POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Rozważania o PokeManie i forumowiczach
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:01   

lexsiso napisał/a:
Dlaczego mam przestać krytykować coś, co jest złe? Anime ssie i to bardzo mocno, nie wiem jak bardzo musisz być zaślepiony, że tego nie dostrzegasz.

Jaranie się dziesięcioletnim chłopcem nie jest ciekawe, w szczególności, że nie rozwija się w najmniejszym stopniu. Wszędzie ciągnie za sobą swojego żółtego szczura, nie wykazuje żadnych głębszych uczuć, krzyczy jak dziecko ciągle to samo - chcę zostać mistrzem! Tak, będę to krytykować.

Co do memów kilka słów. Czy jest zakaz ich wstawiania? Czemu jeśli można robić odkopy, to nie można wstawić mema? Czy w regulaminie jest jakiś punkt zakazujący tego?

Przecież napisałem dalej, że to tak samo bez sensu, jak żądania Domina. Czyli bez sensu są OBA poniższe żądania:
PokeMan napisał/a:
Lepiej przemówić wam do rozsadku i oduczyć krytykowania Anime i wrzucania memów.

DominLoL napisał/a:
pomóż nam przemówić do rozsądku i oduczyć go odkopów, to będzie najlepsza pomoc

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:07   

PokeMan napisał/a:
Przecież napisałem dalej, że to tak samo bez sensu, jak żądania Domina.


a gdzie ja napisałem "żądam".

to propozycja/stwierdzenie, nie mam zamiaru nikogo zmuszać do czegokolwiek.

i czy ja ta serio widziałem astronomia.pl?

i w jakim sensie wyspa była moja? uderzasz we mnie argumentem który nawet się mnie nie tyczy bo tak jak tutaj, tam czy na tt byłem tylko userem

PokeMan napisał/a:
Och, jakieś kłamstwo wiecznie powtarzacie i staje się prawdą ? Pokaż DOWÓD. Post, w którym napisałem DOKŁADNIE to co mi zarzucasz.


w ten sposób jakoś wszyscy uwierzyli że masz wielkiego a dowodów nie ma

PokeMan napisał/a:
I jakie wszyscy ? Ja nie pamiętam, Shadi też nie, a jest tu od kilku lat, heloł.


ty serio porównujesz shadiego który wbijał tutaj okazjonalnie aż do końcówki 2013, gdzie praktycznie wszystko było w trakcie? żałosne :/ nawet jak na ciebie

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 6 Styczeń 14, 16:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:11   

DominLoL napisał/a:
a gdzie ja napisałem "żądam".

Dobra, to jesteśmy kwita, bo ty tego nie napisałeś, tak jak i ja nie napisałem, że Wyspa była Twoja. O wyspie napisałem tylko tyle:
PokeMan napisał/a:
Pamiętasz Utopijną Wyspę...buehahahaha, przez tyd. pozakładaliście ileś tam tematów, a potem nikt nie odpisywał. Bo byłby odkop 3 tygodniowy :sliniak: xD :vabi: ?

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 6 Styczeń 14, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 29
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:15   

Jabuko napisał/a:
Ja [ciach], jakim przegrywem PokeMan musi być, że na swoją obronę odkopywania wpisuje "odkop postów" w Google i wkleja nam linki z:

- badziewiarskiego forum o kulturystyce i sterydach
- syfiastego forum o XLive, który to dawno umarł i nikt tam nie wchodzi, do tego szablon strasznie po chooyu
- darmowego i kijowego forum o 12-letnich fanach astronomii


TAK BARDZO NA TEMAT POKEMONÓW, TAK BARDZO NA TEMAT CZEGOKOLWIEK


F5

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:19   

ale człowieku, i tak to najżałośniejsze porównanie a używasz go tylko dlatego że afil ci z tym wyjeżdżał w twarz co pięć siekund :/ weź się wysil :/

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
lexsiso 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 87
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:22   

PokeMan napisał/a:

Przecież napisałem dalej, że to tak samo bez sensu, jak żądania Domina.


Ja uważam, że Domin (inni zresztą też) mają trochę racji. Gdybyś robił odkopy powiedzmy w tematach rodzaju "ulubiony Pokemon", "Najlepsze walki" czy coś w ten deseń, jestem przekonana, że nikt nie miałby do Ciebie pretensji.

Ale Ty odpisujesz tam, gdzie to nikogo nie interesuje, nabijasz sztucznie posty. Wykręcasz się wymówką "to nie jest nigdzie zabronione". Skoro szczycisz się tym, że jesteś weteranem PPSu, to dlaczego nie odpisywałeś autorom tematów wcześniej, gdzie Twoja pomoc mogłaby okazać się bardzo przydatna? Dla przykładu pierwszy lepszy link, powinien spełnić swoją rolę. http://pokecollect.net.pl...p?p=74501#74501

Zastanowiłeś się nad tym, że gdybyś napisał to wcześniej, to ta osoba zrozumiałaby błędy i zachęciłbyś ją do dalszej pracy?

http://pokecollect.net.pl...p?p=75175#75175 Kolejny przykład, powiedz mi, co chciałeś osiągnąć? Poczułeś się lepiej? Spełniłeś swoje skryte marzenia? Cieszę się, powodzenia na dalszej drodze życia.

Ci co są tu dłużej, wiedzą o czym mówię. Takich wątków było o wiele więcej, a każdy denerwował jeszcze bardziej od poprzedniego. Nie mówię, że jestem specem od PC, ale podczas swojej obecności zobaczyłam wiele niepokojących rzeczy w twoim zachowaniu.

DominLoL napisał/a:
PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:
ale jak admin grozi wyłączeniem forum jeśli nie będzie tak jak on chce, mimo że każdy uważa to za poroniony pomysł to sorry

Pics or It Didn't Happen

PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:
wszyscy to jakoś pamiętamy tylko ofc sam prowokator zawsze niewinny i wielce niewiedzący

Och, jakieś kłamstwo wiecznie powtarzacie i staje się prawdą ? Pokaż DOWÓD. Post, w którym napisałem DOKŁADNIE to co mi zarzucasz.


PokeMan napisał/a:
W zwiazku z tym, że niewielu już pisze posty w działach, a wystarcza SB, proponuję usunąć wszystkie działy i posty, skoro i tak nie korzystacie.

http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=5310
Proszę :*

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez lexsiso 6 Styczeń 14, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:22   

O jejku, jakim przegrywem jest Jabuko, że jedyne co potrafi, to wkleić mem z Azjatą i replikować swój post sprzed kilku minut.

TAK BARDZO NA TEMAT POKEMONÓW, TAK BARDZO NA TEMAT CZEGOKOLWIEK

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 29
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:24   

Azjaci mają wiele wspólnego z Pokemonami, bo Poketto Monsuta są z Japonii.

Mój zacytowany na nowo post ma dużo sensu, bo odnosi się do Ciebie - PokeMana, czyli osoby, która lubi Pokemony.

TAK WIELE SENSU MA NA TEMAT POKEMONÓW.

oj ale masz ból dupska xD

A post zacytowałem (replikować, LOL GG WP), bo jakoś nie odpisałeś na niego - bo nie masz co, przegrywie.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
Ostatnio zmieniony przez Jabuko 6 Styczeń 14, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:24   

my gadamy teraz na temat ppsów a dokładnie ciebie a cholera wie kto siedzi po twojej stronie monitora poke, więc mem i cały post jak najbardziej mógł wstawić

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 14, 16:41   

lexsiso, No, to widzę, że z Toba będzie rozmowa na poziomie. Lecim:
lexsiso napisał/a:
Gdybyś robił odkopy powiedzmy w tematach rodzaju "ulubiony Pokemon", "Najlepsze walki" czy coś w ten deseń, jestem przekonana, że nikt nie miałby do Ciebie pretensji.

Ideowo tak, ale Domin ma taka furię na moim punkcie, że odpisuje mi czegokolwiek nie napiszę lub zaproponuję. No ale rozumiem Twój zamysł.

lexsiso napisał/a:
Ale Ty odpisujesz tam, gdzie to nikogo nie interesuje, nabijasz sztucznie posty. Wykręcasz się wymówką "to nie jest nigdzie zabronione". Skoro szczycisz się tym, że jesteś weteranem PPSu, to dlaczego nie odpisywałeś autorom tematów wcześniej, gdzie Twoja pomoc mogłaby okazać się bardzo przydatna? Dla przykładu pierwszy lepszy link, powinien spełnić swoją rolę. http://pokecollect.net.pl...p?p=74501#74501

Nie interesuje nikogo, kto aktywnie pisze posty na PC i wyraża swoje niezadowolenia głośno. Nigdy nie wiadomo kto jest na PC i siedzi cicho, albo kto przyjdzie. Na argument o odpisywaniu wcześniej, też mogę napisać coś co łatwo się uzna za wymówkę. Kiedyś na PC pisało się tyle postów i tyle się działo, że się zwyczajnie nie ogarniało wszystkiego. Tak jak teraz na PVF pisze się tyle, że wszystkich postów się nie przeczyta. Kiedyś najwidoczniej nie znalazłem czasu na odpisanie, ale pisałem w innych miejscach na forum.

lexsiso napisał/a:
Zastanowiłeś się nad tym, że gdybyś napisał to wcześniej, to ta osoba zrozumiałaby błędy i zachęciłbyś ją do dalszej pracy?

No niestety, nie napisałem, nie zdążyłem. Czy jednak przez to nie mam prawa wyrazić opinii choćby po latach ? Do dziś społeczeństwo potrafi kłócić się o Stan Wojenny, historycy kłócą się o coś innego, a gdzieś pewnie ktoś się kłóci nad 3 i 4 generacją, które przecież już nie są nowościami.

lexsiso napisał/a:
http://pokecollect.net.pl...p?p=75175#75175 Kolejny przykład, powiedz mi, co chciałeś osiągnąć? Poczułeś się lepiej? Spełniłeś swoje skryte marzenia? Cieszę się, powodzenia na dalszej drodze życia.

Przyznam, że miałem taki plan, aby szybko nadrobić zaległości z tematami z 2008 r. aby było mniej hejcenia mnie, gdyż krytyka odkopu z 2008 będzie większa, niż takiego z 2012..

lexsiso napisał/a:
Ci co są tu dłużej, wiedzą o czym mówię. Takich wątków było o wiele więcej, a każdy denerwował jeszcze bardziej od poprzedniego. Nie mówię, że jestem specem od PC, ale podczas swojej obecności zobaczyłam wiele niepokojących rzeczy w twoim zachowaniu.

Zgadzam się, że było więcej. Tylko jak mnie denerwuje zachowanie Domina, to czy wypisuję sie pod każdym jego postem, jak bardzo mnie denerwuje to i to ?

Nie jesteś specem, ale skrytą obserwatorką. To dobrze, bo przyda się taki głos trochę "z zewnątrz".

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 6 Styczeń 14, 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.