POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Conquest
23 Październik 15, 12:52
następca DS'a - NINTENDO 3DS
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 17 Czerwiec 10, 08:11   

Jeśli ma to być narzędzie tzw. oczoj*bne, to nie ma mowy. Ale zaciekawił mnie ekran, ten identyczny niemal jak w telewizorkach 3D wydanych ostatnio przez jakąś wielką korporejszyn. Może się uda zrobić z tego cacko. Albo powstanie projektor holorgramowy na którym będziemy grać w Mario xD
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 18 Czerwiec 10, 21:58   

http://tech.wp.pl/kat,100...ml?ticaid=1a5ed

kolejne info i jescze potwierdzony wygląd.

co do twej odpowiedzi poxer, sądzę że to będzie na podobnej zasadzie krecenia filmów 3 D, czyli że jest są dwie kamery które wszystko filmują, potem to na siebie nakładają w czerwieni i błękicie i mamy 3D, po 400x240 na gałę ( rozdzielczość avili).

i o zmienia postać rzeczy, bo gier 3D na kompie bez 3D monitora nie odpalisz, co dodaje gwóźdź do trumny emula 3DS

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life


Wiek: 27
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 19 Czerwiec 10, 08:30   

Tak :(

Jednak nadal nie wiadomo kiedy wyjdzie... :(

Sygnatura użytkownika
 
     
Camper 
Bug Catcher
aka Salamencer



Wiek: 26
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 380
Skąd: Warszawa
Kontakt:
Wysłany: 19 Czerwiec 10, 19:18   

Oby jak najprędzej.

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 20 Czerwiec 10, 09:42   

jakbyście coś czytali, data planowana to 10.10.10 ( 10 październik)

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life


Wiek: 27
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20 Czerwiec 10, 09:50   

Cytat:
Firma Nintendo nie podała dokładnego terminu debiutu rynkowego modelu 3DS ani jego ceny. Wiadomo jednak, że ma być to konsola "dla mas", co czyni ceny powyżej 200 euro mało prawdopodobne. 3DS ma się pojawić jeszcze w tym roku rozliczeniowym, który kończy się 31 marca i być zgodna wstecz z konsolami DS i DSi.


Domin jeszcze nic nie wiadomo... Daty konkretnie też nie podali... -_-

Sygnatura użytkownika
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 14 Lipiec 10, 13:31   

ja obstawiam 10.X.10, tak podawali i to dla mnie jedna z bardziej możliwych dat, blisko świąt

wywiad z gościem od 3DS'a, ujawnia kolejne info o konsolce i pokazano wygląd konsolki, po polsku by Google Translate

http://translate.google.p...no/&sl=en&tl=pl

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 14 Lipiec 10, 16:44   

Nie stać cię na nic lepszego? O_O

Powiem tak, chrzanić 3DS'a, Lite rządzi.
 
     
QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life


Wiek: 27
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14 Lipiec 10, 18:04   

Niedawno mi mowiles ze DSi roxi i jest lepsze od Lite'a o.o

Ale popieram Cie 3DS sucks, Lite RLZ !

W pewnych kwestjach moze i jest fajny, ale mogli dodac slot na GBA games... Wtedy by byl git :D

Sygnatura użytkownika
 
     
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Lipiec 10, 18:17   

QuerryPass napisał/a:
Niedawno mi mowiles ze DSi roxi i jest lepsze od Lite'a o.o

Ale popieram Cie 3DS sucks, Lite RLZ !

W pewnych kwestjach moze i jest fajny, ale mogli dodac slot na GBA games... Wtedy by byl git :D


Coś mi się wydaje że 3DS będzie w stanie emulować gry na GBA.
A jeśli chodzi o dodatkowy SLOT to prawdopodobnie będzie. Tylko pod gry na zwykłego NDSa.

Wcześniej pisaliście ze nie będzie emulatorka tejże maszynki. Pisaliście że to przez to całe 3D. O ile wiem sama konsolka posiada pasek regulacji odpowiadający za efekt 3D. Można też to 3D wyłączyć. Więc emulatorek mógłby się pojawić tylko bez trójwymiaru. Ale jest jeszcze sprawa parametrów technicznych konsoli. PSP jeszcze nie zeemulowali a jeśli 3DS będzie miał podobne bebechy do PSP to może być kiepsko.

A co do samej konsolki i moich wrażeń. Zapowiada się nieźle. Po wakacjach zaczynam odkładać kaskę. I o ile wymyślą jakiś sposób na odpalenie romów to będę miał. Ale obserwując taktykę nintendo czyli coraz większe zainteresowanie piractwem może być kiepsko.

Sygnatura użytkownika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.