POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
31 Styczeń 17, 21:38
Nowy dział lub subforum
Autor Wiadomość
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:

Wysłany: 23 Luty 09, 21:09   

póki co jesteśmy na etapie tworzenia. nie długo o wszystkim poinformujemy.

Sygnatura użytkownika

Kojot 
Nosi czapkę Asha
Draciel

Wysłany: 23 Luty 09, 21:49   

Ale fundatora też musicie miec :looka:

Sygnatura użytkownika
KLIK
Badź człowiekiem Gość zarejestruj się, ściągnij grę i wbij 10 lv :P
To nic nie kosztuje, a będziesz miał dobry uczynek i 20 RC ode mnie :D

[/url]

--------------------------------
My Books List

Reading:
J.R.R Tolkien Dwie Wieże (100/???)

Planned:
J.R.R Tolkien Dzieci Húrina
T. Canavan Gildia Magów
J.R.R Tolkien Hobbit, czyli tam i z powrotem

Completed:
J.R.R Tolkien Silmarillion x1
J.R.R Tolkien LOTR Drużyna Pierścienia x2
J.R.R Tolkien LOTR Dwie Wieże x1
J.R.R Tolkien LOTR Powrót Króla x1
J.K Rowling HP Kamień Filozoficzny x3
J.K Rowling HP Komnata Tajemnic x3
J.K Rowling HP Więzień Azkabanu x3
J.K Rowling HP Czara Ognia x3
J.K Rowling HP Zakon Feniksa x3
J.K Rowling HP Książe Półkrwi x3
J.K Rowling HP Insygnie Śmierci x3
C.S Lewis Opowieści z Narnii Lew, czarownica i stara szafa x1

-------------------------------

Drago 
Nosi czapkę Asha

Wysłany: 23 Luty 09, 21:52   

hmm fundatora w jakim sensie? chcesz ufundować nagrody? :P

Sygnatura użytkownika

13sniper 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 24 Luty 09, 07:17   

Mniej więcej już wszystko wiadomo, a więc odsyłam was tutaj:
http://pokeboard.pl/viewtopic.php?p=5947#5947

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 17 Listopad 12, 07:36   

Bary napisał/a:
Zgłoś się z tym do mnie na PW, podam Ci mój numer GG i jakoś to załatwimy, jednak ja byłbym za tym żeby postawić stronkę, a na forum dział po to aby można było na ten temat tylko się wypowiadać ;]

Panie, zwykłe strony ogólne o Pkmn się nie utrzymują, a ty proponujesz stronę o JAKIMŚ JEDNYM przejawie Pkmn, dobre...

13sniper napisał/a:
Mniej więcej już wszystko wiadomo, a więc odsyłam was tutaj:
http://pokeboard.pl/viewtopic.php?p=5947#5947

Dla wyjaśnienia - w chwili napisania tamtego postu, PC jeszcze "było" na domenie śp. PokeBoardu (styczeń-wrze. 2008 r., poprzednik obecnej edycji PC), więc teraz ten link wygląda tak: http://pokecollect.net.pl...php?p=5947#5947

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 17 Listopad 12, 07:45   

PokeMan napisał/a:
Bary napisał/a:
Zgłoś się z tym do mnie na PW, podam Ci mój numer GG i jakoś to załatwimy, jednak ja byłbym za tym żeby postawić stronkę, a na forum dział po to aby można było na ten temat tylko się wypowiadać ;]

Panie, zwykłe strony ogólne o Pkmn się nie utrzymują, a ty proponujesz stronę o JAKIMŚ JEDNYM przejawie Pkmn, dobre...

Podobnie jak TT, które jest poświęcone głównie walkom Wi-Fi, a contentu na stronie wciąż brak :(
Działalność strony trzeba dobrze zaplanować. Na szczęście my mamy plany na rok do przodu :sliniak:

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Conquest 17 Listopad 12, 07:45, w całości zmieniany 1 raz  

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 31 Styczeń 17, 21:12   

Ogarniając początek tego tematu nie sposób nie odnotować, że wnioskowane (pod)działy się pojawiły. Trudno mi teraz jednoznacznie określić za czyją sprawą, ale odnoszę wrażenie, że co najmniej jeden dział zrobił Conquest. Szkoda tylko, że patrząc na nowe growe działy o które zadbał wraz z premierami kolejnych gier, to userzy nie dopisali, odpisali i nie założyli - nowych tematów.
Mniejsza z tym.

Pod koniec ubiegłego roku, czyli dosłownie ok. kwartał temu, poinformowałem Conquesta, że nie wiem jak Daru, ale w tym roku planuję zająć się PC. Jak widać, założenie te spełniam. Lepiej lub gorzej, to podlega subiektywnej ocenie której nie sposób uniknąć. Czemu służą te 3 ostatnie zdania które powinienem raczej napisać w innym temacie? Otóż na początek zajmuję się kompletną zmianą podziału forum na kategorie i działy. Jak łatwo zauważyć są to zmiany duże, bo przez tyle lat głównie ściskałem forum. Teraz kierunek zmian jest kompletnie odwrotny. Dlatego zgodnie z nazwą tego tematu, poszukuję nowych pomysłów na działy/poddziały. Wszelkie pomysły, propozycje, sugestie i rady przyjmę w tym temacie lub na PW/GG. Ważne jest też, albo nawet głównie, gdyby ktoś mógł podać jeszcze uzasadnienie/umiejscowienie/argument tego z czym do mnie pisze. Oczywiście nie trzeba uzasadniać pomysłu na nowe forum o nowej grze, w takim wypadku wystarczy krótkie info co i jak.

Sygnatura użytkownika

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 5 Luty 17, 11:35   

...

Wiesz, Poke... o dziwno ten obecny układ... podoba mi się! Teraz do Shoutboksa dojadą tylko najwytrwalsi xD

A tak poważnie:
1. Czemu poddział "O PokeManie" jest w dziale "PPS", a nie w dziale "Nasi użytkownicy"? Chyba, że PokeMana można uznać za "obywatela PokeSceny", co też jest (BYŁO) zgodne z prawdą.
2. Do nazw działów PPS-owych: "O forach" i "O stronach" warto dopisać podtytuł nagłówek: "PPS:".
3. Można zrobić nazwy schludniej - masz dobre pomysły, ale robisz na szybko i tworzy się mały burdelik, vide: dział "To czy to?" powinien nazywać się jakoś na kształt "Który Pokemon?", albo nawet to, co jest w jego opisie brzmiałoby lepiej. Takie działy jak "Ankiety o piątej generacji", czy "DP, BW, XY, S&M" są nieschludne, bo wywyższasz jedną generację nad pozostałe - wiadomo, w praktyce wynika to często z ilości postów i nie da się tego ładnie podzielić. Ale w praktyce kiedyś już to wykluczaliśmy. + trzeba rozbudować opisy działów, skoro już stawiamy na przeładowaną stronę główną, to PRZEŁADUJMY JĄ PORZĄDNIE!

Zastanawiam się po co piszę tego posta - z moich uwag pewnie nikt specjalnych wniosków nie wyciągnie, a i zmian nie ma robić dla kogo (no jest, ale czy ktoś uzna, że forum dla 5 osób jest aktywne?). Chyba po prostu nadal za bardzo lubię PC, żeby tak całkiem, całkiem je olać.

PokeMan napisał/a:
Ogarniając początek tego tematu nie sposób nie odnotować, że wnioskowane (pod)działy się pojawiły. Trudno mi teraz jednoznacznie określić za czyją sprawą, ale odnoszę wrażenie, że co najmniej jeden dział zrobił Conquest. Szkoda tylko, że patrząc na nowe growe działy o które zadbał wraz z premierami kolejnych gier, to userzy nie dopisali, odpisali i nie założyli - nowych tematów.
Mniejsza z tym.

Działów zrobiłem całkiem sporo, ale nie wrzucałem ich na wierzch, tylko do poddziałów, zgodnie z ówczesną polityką. W sumie podobał mi się taki bardziej minimalistyczny układ - ale to mnie - taki mógłby być dobry dla stałych użytkowników.

PokeMan napisał/a:
Pod koniec ubiegłego roku, czyli dosłownie ok. kwartał temu, poinformowałem Conquesta, że nie wiem jak Daru, ale w tym roku planuję zająć się PC. Jak widać, założenie te spełniam. Lepiej lub gorzej, to podlega subiektywnej ocenie której nie sposób uniknąć. Czemu służą te 3 ostatnie zdania które powinienem raczej napisać w innym temacie? Otóż na początek zajmuję się kompletną zmianą podziału forum na kategorie i działy. Jak łatwo zauważyć są to zmiany duże, bo przez tyle lat głównie ściskałem forum. Teraz kierunek zmian jest kompletnie odwrotny. Dlatego zgodnie z nazwą tego tematu, poszukuję nowych pomysłów na działy/poddziały. Wszelkie pomysły, propozycje, sugestie i rady przyjmę w tym temacie lub na PW/GG. Ważne jest też, albo nawet głównie, gdyby ktoś mógł podać jeszcze uzasadnienie/umiejscowienie/argument tego z czym do mnie pisze. Oczywiście nie trzeba uzasadniać pomysłu na nowe forum o nowej grze, w takim wypadku wystarczy krótkie info co i jak.

Pomóc chętnie pomogę, naprawdę. Tylko najpierw może wypisz, co realnie jest w planach?

Sygnatura użytkownika

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 17, 21:28   

Conquest napisał/a:
Teraz do Shoutboksa dojadą tylko najwytrwalsi

i o to chodzi :)

Conquest napisał/a:
Czemu poddział "O PokeManie" jest w dziale "PPS", a nie w dziale "Nasi użytkownicy"? Chyba, że PokeMana można uznać za "obywatela PokeSceny", co też jest (BYŁO) zgodne z prawdą.

Dokładnie, sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

Conquest napisał/a:
Do nazw działów PPS-owych: "O forach" i "O stronach" warto dopisać podtytuł nagłówek: "PPS:".

Coś podobnego było dotąd, i chciałem uniknąć stygmatyzowania określeniem PPS tych tematyk. Bo to tak jakby uznawać dyskusje o forach i stronach za coś wybitnie PPSowego, a tak nie jest. tzn, chciałbym, aby również nie-ppsowicze się tym działem zainteresowali, bez konieczności znania terminu pps.

Conquest napisał/a:
Można zrobić nazwy schludniej - masz dobre pomysły, ale robisz na szybko i tworzy się mały burdelik, vide: dział "To czy to?" powinien nazywać się jakoś na kształt "Który Pokemon?", albo nawet to, co jest w jego opisie brzmiałoby lepiej. Takie działy jak "Ankiety o piątej generacji", czy "DP, BW, XY, S&M" są nieschludne, bo wywyższasz jedną generację nad pozostałe - wiadomo, w praktyce wynika to często z ilości postów i nie da się tego ładnie podzielić. Ale w praktyce kiedyś już to wykluczaliśmy.

Podobną "nieschludność" masz na PVF, gdzie działy o aktualnie premierowanych genach/grach też mają nadreprezentację postów gdyż dział o nich wydzielony jest z kategorii pokegier. Jak widzisz, to kolejny dowód na twoją tezę o tym, że niezależnie od siebie, wraz z Daru mamy podobną strategię co do forum, z tą różnicą, że on ma większe, a ja mniejsze, cóż, życie.

Conquest napisał/a:
trzeba rozbudować opisy działów, skoro już stawiamy na przeładowaną stronę główną, to PRZEŁADUJMY JĄ PORZĄDNIE!

Jak tylko znajdę czas, bardzo chętnie. Jak szalec, to szaleć do konca :vabi: gorzej już być wszak nie może :D

Conquest napisał/a:
Zastanawiam się po co piszę tego posta - z moich uwag pewnie nikt specjalnych wniosków nie wyciągnie, a i zmian nie ma robić dla kogo (no jest, ale czy ktoś uzna, że forum dla 5 osób jest aktywne?). Chyba po prostu nadal za bardzo lubię PC, żeby tak całkiem, całkiem je olać.

Żeby to było takie proste... nie wiem czy jeszcze wiesz, lub nie, ale z PPSowej działalności nie ma zysków, a latka lecą, rodzina się pojawia, potrzeby zyciowe coraz większe, trzeba pracować itp. chciałbym, naprawdę, żeby było inaczej, ale tak to już jest, ludzie się zmieniają, ja kiedyś nie rozumiałem czemu niektórzy odpuszczają - teraz wiem. No, ale skoro to piszę, to jednak nie do końca - bo bedę walczył do końca, choć coraz trudniej.

Wnioski znam, wiem, że są słuszne, tylko niestety, pewnych rzeczy się nie zmieni, czasu nie cofnie, błędów nie naprawi, przeszłości nie zmieni, stanu zastanego nie odwrócę.

Conquest napisał/a:
Działów zrobiłem całkiem sporo, ale nie wrzucałem ich na wierzch, tylko do poddziałów, zgodnie z ówczesną polityką

I jestem Ci za to wszystko wdzięczny, teraz tylko polityka się zmieniła, zrobiłą spore wachnięcie w drugą stronę :)

Conquest napisał/a:
Pomóc chętnie pomogę, naprawdę. Tylko najpierw może wypisz, co realnie jest w planach?

Nie będę obiecywał gruszek na wierzbie, żadnych zapowiedzi, jak to nasz wspólny znajomy robi(ł)ć miał w zwyczaju. Będę do bólu szczery i uczciwy. Wiesz, że jestem zajęty pewnymi obowiązkami, ale nadal o PC pamiętam. Więc w skrócie będę chciał naprawić swoje błędy, wprowadzając coś nowego na PC, od czasu do czasu, A konkretnie wtedy, gdy akurat się trafi czas wolny.

Sygnatura użytkownika