POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Styczeń 17, 10:53
Wkrótce

CZY MYSLISZ ŻE TO PRAWDA!?
TAAK!!!
80%
 80%  [ 4 ]
Nie!
20%
 20%  [ 1 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 09, 14:20   Wkrótce

To znalazłem na stronie DXD(DisneyXD)
Coś ciekawego:
Cytat:

Wkrótce
Poniżej prezentujemy listę seriali / serii / filmów, które być może już wkrótce pojawią się na Jetix/Disney XD.

Serie / filmy, które pojawią się na Jetix we wrześniu 2009:
Pokemon DP Wymiar walki - seria 11 (40-52 - 13 odcinków) - dubbing: Studio Eurocom
Pokemon Giratina i strażnik nieba - film animowany - dubbing: Studio Eurocom

Seriale / serie / filmy, które pojawią się na Disney XD we wrześniu 2009:
Aaron Stone - seria 1 (1-?? - ?? odcinków) - dubbing: Studio Eurocom
Zeke & Luther - seria 1 (1-?? - ?? odcinków) - dubbing: IZ-Text Katowice
Power Rangers Jungle Fury - 1 seria (1-32 - 32 odcinki) - dubbing: Studio Eurocom
Iron Man Armored Adventures - 1 seria (1-26 - 26 odcinków) - dubbing: ???
Wskakuj! (Jump In!) - film komediowy - dubbing: Studio Eurocom
Tajmiaki (Minutemen) - film młodzieżowy - dubbing: Studio Eurocom

Zdubbingowane, oczekujące na emisję:
Fineasz i Ferb - seria 2 (27-38 - 10 odcinków) - dubbing: Sun Studio Polska
Amerykański Smok Jake Long - seria 2 (22-52 - 31 odcinków) - dubbing: Sun Studio Polska
Nie ma to jak hotel - serie 2-3 (27-87 - 61 odcinków) - dubbing: Sun Studio Polska
Nie ma to jak statek - seria 1 (1-21 - 21 odcinków) - dubbing: Sun Studio Polska

Wyprodukowane, oczekujące na emisję:
Jimmy Cool - seria 1 (14-26 - 13 odcinków)
Pokemon - serie 4-9 (157-566 - 410 odcinków) + filmy 4-10
Yin Yang Yo! - seria 2 (53-65 - 13 odcinków)
Combo Ninos - seria 1 (1-26 - 26 odcinków)
Power Rangers RPM - 1 seria (1-32 - 32 odcinki)
Pokemon DP Galactic Battles - seria 12 (1-?? - ?? odcinków)
Bobobō-bo Bō-bobo - seria 1 (51-76 - 26 odcinków)
Wojownicze Żółwie Ninja - seria 4 (79-104 - 26 odcinków)

Seriale / serie które swoją światową premierę będą miały w 2010 roku:
Galactik Football - 3 seria (53-78 - 26 odcinków)

źródło:
Cytat:
http://disneyxd.poke.pl/showthread.php?tid=97

i co wy na to??
bo mnie zamurowało!!
jeśli to prawda, zobaczymy od sagi jhoto i kompletną Hohen/BF wliczając takie perełki filmowe jak zdubingowane filmy 4,5,6,8,9, i być może film 10!
nie móię że to będzie a rok, 2, ale żeby było to do 2020!

a tu coś innego:
Cytat:
http://disneyxd.poke.pl/showthread.php?tid=169

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 23 Sierpień 09, 14:51, w całości zmieniany 3 razy  

AdixDD
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 23 Sierpień 09, 14:26   

Nie mogli tego puszczać po kolei, tylko najpierw najnowsze a potem te stare? (chyba że źle zrozumiałem xD )

Ale zaj*biście wkońcu sezony z moją ulubioną bohaterką - May xD

Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice

Wysłany: 23 Sierpień 09, 14:41   

Podaj dokładny link skąd to wziąłeś bo nie wierzę.

Sygnatura użytkownika

*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*

Ich bin eine :zombie:

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 09, 14:52   

mówisz masz, link w pierwszym poście.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

Byakurai 
Bear wants justice

Wysłany: 23 Sierpień 09, 15:05   

Ze strony Disney xd dowiadujemy się że pokemon seria 12 będzie wymitowana w przyszłym roku.

Źródło:http://www.disneyxdcenter.pl/

Sygnatura użytkownika

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 09, 15:12   

a ty umiesz czytać? DP:GB jest w
"Oczekujące na meisję" HELLO?

Sygnatura użytkownika

Byakurai 
Bear wants justice

Wysłany: 23 Sierpień 09, 15:21   

No HELLO umiem.

Sygnatura użytkownika

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 09, 18:19   

Kurde, Domin, czy ty umiesz czytać ?

Cytat:
Poniżej prezentujemy listę seriali / serii / filmów, które być może już wkrótce pojawią się na Jetix/Disney XD.

BYĆ MOŻE, czyli TYLKO przypuszczenia.

Cytat:

WYPRODUKOWANO, ale NIE DYSTRYBUUJA i niekoniecznie się pojawią. To jest po prostu lista tego, co stanowi kontunuuacje/uzupełnienia etc. różnych serii które kiedyś były lub są na Na Jetixie.

Kurde, Daru niepotrzebnie "odkrywał" swoje forum, które przeznaczone dla osób które umieją czytać i się znają na polityce kanałów dziecięcych, dubbingu itp. bo potem wchodzi z "marszu" nieobeznany user i bóg wie co rozumuje tzn. nic nie rozumuje i nie umie odróżnić sprawdzonych informacji od dywagacji programowych...

I nie opowiadaj takich banialuków, bo to NIE JEST NAWET POTWIERDZONE, żeby nie mówić prawdy - to jest po prostu niemożliwe.

Kurde, tyle miesięcy tłukę wam jak wygląda polityka telewizji, a to jak grochem o ścianę... JEDNA nitka s10 > s11 > i prawdopodobnie s12 = Jetix/Disney XD. Kiedyś owszem Jetix emitował s1>s2>s3 ale były to serie - zapchajdziury programowe...

JEDYNE INFORMACJE PEWNE SĄ TYLKO w:
Cytat:
Serie / filmy, które pojawią się na Jetix we wrześniu 2009:

Cytat:
Seriale / serie / filmy, które pojawią się na Disney XD we wrześniu 2009:

Cytat:
Zdubbingowane, oczekujące na emisję:

CZY ZAZNACZONa PRZEZ ciebie, czerwonymi literami, pozycja jest pod powyższymi kategoriami ? Nie, jest pod:

Cytat:

Czyli tytułami, które są poddane DYWAGACJI.
A poza tym, czytałeś resztą postów w tym temacie, czy znowu wybiórczo zadowoliłeś się tylko pierwszym postem ?

Wierzcie dalej DominLoLowi, szczególnie w zakresie Anime, daleko zajedziecie...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 09, 18:38   

słuchaj, nie znam się, racja, a nikt mnie słuchać nie musi, jak tylko podałem listę tego co znalażłem i zaznaczyłem to co ważne, nie mówię że tio będzie, ja tylko stworzyłęm ten temat, do snucia przypuszczeń.

Wracając, hcesz powiedzież zwe to co zaznaczyęłm, czyli DP:WW i zdubingowany film 11 to kit?
nauczkę mam, ok, ale teraz zastanów sie dobrze co napisałes ;)

Sygnatura użytkownika

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 09, 18:45   

DominLoL napisał/a:
hcesz powiedzież zwe to co zaznaczyęłm, czyli DP:WW i zdubingowany film 11 to kit?

Nie, ostatnie 13 odcinków i film 11 to fakt całkowicie, OFICJALNIE potwierdzony [ nie byłeś na Valhalli ? na nagraniu ? :D ( wiem, cios poniżej pasa ) ]. Mi chodziło o te serie 4-9 i filmy 4-10, które nie są nawet przez nikogo ( Jetix/DisneyXD ) poważnie brane pod uwagę ...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 23 Sierpień 09, 18:48, w całości zmieniany 2 razy