogoś "zabić", a drugiego popijacie razem... herbatę ._.

Czy istnieje tutaj coś takiego jak czarna lista? Czytałem tutaj posty i widziałem to.
Neee... już jej nie ma. Był to... tak szczerze mówiąc, nie mam zielonego pojęcia co to było. Wiem, co miała na celu, ale do dzisiaj zastanawiam się o co z tym właściwie chodziło pod względem CO TO JEST.

Czy to się odbędzie, czy to tylko wolne żarty?
Jeśli każdy będzie miał termin i będzie on uzgodniony z każdym uczestnikiem, to tak. Tylko właśnie dlatego musicie się zgłaszać do mnie! Bo inaczej nie wezmę was pod uwagę, a wasz udział w akcji będzie zapomniany...

A teraz... komentować, gadać, pisać i się zapisywać!

Na program zapraszają:
Afil & Byaku Corp.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
Ostatnio zmieniony przez Afil 28 Lipiec 12, 01:29, w całości zmieniany 12 razy  

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 9 Kwiecień 11, 12:55   

Kupię już to mikro, cierpliwości...

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 9 Kwiecień 11, 17:00   

O, jeszcze ja.

Tylko że ja nie mam kamerki, tylko mikrofon.

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!

Byakurai 
Bear wants justice

Wysłany: 9 Kwiecień 11, 17:04   

A po co kamerka xD Ta to tylko po to jeżeli ktoś się chce ujawnić przed kimś xD A tak to mikro i jedziemy z rozmową.

Sygnatura użytkownika

*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*

Ich bin eine :zombie:

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 9 Kwiecień 11, 17:07   

Ja tam jakichś wad konstrukcyjnych nie mam do ukrycia.

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!

Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle

Wysłany: 9 Kwiecień 11, 17:34   

a ja yy mam mikro z kamerka ale to jest siostry. Poza tym nie lubię gadać, wolę pisać. I konto skype mam ;d

PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr

Kontakt:
Wysłany: 9 Kwiecień 11, 17:36   

Ja tam zapraszam wszystkich do rozmowy. Nie wstydźmy się tego że jesteśmy walnięci! xD

Pozytywnie ofc. :)

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.

ZAPRASZAM DO FABRYKI!

Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 10:49   

i kamerka i mic. ciekawa propozycja, well.

Sygnatura użytkownika

Afil 
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 10 Kwiecień 11, 10:57   

Hej.. hej.. ale tutaj się lekki spam robi, bo miały być pisane uwagi i propozycje a propos tego ,,spotkania'', a nie potwierdzanie swojej ,,obecności''.
A więc, koniec z powiedzeniem ,,mam mikro'', a czas na propozycje! :3

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Kawasaki-kun
Bug Catcher
aka mentor

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 11:19   

mentorpl2, It's a me!, ale na moment obecny brak mikro i kamerki, ale niedługo urodzinki to namówię rodziców ;3

Sygnatura użytkownika