POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Drago
24 Grudzień 11, 18:23
Fajne , przydatne kody
Autor Wiadomość
norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 326
Skąd: z regionu Kanto
Kontakt:
Wysłany: 23 Grudzień 09, 19:59   

Czyli tak
Na co chcesz mieĂŚ kod ???
Czy napewno poprawnie ???
1 . cheat --> cheat list --> gameshark i w takim oknie wpisaĂŚ
2 . aktywowaĂŚ kod i (jak jest kod na danego poka ) szukaĂŚ go w trawie


Edit : jak siĂŞ pomyliÂłem nie bÂądzcie zli

Sygnatura użytkownika

 
     
golem
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 19
Wysłany: 23 Grudzień 09, 20:02   

chce mieĂŚ poki z 3 generacji
 
     
norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 326
Skąd: z regionu Kanto
Kontakt:
Wysłany: 23 Grudzień 09, 20:03   

to bierzesz kod na jednego

PS : Kopiujesz kod ??
Czy przepisujesz ??

Sygnatura użytkownika

 
     
golem
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 19
Wysłany: 23 Grudzień 09, 20:03   

kopiujĂŞ
 
     
norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 326
Skąd: z regionu Kanto
Kontakt:
Wysłany: 23 Grudzień 09, 20:04   

To chyba z tego jest nieudana rzecz

Sygnatura użytkownika

 
     
golem
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 19
Wysłany: 23 Grudzień 09, 20:05   

? nie rozumiem -_-
 
     
norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 326
Skąd: z regionu Kanto
Kontakt:
Wysłany: 23 Grudzień 09, 20:07   

WeÂź przepisz kod a nie kopiuj i rĂłb tak jak ci kopiuje czyli w 5 linijkach
Ps a z jakiej strony jest ten kod ?? -_- -_- -_- -_- -_- -_-

Sygnatura użytkownika

 
     
golem
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 19
Wysłany: 23 Grudzień 09, 20:10   

pokemon valalhalla underground(moÂże byĂŚ literĂłwka) :music:
 
     
norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 326
Skąd: z regionu Kanto
Kontakt:
Wysłany: 23 Grudzień 09, 20:14   

Ja teÂż korzystaÂłem z tej strony i dziaÂła

Sygnatura użytkownika

 
     
golem
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 19
Wysłany: 23 Grudzień 09, 20:16   

masz poki z trzeciej generacji?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak kaÂżde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). PrzeglÂądarkÂą moÂżesz regulowaĂŚ warunki przechowywania cookies.