POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozważania o PokeManie i forumowiczach
Autor Wiadomość
4xI 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 22:23   

Cytat:
btw, czy OP to przypadkiem nie ten groźny hakier, co groził mi na PVF, że mnie wystalkuje, kiedy będę przeglądał sobie pokefora z tora? xDDddd

BUMP, bo beka jeśli tak xD

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 12 Luty 14, 08:36   

lexsiso napisał/a:

PokeMan napisał/a:
Nigdy nie wiadomo kto jest na PC i siedzi cicho, albo kto przyjdzie.

No tak, ale:
1) Pewnie nie szuka tematów sprzed 5 lat.
2) Nie wiadomo kto przyjdzie, czyli nowy użytkownik - jak sądzisz, bardziej go zainteresują upadłe fora, niż info o aktualnym anime/grach/cokolwiek?

meh, zaczyna się tl;dr
a nie, jednak nie

Masz trochę racji, ale:
http://d-serious.pl/czyte...o-pokescenowca/
Jak widzisz komentarze, ludzi którzy robili PPS 10 lat temu, wklepują co jakiś czas swój nick i trafili na ten artykuł. Zainteresowało ich to, nie tylko ich, bo zwykli czytelnicy też się zainteresowali przeszłością PPS, niestety dość zakłamaną w tym arcie z nieprawdziwie postawiona tezą.

Poza tym, jest taka opcja moderatorska która pokazuje kto czytał jaki temat kiedy i uwierz, że wiele osób z niedużym stażem, czyta te tematy.

lexsiso napisał/a:

PokeMan napisał/a:
Nie lubię pisać o rzeczach aktualnych, i robię to na siłę vide ten temat który założyłem o nowych postaciach. Ja nie narzucam NIKOMU aby też pisał o tym, o czym ja. Dlaczego więc mi się narzuca ?

Nie chcę być niemiła, serio, ale do jasnej cholery, jesteś administratorem, tak czy nie? Ja też wiele rzeczy nie lubię, ale muszę je robić. Ty masz na sobie tę odpowiedzialność, że musisz dbać o rozwój forum, a skoro chcesz to robić, to rób to jak najlepiej potrafisz! Serio, aż takie męczące jest napisanie kilku postów na temat anime (które PODOBNO lubisz i denerwujesz się, gdy ktoś je krytykuje). Dlaczego nie wyrazisz własnej opinii w odpowiednim dziale, tylko musimy rozmawiać o tym tutaj? Nikt Ci nie zabrania pisać o tym, co lubisz, tylko pisz też o innych rzeczach, które interesują nie tylko Ciebie.

Jako admin MUSISZ dostosowywać się do użytkowników, a jak tego nie chcesz to załóż inne forum i siedź na nim sam.

1. Dbam o rozwój forum, ale to nie jest równoznaczne z koniecznością pisania o nowościach. Są inne ważniejsze kwestie. Np. teraz pracuję nad naprawieniem błędów oraz czymś niepostowym, co ucieszy wielu, a będzie jeszcze w tym miesiącu.
2. Dostosować... ja to widzę tak, że wychodzę z ofertą. Własnego pomysłu i nie będę go modyfikował aż tak bardzo dokładnie pod gust userów. Jak komuś oferta się nie podoba, to nie zmuszam do korzystania. Przecież są inne pokefora.

lexsiso napisał/a:

PokeMan napisał/a:
Chcę ocalić od zapomnienia pewne rzeczy. Akurat to nie są seriale, ale inna kategoria.

Ja to rozumiem i nie mam nic przeciwko. Ale dlaczego nie chcesz ocalić i wspominać o tych rzeczach wartościowych, tylko o tych, które kilka lat temu nie wypaliły i nie ma po co o nich pamiętać? Myślisz, że jakieś randomowa strona, która po miesiącu upadła kogoś zainteresuje?

Jak tak bardzo Cię to kręci, to załóż jakiś blog, stronę, cokolwiek innego. Tutaj nie piszę tego, co tak bardzo lubisz przytaczać, że "nie masz prawa pisać postów na ten temat" - owszem masz, ale skoro wiesz, że to nikogo nie zainteresuje, to serio załóż jakąś stronkę i oceniaj te wszystkie niewypały. Wilk syty i owca cała.

Jak już mówiłam, co najwyraźniej tak bardzo nie przypadło Ci do gustu - zachowaj równowagę w pisaniu o tym co było kiedyś i tym co jest teraz.

Nie opisuję tylko niewypałów, ale i dawne "hity" o których łatwo się zapomniało.

Dlaczego mam zakładać oddzielny twór, na coś, co mogę napisać na forum ? Ba, w dziale do tego przeznaczonym, a niejednokrotnie w już istniejącym temacie który przed laty reklamował coś, co dziś jest już tylko w podglądzie na WA.
Poza tym, zawsze znajdzie się ktoś, kogo to zainteresuje. Liczba aktywnych userów obecnie nie jest oszałamiająca, ale spotkałem się z pozytywnym odzewem np. kowalta.

Myślę, że akurat ostatnio zachowuję tę równowagę. Przyznam uczciwie, że np. pod koniec 2012 r. tej równowagi nie było.

Wybacz, że tak późno odpisałem, jak widzisz, skoro odpisuję ponad miesiąc na jakiś ważny post, to chyba nie dziwota, że naprawdę czasem przez rok lub dwa trwa odpisanie w niektórych tematach.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 12 Luty 14, 08:40, w całości zmieniany 2 razy  

4xI 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 12 Luty 14, 10:02   

Cytat:

1. Dbam o rozwój forum, ale to nie jest równoznaczne z koniecznością pisania o nowościach. Są inne ważniejsze kwestie. Np. teraz pracuję nad naprawieniem błędów oraz czymś niepostowym, co ucieszy wielu, a będzie jeszcze w tym miesiącu.

taktyka Daru - "zrobie, ale nie zrobię"
RC to kwestia 5 minut, a ty potrafisz to zrobić w cały miesiąc? Może przydała by ci się jakaś szkoła informatyczna albo spec od spraw techniczncyh?
Albo masz życie... co w przełomie ostatniego tygodnia, raczej odpada.
Cytat:
2. Dostosować... ja to widzę tak, że wychodzę z ofertą. Własnego pomysłu i nie będę go modyfikował aż tak bardzo dokładnie pod gust userów. Jak komuś oferta się nie podoba, to nie zmuszam do korzystania. Przecież są inne pokefora.

DOKŁADNIE! Są inne pokefora =D
tylko pamiętajcie, ostatni gasi światło
Cytat:
Wybacz, że tak późno odpisałem, jak widzisz, skoro odpisuję ponad miesiąc na jakiś ważny post, to chyba nie dziwota, że naprawdę czasem przez rok lub dwa trwa odpisanie w niektórych tematach.

albo twój fetysz zabrania tobie pisać aktualne odpowiedzi do aktualnych problemów, a rozporek zapinasz dopiero, jak powazna gównoburza i mozesz skrobnąć pare krzaczków na temat, jaka to pokescena beee a ty święty.

znane są twoje zagrywki, nie zmieniiły się od lat xD
Ostatnio zmieniony przez 4xI 12 Luty 14, 10:03, w całości zmieniany 1 raz  

Hyu 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 12 Luty 14, 22:48   

#nikogo
PC już nie wstanie. Wyjebcie tego 2 mana
Ostatnio zmieniony przez Hyu 13 Luty 14, 01:22, w całości zmieniany 2 razy