POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Wejście na TT
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 13, 12:49   

PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:
Twoje forum? forum nie jest czyjeś tylko należy do wszystkich, god dammit!

Gdzie jest przepis który o tym traktuje ? A może to jakiś zwyczaj netowy o którym znów nie wiem ? Admin nie ma prawa podejmować swoich decyzji na swoim forum ? Genialne, komuna się skończyła dawno.

Cytat:
jeśli tak samo będziesz robił z własnymi dziećmi, to już im współczuję, wolałbym trafić do sierocińca.

Aha, czyli dzieci należą do wszystkich czyli do państwa, a nie do rodzica ? Są własnością publiczną ? Lewactwo jak nic.

Twój jest serwer, nikt nie zaprzecza, ale forum jest wspólne, każdy się tutaj jakoś... włączył do tworzenia go, w taki, czy inny sposób. Jedyna prośba ode mnie, zacznij to [kwa!] w końcu szanować, sam tego forum nie utrzymasz przy życiu.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów



Wiek: 27
Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 178
Skąd: Zewsząd
Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 13, 21:01   

Co do tematu TL;DR

Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 12:55   

PokeMan napisał/a:
W skrócie pisząc, zawsze Admin będzie ten zły. No chyba, że będzie się o wszystko pytał userów, wszak nie ma prawa na własnym forum zrobić czegoś bez ich zgody. Jaaasne...tylko potem się człek wypala tą służalczością vide Conquest - tak to wygląda, wybacz stary jeśli się myle, ale raczej nie.


Gówno tam wiesz.

Ostatnio zmieniony przez Conquest 4 Styczeń 14, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Shadi 
Gapa, gubi PokeBalle
Cienisty User



Wiek: 28
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Warszawa
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 14:57   

Bez urazy Conquest, ale wydaje mi się że PokeMan ma trochę racji. To taka internetowa polityka. Jak jesteś jakimś skromnym urzędasem to nikt na ciebie nie zwróci uwagi, no chyba że będziesz się awanturował (jak Guział). Tak samo na kameralnej stronie/forum na darmowym serwerze istniejącej od niedawna admini są raczej pozytywnie postrzegani. Natomiast "wielkie sławy for istniejących od lat" że tak to ujmę, a PokeMana można do takich zaliczyć, zwłaszcza że ma bogatą historię (był redaktorem na różnych stronach, walczył o polską wersję s10 czy tam s11), są odruchowo atakowani, z racji zajmowania takiej a nie innej pozycji. Występki ich są krytykowane, ale już raczej po to tylko, by dolać oliwy do ognia i przekonać innych ludzi nie uprzedzonych do buntu.

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Shadi 4 Styczeń 14, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 15:28   

Shadi napisał/a:
Natomiast "wielkie sławy for istniejących od lat"


dziwne, poke przyznał kilka razy że pomimo że mnie nie znosi, szanuje mnie za to że mamy podobny staż itd, więc chyba też zaliczam się, razem z byakiem, inaką, afilem, nenem i kojotem i wieloma inymmi do tego grona i chyba jesteśmy, W TEJ SAMEJ LIDZE, PRAWDA?

Shadi napisał/a:
PokeMana można do takich zaliczyć, zwłaszcza że ma bogatą historię (był redaktorem na różnych stronach


najczęściej własnych stron które padały jak muchy jedna po drugiej...

Shadi napisał/a:
są odruchowo atakowani, z racji zajmowania takiej a nie innej pozycji


shadi, sorry ale CZY TY ZNASZ HISTORIĘ POKEMANA TUTAJ, JAKO ADMINA/USERA?! WIESZ CO SIĘ DZIAŁO NA FORUM?! czy wiesz za co go nie lubimy? dlaczego jest taka draka? bo wątpię by ktoś kto zna historię tego konfilktu i punkt widzenia obu stron tak zaciekle go bronił wychwalając go jako omnibusa mimo że sam przyznał kilka razy że dał ciała.

nie mówię że nie masz go bronić, ale z twojego punktu widzenia wychodzi na to że go jedziemy tylko dlatego że on ma admina a my nie

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 4 Styczeń 14, 15:41, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 16:03   

DominLoL napisał/a:
więc chyba też zaliczam się, razem z byakiem, inaką, afilem, nenem i kojotem i wieloma inymmi do tego grona i chyba jesteśmy, W TEJ SAMEJ LIDZE, PRAWDA?

Nie. Shadi napisał "for" w znaczeniu kilku for Pokemon. Czyli kogoś, kto jest i na PC, i na PVF, i był na Revie itd.

DominLoL napisał/a:
najczęściej własnych stron które padały jak muchy jedna po drugiej...

Obiegowe i błędne stwierdzenie. Byłem redaktorem na Najbardziej Znanej Stronie (PV) oraz Stronie z Najlepszym Pokedexem (PokeSerwis). Poza tym reszta stron była współtworzona z np. Shadowem/Night Weasel, p4keyem czy kepikiem. Tylko jedna strona była moją własną.

DominLoL napisał/a:
z twojego punktu widzenia wychodzi na to że go jedziemy tylko dlatego że on ma admina a my nie

Bo to prawda. Tak samo było gdy Ty byłeś Adminem. Też reszta rzuciła się na Ciebie, TYLKO z tego powodu. Oczywiście, zaraz ty albo reszta temu zaprzeczą.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 4 Styczeń 14, 16:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 16:08   

tyle że ja do błędu i wszystkiego się przyznałem -.-

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 16:10   

Shadi napisał/a:
Bez urazy Conquest, ale wydaje mi się że PokeMan ma trochę racji. To taka internetowa polityka. Jak jesteś jakimś skromnym urzędasem to nikt na ciebie nie zwróci uwagi, no chyba że będziesz się awanturował (jak Guział). Tak samo na kameralnej stronie/forum na darmowym serwerze istniejącej od niedawna admini są raczej pozytywnie postrzegani. Natomiast "wielkie sławy for istniejących od lat" że tak to ujmę, a PokeMana można do takich zaliczyć, zwłaszcza że ma bogatą historię (był redaktorem na różnych stronach, walczył o polską wersję s10 czy tam s11), są odruchowo atakowani, z racji zajmowania takiej a nie innej pozycji. Występki ich są krytykowane, ale już raczej po to tylko, by dolać oliwy do ognia i przekonać innych ludzi nie uprzedzonych do buntu.


Chyba nie wiesz co do mnie piszesz. Mój poprzedni post odnosił się wyłącznie do zacytowanego przeze mnie fragmentu z jego wypowiedzi, który mówi o mnie, a nie do ogólnego niezadowolenia "mas" z jego osoby, którego przyczyny, nawiasem mówiąc, są zrozumiałe.

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 16:12   

DominLoL napisał/a:
tyle że ja do błędu i wszystkiego się przyznałem -.-

Jakiego błędu ? Przyznałeś się (nie wiem do czego) pod naciskiem ich, aby Cię znów lubiano, aby nie było dłużej tej atmosfery itd.
W moich oczach to wyglądało na poddanie się.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Shadi 
Gapa, gubi PokeBalle
Cienisty User



Wiek: 28
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Warszawa
Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 14, 16:29   

Conquest napisał/a:

Chyba nie wiesz co do mnie piszesz. Mój poprzedni post odnosił się wyłącznie do zacytowanego przeze mnie fragmentu z jego wypowiedzi, który mówi o mnie, a nie do ogólnego niezadowolenia "mas" z jego osoby, którego przyczyny, nawiasem mówiąc, są zrozumiałe.


A to przepraszam. Zrozumiałem to tak że to uzasadnienie ogólnego niezadowolenia z admina (tutaj z PokeMana) jest wg. ciebie złe. Jeszcze raz przepraszam.

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Shadi 4 Styczeń 14, 16:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.