POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze reakcje na wieść o współpracy
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 13, 18:44   Pierwsze reakcje na wieść o współpracy

Pierwsze opinie na wieść o współpracy forum PC i strony DomixPokemon:
SB PC napisał/a:
[Dzisiaj 15:36] Inaka: Chodzi o typ utworu, gatunek.
[Dzisiaj 15:37] DominLoL: czemu" bo w piosence jest słowo "damn"
[Dzisiaj 15:40] DominLoL: wiesz inaka, nie wiem czy się cieszyć....
[Dzisiaj 15:40] DominLoL: afil, a kto zaczyna, btw?
[Dzisiaj 15:42] Inaka: Nya, jednak pewniej bym się czuła, gdyby Afil wytknął te błędy ._.
[Dzisiaj 15:42] Inaka: Dowiemy się pewnie z początku gry.
[Dzisiaj 15:46] DominLoL: o tym samym mówiłem, i racja, wieczorem wszystko się okaże
[Dzisiaj 16:31] DominLoL: ok, WTF?! why domix?!
[Dzisiaj 16:31] Inaka: :O
[Dzisiaj 16:32] Inaka: Już bym bardziej wolała reaktywację PokeSerwisu :O
[Dzisiaj 16:34] DominLoL: ja mówię odrazu, dzieciarnię będę gnoił za rzeczy właściwie i nie mam zamiaru ich niańczyć
[Dzisiaj 16:34] Byakurai: Plus jeden Inaka, zgadzam się
[Dzisiaj 16:35] DominLoL: no dalej poke, słówko wyjaśnienia
[Dzisiaj 16:35] Inaka: Gdyby nie trzy osoby, to by mnie już tu nie było, nya ._.
[Dzisiaj 16:37] DominLoL: niech zgadnę, fyne, Conquest i afil?
[Dzisiaj 16:38] Inaka: Fyne, Domin, Afil. Reszta pośrednio, Conquest, Byak i Nen też, ale mniej :/
[Dzisiaj 16:39] Byakurai: No tak. Nigdy nie byłem w grupie "jestem numerem x" xD
[Dzisiaj 16:39] Inaka: Byaku, ja tę grupę hejtuję :P
[Dzisiaj 16:39] DominLoL: lol, jestem numerem drugim zaraz za dziewczyną,
[Dzisiaj 16:40] Byakurai: Domin, ja mówię o starym składzie tej grupy.. tam zawsze byłeś numerem 1 xD
[Dzisiaj 16:40] Inaka: A właśnie, które to były posty z tym "jestem numerem x"?
[Dzisiaj 16:41] Byakurai: Zaraz za tobą był Poxer, a co było dalej to już nie pamiętam
[Dzisiaj 16:44] DominLoL: ok, ja mam chyba jakiś atak nerwicy dzisiaj co poke walnie posta to mnie wpienia
[Dzisiaj 16:44] DominLoL: inaka, to było chyba pcskype i zastępcze szołty
[Dzisiaj 16:45] Inaka: No chyba... nie wiem, z PCSkype pamiętam tylko śmiechowykrywalny mikro.
[Dzisiaj 16:46] Inaka: To będzie dziwne, forum istniejące dłużej niż forum ;o
[Dzisiaj 16:46] Inaka: *niż strona lulz.
[Dzisiaj 16:48] DominLoL: inaka, dziwne jest to że w ogóle doszło do takiej sytuacji
[Dzisiaj 16:48] DominLoL: nawet nic nie uprzedzono że coś takiego będzie
[Dzisiaj 16:52] Byakurai: W sumie Poke zazwyczaj wprowadza zmiany na forum i w około niego bez omawiania, więc meh.. czego się spodziewałeś Domin
[Dzisiaj 16:53] Inaka: http://i.imgur.com/T9TveLt.jpg
[Dzisiaj 16:53] DominLoL: inaka, +1
[Dzisiaj 17:03] Misty: Gdzie wasz przywódca?!
[Dzisiaj 17:05] DominLoL: ...eee....Conquest jest gdzieś ale nie tu
[Dzisiaj 17:06] Misty: A PokeMan? Chcę z nim stoczyć bitwę w imię Bidulka z PV.
[Dzisiaj 17:07] DominLoL: gdzieś się kręci, poszukaj w bezsensownych odkopach
[Dzisiaj 17:08] Inaka: Lulz.
[Dzisiaj 17:08] Inaka: PokeMan to nie nasz przywódca, to takie tam coś, co jest. Powinien być na GG, jest dostępny.
[Dzisiaj 17:08] Misty: Nie chce mi się ;_; Za dużo się nachodziłam z Ashem.
[Dzisiaj 17:08] Byakurai: Nie wystawiaj Misty tylko Psyducka. Nim się rozgrzeje to PokeMan już skontruje jakimś swoim pokemonem
[Dzisiaj 17:09] Misty: Ps. Hyu pozdrawia.
[Dzisiaj 17:09] Misty: Wystawię Gyardosa. Złapałam ostatnio.
[Dzisiaj 17:10] Misty: Albo Magikarpa.
[Dzisiaj 17:11] Byakurai: W sumie nikt nie zna pokemonów PokeMana, więc uważaj. Nigdy nie wiadomo co wystawi :P

SB PVF napisał/a:

» Elia - 20-08-17:07 -- xD
» Elia - 20-08-17:06 -- http://www.youtube.com/watch?v=DZTNAhYP2A4 STAROĆ.
» PokeMan - 20-08-17:06 -- hehe, nie. Duża aktywność w dziale PBF i o PPSie
» Nekuro - 20-08-17:05 -- lamerska strona i umierające forum hehe
» Ertix - 20-08-17:05 -- yes
» PokeMan - 20-08-17:05 -- adres Collecta jest na obrazku w poście Domixa, jak i na stronie w menu jest link
» Ertix - 20-08-17:05 -- jes? xD
» Elia - 20-08-17:05 -- Tu jes!
» SmaLL - 20-08-17:04 -- dzie jest Elia?
» Amakusy - 20-08-17:04 -- Daj linka do Collecta.
» Hyu - 20-08-17:04 -- collecta wszyscy olewają bo PokeMan tam jest adminem xD D
» Ertix - 20-08-17:03 -- Amakusy, nie działają te obrazki od Ciebie
» Amakusy - 20-08-17:03 -- http://cdn.themetapicture...nn...okemon.gif
» Ertix - 20-08-17:03 -- Już wiem czemu Collect był wyłączony ;3
» Elia - 20-08-17:02 -- Nie wiem, poszukaj. Ja szukałam na szybko.
» Ertix - 20-08-17:02 -- http://www.youtube.com/watch?v=Zca3ZYWr8to to *
» Hyu - 20-08-17:02 -- http://www.youtube.com/watch?v=5b-SBGW5Ar4
» Nekuro - 20-08-17:02 -- hahaha to już wiadomo o czym Conquest pisał na twitterze
» Amakusy - 20-08-17:02 -- http://files.sharenator.c...ou...34-580.jpg Ok. Ale na pocieszenie coś z innej gry. Z tego co pamiętam, Resident Evil
» Ertix - 20-08-17:01 -- Elia, a nie ma wersji bez chórków? Co do Hamtaro, to wolę to:
» Hyu - 20-08-17:01 -- kogo to interesuje?
» PokeMan - 20-08-17:01 -- http://forum.pokemony.com...om...1#pid95601 <<< DomixPokemon dorobił się forum Smile

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 20 Sierpień 13, 18:45, w całości zmieniany 1 raz  

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 13, 18:57   

ponad pół z tego co wyłapałes w shoucie to rozmowy moje i inaki , brawo

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 20 Sierpień 13, 18:57, w całości zmieniany 1 raz  

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 13, 19:03   

Dobrze to o nas świadczy, że jednak, to co chcieliśmy napisać to pisaliśmy w tematach, a nie jak PVF w SB.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

4xI 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 13, 22:32   

moja reakcja: who cares?

a potem mi się przypomniało, że twórca strony należy do młodzieżówki PO =D

więc tylko czekam na upadek szybszy, niż Mpoke + Revival xDDDDDDD

dominik94 
Pewnie nie zna PokeMana
pan Dominik94

Kontakt:
Wysłany: 21 Sierpień 13, 08:33   

4xIjestęgłup napisał/a:
moja reakcja: who cares?

Jeśli miał zamknąć stronę zamkną bym już kilka lat temu. Moja determinacja jest duża. Prowadzę te stronę już od sześciu lat. z małą ilością userów. Głównie robię to dla siebie. Więc nie wieszczyłbym rychłego upadku

Ps: jestem wiceprzewodniczącym mojego lokalnego koła i od 8 miesięcy członkiem Platformy Obywatelskiej :D

Sygnatura użytkownika
Zapraszam na DomiX Pokemon
[adomixpokemon.pl

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 21 Sierpień 13, 08:40   

DominLoL napisał/a:
ponad pół z tego co wyłapałes w shoucie to rozmowy moje i inaki , brawo

Aha, czyli masz pretensje, ze nie wycinałem fragmentów TYLKO o reakcjach i zachowałem kontekst ?
Wymyśl jeszcze, "PokeMan to nie ludź, to stan umysłu".
4xIjestęgłup napisał/a:

Z kolei ja należę do Ruchu Palikota, a mam poglądy Korwina. I co z tego ?
4xIjestęgłup napisał/a:

Jaaasne...muszę kiedyś poszukać różnorakich postów sprzed lat, które prorokują, jak to za moich rządów PC upadnie za miesiąc...oj pisali tego dużo...

Sygnatura użytkownika

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 21 Sierpień 13, 08:43   

PokeMan napisał/a:
Aha, czyli masz pretensje, ze nie wycinałem fragmentów TYLKO o reakcjach i zachowałem kontekst ?

no wiesz, jakby było archiwum SB to byś tego problemu nie miał i miał wszystkie reakcje, a nie tylko to co wyłapałeś ale co my tam wiemy :P

PokeMan napisał/a:
Wymyśl jeszcze, "PokeMan to nie ludź, to stan umysłu".

tego nie trzeba wymyślać, każdy to wie -.-

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 20 Styczeń 17, 06:21   

Afil napisał/a:
Dobrze to o nas świadczy, że jednak, to co chcieliśmy napisać to pisaliśmy w tematach, a nie jak PVF w SB.

Dokładnie :)

DominLoL napisał/a:
no wiesz, jakby było archiwum SB to byś tego problemu nie miał i miał wszystkie reakcje, a nie tylko to co wyłapałeś ale co my tam wiemy

No właśnie, gdybyś cokolwiek wiedział, to wiedziałbyś, że w tym skrypcie forum nie ma archiwum sb.

Sygnatura użytkownika