POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Z amnezją przez świat
Autor Wiadomość
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice

Wysłany: 17 Lipiec 14, 14:47   Z amnezją przez świat

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak musi się czuć osoba, która straciła pamięć w wyniku strasznego wypadku bądź nie oczekiwanego przypadku? Nie... no cóż, ja też nie, ale czasami zdarza się to w najmniej oczekiwanym momencie. I tu właśnie przechodzimy do Ciebie młodzieńcze.

Stałeś przy wodzie, próbowałeś się orzeźwić, ponieważ, dopiero co wstałeś. Nagle usłyszałeś głos, o którym już dawno zdołałeś zapomnieć.
-Adrianie, zapomniałeś mnie.
-Nie, nie mógłbym - Szybko odpowiedziałeś zarzutom głosu.
-Zapomniałeś, kim jesteś, więc zapomniałeś mnie. Spójrz w głąb siebie Adrianie. Nie zapomnij, kim naprawdę jesteś. Musisz zająć należne Ci miejsce synu.
-Jak mogę tam wrócić? Jestem inny, niż byłem! - starałeś się wypytać.
-Pamiętaj kim jesteś. Jesteś moim synem. Pamiętaj, kim jesteś
-Nie... nie opuszczaj mnie. Ojcze. Nie zostawiaj mnie, Ojcze! - zacząłeś krzyczeć w bardzo głębokiej rozpaczy.
-Pamiętaj...

Wtedy się obudziłeś. Nie wiedziałeś, gdzie jesteś, ponieważ po otworzeniu oczu zobaczyłeś tylko gołe białe jak śnieg ściany. Zauważyłeś, że jesteś w małym pomieszczeniu, przypominającym więzienne cele, aczkolwiek nigdzie nie widziałeś krat w oknach, więc od razu skierowałeś swoje myśli w inną stronę. Zastanawiałeś się, co miał znaczyć twój wcześniejszy sen. Nie miałeś jednak zbyt długiej chwili do namysłu, ponieważ usłyszałeś zbliżające się w twoim kierunku kroki. Do pomieszczenia weszła piękna niczym grecka bogini kobieta, która od razu uruchomiła twoją wybujałą wyobraźnie. Wyobraziłeś ją sobie w różnych kontekstach i pozycjach, ale o tym może po godzinie 22 i nie w tym miejscu. Mogę jedynie powiedzieć, że pani doktor, bo na taki zawód wskazywał jej lekarski kitel, była dobrze obdarzona przez naturę, a jej piękne blond włosy sięgały jej do pasa. Podeszła do twoje łóżka i schyliła się po twoją kartę pacjenta, przy okazji uchylając trochę rąbka tajemnicy na temat swojego dekoltu.
-Oj panie Adrianie Newway, co mu tu z panem mamy za cyrki. Był pan nie przytomny przez tydzień i tak naprawdę, to nic o panu nie wiemy. Czy mógłbym pan uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć mi coś o sobie? - zapytała Pani doktor, cały czas będąca schylona nad tobą. Ty, próbując się opanować, starałeś się coś powiedzieć, ale tak naprawdę, to w głowie miałeś kompletną pustkę. Starałeś się sobie coś przypomnieć, ale jedyne, co pamiętałeś, to sen sprzed godziny, który także za dużo Ci nie powiedział na temat twojej własnej osoby. Nie mogłeś tak jednak zostawić panny bez odpowiedzi i chociaż po głowie chodziło Ci pełno nieprzyzwoitych myśli, zważywszy na twoje dobrze zbudowane ciało, to jednak zdołałeś tylko z siebie wydukać, że nic nie pamiętasz.
-Ah, gdzie moje maniery. Powinnam też przedstawić siebie, ponieważ nastała między nami dziwna sytuacja, gdy ja znam twoje dane, a ty moich nie. Nazywam się Pamela Monroe i jak zapewne zauważyłeś jestem tutaj lekarką. Jak już wspomniałam, leżysz tutaj już tydzień i zostałeś tutaj podrzucony przez parę starszych ludzi. Nie chcieli nic powiedzieć o tym, co się z tobą stało, ale kazali się tobą zająć. Zrobiliśmy, co się dało, ale blizny na twojej twarzy, no cóż… niektórzy mówią, że dodają trochę uroku. - po tym zdaniu skończyła i spojrzała na twoją zaczerwienioną twarz. -Co do twojej amnezji… miejmy nadzieje, że kiedyś odzyskasz pamięć, ale powinieneś się cieszyć. Nie każdy ma możliwość zaczęcia swojego życia od nowa. Jakbyś miał jakieś pytania, albo jakieś inne prośby… znajdziesz mnie w moim gabinecie. Pokój 69, pamiętaj. - dokończyła. Ciekawe, o jakie prośby jej chodziło.

Sygnatura użytkownika

*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*

Ich bin eine :zombie:

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 7 Sierpień 14, 11:39   

Po spotkaniu z tą "Venus z Milo" trudno mi się skupić na czymś konkretnym. Przez chwilę staram sobie jeszcze coś przypomnieć, ale przerasta mnie to wyzwanie. Po kolejnym spojrzeniu wokół siebie robi mi się słabo. Klaustrofobia robi swoje. Czym prędzej zrzucam szpitalną piżamę i zakładam jedyne ubranie jakie mi się ostało. Po wyjściu z sali czuję ulgę. Czas poszukać gabinetu Pani Pameli Monroe. Mam przecież kilka próśb... Podczas swego eksploracyjnego spaceru spaceru po szpitalnym korytarzu nieśmiało zaglądam do pokoi, których drzwi są uchylone. A nóż zobaczę coś ciekawego? Chwilę zastanawiam się kogo mógłbym spytać, gdzie znajduje się gabinet p. dr Pameli Monroe, ale rezygnuję z tego zamiaru - przecież w końcu go znajdę, a samodzielne przemierzanie labiryntu korytarzy szpitala w Lavender Town nie jest tak nudne, jak mogłoby się wydawać jakiemuś pieprzonemu ekstrawertykowi. Dosłownie po przejściu kilku kroków moje piękne oczy widzą drzwi ze złotym numerem - nomen omen - 69 oraz wywieszką z nazwiskiem lekarki, pod której nadzorem jestem. Nawet nie myślę o tym żeby zapukać. Naciskam klamkę.

Sygnatura użytkownika