POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
15 Lipiec 12, 10:08
Astville PBF - mamy pokemony oraz kabel bezprzewodowy
Autor Wiadomość
De 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 4 Maj 10, 20:36   Astville PBF - mamy pokemony oraz kabel bezprzewodowy

Droga gawiedzi, szanowna moderacjo, sracjo, demokracjo, oto przed wami coś lepszego - Pokemon PBF Astville.

Adres jest swietny, latwy do zapamietania i łechta procesory łyżką stołową, mianowicie
- http://pokemonpbf.pl

Mamy luzową atmosfere, robimy mitingi co roku, oraz nie mamy pokemana. Ponadto vulpi uwaza ze jestemy do dupy. Nasz layout jest brzydki, podobnie jak wasz, ale nie chce mi sie robic lepszego.

Jesli oczekujesz inteligentnego PBFu, na ktorym MG lizą dupska graczom bo innych nie maja - nie wchodz :D

BeenHakier
Pewnie nie zna PokeMana
Supersadysta

Wysłany: 13 Listopad 10, 21:14   

Korekta planów, panie i panowie!

Adres uległ zmianie. Od teraz jest to http://www.astville.ssij.org :)

A dalsza część reklamy bez zmian...

Mam ogromną przyjemność, i jeszcze większy zaszczyt oznajmić powrót Astville!
A żeby udowodnić, że to nie jest pic na wodę, zapraszam tutaj :P

Co nowego ?? Można powiedzieć, że nieco zrewolucjonizowaliśmy system PBF. Do tej pory rozgrywka byłą ograniczona regulaminami... Dzisiaj udało się to zredukować do kilku podpunktów. Konkrety są zauważalne na stronie.
Na plus można zaliczyć fakt, że mamy świetną, zróżnicowaną kadrę - pod każdym względem. Skromna grupa MG o różnym poziomie zaawansowania jest bardzo łatwa do dopasowania dla każdego gracza - od całkowitego nowicjusza, po starego kotleta, mając na myśli graczy. Ponadto ekipa moderatorów o wielkich umiejętnościach, no i ja - admin.

Siłą Astville jest atmosfera. Nie ma tutaj tapetowania reklamami strony, żeby niecny admin nabił sobie kasy. Nie znajdziemy tutaj też niepotrzebnej sztywności... Z każdym - każdym! Ale to każdym użytkownikiem można się swobodnie dogadać. Aha, i nie ma straszenia ludzi sądami. Takie gagi umożliwiają zgoła innych rozmiarów strony.

Astville to synonim oryginalności. Wszelkie poprawki i ustalenia konsultowane są z użytkownikami, ponieważ forum stworzone jest dla nich. Nie boimy się wprowadzać świeżych pomysłów, nie oglądamy się na poczynania innych.

Teoretycznie można wymieniać dalej i w nieskończoność (szczerze ?? Dużo do końca nie brakło), aczkolwiek nie ma to jak praktyka. Więc klik na odnośnik i witamy w starym nowym świecie!

To jest kontynuacja poprzedniego Ast, za zgodą D'e podpinam się pod jego post, dlatego z tego punktu widzenia nie łamię regulaminu :)

Sygnatura użytkownika

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 19 Styczeń 17, 17:45   

De napisał/a:
Droga gawiedzi, szanowna moderacjo, sracjo, demokracjo, oto przed wami coś lepszego - Pokemon PBF Astville.

Kulturalnie. Lepszego? Być może. Ale nie trwalszego :sliniak: ^^

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.