POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
27 PaĽdziernik 12, 17:41
pozyteczna zabawa2
Autor Wiadomo¶ć
PokeMan 
My¶li, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Doł±czył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 16 Maj 10, 19:21   pozyteczna zabawa2

Kontynuacja tego :http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=2425

Cytat:
x e [Wczoraj 11:13] piecka21: hehehe na niebiesko.... fajnie xD a kiedy jedziesz do tego krakowa?
x e [Wczoraj 11:14] NITRAM: Nara
x e [Wczoraj 11:15] piecka21: narazie ;)
x e [Wczoraj 11:18] Inaku¶: Paa :* Ja? 22 o 22:30 :)
x e [Wczoraj 11:18] Legends: Na niebiesko? Fuj. Lepiej na biało. Facet w niebieskim jeszcze jako¶ wygl±da, ale boję się zobaczyć rezultat na dziewczynie...
x e [Wczoraj 11:18] piecka21: aaa to dzis ;);d to baw się dobrze xD
x e [Wczoraj 11:20] Inaku¶: piecka, dzisiaj jest 15 xD Legends, ale to, że niebieski pod ¶wiatło, a tak to to jest czarny xD
x e [Wczoraj 11:21] piecka21: aaaaaaaaaaaaa o krrcze zrozumiałem inaczej hahaha nie no mozg...
x e [Wczoraj 11:21] Legends: I tak na biało lepiej. Dobra, ide powywalać ludzi. Takiego pifora i tymczasowo Sarę.
x e [Wczoraj 11:24] Inaku¶: Czemu forum Poxera nie wchodzi?
x e [Wczoraj 11:25] piecka21: nie wiem ...
x e [Wczoraj 11:25] piecka21: a u was też taka beznadziejna pogoda?
x e [Wczoraj 11:26] Inaku¶: Warto pobierać Shakugan no Shana?
x e [Wczoraj 11:27] Inaku¶: Lekko jest beznadziejna xD
x e [Wczoraj 11:28] piecka21: u mnie zimno pochmurno... dobrze, że chory jestem ;p nie żal mi na podwórko wychodzić ;P
x e [Wczoraj 11:31] Inaku¶: Ja tam siedzę i czytam Manga no Tatsujin xD
x e [Wczoraj 11:31] Inaku¶: Bawię się kartami postaci, które były bodajże w numerze 10 :)
x e [Wczoraj 11:34] piecka21: hehe a ja wła¶nie zł±czyłem sobie pokemon emerald i gram od pocz±dku, a i od niedawna ogl±dam od poczadku pokemon z regionu jotho ;)
x e [Wczoraj 11:36] Inaku¶: A ja grywam w ENG HG i mam Croco na 28 xD Jestem po Whitney :)
x e [Wczoraj 11:38] piecka21: ja mam Rrecko 9 lv i Wurmpel 4 lv ;] przed petersburgiem jestem czy jako¶ tak xD
x e [Wczoraj 11:39] NITRAM: Siema jestem z powrotem T_T
x e [Wczoraj 11:39] Legends: Pff. Ja rozwaliłem Roxanne Treeckiem na levelu 3. Ofkors po Geodudzie lvl up do 6 dostał.
x e [Wczoraj 11:39] Legends: Kiedy¶ był nawet filmik na Poplu, ale pewnie leży na 586 stronie archiwum.
x e [Wczoraj 11:40] Inaku¶: Ech, dostałam zczitowanego Bulbę na GTS xD
x e [Wczoraj 11:40] piecka21: na 3 lv? przecież Trecko dosteje się min. na 5lv
x e [Wczoraj 11:54] Evil Wolf: czity rzondzom. :D zamawiajcie u mnie sygny bo mi sie nudzi :<
x e [Wczoraj 11:57] Inaku¶: Czity s± do du**. Wie kto¶, bo jak jest czit na zmianę ludzika w Platynce za pomoc± Poketcha, to jaki numer jest na Mars?
x e [Wczoraj 11:57] Inaku¶: Bo ja wiem, że na pewno nie 175 i 666 xD
x e [Wczoraj 11:58] NITRAM: Nudy
x e [Wczoraj 11:59] Inaku¶: A Evil od razu, że wygl±dam jak Konata -_- xD
x e [Wczoraj 11:59] Inaku¶: Mam jeszcze normalne włosy xD Jeszcze przez tydzień xD
x e [Wczoraj 11:59] NITRAM: Hej Inaka napisz kilka wiadomo¶ci w ShoutBox'ie to przegonisz evila
x e [Wczoraj 11:59] Inaku¶: Bo pewnie nie wytrzymaj± i pofarbuj± mi w poci±gu xD
x e [Wczoraj 12:00] Inaku¶: Chyba zaraz będzie na Kawaii'owcy Sora-iro Days :D
x e [Wczoraj 12:00] Inaku¶: *Kawaii'owcu xD
x e [Wczoraj 12:03] Inaku¶: No, tylko się ta piosenka skończy i jest :D
x e [Wczoraj 12:06] Inaku¶: Oh nein!
x e [Wczoraj 12:07] piecka21: szto jest?
x e [Wczoraj 12:10] Inaku¶: Nic *Cholera, całkiem zapomniałam, że tylko ja jestem z MG'ów -_- *
x e [Wczoraj 12:12] NITRAM: Tsutaaja jest najlepszy
x e [Wczoraj 12:12] NITRAM: HA, ha, ha, ha.............
x e [Wczoraj 12:12] Inaku¶: Oh nein -_- Przeklęty Facebook -_-
x e [Wczoraj 12:13] piecka21: dobra ja narazie spadam trzymajcie się ;)
x e [Wczoraj 12:15] NITRAM: A o co Kaman
x e [Wczoraj 12:15] Inaku¶: Boże, mam nadzieję, że to sen i nie mam w zaproszeniach tego co widzę -_-
x e [Wczoraj 12:16] NITRAM: I nara
x e [Wczoraj 12:16] NITRAM: A co masz
x e [Wczoraj 12:19] Evil Wolf: xd nitram, podoba sie sygna..?
x e [Wczoraj 12:30] Evil Wolf: chyba nie...
x e [Wczoraj 12:34] Inaku¶: Nitrama tu nie ma, makówko xD
x e [Wczoraj 12:41] Evil Wolf: był.. ._. i jest.
x e [Wczoraj 12:42] Evil Wolf: tylko nie widać na li¶cie...
x e [Wczoraj 12:55] Inaku¶: Ma kto¶ jakie¶ leki nasenne?
x e [Wczoraj 12:56] Legends: Ta jest. Dobra ksi±żka + muzyka Yellowcarda.
x e [Wczoraj 12:57] Legends: Po 15 minutach za¶niesz. Gwarancja sukcesu.
x e [Wczoraj 12:59] Inaku¶: Ja potrafię zasn±ć po 5 minutach słuchania prawie 19-minutowego ayu-ro super mega mix xD
x e [Wczoraj 12:59] Inaku¶: Przeczytałam już wszystkie dobre ksi±żki xD
x e [Wczoraj 13:00] Inaku¶: Można mieć dwie gry u jednego MG?
x e [Wczoraj 13:04] Maron: chyba nie
x e [Wczoraj 13:04] Nenloth: Z pewno¶ci± nie.
x e [Wczoraj 13:04] Inaku¶: Szkoda :(
x e [Wczoraj 13:05] Inaku¶: Bo do Byaku nie wrócę :(
x e [Wczoraj 13:12] Legends: Jestem durniem. Postawiłem, że Zagłębie wygra z Lechem, a Wisła z Odr±.
x e [Wczoraj 13:14] Legends: Durniem, bo ten pierwszy mecz tak. Drugi jest pewny.
x e [Wczoraj 13:16] Inaku¶: To w takim razie "durniu" (Jak pomysłowo siebie nazywasz), następnym razem niczego nie stawiaj xD
x e [Wczoraj 13:17] Legends: Jakie¶ typy w Lidze Typerów musze strzelić, żeby trzeciego miejsca nie stracić x /.
x e [Wczoraj 13:18] NITRAM: Fajno xD
x e [Wczoraj 13:18] Inaku¶: Boże i dlatego od 3 klasy nie bawię się w zakłady xD
x e [Wczoraj 13:18] Inaku¶: Szczególnie o mecze xD
x e [Wczoraj 13:24] PokeMan: oczywi¶cie nikt ni ogl±dał TV4 o 9:30...
x e [Wczoraj 13:24] Inaku¶: A co było? Poczki?
x e [Wczoraj 13:24] Inaku¶: Ja wtedy byłam zmuszana do ogl±dania DXD przez brata xD
x e [Wczoraj 13:28] NITRAM: Ta
x e [Wczoraj 13:29] NITRAM: Jest kto¶ na GG
x e [Wczoraj 13:29] NITRAM: ???
x e [Wczoraj 13:31] Legends: Król Artur i Rycerze Okr±głego stołu... Nie ogl±dałem.
x e [Wczoraj 13:33] Inaku¶: Ja xD Ale zaraz psadam,a i teraz jestem zajęta.
x e [Wczoraj 13:33] PokeMan: a warto było, film wyemitowany dopiero teraz, ale nagrywany przez GMC razem z s6 :) nawet ten sam bł±d w tyłówce był powielony
x e [Wczoraj 13:35] Inaku¶: Przeł±czyłam szybko na francuski Galactik Football :D
x e [Wczoraj 13:37] NITRAM: Po francusku
x e [Wczoraj 13:37] NITRAM: He, he
x e [Wczoraj 13:37] Inaku¶: Heh, 1 czerwca mam ¶mieszn± rocznicę :D
x e [Wczoraj 13:38] Evil Wolf: nudy...
x e [Wczoraj 13:38] Inaku¶: Rocznica kupienia mojej MP3 xD Wytrzymała nawet dłużej niż moja MP4 i dwa poprzednie MP3 xD
x e [Wczoraj 13:39] Evil Wolf: omg... a mi min± niedługo urodziny mojego starego... jakby żył.
x e [Wczoraj 13:40] Evil Wolf: :( :( :( :( :(
x e [Wczoraj 13:40] Inaku¶: Wypier... Wiecie co, bye :*
x e [Wczoraj 13:41] Inaku¶: Evil, przestań się mazgaić :/
x e [Wczoraj 13:42] Inaku¶: I wiem jedno - Poke nie ma daru jasnowidza xD
x e [Wczoraj 13:43] Inaku¶: Ej, co leci teraz na Pulsie?
x e [Wczoraj 13:44] PokeMan: Maska Batmana, a co ?
x e [Wczoraj 13:45] PokeMan: x e [Dzisiaj 13:42] Inaku¶: I wiem jedno - Poke nie ma daru jasnowidza xD <<< ni kumam
x e [Wczoraj 13:45] Inaku¶: Aha xD Bo nie wiedziałam, bo gazeta leży gdzie¶ zagrzebana xD
x e [Wczoraj 13:45] Inaku¶: Wiesz, który dział xD
x e [Wczoraj 13:46] Inaku¶: Też się zastanawiam, czy nie zrobić tego, co Blue...
x e [Wczoraj 13:46] Nenloth: Proszę, nie zrób mi tego...
x e [Wczoraj 13:47] Inaku¶: Jeszcze nie wiem, czy zrobię...
x e [Wczoraj 13:47] Inaku¶: Ale to będzie na czas nadrabiania zaległo¶ci z matmy i próby nauczenia się niemca...
x e [Wczoraj 13:47] Nenloth: Oby nie, bo nie bedę miał u kogo grać...
x e [Wczoraj 13:48] PokeMan: ech, a to wszystko przez Wasze zbytnie zaangażowanie...
x e [Wczoraj 13:49] PokeMan: aha, jak kto¶ ma TV Puls, to nich powie czy ten batman leci z dubem...
x e [Wczoraj 13:49] Inaku¶: Chyba, że kto¶ mi wytłumaczy, jak się odmienia jakie¶ tam czasowniki, że pocz±tek idzie na koniec, a resztę się odmienia xD
x e [Wczoraj 13:49] Inaku¶: Chyba leci z dubem. Ja spadam, bye :*
x e [Wczoraj 13:49] PokeMan: traktujecie MGowanie, jak pracę na ¶mierć i zycie, gdy to zalegalizowane spamowanie tylko...
x e [Wczoraj 13:54] DominLoL: YO!
x e [Wczoraj 13:58] Nenloth: Yay, na widocznym! Jak tam, mistrzu?
x e [Wczoraj 14:07] DominLoL: a dobrze, PZG nowe zaraz mazne, postaram się aby rozdział był długi
x e [Wczoraj 14:07] Nenloth: Żartujesz... Teraz wszystko, co napiszesz, nabiera nowego znaczenia. :D
x e [Wczoraj 14:08] DominLoL: nie, serio, napisze kolejny rozdział PZG, i chyba będę spadał, zeszyty mam do przepisywania
x e [Wczoraj 14:10] Nenloth: Słusznie, słusznie... Kurczę, też muszę dzisiaj zrobić lekcje...
x e [Wczoraj 14:21] Evil Wolf: zamówcie u mnie sygne pleas...
x e [Wczoraj 14:22] Nenloth: Nie,bo ty jeste¶ brzydki. :o
x e [Wczoraj 14:33] DominLoL: oooohoho, niezłe nen, masz u mnie piwo :D
x e [Wczoraj 14:35] Nenloth: Yay, ale wolę co¶ normalnego...
x e [Wczoraj 14:41] DominLoL: oranżada?
x e [Wczoraj 14:42] Nenloth: Mhm. Albo lemoniada ( z Tymbarka xD )
x e [Wczoraj 14:45] NITRAM: Nudy
x e [Wczoraj 14:45] DominLoL: mam na ni± uczelne( jaki¶ składnik i mi cała twarz puchnie)
x e [Wczoraj 14:46] Evil Wolf: soczek. :s
x e [Wczoraj 14:47] poxer: Racja, dobre Nen! :D Hejka Domin.
x e [Wczoraj 14:47] Perry: ta lemoniada jest niedobra Tymbarka. Nen, ja zdecydowanie był brał, to co Ci proponuj Domin.
x e [Wczoraj 14:50] Evil Wolf: soczek najlepszy :s piwo też dobre.
x e [Wczoraj 14:53] DominLoL: stary ma półlitrow± beczkę heinekena, ile to odlać dla kumpla :D
x e [Wczoraj 14:53] Nenloth: A tam, fikacie... Najlepsze jest masło orzechowe. :o
x e [Wczoraj 14:54] Evil Wolf: najlepszy jest keczup.
x e [Wczoraj 14:55] Evil Wolf: inaka i ja-spamerska para *o*
x e [Wczoraj 14:56] Perry: półlitrowa beczka? to ja tyle mam w puszce.
x e [Wczoraj 14:57] poxer: TFW? Jak to usłyszy, łeb ci oderwie :0
x e [Wczoraj 14:57] Nenloth: Ta szlachetna dama nie zasługuja na takie poniżenie, prostaku. :o
x e [Wczoraj 15:00] poxer: Wła¶nie...
x e [Wczoraj 15:01] Nenloth: No cóż... Muszę się zbierać. I nie wiem, czy dzisiaj jeszcze wejdę, więc mówię: DO ZOBACZENIA 24 MAJA!
x e [Wczoraj 15:01] DominLoL: włacha, o mnie o inace były plotki, ale już zapomniała, też było co¶ takiego, że gor±ce sesje itp
x e [Wczoraj 15:02] DominLoL: ogółem gadali¶my dużo ze sob± ale nie przesadzajmy, miło¶ć przez neta się nie trafia
x e [Wczoraj 15:04] poxer: Aż tak póĽno? Narazie. @Domin: Taaa... pamiętam akcję DominLoL loffcia Inakę :D
x e [Wczoraj 15:05] DominLoL: nie ukrywam że może była jedna mała iskra, ale to że odeszła na rok ostudziło wszystkich w tym przekonaniu
x e [Wczoraj 15:24] Evil Wolf: nuda..
x e [Wczoraj 15:35] Perry: gor±ce sesje,a nawet w realu się nie znacie? ;|
x e [Wczoraj 15:41] Evil Wolf: plotki. najczę¶ciej nieprawdziwe.
x e [Wczoraj 15:42] poxer: Nie wym±drzaj się :P
x e [Wczoraj 15:42] Perry: Takie plotki, to jeszcze gorsze niż te z pudelka.
x e [Wczoraj 15:44] poxer: Taaa....
x e [Wczoraj 16:02] Evil Wolf: taaa...spam... :O
x e [Wczoraj 16:05] Evil Wolf: mugendai de modonnai...
x e [Wczoraj 16:47] poxer: EVIL!
x e [Wczoraj 17:57] Evil Wolf: CO!
x e [Wczoraj 18:00] NITRAM: Siema
x e [Wczoraj 18:54] NITRAM: o ina ¶ciga evila
x e [Wczoraj 19:24] PokeMan: Nowe ROA jest !
x e [Wczoraj 19:25] PokeMan: jak zwykle za mało o mnie, a za duzo o tym kto na moich plecach zrobił sobie popularno¶ć - Emachelu
x e [Wczoraj 20:03] Evil Wolf: nudy..
x e [Wczoraj 20:06] PokeMan: sam jeste¶ nudy, dużo się dzieje...
x e [Wczoraj 20:17] Evil Wolf: no.. mam co¶ do roboty. czytanie kłótni w dziale o V gen...
x e [Wczoraj 20:56] DominLoL: GDZIE JEST POXER!
x e [Wczoraj 21:05] PokeMan: w d...tzn. U d...ziadków...zreszt± na co ci on ? Korektę robi ?
x e [Wczoraj 21:08] DominLoL: nie, sprawe do niego mam,
x e [Wczoraj 22:22] NITRAM: nudyyyyyyyyy
x e [Dzisiaj 0:36] NITRAM: Nudy
x e [Dzisiaj 9:26] Evil Wolf: elo.
x e [Dzisiaj 9:30] Evil Wolf: patrzcie na poki z B/W ten bałwanek to wydra morska! przynajmniej tak pisze. a ten ro¶linny to.. ro¶linny w±ż..?
x e [Dzisiaj 9:41] poxer: Tak? W±ż?
x e [Dzisiaj 9:41] poxer: Domin, o co chodzi?
x e [Dzisiaj 9:42] poxer: Pisz na GG, bo mam za godzinę komunię kuzyna... :krejzol:
x e [Dzisiaj 9:44] Sara: A ja za dwie godziny komunię kolegi... :krejzol: , a w ogóle siemka
x e [Dzisiaj 9:46] poxer: Siemka.
x e [Dzisiaj 10:10] Evil Wolf: tak, w±ż. pisze grass snake pokemon.
x e [Dzisiaj 10:10] Evil Wolf: elo sara. ukatrupić czy może zakopać żywcem? xD
x e [Dzisiaj 10:11] Sara: Kogo?
x e [Dzisiaj 10:12] Evil Wolf: wydre :p
x e [Dzisiaj 10:22] poxer: Kogo?
x e [Dzisiaj 10:25] poxer: Dobra, epokowy moment nadchodzi, moi drodzy..... *famfary* Dzisiaj.... *gło¶niejsze famfary* ZMIENIĘ SOBIE AVEK!!!!!!1111oneoneone1!111!1
x e [Dzisiaj 11:04] Kojot: wow. a ja chyba poproszę brata o imejce na serverze. :Z
x e [Dzisiaj 11:21] Evil Wolf: poxer, fail :s widzicie filmik na pokemony.com? spoko walka, tylko te animacje wzięte w pętle.. :/ ale i tak fajnie ^^
x e [Dzisiaj 11:40] Afil: Tak, to prawda.... poxer znowu zaczyna swoj± ,,walkę'' o pierwsze miejsce w ,,Rozkrzyczanych'' ! *anych, anych, anych, anych, any...*
x e [Dzisiaj 11:49] Evil Wolf: ja przez was naspamiłem broni±c się jakby i prosze.. :s
x e [Dzisiaj 13:14] Evil Wolf: wie kto¶ może co to vocaloid? ;o
x e [Dzisiaj 14:24] MoonBoy: http://pokecollect.net.pl...p?p=41139#41139
x e [Dzisiaj 14:41] Evil Wolf: eh..nudy..
x e [Dzisiaj 15:56] poxer: JESTEM!
x e [Dzisiaj 16:17] poxer: Słucham ROA, niezłe.
x e [Dzisiaj 16:27] poxer: O, obydwaj MG :D
x e [Dzisiaj 16:28] poxer: I jeden :/
x e [Dzisiaj 16:33] Evil Wolf: a co to..?
x e [Dzisiaj 16:46] poxer: Revival on Air, czyli taki program nagrywany przez Vulpa i Listvę. Chociaż Rev to *****, to fajnie nagrane.
x e [Dzisiaj 16:54] poxer: Moon, ale cię tam zjechali :D
x e [Dzisiaj 17:22] Vabigoon: zaraz sie wezme za dzial z V generacj±... poleci koopa warnuff...
x e [Dzisiaj 17:29] MoonBoy: Mam wyje.... co o mnie mowia poxer....I mam nadzieję że Szymbar15 też...
x e [Dzisiaj 17:29] MoonBoy: Vabigoon chwała tobie :D
x e [Dzisiaj 17:32] Vabigoon: tylko że głównym odbiorc± będziesz ty...
x e [Dzisiaj 17:38] poxer: Muahaha... Zrobiłem nowy temat w PokeScenie :P
x e [Dzisiaj 17:57] poxer: No ni, błagam... TO FORUM JEST NA PHPBB?!?!?!?!?
x e [Dzisiaj 18:21] Evil Wolf: zdziwiony? XD
x e [Dzisiaj 18:34] poxer: Nie mam Play Fresh :P
x e [Dzisiaj 18:34] poxer: Poke jest, pewnie skomentuje.
x e [Dzisiaj 18:41] poxer: Taaa... już tam jest :)
x e [Dzisiaj 19:03] PokeMan: Z cyklu rzeczy które i tak oprócz Darka i Atka nikt nie zrozumie... : w PL wersji s11 jest kryptoreklama leku IBUM , ( chyba ) Maciek przemycił
x e [Dzisiaj 19:04] poxer: Niby jak?
x e [Dzisiaj 19:06] PokeMan: nie pamiętam, w którym¶ z pierwszych odcinków, Buch lub James tak cichutko krzycz± IBUM !..zreszt±, w procesie tworzenia tłumaczenia powstało więcej takich smaczków, ale wypiszę je dopiero w swoim artykule o dubbingu...
x e [Dzisiaj 19:09] poxer: A kiedy on będzie opublikowany i gdzie?
x e [Dzisiaj 19:13] PokeMan: pewne osoby już maj± linka do wersji rozwojowej, ale to naprawdę nieciekawe będzie...o tym jak do Atka dzwonili z pyt. na jak± sylabę akcentować słowo Pikachu...czy jak z Jetixa się pytali o PL nazwy miast..
x e [Dzisiaj 19:15] PokeMan: ... i inne takie, typu jak to w garażu powstawała 5 seria, naprawdę, ciekawsze s± już tematy z grami PBF :D

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i ¶p. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na ¶p. PokeMedia (2006-08), ¶p. PokemonPowrót (2008), ¶p. PokeShadow (2008), ¶p. PokePlanet2 (2008), ¶p. PokemonMasters (2009), ¶p. PokemonBeta (2009), ¶p. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum ¶p. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, któr± opu¶ciłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro s± potęg±. ¦więta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walcz± o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służ± jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Nie możesz ¶ci±gać zał±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± możesz regulować warunki przechowywania cookies.