POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
3 Czerwiec 12, 12:17
Figurkowe wojny
Autor Wiadomość
WIKOSBOSS 
Gapa, gubi PokeBalle
lubie poki i pizze

Wysłany: 3 Marzec 09, 18:21   

Czyli ten lapras jest z plasteliny tak? i jeszcze przy okazjii kupuję electric stone i mam 150 kasy.

uczę pikachu: super atak (stalowy ogon i celny hiperpromień) (1 pok -30hp 2 pok - 50hp)
Bez ewolucji.Pikachu kąpie się w wodzie 2x, i uczy się super ataku. Pikachu pije mleko miltank i ma 5 hp więcej

Potiwerdzam:
Wartortle
Hp:80
Def:80
Ataki:Wielka fala 40
Szybki atak 50
Dobry na: Electro +20
Pokeball zwykły

Kabuto
Hp:80
Def:90
Atak:20
i atak dodatkowy po którym masz moc special 50
Dobry na: Electro +20
Pokeball zwykły

i mam 130 kasy

Sygnatura użytkownika
PBF:BarcaFan
Poki:
1:Dratini lvl 5
Ataki:
Wrap
Thunder Wave
HP: 26
ATK: 17
DEF: 15
SP. ATK: 16
SP. DEF: 16
SPD: 16
Bag
10 Pokeball, 12 Mystic Rock, Wszystkie HM,

Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod

Kontakt:
Wysłany: 19 Maj 09, 20:03   

Jego lapras nie z plasteliny, tylko nie oryginalny...

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 19 Maj 09, 21:20   

Pomysł jest całkiem spoko, tylko trzeba go trochę zmodyfikować. Zrobię to jutro, bo dziś mi się juz nie chce.

[ Dodano: 2009-05-20, 16:52 ]
Otóż będzie to tak. Pamietacie, że NothingForMoney stwrozył kiedyś temat o tym, że na forum została stworzona wersja internetowa gry Pokemon. My zrobimy coś pododbnego, ale będzie to lepsze. Wybierzemy jedne z regionów (np.Hoenn) i w Offtopie stworzymy dział "Figurkowe wojny". W tym dziale 4 podtematy (4 regiony, a podtematy- tak jak w dziale gry [takie foldery]). Tam każdy temat będzie przedstawiał jedno miasto, miejsce lub droge. Użytkownicy forum będą zaczynać grę zgłaszając sie do moderatora pierwszego tematu. Kazdy temat miałby moderatora, który zarządzałby nim. Jeśli byłoby to miasto, moderator w pierwszym poście miałby obowiązek zamieścić co znajjduje się w nim. W kazdym mieście musiałoby być:Centrum Pokemon, PokeMart, i: przynjmniej jedne człowiek oferujący wymianę (nie koniecznie Pokemonów. Np. Nugget za TM 08 Bulk Up) oraz przynajmniej jedne tutor. W PokeMarcie wymienione rzeczy. Wróćmy do Pokemonów. Na PS i www.psypokes.com jest wiele przydtnych narzędzi, pomocnych w tej grze. Każdy Pokemon, by osiągnąć Lvl musiałbyzodbyć 100 EXP. Oczywiście z kązdym nabitym Lvl liczba wzrastałaby o 100 pkt. Staty: jest podana liczba punktów na PS, gdy Pok ma 1 Lvl i 100 Lvl. Za każdym Lvl liczba wzrastałaby o średnią liczbę pkt. Ataki poznawane na tym samym Lvl co w grze i tej generacji. Na Psypokes są narzędzia liczące EXP zdobyte w walce (barzdo pomocne) i narzędzie liczące obrażenia! Tak! Wystarczy wprowadzić atak, pokemona atakującego i broniącego sie, ich specjale lub zwykły atak i obrone, warunki pogodowe, Lvl i Voila! Max liczba zabranego HP wyświetli sie. Średnia z max i min i już wiemy ile Pok straci. Walki tylko między trenerami. Jeśli ktoś chciałby wziąc udział w takiej grze na tym forum musiałby przygotować sobie notatnik, którym zapisywałby swoje Poki, ich Stats, przedmioty. Jeśli jakieś pytania i opinie piszcie następne posty.

[ Dodano: 2009-05-20, 17:24 ]
Aha! Jeszcze tak. W lidze jest jeden moderator w osobnym temacie. Jeśli w mieście jest Gym pod tematem gdzie jest miasto tworzymy nowy i tam, jeśli ktoś chce wyzwać an walkę lidera umawia sie z nim na określoną godzinę (by walka przebiegła szybko i sprawnie). Trenowanie i łapanie Poków tylko, gdy powiesz w poście "Idę trenować" lub "Idę w trawę". Wtedy moderator ustala Pokemona, który cię zaatakował (a musi on występować w tym miejscu, co w grze i na tym samym Lvl), a ty z nim walczysz. Wchodząc do PC automatycznie leczysz swoje Poki. Prędkośc wędrowania:1 temat na dzień. Tzn. jeśli jesteś w Littleroot Town po 1 dniu pobytu możesz przejśc na Route 103. I potem tak dalej. Można zostać w temacie dłuzej.

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 18 Styczeń 17, 07:04   Re: Figurkowe wojny

WIKOSBOSS napisał/a:

kupujemy gdzieś figurkę pokemona niską i z gumy

Tylko gdzie kupić taką figurkę? Na początku lat dwutysięcznych było to prostsze i raczej większa szansa, że kupi się oryginalną figurkę.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.