POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
31 Styczeń 17, 21:38
Niu Grup
Autor Wiadomość
Devil 
Pewnie nie zna PokeMana
666



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 65
Skąd: brać kase?
Wysłany: 10 Grudzień 08, 17:08   Niu Grup

W ShoutBox'ie padła propozycja (którą Nieznany kazał tu napisać :-P ), aby utworzyć nową grupę o nazwie Shoutowi Spamerzy oraz aby członkom grupy dać jakiś słitaśny kolorek.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby Shoutowyc Spamerów ;D

Sygnatura użytkownika
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 10 Grudzień 08, 17:12   

Popieram Devil`a w całej rozciągłość xD (tylko bez skojarzeń proszę). Szczególnie chodzi mi o jakis słitaśny kolorek, żeby można było odrożnić spamozaurów od reszty forum xD
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 10 Grudzień 08, 17:14   

Ciekawy pomysł :)
A ten kolor będzie do mnie pasował XD

PS: To co napisałem teraz to spam ??

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 10 Grudzień 08, 17:15   

Rafi77 napisał/a:
Ciekawy pomysł :)
A ten kolor będzie do mnie pasował XD

PS: To co napisałem teraz to spam ??


Nie, ale jeśli się pojawi taka grupa ( w co mocno wierzę) to póki co masz małe szanse na kolorek :D
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 10 Grudzień 08, 17:16   

paqo napisał/a:
Rafi77 napisał/a:
Ciekawy pomysł :)
A ten kolor będzie do mnie pasował XD

PS: To co napisałem teraz to spam ??


Nie, ale jeśli się pojawi taka grupa ( w co mocno wierzę) to póki co masz małe szanse na kolorek :D


To szkoda bo na to liczyłem XD

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Bary 
Pewnie nie zna PokeMana
: O



Wiek: 30
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 99
Skąd: Elbląg
Wysłany: 10 Grudzień 08, 20:16   

Jeśli już miałoby coś takiego powstać to uważam że powinno to wyglądać następująco:
- Raz w tygodniu o stałej porze któryś z adminów (Nieznany xd) będzie dawać 5 osobom z TOP5 spamerów taką rangę, i raz w tygodniu, np o 19:00 Osoby w TOP5 dostają kolorki, a te osoby które wyleciały z TOP5 kolorek tracą.

To wyżej było na tak, teraz na nie:

- krótko i na temat - Jestem na nie gdyż rozpowszechni się fala spamu w shoutboxie do którego jako tako staramy się nie dopuścić. Jeśli powstanie ta ranga to spam się rozrośnie i będzie burdel, tyle.

Ja jestem bardziej na nie niż na tak ale wisi mi to, także róbta co chceta xd
 
     
Komar 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 34
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 81
Skąd: Warszawa
Kontakt:
Wysłany: 10 Grudzień 08, 20:46   

Ja jestem na nie, jest już "wynagrodzenie" w formie wyświetlania "rozkrzyczanych" pod shoutbox'em, poza tym będzie to nie sprawiedliwe dla tych którzy zdobyli kolor wygrywając jakiś konkurs itd.
 
     
Twoja ciocia 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 22
Kontakt:
Wysłany: 11 Grudzień 08, 13:01   

Powstanie takiej grupy oznaczało by,że na forum pojawiło by się coś czego chciałbym uniknąć a mianowicie spamu na każdym kroku.Rozkrzyczani w shoutboxie generują taki syf,że na razie powstrzymam się przed założeniem "Shoutowych Spamerów".

Sygnatura użytkownika
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 22 Wrzesień 12, 13:14   

Devil napisał/a:
Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby Shoutowyc Spamerów ;D

Uprzejmie informuję, że prośba została rozpatrzona. Negatywnie ^^ -_-
Twoja ciocia napisał/a:
Powstanie takiej grupy oznaczało by,że na forum pojawiło by się coś czego chciałbym uniknąć a mianowicie spamu na każdym kroku.

I bez tej grupy był syf i spam. Ale na szczęście ja, z moimi (nie :sliniak: , amoże tak?)wiernymi Rycerzami Collecta pokonaliśmy Spam i mamy Piękne forumcio ^^ :lovciam: :vabi:

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 22 Wrzesień 12, 13:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 22 Wrzesień 12, 13:23   

PokeMan napisał/a:
Ale na szczęście ja, z moimi (nie :sliniak: , amoże tak?)wiernymi Rycerzami Collecta pokonaliśmy Spam i mamy Piękne forumcio


Podczas gdy Rycerze Collecta byli formowani, ciebie nie było ( przy tym ). Grupa jest niezależna i nie ma dowódcy/przywódcy/lidera, nie należysz do niej i nie posiadasz nad nią nawet cienia władzy. Nawet nie masz tam już człowieka (do wakacji miałeś tam mnie, ale cóż... )

Nie jesteśmy wierni ani adminom ani nikomu z władzy PC, jesteśmy wierni sami sobie i sprawie, o jaką walczymy.

Spróbuj jeszcze raz, powiedzieć o Rycerzach Collecta tak, jakbyś był jej częścią albo było to twoim pomysłem/twoją strażą, a wszelkie resztki mojego szacunku do ciebie pójdą delikatnie się j***ć.

Dziękuję.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 22 Wrzesień 12, 13:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.