POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
12 Lipiec 12, 11:04
FAQ-No$GBA v2.6a + Dodatki

Czy chcesz żeby FAQ było w formie video na You Tube?
Pewnie!
83%
 83%  [ 5 ]
Tak, bo ta wersja jest nieczytelna
0%
 0%  [ 0 ]
nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
nie, ta wersja wystarczy
16%
 16%  [ 1 ]
odrzuć ten pomysł!
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 7 Listopad 08, 08:51   FAQ-No$GBA v2.6a + Dodatki

[size=150]No$GBA- Jak to się je, czyli emulacja konsoli NDS krok po krou.[/size]


Download

No$GBA 2.6a wersja z opcją AUTO

No$GBA 2.6a wersja sonfigurowana to dla tych co nie lubią się bawić ;)
Hasło to emu

Wersja Skonfigurowana bez Bugu na język hiszpański u niektórych gier

No$GBA i MyZoom download
Hasło to Pokecollect.pl

http://www.nogba.com/

jest to nowa strona o emulatorze i o jego dodatkach, niestety, po angielsku


1.Pierwsze uruchomienie!

Najpierw ściągamy No$GBA z linków wyżej, następnie ropzakowywujemy programem 7-zip'em albo WinRar'em . Program należy zaisntalować, a następnie po ściągnięcu No$GBA, klikamy na plik z emulatorem prawym przyciskiem myszy i szukamy opcji "Wypakuj tutaj", w Winrar'ze szukamy "extraxt Here", a w 7-zip'e pod zakłądką o tej samej nazwie co program powinno być "rozpakuj tutaj", po kliknicu danej zakładki, emulator zostanie wypoakowany do folderu o nazwie"No$GBA 2.6a"


Następnie klikamy ikonkę emulator'a:

To co widzice w folderze, było ściąganie osobno!

Po czy powino nam się otworzyć takie okno:

"UWAGA" TE GRY KTÓRE WIDZIECIE BYŁY ŚCIĄGANE, EMULATOR ICH NIE ZAWIERA!
Wybieramy jakąś grę i klikamy na otwórz.
Pojawia sie już okno emulacji:


Po włączeniu gry wybieramy zakładkę"Options" a następnie"Emulation Options:

Te ustawienia są najbardziej optymalne, mi gry chodzą w granicach 78-201% FPS'ów.

Następnie przełączamy na zakłądkę contrlos:

Klawiszologię można zmienić, wybieramy klawisz który chcemy zamienić i klikamy na klawiaturze klawisz na który chcemy zamienić.
Klikamy OK i Save Options, gotowe!

!UWAGA! Emualtor może mieć małe problemy na niektórych systemach Windows Vista, ja testowałem emulator na XP z Service Pak 3

1.2 Dmuchnąć w mikrofon.

Wielu klientów się mnie pyta:"Jak emulować mikrofon na emulatorze",odpowiadałem"Nie wiem".
Aż do teraz.
Rano,tak sobie grałem w Naruto Path of the Ninja 2 i muszę dmuchnąć mmikrofon,żeby przejść dalej.
15 minut kombinowałem,aż mi si udało,odpowiedź jest prosta.
Musisz mieć mikrofon,podłączony do różowego gniazdka.Po zainstalowaniu oprogramowania mikrofonu:

Wyświetla ci sie to okno:

Sekcja"Mikrofon"Musi być ustawiona na maximum!
Póżniej testujesz mikrofon,jeśli działa,oki,jeśli nie działa,możliwe że twój mikrofon jest za słaby.
PS.Sorry za kiepską jakość

!UWAGA! NIE GWARANTUJĘ ŻE KAŻDY MIKROFON BĘDZIE DZIAŁAŁ
NA SYSTEMACH WINOWDS VISTA MOGĄ BYĆ PROBLEMY Z TĄ SEKCJĄ
Na laptopach wbudowanych z mikrofonem może nie być tej sekcji"głośniczka" jak pokazano na screenie.
Wtedy otwierasz program od swojej karty dźwiękowej i tam powinieneś wszystko znaleźć.
(info by marcinek64)

2.Jak załadować Save'y ściągnięte z neta!?

Ja osobiście nie popieram takich rozwiązan, ale cóż.
No$GBA jak i VBA ma tą funkcję, tylko że w No$GBA jest to trochę łatwiejsze.
Save'y można ściągnąc np.z http://www.gamefaqs.com
Przykładowo gram w Sonic Rush, muszę wiedzieć jaka jest wersja językowa gry, amerykańska, eropejska czy japońska.
Następnie szukam wersji która odpowiada moim wymaganiom.

Po ściągnięcu plik wygląda tak:


Fajnie jest, ale nas interesuje to!:


Nazwa save'u musi być identyczna jak nazwa gry!
Inaczej to nie zadziała, ok, czas na mały retusz:


Wygląda to lepiej, nie?

Po tym małym zabiegu wkładamy Save'a do folderu z emulatrem, następnie wkładamy go do folderu Battery!UWAGA! NIE WSZYSTKIE SAVE'Y SĄ PRAWDZIWE, WIĘC RADZĘ WAM SAVE WŁĄSNY ZOSTWAIĆ LUB ZMIENIĆ JEGO NAZWĘ, ŻEBY EMULATOR WAM GO NIE SKASOWAŁ!
Jeżeli wszystko jest ok, to powinno być miodzio i powinniśmy mieć cała grę zakończoną w 100%.

Działa na 100%, jeżeli nie działa to nie jest wina metody tylko zapisu.


!UWAGA! TEN SPOSÓB JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO GIER NA NDS'A, SPOSÓB NA GRY GBA JEST ZUPEŁNIE INNY, NO$GBA NIEUMOŻLIWIA ZAŁADOWANIA SAVE'ÓW Z GBA!

2.2 NIE CHCE MI SIĘ ZAPISAĆ GRA!

Wiele jest takich pryzpadków, jest też wiele powodów takich zdarzeń, to najpopularniejsze:
- Zły rom
- Złe ustawienia
- Zła wersja emulator'a
- Zły system zapisu

Żeby zapisać grę np. w pokemonach, wchodzimy w menu gry u szukammy opcji SAVE, jeżli gramy w wrsję inna niż anglojęzyczną, to szukamy w menu takiego notatnika, dalej postępujemy według instrukcji, gra powinna się zapisać, o ile mamy dobre ustawienia, jeżeli nie, to będziesz się męczył, po to jest opcja Auto w No$GBA 2.6a, ustawiając ją, jakaolwiekk gra zapisze nam się automatycznie, jeżeli tak się nie stanie, to musi być wina romu, wtedy ściągamy z pewngo źródła np.z naszego downloadu.
Większość romów jest w 100 % sprawan i działająca, sam osobiście spawdzałem (i uploadowałem).
Jeżeli dalej dzieję sięto samo, a rm mmy tai ja k umpel i jemu działa,to ściągamy inną wersję emulatora, w wypadu wadliwego działa 2.6 i 2.6a polecam wersję 2.5, emuluje jeszcze w miarę szybko, jeśli mam mocnego kompa.

Co do ostatniego podpunktu , to chodzi tu o opcję"SnapShot" jest to najmniej dobpracowana opcja w całym emulatorz'e.
Nie robi to ani zdjęc, ani nie zapisuje gry, więc adzę nie używać tej opcji i omijać ją z daleka.

2.3 Jak wczytać grę?

W przypadku niektórych gier, system zapisu jest automatyczny, gra sama nas spyta, albo można ją zapisać w dowolnym momencie.
W przypadu pokemonów, wchodzimy w menu gry, szukamy opcji Save ( jeżeli grasz w wersje inną niż anglojęzyczną, to szukasz notatnika), dalej postępujemy już według instrukcji.

2.4 Save'a ma dziwne roszerzenie/końcówkę, a emulator tego nie czyta, co robić?!

Takie save'y często wstępują na http://www.gamefaqs.com roszerzenia .duc, .dst itd są przeznaczone dla konsol nintendo DS, ale możemy je łatwo zmienić na naszą korzyść.

Sposób 1:
Przykładowe Save'y do Pokemon Ranger:SoA :


Podkerślone na czerwono rozszerzenia, to te, których emlator nie czyta.
Pierwszym sposobem żeby zmienić save' jest prosty, ściągamy save'a.
Po sciągnięcu save wygląda tak:

Jak widać, rozszrzenie jest obce i emulator go nie przczyta, zmieniamy więc końcówkę na .sav, powinno ono wyglądać tak:

Zmieniany następnie nazwę save'a, na taką samą jaką ma nasz rom (UWAGA! NAZWA MUSI BYĆ TAKA SAMA JAK NA ROMIE!!!, KONĆÓKĘ .sav ZOSTAWIAMY W SPOKOJU)
save'a wsadzamy do folderu "Battery" (jeśli macie własny save to przenieście go w inne miejsc,e ponieważ system spyta się czy go zastąpić ściągniętym save'em)
Uruchamiamy emulator, jeżeli nic się nie stało, trudno, zdarza się, tego sposobu osobiście nie polecam, bo niezawsze działa.


Sposób 2:

http://www.shunyweb.info/convert.php

Stronę odkryłem niedawno powiem wam, przydaje się, ta strona to nasz drugi sposób, ściagamy save'a, jego postać zostaje nie zmieniona:

ok, wchodzimy na stronę, i szukamy roszerzenia naszej gry w tym polu:

Później pole niżej, wybieramy do jakiego formatu chcemy skonwertować save'a, do emnulatora:

Późnije szukamy naszego save'a, wybierając "Wybierz" w pierwzej opcji, jeśli znaleźlismy nasz save, klkamy ok i"Convert", po chwili będziemy mieć do ściągnięcia nasz nowy save, wkłądamy go do folderu "Battery" pamiętając o zmianie nazwy, odpalamy rom i gotowe.
(UWAGA!!! NIE GWARANTUJĘ ŻE TE SPOSOBY BĘDĄ W 100%DZIAŁAŁY!)

3.Jestem Cheatman'em! MUSZĘ WPISYWAĆ KODYYy!
Taak, mam kilku kumpli, którzy są cheatman'ami, ale mniejsza z tym.
Kody, wprowadza się następująco, uruchamiamy emulator i jakś grę.
W moim przypadku to Megaman Star Force 2 ZerkerXNinja.
Wciskamy F2 na klawiaturze, wyskauje takie okno:

Służy ono do wpisywania kodów, żeby jakiś dodać klikamy"Add New"
Pojawi się nowe okno:

W Górnym oknie należy wpisać kod, a w dolnym coś co nam się bedzie kojarzyło z działniem danego kodu.
Następnie należy zaznaczyć, czy dany kod jest Codebraker'em czy ActionReplay'em.
To co zanzaczymy ma duże znaczenie, jeżeli źle zaznaczymy emmulator może nas poinformować, może się tak zdarzyć, ż tego nie zrobi, i może nam się zepsuć gra.
Następnie zaznaczamy pole"RAW", klikamy ok.Powracamy do poprzedniego okna, ale już z kodem na liście, obok nazwy kodu jest pole, trzeba jezaznaczyć żeby emulator wiedział, jakiego kodu ma używać, zaznaczammy pole, klikamy ok i gotowe!

4.Czemu mam wybrać ten a nie inny emulator np.IdeaS?
Jest kilka powodów podam te które są moim zdaniem najważniejsze:
Grafika:No$GBA oferuje najlepszą grafikę na obecną chwilę w emulatorach NDS, bo np.DeSumme ma lekkie braki.
Prękdość emulacji:Tutaj No$GBA wygrywa pod każdym względem, w wersji 2.6a mamy możliwość ustawienia prędkości do swoich upodobań, na średnim kompie chodzi bardzo dobrze w okolicach 75-90%
Prostota użytkowania:Sterowanie w No$gBA możemy6 dostosować do swoich potrzeb, ponadto emulator obsługuje pady co się przydaje jeśli mamy ręce tylko do pada :)
Lista obsługiwanych gier: Jest ich multum ponad 4500 romów! Zaś jego odpowiedniki osbługują tylko do 3000 i to nie zawsze poprawnie

Podsumowanie:No$GBA to najlepszy emulator na obecną chwilę, jego konkurenci mimo iż wciąż się rozwijają, miną lata nim osiągną jego poziom.

5.Język gry

Odpaliliście kiedyś grę angielską i odpaliła się wam po np.hiszpańsku??
mi tak, a ściślej mówiąc, każdy Sonic na NDS'a, wkońcu się wkurzyłęm i zacząłem kombinować, co tu zrobić, jest wersja bez tego buga, ale jeśli nie chcesz ciągać tej wersji, przeczytaj ten punkt:

Uruchamiamy No$GBA i odpalamy jakiś rom, potem wybieramy Option i tam gdzie mamy "Start Catridge Directly" zmienamy na "GBA BIOS(Nintendo Logo)",
(UWAGA! POTRZEBNE BIOSY:BIOSGBA.7 I BIOSGBA.9,JEŚLI BRAK PISZ NA PW LUB GG) klikamy ok, Save option i resetujemy rom, pojawi się nam takie coś:

Klikamy na dolny ekran i przechodzimy to takiego Menu:

uruchamiamy grę kilkają na jej ikonkę.
Gra wymagająca poprawek to w moim przypadku Mario and Sonic at the Olympic Winter Games, title screen wygląda tak:


Zong, bo rom jest angielski, co robić?Sciągnąć inny rom?Ależ nie!!
Odpalamy jeszcze raz grę, i klikamy ikonkę konsoli, tą na dole:

ikonkę klucza:

potem ikonka globusa:

i wybieramy english, potem naciskamy klawisz A i powinno nam się pojawić takie coś:


jeśli tak jest, resetujemy rom jeszcze raz ( wiem że to doprowadzado furi)
i zamiast pojawienia się pierwszy raz ekranu widzimy już jego angielskojęzyczną wersję:


klikamy ikonkę gry i pojawia nam się title screen tym razem po angielsku:


zabieg ten jest dosyć długi i żmudny, ale wart radości grania.

niestety, jest jedno "ale{", ten zabieg musisz powtórzyć za każdym razem gdy odpalisz, ale moim zdaniem ten sposób jest łatwiejszy, dziś wieczorme będzie do pobranai wersja skonfigurowana do tego specjalnie zabiegu.

NIE POLECAM ODPALANIA GIER W TEN SPOSÓB BO EMULATOR MOŻE NIEKTÓRYCH NIE WCZYTAĆ LUB JĄ USZKODZIĆ UŻYWAJCIE TYLKO DO ZMIANY JĘZYKA


5.Najczęsciej zadawane pytaia:
Q:Po walce ze starlym zawiesza mi się, gra robić?
A:Włącz dźwięk i zresetuj grę
Q:Gra mi się nie chce zapisać!
A:Zmień ustawienia na takie jakie są w FAQ albo sciągnij wersję skonfigurowaną
Q:Czy można grać No$GBA w multiplayerze?
A:Można, alle musisz mieć mocnego kompa, w większości wypadków, po włączeniu multi emulator się powiesza
Q:Nie mogę zacząć grać, wysakuje mi tylko jakiś komunikat!
A:Zmień system zapsiu na taki jak jest w ustawieniach
Q:Cemu niektóre gry które się odpalają na No$GBA są po włosku?
A:Emulator zawiera pewien błąd który tłumaczy niektóre gry na włoski, w FAQ jest download do wersji 2.6a bez tego błędu, powinno pomóc
Q:Gra nadal uruchamia mi się po hiszpańsku/ w innym języku niż angielski, co robić?
A:Wkrótce zrobię aktualizację do FAQ bna ten temat, cierpliwości
Q:Po uruchomieniu HG/SS i wyborze bohatera scina mi grę, co robić??
A;Użyj tego kodu: 020DD9DC E1A00000, możesz też użyć łatki która znajduje się gdzieś na forum.
Q:Jak użyć tej całej łatki???
A:Wkrótce zrobię jak użyć łątki, poczekaj.

6.No$Zoomer
JUŻ WKRÓTCE


7.MyZoom

MyZoom download
hasło to Pokecollect.pl

Dużo osób pyta się o powiększenie emulatora No$Gba. Oto sposób!
MyZoom to program, który jest w pełni kompatybilny z No$GBA!
Ta częśc wyjaśni wam, jak go uruchomić:
1. Sciągamy MyZoom i ropzakowujemy go za pomocą 7-zip'a lub winrar'a.
2. Otwieramy No$GBA(UWAGA, POTRZEBUJEMY NO$GBA W WERSJI OD 2.5)
3.Nstępnie uruchamiamy MyZoom:

I...TATDAM!

Widać różnicę?;D

Sterowanie takie same jak w No$GBA, !UWAGA, PO WEJŚCIU W TRYB MYZOOM NIE MOŻMY UŻYWAĆ WŁĄCZYĆ KODÓW!

5.2 Zmiana rozdzielczości
Czasami zdarza się że dla kogoś powiększenie ekranu pokazane na górze jest za małe, wtedy robimy taką sztuczkę:

wybieramyt jedną z rodzielczości, tym samym powiększając ono, niestety, skutkuje to deformacją graficzną w kształcie pixelizacji.
Może to też spowodować obniżenie odtwarznaych klatek na sekundę ( zmienjszenie płynności)

5.3 Szybsza płynność=większe okno?

Jeżeli nie macie zbyt mocnego kompa, możecie użyć jednej z opcji dostępnych w nowszej wersji MyZoom'a:

można tu ustawić ilość odtwarzanych klaetek, domyślnie jest to 60 klatek, ale można dostosować płynność klatek do naszych upodobań,u mnie doskonale pasuje 25 klatek.

5.4 Ukryj normalne okno, zostaw powiększone

Na screenie w pierwszym punkcie widzicie dwa okna emulujące:
normalne no$GBA i myzoom'a, jeżeli przeszkadza wam to, użyjcie opcji"Hide Emu?".
Wybierając hide okno no$GBA zniknie i zostanie okno myzooma.
lepiej co?

5.5 Chce prawdziwego NDS'A!!!
Tak, emulacja nie daję wszystkich możliwości konsolo NDS(Wi-Fi, multplayer przez sieć itp)
prawdziwy DS kosztuje dużo ( od (wersja Fat)500 do 1200zł( wersja DSi)
jeżeli nie stać cię, a masz mocnego kompa, możesz zorbić prawdziwego DS'a w swoim komputerze, no...prawie prawdziwego.
W nowej wersji myzoom, możemy ustawić skórkę, nie wiem jak to wytłumaczyć, więc pokażę:
Najpierw otwieramy No$GBA, później myzoom, następnie kilkamy PPM ( prawym przyciskiem myszy) i wybieramy opcję"Skin":

następnie 'Select skin':

później szukamy w folderze "skin" skórki:

są dwie do wyboru, tylko że obydwie takie same ;D
Wybieramy wersję z końcówką 16, i wybieramy otwórz.
Wracamy do porzedniego stanu, powtarzamy sekwencję:
Klikmay PPM na dolny ekran, i wybieramy 'Skin on", i oto jak wygląda nasze MyZoom po tym zabiegu:

autor ciągle pracuje nad udoskonaleniem opcji, bo jak widzicie, są pewnie czarne paski po bokach, rozmier skin'a to 780x797, zapełnia to część ekranu, co może irytować.
Opcja te ma pewnie niestety wyłącza niektóre opcje dostępne w wersji bez skórki.
Żeby przesunąć emulator należy przytrzymać obydwa przyciski myszy na emulku i przesunać go w dane miejsce.

Jeżeli będą występować problemy nieopisane w tym temacie, to proszę sie zgłosić pod mój numer gg, PW lub piszcie bezpośrednio tutaj.

Autorstwa DominLoL'a/GravityLoLa 2008-2010
kopiowanie za zgodą autora
Ostatnio zmieniony przez paqo 1 Kwiecień 13, 08:26, w całości zmieniany 57 razy  
 
     
mewtwo
Gapa, gubi PokeBalle


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 105
Wysłany: 25 Czerwiec 09, 17:14   

A nie lepiej zmniejszy czy zwiększyć rozdzielczość ekranu i wtedy emulator będzie większy.
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 25 Czerwiec 09, 18:51   

co komu pasuje.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
mewtwo
Gapa, gubi PokeBalle


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 105
Wysłany: 25 Czerwiec 09, 22:50   

Prawda ale czy mój sposób nie jest prostszy?
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 27 Lipiec 09, 12:01   

już wkrótce na życzenie userów wersja video FAQ, w kilku częściach

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 09, 10:21   

marcinek, nie cwaniakuj, bo testowąłem na stacjonarnym pcie, więc się nie czepiaj, pozatym, wszystko powinno być tak jak w FAQ, kumpel testowął też na laptopie i mu działało.proszę o usnięcie niepotrzebnych postów.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 09, 10:32   

Fajnie, mam do ciebie pytanie:
Czy nie ma jakiejś specjalnej konfiguracji do laptopa z Vistą Home Premium?

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 09, 10:44   

testowałem na XP'ku, nie wiem jakie są konfiguracje do visty

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Escallibur 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 33
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 95
Wysłany: 6 Sierpień 09, 11:54   

Na Viste konfiguracja jest identyczna.

Sygnatura użytkownika
Zgadza się, ta sygnatura jest pusta
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 09, 16:23   

ok, marcinek, dzięki dodam to zaraz do FAQ, i BŁAGAM! niech ktoś pouuuswa te posty!

i zamiast zadawać pytania tu piszcie na pw, bo robi się spam.

Marcinek, z jakiej strony?

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.