POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
22 Maj 12, 18:07
Inakuś
Autor Wiadomość
GlossyGem 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 10 Październik 09, 12:41   Inakuś

- Moon, gdzie ty jesteś do cholery jasnej!!!
Kurczę, czemu muszę mieć starszą siostrę?! Czemu muszę mieć starszą siostrę, która jest komandorką w Teamie Galactic?! Może zacznę od początku...
Urodziłam się w Hearthome City. Matka zmarła po porodzie, ojca nigdy nie poznałam. Mną i moją starszą o 3 lata siostrą opiekowała się babcia, lecz zmarła, gdy miałam 14 lat. Oczywiście moja przeklęta starsza siostrzyczka, która już od pewnego czasu znikała gdzieś na długie godziny (Babcia podejrzewała, że należy do sekty) wpakowała mnie do jakiegoś Teamu Galactic. Te trzy lata, aż do teraz, zwiedzałam Sinnoh jako Kama Sanayuchi. Kiedy zakończyłam tą podróż i wróciłam do Hearthome, czekała na mnie niespodzianka - siostra chciała, żebym towarzyszyła jej w jakiejś misji. Zgodziłam się.

Ponieważ rozmowa o misji toczyła się późnym wieczorem, po jej skończeniu poszłyście spać.
Wstałyście wcześnie rano. Spakowałyście to co najpotrzebniejsze w wędrówce, jako doświadczona podróżniczka dobrze wiedziałaś co może się przydać. Siostra powiedziała Ci, że jesteś jeszcze "czysta" więc spokojnie możesz dostać wszystkie przedmioty potrzebne do wędrówki za darmo i całkiem legalnie. Tak więc po namowie siostry poszłaś do Centrum Pokemon. W centrum rozdawano właśnie startowe pokemony, rozglądałaś się i próbowałaś wybrać najlepszego. Po kilku minutach wybieranie, przebierania, zastanawiania się... wybrałas Piplup'a! Otrzymałaś także RecipDex, który będzie zapisywał wszystkie 'przepisy' oraz aktualną liczbę esencji w plecaku. PokeDex, który poda Ci informacje o napotkanym lub stworzonym Pokemonie. Do zestawu otrzymałaś także Ekstraktor. Ekstraktor to obroża stworzona w oparciu o najnowszą technologię, założona naszemu Pokemonowi na szyję, pozwala uzyskiwać esencje z dotykanego przez Poka przedmiotu. Siostra Joy dodała także, że wystarczy aby Twój pokemon przepłynął się bądź zanurkował, a obroża wyłapie esencje znajdujące się w pobliżu. (esencja wody oraz esencja jakiegoś pokemona). Do ekstraktora dołączony był poradnik, z którego wyczytałaś, że łączenie składników w pokemona odbywa się w każdym Centrum Pokemon, na poziomie piwnicy. Chciałaś zejść na dół, ale przed Centrum widziałaś czekająca na Ciebie siostrę. Pokazałaś jej to, co właśnie otrzymałaś. Wypuściłaś Piplup'a z Pokeballa, założyłaś mu Ekstraktor na szyję i schowałaś. W Hearthome City znajduje się także siedziba PokeTech. Poszłyście tam i obie otrzymałyście, całkiem za darmo, stylowe i najnowsze PokeTch - zegarki w ułatwiające życie. Posiadają 5 funkcji: zegar, GPS z dokładnymi mapami, telefon oraz kalendarz, a także funkcję UpDate, dzięki której w dowolnym miejscu na Ziemi możesz ściągnąć nową funkcję lub uaktualnić mapy. Wyszłyście z budynku. Siostra wyjęła z torebki urządzenie wyglądające jak karta pamięci z logiem Teamu Galactic. Włożyła ją do swojego PokeTch i włączyła funkcję UpDate. Po chwili w jej zegarku znalazła się nowa funkcja - Galactic Informator. Spróbowałaś zrobić UpDate u siebie, ale nie znalazłaś żadnych uaktualnień. Siostra powiedziała Ci, że to funkcja dostępna jedynie dla TG, pozwala ona na wysyłanie informacji o misjach do członków zespołu. Nagle jej zegarek zaczął świecić - To info od TG! Siostra dowiedziała się, że odkryto 'przepis' na wyjątkowego Pokemona, którego musi zdobyć. Chwilę później 'przepis' został wysłany do Twojego RecipDexu. Otworzyłaś go, na ekranie pojawiła się informacja:

Cytat:

5 esencji ciemności
3 esencje lotu
13 esencji Murkrow'a

W poradniku przeczytałaś, że esencje ciemnosci są bardzo proste do zdobycia, otóż wystarczy to, ze pokemon będzie poza pokeballem podczas całej nocy.
PokeDex także zawibrował i pokazał dane Twojego Piplup'a.

Cytat:
[Piplup] Lv: 5 (0%) Płeć: K
Ataki: Pound, Growl, Dive, Surf, Whirlpool
Sp. Atak: -
Umiejętność: Dziecko Głębin - Pokemon potrafi wytrzymać nawet do 45 minut pod wodą! Piplup potrafi dodatkowo doskonale i szybko pływać w głębinach, nie tracąc przy tym dużych ilosci energii.

Cytat:
+ PokeTch [a w nim 4 funkcje]
+ 5x kanapki
+ zestaw wspinaczkowy
+ PokeDex
+ RecipDex / + przepis "Murkrow"
+ 1x ekstraktor (automatycznie założony Piplupowi)

Sygnatura użytkownika
Brak

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 12 Październik 09, 07:25   

- Muszę jakiegoś przeklętego Murkrow'a, czy ja tylko śnię?! - szepczę cicho, powtarzając w myślach jedno zdanie - "Wystarczy, że Pokemon będzie w ciągu całej nocy poza Pokeballem". Prościzna. Wypuszczam Piplup z Pokeballa i próbuję jej wytłumaczyć, że będzie musiała spędzić całą noc poza Pokeballem. Gdy wytłumaczę to pingwinowi, zabieram się do poszukiwania w "poradniku" jakiejś wskazówki do esencji lotu.
-------------
Jeśli są jakieś literówki, to przepraszam.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-