POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Super Pokemon Rumble
Autor Wiadomo¶æ
Szymb 
Nosi czapkê Asha
*derp*



Wiek: 28
Do³±czy³: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Sk±d: Sinnoh
Kontakt:
Wys³any: 2 Wrzesieñ 13, 11:47   Super Pokemon Rumble

Z racji tego, ¿e wysz³a ju¿ pierwsza flaszkarta 3DSa...
IMO najbardziej niedoceniona gra z Poczkami.

Cytat:
Stajemy siê posiadaczami nakrêcanych kluczykiem, mechanicznych Pokemonów i zostajemy rzuceni do gro¼nego ¶wiata, w którym a¿ roi siê od mniej lub bardziej niebezpiecznych stworzeñ. Zaczynamy skromnie, z jedn± „zabawk±”, a naszym zadaniem jest pacyfikowanie kolejnych rejonów i zbieranie pokonanych przeciwników. W ka¿dym ze ¶wiatów (numerowanych, podobnie jak w Mario, 1-1, 1-2, 1-3 itd.) znajdziemy kilka aren, miêdzy innymi ³±kê, las czy pla¿ê. Na ka¿dej z takich aren przyjdzie nam siê zmierzyæ z hordami ma³ych stworzeñ, które nawet w wiêkszych stadach nie s± przesadnie du¿ym wyzwaniem.

Im wiêksz± liczb± zebranych Pokemonów dysponujemy, tym lepiej dla nas, poniewa¿ w trakcie walki mo¿emy je do woli zmieniaæ. Je¶li jednak który¶ z naszych podopiecznych zginie, tracimy ¿ycie. A mamy takich ¿yæ trzy. Na koñcu ka¿dego ¶wiata czeka na nas boss, którego najczê¶ciej da siê pokonaæ w bardzo prosty sposób - atakuj±c i odskakuj±c podczas jego ataku.



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MBaAIC43-Vk[/youtube]
Kod:
0026  2.1.0E  Super.Pokemon.Rumble.EUR.3DS-CONTRAST

Link do pobrania:
Kod:
https://mega.co.nz/#!2wZhBCJI!K3-e_xGSnMCPhxuKg3XpMTrSLdplN94csYNhwZkKL-Y

Poinformujcie, je¶li link bêdzie martwy.

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 31
Do³±czy³: 03 Maj 2013
Posty: 118
Sk±d: W³oc³awek
Kontakt:
Wys³any: 2 Wrzesieñ 13, 12:26   

Nie polecam korzystania z obecnej wersji Gatewaya, zrobicie sobie klocka z konsoli i tyle.

Ewentualnie wstrzymaæ siê miesi±c-dwa przed takimi zabawami a¿ za³ataj±, bo Nintendo zrobi³o update i Gateway poszed³ siê..

Do tego nie mo¿na graæ online oraz zapisywaæ gier (trzeba wychodziæ za pomoc± HOME i w ten sposób pauzowaæ) no i wymaga starego softu 3Ds'a, je¿eli korzystacie z neta to ju¿ macie po aktualizacji (ta 2-3 tyg temu) i mo¿ecie tyle co nic.


>via gbatemp.net i ca³y tamtejszy za¶cianek piracki

Sygnatura użytkownika
Pasjonat ¿ycia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
Ostatnio zmieniony przez Jabuko 2 Wrzesieñ 13, 12:29, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy  
 
     
Szymb 
Nosi czapkê Asha
*derp*



Wiek: 28
Do³±czy³: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Sk±d: Sinnoh
Kontakt:
Wys³any: 2 Wrzesieñ 13, 12:30   

Huh.
Gateway 3DS zosta³o oficjalnie zweryfikowane i potwierdzone jako bezpieczne przez GBATemp, jest nawet recenzja. Jedyne, co nie dzia³a w chwili obecnej na tej flaszkarcie, to tryb online, bo Gateway 3DS u¿ywa eksploitu uruchamiaj±cego firmware Gateway, tak zwane GW mode.
Jest w 100% bezpieczna na sofcie do 4.5, po 4.5 Nintendo zablokowa³o ten eksploit i ka¿da próba zakoñczy siê brickiem, tu siê zgodzê.

EDIT: Sejwy ju¿ teraz dzia³aj±, tak samo region lock i firmware spoofing.

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




Ostatnio zmieniony przez Szymb 2 Wrzesieñ 13, 12:31, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 31
Do³±czy³: 03 Maj 2013
Posty: 118
Sk±d: W³oc³awek
Kontakt:
Wys³any: 2 Wrzesieñ 13, 12:33   

Save'y na 100% nie dzia³aj± we wszystkich przypadkach, testujê ten gad¿et od tygodnia i na wielu grach nadal nie ma sejvów, vide Resident Evil Mercenaries, co jest smutne i bez sensu.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat ¿ycia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
 
     
Szymb 
Nosi czapkê Asha
*derp*



Wiek: 28
Do³±czy³: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Sk±d: Sinnoh
Kontakt:
Wys³any: 2 Wrzesieñ 13, 12:42   

A mogê zapytaæ sk±d kupi³e¶? Bo te¿ takie cu¶ chcia³bym mieæ, wiem, ¿e jest polskie Konsolowo, ale oni chwilowo (czyli pewnie nigdy) nie maj±...

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 31
Do³±czy³: 03 Maj 2013
Posty: 118
Sk±d: W³oc³awek
Kontakt:
Wys³any: 2 Wrzesieñ 13, 13:26   

Zamówi³em z UK (Teensy.co.uk) jeszcze w preorderze za 45 funtów z wysy³k± gratis jak by³a mo¿liwo¶æ. Teraz maj± dro¿ej, klik: http://www.teensy.co.uk/g...rtridge-58.html

Ogó³em polecam ten sklepik, znani s± g³ównie z X360 (osprzêt do flashowania napêdów, nadpisów NAND, ogó³em do przerabiania), ale jak trzeba to te¿ ogarniaj± inne platformy.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat ¿ycia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.