POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:16
Pokémon seria: XY we wrześniu w Disney XD
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 11 Sierpień 14, 20:33   Pokémon seria: XY we wrześniu w Disney XD

Według serwisu Telemagazyn, już 1 września odbędzie się premiera najnowszego, siedemnastego, sezonu anime Pokémon – XY. Odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 14:30, a ich powtórki będzie można obejrzeć następnego dnia o 6:50.

O tym, że emisja rozpocznie się we wrześniu wiedzieliśmy już od dawna, lecz dopiero teraz poznaliśmy szczegóły emisji. Polską wersję dubbingową znów przygotuje studio SDI Media Polska.

Na wrzesień jest również planowana premiera 16 filmu Pokémon, pt. Genesect and the Legend Awakened.

Ostatnio zmieniony przez Conquest 12 Sierpień 14, 09:19, w całości zmieniany 2 razy  

Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 11 Sierpień 14, 20:54   

Mam nadzieję, że dubbing wypadnie dobrze. Oby tylko główne postacie nie zostały zniszczone źle dobranymi głosami. Tylko o tyle proszę.
No i czołówka. Wydaje mi się, że możemy zacząć spodziewać się prawdziwej katastrofy.

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 11 Sierpień 14, 21:04   

Oglądać nie będę.
Godziny śmieszne. Śmieszna polotyka Disney XD :/
Czołówka. Po tworach ostatnich które mi się niezbyt podobały(wybaczcie. Taki gust) mam nadzieję że tym razem będzie dobrze. No przepaszam was ale ta amerykańska zcoverowana angielska nawet mi się podobała :/

Film. Filmem się za to jaram. Obejrzę. Bądź co bądź są moje ulubione legendy. Już wcześniej miałem się zabrać i poszukać czegoś z napisami. Skoro ma być dubb to poczekam. A nuż da radę obejrzeć.

Sygnatura użytkownika

Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów

Kontakt:
Wysłany: 12 Sierpień 14, 07:34   

Nie będę wyczekiwał końca reklam z zegarkiem w ręku, ale jeśli akurat trafię, to może obejrzę. Fanem anime nie jestem odkąd zrobiłem sobie mimowolną kilkuletnią przerwę. Ale na film będę wyczekiwał z niecierpliwością :)

Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 12 Sierpień 14, 09:40   

opening to w moim przypadku będzie być lub nie być dla tej serii w moich oczach. wszystko na temat

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748