POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
G/S/C: Ciekawe Błędy...
Autor Wiadomość
Mistyc 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 20 Czerwiec 09, 17:08   G/S/C: Ciekawe Błędy...

Dzisiaj postanowiłem sobie z nudów zagrać w Pokemon Silver... Do czasu przynieśienia Mystery Egg Elmowi gra wyglądała zwyczajnie (pomijając fakt, że Chikorita walczyła z rywalem (4lvl), a nie jego pokemonem), jednak po rozmowie z typem, który pokazuje jak sie łapie Pokemony, zaatakował mnie Shiny Pichu na poziomie 7 :huh: następnie ruszyłem w stronę miasta i przy samym wejśćiu spotkałem Shiny Pidgey, który na 4 lvl. zna Growl i Psywave... Natomiast w Palpark pojawiają mi sie same Shiny Sunkern na poziomie 11+ i pojawiają sie Kakuny, które używajac Selfdestruct :o: wciąż mogą po nim walczyć...
Na RomFreaks było napisane, ze to normalna wersja Silvera, ale patrząc na to co sie w niej dzieje bez kodów to strach pomysleć co będzie gdy sie użyje w niej kody...
... Jestem ciekaw, czy kogoś spotkało tak dziwnego...

paqo 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 20 Czerwiec 09, 18:20   

Jak mozesz to wrzuc ten rom, bo chetnie bym sobie pogral xD

Mistyc 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 20 Czerwiec 09, 22:12   

Mogę wrzucić, ale wątpię czy coś to da, bo jak zacząłem grać po 4 liderze od nowa (wszystko identycznie, bez chodzenia oczywiście), to już nie było takich Pidgey'ów ani nic podobnego :(

Chce jeszcze dodać, że kontynuując grę ów Pidgey ewoluował w Misdreavus na 17lvl i Gengar 4 lidera atakował sam siebie, tzn.: uśpienie i zjadanie snów :krejzol:

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 22 Czerwiec 09, 21:16   

A teraz ja: Nie wiem czy to błąd, ale spróbuję. Po użyciu Headbutt spadł mi śpiący Spearow. Może to ktoś zweryfikować?

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!

Mistyc 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 23 Czerwiec 09, 19:30   

Jeśli w nocy to zrobiłeś no to całkim możliwe, bo ja grając na telefonie w poki też coś takiego miałem, że oprócz Weedle'a, Cateriego i ich evo spadł mi hoothoot i spearow

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 23 Czerwiec 09, 20:00   

Ale mi nie chodzi o Sparowa, tylko o to, że spał.

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!

Mistyc 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 24 Czerwiec 09, 15:00   

przecież tam było, ze jak typ daje ci ten TM to mówi, ze używając go możesz strącic spiące Pokemony...

nie wiem, czy to jest błąd, ale wczoraj jak grałem w tego nieszczęsnego Silvera (tym razm bez takich wybryków był) to fryzjer nie chciał mnie przyjąć... dopiero jak pokonałem Mortyego mogłem skorzystać z usług...

Gracz9
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 14 Lipiec 09, 07:55   

Ja z błędów w Crystalu przypominam sobie tylko jeden za to bardzo denerwujący. Mianowicie zapisałem sobie gre z poziomu gry powiedzmy przy 12 liderze. Potem zapisałem już po pokonaniu wszystkich 16 liderów przed wejściem do Mt. Silver (również z poziomu gry czyli zrobiłem coś co nazywa się nadpisaniem gry). Między tymi dwo save'ami robiłem jeszcze kilka zapisów z poziomu gry i emulatora. I teraz najciekawsze...resetuję gierkę daję continue a tam napis że gra będzie kontynuowana od momentu zdobycia 12 odznaki. Jest to błąd dosyć powszechny bo zdarzył mi się kilka razy i zawsze cofał o dosyć długi czas gry :D Dobrze że są save'y z poziomu emulatora.

Sygnatura użytkownika

stotomek 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 5 Styczeń 11, 16:57   

ja miałem taki błąd ze 11 lv. ratata pokonałem 10 machopa i dostałem 100 ekspa to cały czas do 200 patrzyłem jak mi wchodzi coraz to większy lv. a ja sobie nie zapisałem gry

Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 3 Styczeń 24, 12:51   

To mi bardziej wygląda na romhacka, a nie błędy jako takie. Możliwe że OP po prostu grał w Jacka, a nie w oryginalne gry. W oryginalnych grach nie występuje Pichu na początku.