POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
8 Marzec 13, 10:49
PokeCollect rządzi !
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 27 Luty 10, 21:59   PokeCollect rządzi !

Dnia dzisiejszego, stała się rzecz niebywała codziennie na PokeCollect. Mianowicie WSZYSTKIE :sliniak: rekordy zostały pobite.
Zazwyczaj Forum PokeCollect miało dziennie 150-180 unikalnych użytkowników dziennie, dzisiejszego dnia jednak tak się nie stało. Wg. różnych źródeł dzisiejszego sobotniego dnia liczba ta wyniosła prawie 300. Statystyki ( patrz na tabelę 'Unikalnych kliknięć' czyli odsłon ): http://top.xipog.pisz.pl/...hp?a=stats&u=pc http://www.ppntop50.com/index.php?a=stats&u=pc http://pokeserwis.pl/topl...s&u=PokeCollect .
Drobne różnice wynikają z różnych ustawień toplist, jedne liczą od 0 do 23:59, inne mają ustawione od 04:00 do 3:59.
W każdym razie, gołym okiem można łatwo stwierdzić, że DZISIAJ najnowsza odsłona ( od listopada 2008 r. ) PokeCollectu była niesamowicie popularna. Również w zakresie ilości postów, jest coraz lepiej vide> http://pokecollect.net.pl/statistics.php . Tego wszystkiego nie udałoby by się osiągnąć bez tzw. PokeCollect Teamu i bez WAS, drodzy użytkownicy. Jest mi niezmiernie miło ogłaszać te optymistyczne wieści. Zapewne duży udział w popularyzacji forum, miała nowa domena która funkcjonuje od września tamtego roku, jak i nowa odsłona PokeSerwisu, naszej oficjalnej strony.
Nie należy też zapominać o tym co tygrysy lubią najbardziej, czyli o PBFie do którego jest aktualnie prowadzony nabór na stanowisko Mistrza Gry, przez co już za kilka dni będzie jeszcze więcej gier, graczy i uśmiechów, emocji etc.
Nie zaniedbaliśmy też innych dziedzin, np. tematyki 5 generacji ( specjalny dedykowany dział ) i Anime Pokemon ( niedawno miał miejsce gorąca dyskusja ekspertów w tej dziedzinie ).
A sporą dozę wytchnienia, zdobywamy relaksując się w Szołtboxie, na którym rozmowy NIE tylko o Pokemon.
To wszystko sprawia, że przyszłość jest świetlana i jak to kiedyś było w reklamach pewnej sieci : Przyszłość jest jasna, przyszłość to : PokeCollect, Pokemony i MY którzy tworzymy tą wielką rodzinę.
Bywajcie i nie zapominajcie o PokeCollect. Tutaj jeszcze dużo się wydarzy...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod



Wiek: 28
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Skąd: Zza biurka
Kontakt:
Wysłany: 27 Luty 10, 22:56   

Ale ilość nowych userów rekordowo niska!Musimy coś nowego dać do downloadu!

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 10, 09:31   

nie ma nic, ostatnie było EoS USA, jak będzie HG/SS USA wychodizło trzeba filować ( pilnować) by jak najszybciej wrzucić.
i może film 11 PL by się przydał

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 10, 11:35   

Super, wybrałem dobre forum :D Na Revie mnie ignorują, PBC zamknęli ( :( ) Ale co tam! JESTEŚMY NAJLEPSI!!!
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 10, 11:41   

Cytat:
Ale ilość nowych userów rekordowo niska!Musimy coś nowego dać do downloadu!

I co to da ? Kilka nowych rejestracji które będą tylko dla downloadu, dzięki bardzo

Cytat:
i może film 11 PL by się przydał

Film jest szeroko dostępny w ciągu kilku sekund do znalezienia i obejrzenia, więc nie widzę powodu.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 10, 12:49   

Może PBF przyciągnie userów? Nowi MG będą na bank super! (PS: PBC otwarte :D )
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 10, 20:54   

poxer napisał/a:
Może PBF przyciągnie userów? Nowi MG będą na bank super!

No tak, jedyny znany obecnie PPSowiczom sposób na userów...zrobić działy , zebrać ludzi i pisać historyjkę na kilka stron...i nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby była równowaga, tak jak jest za granicą gdzie owszem jest Pokemon Battle Center ( czyli nasz PBF ), ale i jest wspaniała Bulpapedia, czy inne ważne projekty które poszerzają wiedzę o Pokemon. Ale cóż, taka specyfika naszego rynku, nic tego nie zmieni, choć do 2005 r. było normalnie, ale potem przyszły GW, IoGi, xipogi i to wszystko zapsuły. Stara i znana historia.

Domyślam się, że nowi MG będą super, bo ty chcesz być jednym z nich...no tak.

Tymczasem dzisiejszego dnia, wszystko wskazuje, że znowu będzie rekord PC, tylko co to będzie, co to będzie np. za tydzień ?

[ Dodano: 28 Luty 10, 20:56 ]
o, 600 - sześćsetny post ^^ jak miło...i to BEZ grania w tutejszym PBFie :sliniak: jak mi się to udało ? xD

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
radx 
Pewnie nie zna PokeMana
POKONAŁEM BROCKA



Wiek: 26
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 84
Wysłany: 1 Marzec 10, 18:53   

Świetnie!!!! :) Mam na nadzieje,że będziemy bili rekordy tak dalej.To najlepsze forum!!!!!!! :D Rządzimy!!!Niedługo Revie nie będzie miało z nami żadnych szans. :zapalisz:

Sygnatura użytkownika
mój team pokemon DIAMOND :
1.TORTERRA Lv.96
2.HEATRAN Lv.86
3.DIALGA Lv.83
4.PALKIA Lv.81
5.GIRATINA Lv.80
6.GARCHOMP Lv.80
mój team pokemon SAPPHIRE:
1.COMBUSCEN Lv.24
2.TAILLOW Lv.21
 
     
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 28
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wysłany: 2 Marzec 10, 12:49   

Cytat:
Rządzimy!!!Niedługo Revie nie będzie miało z nami żadnych szans.

Oczywiście... Rev to obecnie (chyba) największe forum na PPS i zanim będzie lepsi to mina lata świetlne. Po za tym patrząc na losowe gry w waszym PBF, to nasz jest o niebo lepszy... to na tyle ^^ .
 
     
jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200
Wysłany: 2 Marzec 10, 13:09   

Cytat:
zanim będzie lepsi to mina lata świetlne.

Możesz pisać po polsku ??

I przeczytaj dokładnie, to co napiasł PokeMan -_-
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.