MyBrute to taka gierka, w której tworzysz w³asnego BRUTALA !
Nie znalaz³em takiego tematu, wiec teraz go stworzy³em xP
Wiêc kto gra ten niech pisze, a ci, których zaciekawi³o zapraszam tu :
http://afil7.mybrute.com
Je¶li zrobicie tu postaæ bêdê waszym mentorem i pierwsza walka odbêdzie siê ze mn±. Nastêpnie mo¿ecie wygraæ, lub przegraæ. W obu przypadkach mo¿ecie zacz±æ ju¿ swoj± ,,przygodê'', a potem walczycie 6 razy z jakimi¶ lud¼mi.
Pisê na szybko, ale po prostu tak sobie piszê na szybko ;P
Sygnatura użytkownika
Ich bin eine
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
Znam to, kiedy¶ gra³em i nawet dosta³em za to warna na Revivalu. Mo¿na sobie poklikaæ, jakby co to wbijajcie, wróci³em do tej gierki (pewnie na jakie¶ 5 dni): http://shudwaller.mybrute.com
Sygnatura użytkownika
Nakarm moje jaja :prosi:
A ju¿ najbardziej to ciemnozielone z lewej.
Z drugiej strony.... Wilk.... to znaczy Futrzak ma racjê.
Trochê jest wkurzaj±ce, ¿e wszystko zale¿y od losu, ale jak dla mnie to po prostu zabawa
Sygnatura użytkownika
Ich bin eine
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.