Ja stawiam na Will, mimo i¿ wszystkie Poki s± psychic i w teamie znajduj± siê 2 Xatu to widzê tu chyba wiêksz± ró¿norodno¶æ typów ni¿ u innych. No i sklepa³by Bruno jakby chcia³.
Will ma bardzo fajne podej¶cie. sympatycznie trenowa³ i w koñcu dosta³ siê do Elity. A po pokonaniu go, mówi ¿e nadal bêdzie æwiczy³ i bêdzie lepszy. Lepszy od wszystkich innych. Podoba mi siê ta ambicja. W dodatku nosi fantastyczny strój. W HG/SS w koñcu jako¶ wygl±da. Na gameboyu my¶la³em po prostu "ale dziwak". Teraz te¿ my¶lê "ale dziwak... ale z klas±". Tylko imiê ma jakie¶ takie nijakie... Will. Japoñskie Itsuki du¿o bardziej mi siê podoba.
Lubiê jeszcze Karen za jej Umbreona. Ma dziewczyna gust. W dodatku ten pokemon to bestia. Ma potworny Sp.Def. Mam nadziejê, ¿e przy drugim spotkaniu nie rozstanie siê z nim. Ale g³os i tak idzie na Willa.
Dla mnie dobra jest Karen bo ma poki typu Dark/Ghost Umberon Crobat i Gengar u niej mi siê najbardziej podobaj± w FireRed/LeafGrenn te¿ najbardziej z Elite 4 lubi³em Agathe ze wzglêdu na typ poków i na Gengary [ulala]
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.