POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Otwarty przez: Kojot
3 Maj 11, 21:01
Najlepszy Cz³onek Elite Four Kanto/Johto

Twój ulubiony cz³onek Elite Four Kanto/Johto
Will
6%
 6%  [ 2 ]
Koga
10%
 10%  [ 3 ]
Bruno
3%
 3%  [ 1 ]
Karen
6%
 6%  [ 2 ]
Lance
73%
 73%  [ 22 ]
G³osowañ: 30
Wszystkich G³osów: 30

Autor Wiadomo¶æ
Lexio 
Bug Catcher



Wiek: 30
Do³±czy³: 22 Gru 2009
Posty: 280
Sk±d: Krakow
Kontakt:
Wys³any: 25 Luty 10, 19:17   

szymbar15 napisa³/a:
Lance - za trzy Dragonity (Nie wiadomo po co...) i wysokie levele pozwalaj±ce nabiæ sobie do¶æ sporo exp.


szymbar15:ma 3 dragonity poniewaz jeszcze dawniej nie bylo tyle pokemonow typu smok.

ja jestem za lance za fajne pokemony typu smok

Sygnatura użytkownika
Pokemony gora!!!!!!!!!!!!!
 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Do³±czy³: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wys³any: 21 Marzec 10, 11:12   

Ja stawiam na Will, mimo i¿ wszystkie Poki s± psychic i w teamie znajduj± siê 2 Xatu to widzê tu chyba wiêksz± ró¿norodno¶æ typów ni¿ u innych. No i sklepa³by Bruno jakby chcia³.

Sygnatura użytkownika

 
     
ryu15 
Pewnie nie zna PokeMana
LostSoul/DarkHeart



Wiek: 36
Do³±czy³: 18 Mar 2010
Posty: 49
Sk±d: Huta Novum (Krak)
Kontakt:
Wys³any: 27 Marzec 10, 12:28   

Will ma bardzo fajne podej¶cie. sympatycznie trenowa³ i w koñcu dosta³ siê do Elity. A po pokonaniu go, mówi ¿e nadal bêdzie æwiczy³ i bêdzie lepszy. Lepszy od wszystkich innych. Podoba mi siê ta ambicja. W dodatku nosi fantastyczny strój. W HG/SS w koñcu jako¶ wygl±da. Na gameboyu my¶la³em po prostu "ale dziwak". Teraz te¿ my¶lê "ale dziwak... ale z klas±". Tylko imiê ma jakie¶ takie nijakie... Will. Japoñskie Itsuki du¿o bardziej mi siê podoba.

Lubiê jeszcze Karen za jej Umbreona. Ma dziewczyna gust. W dodatku ten pokemon to bestia. Ma potworny Sp.Def. Mam nadziejê, ¿e przy drugim spotkaniu nie rozstanie siê z nim. Ale g³os i tak idzie na Willa.

Sygnatura użytkownika
: )
 
     
Gengar
Pewnie nie zna PokeMana


Do³±czy³: 30 Sie 2010
Posty: 22
Sk±d: LOL WIE¦
Wys³any: 8 Wrzesieñ 10, 20:59   

Dla mnie dobra jest Karen bo ma poki typu Dark/Ghost Umberon Crobat i Gengar u niej mi siê najbardziej podobaj± w FireRed/LeafGrenn te¿ najbardziej z Elite 4 lubi³em Agathe ze wzglêdu na typ poków i na Gengary [ulala]
 
     
Jabba 
Pewnie nie zna PokeMana
Jabba The Hut



Wiek: 31
Do³±czy³: 30 Sie 2010
Posty: 53
Wys³any: 11 Wrzesieñ 10, 16:44   

Dla mnie Lance, poniewa¿ kocham pokemony Smok, i by³ najtrudniejszy do pokonania :D

Sygnatura użytkownika
MG:Afil
Imiê: Max Rusher
EQ:4x , 2x , 5x
Kasa: 8.000$
Poochyena

P³eæ: Female
Lvl: 5
Exp: 0/25
Natura: Uparta
Ataki: Tackle, Howl

 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.