POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
27 Grudzień 14, 11:34
Mamy już ponad 75 tys. postów
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 25 Sierpień 13, 11:37   Mamy już ponad 75 tys. postów

Nadszedł ten dzień, ta chwila chwały - 75 tysięcy postów mamy. Obecna wersja naszego forum zaczęła swój byt niecałe 5 lat temu - 2 listopada 2008 r. Pierwsza historyczna wersja trwała od marca do 26 grudnia 2007 r. a wyglądała tak.

Jak widać przez te lata świat się zmienił, jak i PPS (Polska Poke Scena) się zmienił. Podstawową różnicą która nas dotyczy, jest fakt, że od dokładnie 3 lat, nie istnieje już legendarna strona - PokeSerwis - której byliśmy oficjalnym forum. Zamknięcie mocno walnęło i spowodowało spadek aktywności na forum. Na szczęście przyszłość jest jasna. Dalej istniejemy i istnieć będziemy. Szczególnie, gdyż od kilku dni jesteśmy oficjalnym forum innej pokestrony - DomixPokemon

Przewiduję napływ nowych użytkowników, w związku z zbliżającą się premierą 16. sezonu anime na DisneyXD. A ponadto niedługo ruszy na forum zapowiadany konkurs.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Hyu 
Gapa, gubi PokeBalle


Wiek: 28
Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 101
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 15:28   

Możesz już dokonać samogwałtu.
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 16:50   

ok, momencik bo czegoś tu nie jarzę, cały post napisałeś mówiąc "my" czyli ty + userzy ). w rzeczywistości jednak, dobry admin napisałby że o forum, jako o rzeczy. Więcej, pisząc "my" pokazujesz że masz z nami więź, a sam się zarzekałeś że forum nie służy do tworzenia więzi.

PokeMan napisał/a:
Dalej istniejemy i istnieć będziemy.

następnego dnia napisał że chce zamknąć forum, bo nie umie się bawić :] ale że napisał to w shoucie bez archiwum to uleciało, a szkoda, jakby archiwum było to by można koty drzeć dalej.

i tak, czepiam się :]

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 17:23   

bezpoziomowy post Huy`a zostawiam bez komentarza, choć winnem go wydzielić, mniejsza o to

DominLoL napisał/a:
cały post napisałeś mówiąc "my" czyli ty + userzy

No bo forum nie jest tylko moje, ale i pewnym sensie "wasze", bo bez was, by nie miało sensu
DominLoL napisał/a:
Więcej, pisząc "my" pokazujesz że masz z nami więź, a sam się zarzekałeś że forum nie służy do tworzenia więzi.

Super, znajdź mi konkretny post gdzie to piszę. Forum generalnie służy do dyskusji i to powinno być 90% forum. Ale nie da się wykastrować forum z socjologicznych pobudek, jakimi mogą być więzi. Niech sobie takowe będą. BYLEBY nie zdominowały tematyki. Tak samo z SB, z offtopem, z PBF - niech będą, tylko niech nie dominują meritum. Od lat powtarzam to, ale przekręca się moje słowa, jakobym był wrogiem, który NIE CHCE PBFa, Fanfrocli itp. Bzdura, którą dementuję. Mi chodzi TYLKO o proporcje różnych aktywności. Tylko tyle.

DominLoL napisał/a:
bo nie umie się bawić

Nie każdy musi mieć dystans do siebie, nie róbmy z forum 4chana. Jak to kiedyś AtoMan na PVF napisał, gdy mnie Nid zaatakowała.

DominLoL napisał/a:
szkoda, jakby archiwum było to by można koty drzeć dalej.

No to już wiesz, czemu (choć nie tylko) archiwum SB nie ma :D

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 17:41   

PokeMan napisał/a:
Super, znajdź mi konkretny post gdzie to piszę


PokeMan napisał/a:
KOLEDZY ? KURFA, forum nie służy do jakiegoś kolegowania, tylko wymiany myśli, na dany temat, nic więcej.


http://pokecollect.net.pl...ass=76564#76564

przeliteruję ci to. H-I-P-O-K-R-Y-T-A.

PokeMan napisał/a:
Od lat powtarzam to, ale przekręca się moje słowa, jakobym był wrogiem, który NIE CHCE PBFa, Fanfrocli itp. Bzdura, którą dementuję. Mi chodzi TYLKO o proporcje różnych aktywności. Tylko tyle.


ANIME - 90%
Cała reszta - 10%

PokeMan napisał/a:
No bo forum nie jest tylko moje, ale i pewnym sensie "wasze", bo bez was, by nie miało sensu


prosiliśmy o archiwum na sb, olałeś nas, kazałeś nam napisać temat, temat powstał, olałeś, ludzie piszą czego chcą, olewasz bo gówno umiesz.

PokeMan napisał/a:
Nie każdy musi mieć dystans do siebie


ty coś o tym wiesz, nie? :)

PokeMan napisał/a:
Jak to kiedyś AtoMan na PVF napisał, gdy mnie Nid zaatakowała.


mam coraz większe wrażenie że że nid i kilka osób z tego forum by się bardzo ładnie ze sobą dogadało.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 26 Sierpień 13, 18:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 26 Sierpień 13, 18:04   

PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:
szkoda, jakby archiwum było to by można koty drzeć dalej.

No to już wiesz, czemu (choć nie tylko) archiwum SB nie ma :D

Tak samo jak pewien twój tekst w logach o tym, że na PVF będą ludzie dostawać warny, a nikt nie wie "dlaczemuż". Tak? Ta sama logika? Niszczenie wszystkich MOŻLIWIE niepozornych dowodów na to, by cokolwiek udowodnić. Tak?

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Hyu 
Gapa, gubi PokeBalle


Wiek: 28
Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 101
Kontakt:
Wysłany: 27 Sierpień 13, 14:25   

Bez poziomowy to jest każdy twój odkop skarbie ;*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.