POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
8 Marzec 13, 10:32
I nabór na GM dla Collect-PBF
Autor Wiadomość
Raik 
Gapa, gubi PokeBalle
O tu jesteś PEPE!

Kontakt:
Wysłany: 5 Wrzesień 09, 10:08   I nabór na GM dla Collect-PBF

Od dnia 25 września, na Naszym forum zostanie otwarty PBF. Zacznę od może tego, czemu taka data...Otóż dokładnie 25 września 2007 roku na jeszcze starym PokeCollect, został właśnie uruchomiona właśnie ta metoda "zabawy".

Jednak już od dziś będzie można ubiegać się o stanowisko Mistrza Gry (potocznie MG, GM)

Cały test będzie się składał z 2 części:
Pisemny, - polegający na napisaniu fabuły początkowej. Następnie "przepytanie" przez jakiś komunikator przez Vabigoona albo paqo.

Drugi, test wyboru z wiedzy o Pokemonach - pytania będą naprawdę z wiedzy podstawowej (kto wymyślił Pokemony, w którym regionie po raz pierwszy pojawił się Team G). Do wyboru będą odpowiedz A, B, C każdy zdający będzie miał inne pytania, a na rozwiązanie testu - 15 minut, od momentu dostania hasła do forum, w którym będzie zamieszczony test.

Spośród kandydatów na samym początku zostanie wybranych 6 MG, którzy najlepiej wypadną w obu testach (ilość oczywiście z czasem zostanie zwiększona)

Sygnatura użytkownika
fdsgfdhdfhdj
Ostatnio zmieniony przez Vabigoon 11 Wrzesień 09, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  

Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!

Kontakt:
Wysłany: 5 Wrzesień 09, 18:51   

A ja chcę zostać frontmanem grupy "wyzwolenie frytek i chipsów" Zgłosicie się w odpowiednim temacie a ten na razie czyszczę i zamykam. Poza tym, Maron jak masz mieć do tego takie podejście to daj sobie spokój.
Przesunięte posty:
Kod:
http://1000gp.ovh.net/~pokeserw/viewtopic.php?p=12937#12937

paqo 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 11 Wrzesień 09, 20:46   

Chetnych z stanowisko GM`a prosze o wysylanie na moje PW poczatkow fabuly, zebym mogl ocenic danego kandydata.

Sygnatura użytkownika

Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY

paqo 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 21 Wrzesień 09, 21:40   

Kandydatow, ktorzy przeszli juz I etap testow prosze o zgloszenie sie do mnie na PW i ustalenie daty kolejnego testu.

Sygnatura użytkownika

Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY

Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!

Kontakt:
Wysłany: 28 Wrzesień 09, 21:10   

Nabór... Zamknięty.

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 14, 09:46   

Raik napisał/a:
Pisemny, - polegający na napisaniu fabuły początkowej. Następnie "przepytanie" przez jakiś komunikator przez Vabigoona albo paqo.

Drugi, test wyboru z wiedzy o Pokemonach - pytania będą naprawdę z wiedzy podstawowej (kto wymyślił Pokemony, w którym regionie po raz pierwszy pojawił się Team G). Do wyboru będą odpowiedz A, B, C każdy zdający będzie miał inne pytania, a na rozwiązanie testu - 15 minut, od momentu dostania hasła do forum, w którym będzie zamieszczony test.

Ech, kiedyś jak widać powyżej, były takie czasy, że chętnych było tylu, że trzeba było robić testy na odsiew. A dziś...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 20 Sierpień 14, 10:38   

PokeMan napisał/a:

Ech, kiedyś jak widać powyżej, były takie czasy, że chętnych było tylu, że trzeba było robić testy na odsiew. A dziś...

Nie. Oni są. Jednak formuła PBFu się zmieniła. Stały się większe. Nie wystarcza im dział z trzema kategoriami. Trzeba im całego foruma. Są niezaleźni i mało wiedzą o PPSie. Ale są szczęśliwi. Około 40 osób na Krysztale. W sezon wakacyjny czyli kiedy ludki powyjeżdżały. Ba. Są w stanie zrobić Event w którym bierze udział osób trzydzieści co wcześniej było cholernie trudne.
Czasy się zmieniły. PBF jako element forum jest przeżytkiem czasów dawnych. W momencie gdy reszta PPSu stoi w miejscu(tylko ludki się zmieniają) to właśnie PBFy zaliczyły najwięcej zmian. Jest ich mniej ale jeśli już jakiś jest i żyje to jest dobry. Niestety starzy wyjadacze mają klapki na oczach i nie mogą pojąć że coś poszło do przodu.
Okej. Zgodzę się z argumentem że pokelajfy i poketibia zabierają im ludków. Ale to też dobrze. Fan Pokemona ma wybór. Jak jest kiepski w pisaniu, nie ma pomysłów ale chce mieć kontakt z społecznością to może zająć się grą. Uważam że część sceny którą zwę poboczną ma się dobrze. W przeciwieństwie do tego co ważne czyli głównego fandomu.

Sygnatura użytkownika

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 14, 12:04   

PokeMan napisał/a:
Raik napisał/a:

W zeszłym roku do naboru na PokeCollect zgłosiła się naprawdę całkiem pokaźna grupka.

kowalt napisał/a:
PokeMan napisał/a:

Nie. Oni są. Jednak formuła PBFu się zmieniła. Stały się większe. Nie wystarcza im dział z trzema kategoriami. Trzeba im całego foruma. Są niezaleźni i mało wiedzą o PPSie. Ale są szczęśliwi. Około 40 osób na Krysztale. W sezon wakacyjny czyli kiedy ludki powyjeżdżały. Ba. Są w stanie zrobić Event w którym bierze udział osób trzydzieści co wcześniej było cholernie trudne.
Czasy się zmieniły. PBF jako element forum jest przeżytkiem czasów dawnych. W momencie gdy reszta PPSu stoi w miejscu(tylko ludki się zmieniają) to właśnie PBFy zaliczyły najwięcej zmian. Jest ich mniej ale jeśli już jakiś jest i żyje to jest dobry. Niestety starzy wyjadacze mają klapki na oczach i nie mogą pojąć że coś poszło do przodu.

Z wnioskami się zgadzam - z oceną nie.

kowalt napisał/a:
Okej. Zgodzę się z argumentem że pokelajfy i poketibia zabierają im ludków. Ale to też dobrze. Fan Pokemona ma wybór. Jak jest kiepski w pisaniu, nie ma pomysłów ale chce mieć kontakt z społecznością to może zająć się grą. Uważam że część sceny którą zwę poboczną ma się dobrze. W przeciwieństwie do tego co ważne czyli głównego fandomu.

Główny fandom nie wygląda dobrze, ale naprostujemy.