POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
28 Grudzień 13, 19:52
Island of Glory: Gildia Wysp
Autor Wiadomość
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 18 Luty 10, 16:35   Island of Glory: Gildia Wysp


Island of Glory

Chyba jeszcze pamiętacie stare, dawne czasy... Kiedyś, na pokescenie siedział sobie spokojnie bardzo dobry materiał na przyszłego mistrza - Island of Glory. Strona z niesamowitym klimatem, aż zachęcająca żeby tam wejść. Nawet dla nowicjuszy ;).
Posiadała też swój własny PBF, mianowicie Gildię Wysp. I nie był to zwykły "nupski gotowcodarmowiec" śmierdzący jednosłownymi odpisami na kilometr. Miał swoją klasę, klimaty, tradycje...
Island of Glory nie odrodziło się, ale powstała koncepcja drugiej GW, która trwała krótko. ZA krótko...

Projekt upadł, ale i tak pozostał w naszej pamięci.
Pozostał także w pamięci pewnego osobnika, którego kilka ludzi z was pewnie zna. Jego nick przedstawiał popularnego, futrzastego kuzyna fretki. Ów człowiek nazywał się szynszyl. PEwnego słonecznego dnia wakacyjnego (nie padał śnieg raczej), wpadł na pomysł stworzenia Island of Glory - ale z nowościami.
Prace trwały wre, aż klawiatury piszczały od nadmiernego klikania. Szynszyl zebrał kilku słynnych ludzi (pozdro vapcio!), oraz tych mniej kojarzonych. W każdym razie stworzył ekipę ludzi, którzy już mieli kontakt z PBFem.
I tak oto odrodziła się Gildia Wysp, wraz z IoGiem. Szynszyl (pozdro!) zaznaczył, że nie chce, aby forum działało tylko jako PBF. Dlatego do dyspozycji zostały oddane działy, w których udzielać się mogą także osoby niezainteresowane graniem na GW.
Nie pamiętam, żeby ktoś kiedyś wpadł na pomysł, który znalazł dzienne zastosowanie na IoG. Mowa tu o PBFie pokemon-fantasy. Nie będę tutaj wymieniać jaki cudny i super jest IoG, bo każdy z was może mieć odmienne zdanie. Dodam tylko, że na dziennym porządku jest tu magia, hektolitry krwi, a nie ma "pokedexa który wie wszystko". Obserwacje natury i kontakty z pokiem to podstawa.

FAQ
Q: Co to za badziew!?
A: Jest to IoG, forum z PBFem GW.

Q: Ale powalone logo xD !!!!!!!!
A: Kwestia gustu. Jedni lubią loga tego stylu, drudzy wolą szare loga reva. My wolimy mocne kolory.

Q: Ale badziewny styl!
A: Dziękujemy, nam też się podoba.

Q: Jak nie umiem nakręcić lepszego filmu to mam nie krytykować?
A: Idź do Hollywood nauczyć się kręcić lepsze filmy, albo zamów podręcznik "forum w 10 minut".

Q: Padniecie jak muchy.
A: A zakład?

Q: Ide, bo aż żal na to patrzeć.
A: Arivederci, nikt Cię nie zmusza! ^-^

(kozaczy revoviec)
Q: Szynszyl to nup.
A: A wy macie Vulpa, jest po równo.

Q: Nie umiałem przestać się śmiać z tego! xD
A: Proszę bardzo, śmiech to zdrowie! Chcesz jeszcze komiksa na dokładkę?

Ostatnio zmieniony przez Legends 18 Luty 10, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 18 Luty 10, 16:39   

A adres? Bo chętnie wejdę...
 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 18 Luty 10, 16:54   

Poprawione. Teraz żeby wejść wystarczy kliknąć vapcia :P.
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 18 Luty 10, 17:28   

Zarejestrowałem się i zawiodłem się trochę... PBF jest bardziej mistyczny niż Pokemonowy :D
 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 18 Luty 10, 17:33   

Bo taki ma być ._______.
Forum ma połączenie fantasy z poksami, tego jeszcze nie było.
Dlatego tak jest. Dużo ludzi lubi fantasy, więc wybacz :D .
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 18 Luty 10, 20:07   

Legends napisał/a:
Chyba jeszcze pamiętacie stare, dawne czasy.

Nikt oprócz paru archeologów którzy częściej odwiedzają pokestrony z web.archive/czytają ich opisy na WN niż aktualne 'pokestrony' ( jedna niby największa od iluś tam miesięcy ma "zepsuty dział Program TV" a druga ma ładny lay i niewiele więcej ).

Legends napisał/a:
Kiedyś, na pokescenie siedział sobie spokojnie bardzo dobry materiał na przyszłego mistrza - Island of Glory. Strona z niesamowitym klimatem, aż zachęcająca żeby tam wejść. Nawet dla nowicjuszy ;).
Posiadała też swój własny PBF, mianowicie Gildię Wysp. I nie był to zwykły "nupski gotowcodarmowiec" śmierdzący jednosłownymi odpisami na kilometr. Miał swoją klasę, klimaty, tradycje...
Island of Glory nie odrodziło się, ale powstała koncepcja drugiej GW, która trwała krótko. ZA krótko...

Właśnie, STRONA a nie forum, i to byłoby ciekawe,a nie multum for. A JEST o czym pisać, tylko nikomu się nie chce.

Legends napisał/a:
Q: Padniecie jak muchy.
A: A zakład?

Daję wam góra 2 miesiące :D

Ogólnie rzecz biorąc, nie lubię gdy powstaje Nowe forum/strona cokolwiek. Ciekawiej by było, gdyby znaleźć oryginalnych twórców i uzyskać od nich starą bazę itd.
Bo jedną z najgłupszych rzeczy wg. mnie jest robienie czegoś nowego "od zera".

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Bjern
Pewnie nie zna PokeMana
Propagandzista


Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 6
Wysłany: 26 Luty 10, 21:22   

Ech... A ja idę o zakład że IoG wytrzyma dłużej niż Twój PokeRang.
Dlaczego ?? Świetna obsada, świetny pomysł, nieco gorsza realizacja, ale wszystko się poprawi.
Wspomnisz kiedyś słowa Bjerna... :)
Więc powodzenia dla was, IoGowcy.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 27 Luty 10, 09:50   

Cytat:
Ech... A ja idę o zakład że IoG wytrzyma dłużej niż Twój PokeRang.

Zobaczymy.

Bjern napisał/a:
Świetna obsada

Możliwe...

Bjern napisał/a:
świetny pomysł

Jaki pomysł ? Zwyczajny PBF jakich wiele, nic rewolucyjnego.

Bjern napisał/a:
nieco gorsza realizacja

właśnie chyba dobra...kurcze na PokeScenie coś dużo ludków które umieją ładnie opakować PBF/pokopiowane z Vall niusy i odnieść sukces, tym samym grzebiąc innych którzy przez to tracą nadzieję na zmianę PPS do tego co było kiedyś, a ostatnim reprezentantem "tego fajnego" był PokeRulz.

A propo IOG-a, to już się tam zaczynają drzeć o jednego warna dla GlossyGema :D a i na ich shoucie piszą że forum się sypie:
Cytat:

Potwierdzam, forum się sypie w podstawach

BeenHakier
Śr lut 24, 2010 9:22 pm



Cytat:

ee... coś jest wybitnie spieprzone, bo nie mogę wejść w żaden dział - od razu mnie wylogowuje, jak się zaloguję ponownie to to samo :O

spoconyzenek
Śr lut 24, 2010 3:48 pm



Cytat:

mimo to nie wiem jak sobie z tym poradzić tym bardziej że jak był stary adres to wszystko działało

emachel
Cz lut 25, 2010 7:06 pm


Ech, może okrojone phpBB na fora.pl jednak jest mniej problematyczne ? :D

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
emachel 
Gapa, gubi PokeBalle
aria on the planetes



Wiek: 31
Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 114
Skąd: Bydgoszcz
Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 10, 09:09   

Okej, pora, żeby admin IoGa przyszedł i narobił trochę szumu xD

Jaki zwyczajny PBF jakich wiele? Poke? Gdzie Ty widziałeś taki PBF? Oprócz tego, że na starej GW to chyba nigdzie xD

Kłótnia o warna dla Glossygema była dość krótka i skończyła się tym, że Ci, którzy byli temu przeciwni zaczęli tracić swoje argumenty i nic już nie mówili. Flejmu więc nie było.

Sypanie się forum w podstawach? Linki w opisach zaczynają osobną sesję i jest to związane chyba z zaparkowaniem domeny, bo z tą starą i już nieaktualną było wszystko okej. W każdym razie pracujemy nad tym błędem (i nad wieloma innymi sprawami), by forum stawało się lepsze i dalej się rozwijało.

Ponownie zapraszam więc do rejestrowania się i pisania postów, bo to forum potrzebuje przede wszystkim WAS, czyli użytkowników, by móc funkcjonować i się rozwijać ;)
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 10, 20:27   

Cytat:

Jaki zwyczajny PBF jakich wiele? Poke? Gdzie Ty widziałeś taki PBF? Oprócz tego, że na starej GW to chyba nigdzie xD

Nie wiem za bardzo, bo dla mnie PBFy to czarna magia, nuda i wszędzie to samo, za to słyszałem, że rzeczywiście macie jakiś specyficzny PBF z magią i czymś tam.

emachel napisał/a:
Flejmu więc nie było.

Buu :( xD ^^

Hmm...widzę, że jednak czas na reaktywację PR.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.