POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ranczo
Autor Wiadomość
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 17 Wrzesień 15, 22:33   

Collecie zgrzeszyłem.
Obejrzałem Ranczo. Całe. Od pierwszego do ostatniego odcinka.
Wstyd mi bardzo ale podobało mi się. Gdy oglądasz wyrywkowo to brakuje pewnej ciągłości jaką masz oglądając wszystko na raz.
Czy warto?
Warto.
Zwłaszcza jeśli potrzebujecie czegoś co pomoże wam zabić nudę przy robieniu żmudnej rzeczy podczas grania. Dokładnie. Ostatnio w moich ASach ogarniam Masudę Method(lecę po kolei Pokedexem i jestem "już" przy Ekansie"). Jako że robienie w kółek po wyspie nie jest najciekawszym zajęciem to szukałem różnych rzeczy do obejrzenia. Pokemonów(pierwszych sezonów) nie dałem rady. Nie mogło to być nic z napisami bo ten moment na sprawdzenie EVów stworkom odrywa od konsolki i człowiek gubi skupienie. I takie Ranczo okazało się świetną rzeczą w takiej sytuacji.
Czy obejrzałbym to w innej sytuacji? Nie. Tak samo jak nie powtórzę tego serialu. Ale na 10 sezon czekam wierząc jednocześnie że będzie na prawdę ostatnim.
Swoją drogą fajnie się ogląda jak ekipa z ławeczki na koniec paru sezonów(bodaj czwartego i jeszcze któregoś) w ostatnich chwilach zwraca się do widza(CZWARTA ŚCIANA RUNĘŁA W TVP) żegna się, moralizuje czy życzy wszystkiego najlepszego.

No i jeszcze jedna sprawa. Początkowo Ranczo opiera się głównie na Amełykance. Z czasem zaczyna ewoluować i daje nam historie związane też i z innymi postaciami. Jest taki moment kiedy ogląda się to naprawdę dobrze. Nagle jednak to wszystko zaczyna dziać się jakby inaczej. Nie znam się na tych wszystkich teoriach filmowych czy serialowych ale z czasem Ranczo staje się takim obowiązkiem(a oglądam by zobaczyć jak się skończy, coś jak miałem z nieszczęsnym Narutem) a nie patrzysz z ciekawości. Miejcie to na uwadze oglądając. Że początek jest średni, potem robi się fajnie przez sezon, dwa i nagle zaczyna nużyć.

Daje okejkę

Sygnatura użytkownika