POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
22 Maj 12, 18:37
Ty, co ty taki cichy?
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 30 Listopad 10, 16:20   Ty, co ty taki cichy?

- SYNU! WSTAWAJ! -

Tak. Ten syn to ty. Jak zwykle zostajesz budzony przez swą czcigodną rodzicielkę. Więc bez względu na okoliczności czy stan zdrowia musisz wstać i zjeść śniadanie. Takie życie 16-latka. A szczególnie tego o imieniu Alan Fail. Twój wzrok wędruje po pokoju w poszukiwaniu ubrań. Wyglądasz przy okazji przez okno, gdzie spotykasz śnieg. Tak, w Snowpoint zawsze jest śnieg. Był tu zawsze, no i zawsze tu będzie. Dobra, ubranie znalezione, jesteś już umyty i ogólnie zrobiłeś czynności poranne. Jeszcze tylko jajko. Według "Poradnika dla początkujących hodowców" musisz codziennie je ogrzewać i kąpać. Ale sekundę... GDZIE JEST JAJKO? Zapewne musiałeś zgubić je w pokoju, ewentualnie w salonie. Chyba, że włamali ci się ninja do pokoju i ukradli jajo... Nie. To nie wchodzi w grę. Najlepiej poszukaj w salonie, bo pokój chyba nie zawiera nawet śladowych ilości jajek Pokemonów.

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 30 Listopad 10, 16:38   

Lekko przestraszony... sprostuj... przerażony tą sytuacją wybiegłem z pokoju i krzycząc do mamy jakieś niezrozumiałe słowa w końcu wydusiłem z siebie coś, co brzmiało jak ludzka mowa.
- Mamo! Jajko znikło! Chyba jest w salonie, a więc nigdzie nie siadaj! - Krzyknąłem do mamy, ale miało to być także przestrogą dla innych mieszkających w tym domu... i dzierżących to samo ,,żałosne'' nazwisko. Ale cóż, trzeba się spieszyć! A więc w kilku skokach wbiegłem... no.. może jednak wskoczyłem do salonu i zasapanym głosem znowu zacząłem wydawać nieludzkie brzmienia.
- Ma-macie jajko? - Cuuudem wydukałem, swoim jakże zasapanym głosem, który brzmiał raczej jak lokomotywa, ale zostawmy te szczegóły.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 10, 17:47   

- Jajka to są w lodówce. - stwierdza logicznie twoja matka. - Ale twoje jajo, to wielkie, to leży na fotelu. Znowu go zapomniałeś. -
Kierujesz wzrok na fotel. A jednak. Leży tam białe jajo usiane zielonymi łatami. Troszkę się kiwa, ale to zrozumiałe, bo w końcu nie jest puste. Ostrożnie bierzesz je w ręce i zanosisz do pokoju. Tam ląduje na jego posłaniu, gdzie powinno być bezpieczne. Teraz powinniśmy sprawdzić kolejny rozdział w książce o hodowli jajek. Gdzie ona jest? A, tak, pewnie też w salonie.

Afil 
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 10, 20:02   

Oczywiście.... po co schodzić znów do salonu? Można krzyknąć do mamy o ,,przyniesienie'' wielkiej księgi wiedzy! Dlatego też bez chwili wahania wykrzykuję magiczne słowa:
- Maaaaaaaaaamo! Przyniesiesz mi z dołu księgę hodowcy pokemon?! - I tym samym nadałem książce własne określenie, które niestety bardzo zapadnie mi w psychikę.. znaczy zaszyje się gdzieś w pamięci i będzie mnie dręczyło do końca moich dni.
Oczywiście po tych słowach.. do mamy.. już jej nie słucham, tylko swoją bawełnianą ścierką zaczynam pucować jajo na błysk. Dokładnie i powoli, przecieram każdą smugę... uważam, aby nie zarysować skorupki, by nie ,,puknąć'' w jajko łokciem, czy kolanem, aby pokemonik się nie przestraszył. Choć znając moje ,,zamyślenie''... eh.. lepiej sobie tego nie przypominać.

Sygnatura użytkownika

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 26 Marzec 11, 18:22   

- Już, już! - krzyczy z dołu twoja mama. Po chwili rzeczywiście wchodzi do pokoju i bez słowa podaje ci grube tomisko w twardej oprawie opatrzone napisem "Poradnik Hodowcy Pokemonów". Przez chwilę przyglądasz się temu cudowi cywilizacji, jakim jest książka, po czym z namaszczeniem ją otwierasz. Szukasz rozdziału na którym skończyłeś, chyba dwunastego. Znajdujesz zakładkę, i zaczynasz czytać.

"Jajo Pokemona jest bardzo podatne na ruch, więc najlepszym sposobem wyklucia Pokemoniego jaja jest po prostu z nim bardzo dużo chodzić. Dlatego wielu trenerów decyduje się na hodowanie jaj ponieważ przebywają wielkie odległości podczas podróży."

Czyżby jakaś sugestia?

Afil 
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 3 Kwiecień 11, 20:23   

- Heh... nawet książki chcą się mnie pozbyć z domu? Eeee... Nie fajnie... - Myślę i podchodzę o okna patrząc na widoki za oknem.
- Dobra! Czas wyjść z jajkiem na spacer! Chwila... przecież tutaj śniegu... tyle... że... HEJ! Jak niby mam wyjechać z Snow Point mając jajko, tak, żeby jajko nie zamarzło?! To niemożliwe! Poza tym... Snow Point to miasto, które kocham... - Mówię sam do siebie... czy to jest dziwne? Nie-e. To oznaka inteligencji jak śmie twierdzić moja mama. - Dobra... HEJ! MAMY STATKI! Zapomniałem...
Eh... te moje roztrzepanie...
A więc biorę jajko i schodzę na dół po schodach... powoli... aby pooglądać TV. Jeśli będzie mi dane...

Sygnatura użytkownika