Witajcie. Poniewa¿ nie by³o mnie tutaj od czerwca, czas daæ jakie¶ oznaki ¿ycia.
Projekt zbli¿a siê do koñca. W tej chwili mam ju¿ zrobione zawody Ligii Venan i napisy koñcowe. Zosta³a mi jedna lokacja po-ligowa. Po niej rozpoczn± siê testy.
Oto mapki Dróg 14 i 15 - przed Lig±:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/10678415/Mapy/Droga14.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/10678415/Mapy/Droga%2015.png
Nie znajduje siê na nich nic szczególnego. Dwa g³ówne w±tki fabularne zosta³y ju¿ zakoñczone ( teamu skyar i ratowania ojca) tote¿ po prostu przemykamy przez nie w drodze do Ligii.
Oto mapka Ligii Pokemon:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/10678415/Mapy/Liga.png
Oprócz Stadionu znajduje siê na niej dwupiêtrowe Centrum Pokemonów - z baz± danych zawodników na drugim piêtrze oraz stoiska na zewn±trz na których znajdziemy sprzedawców z podstawowymi produktami lecz±cymi i move tutorów.
Stadion w ¦rodku:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/10678415/Stadion%20w%20srodku.png
Teraz czas na ma³y opis - Liga ma formu³ê turnieju jak w anime. Pierwsze pary zawodników bêd± ustalone od pocz±tku, natomiast ka¿de kolejne - oprócz nas - wynikn± z tego kto wygra dany pojedynek, a jest to losowe.
Druga walka pó³fina³owa bêdzie mieæ a¿ 16 wariantów. Co wiêcej dodam, ¿e to nie s± tylko obliczanki-cacanki, tylko walki innych zawodników bêd± pokazywane na mapie i ich eventy s± ju¿ zrobione. W zawodach ligii bêdziemy mogli braæ udzia³ nie tylko jeden jedyny raz, ale i pó¼niej. Przy czym za pierwszym razem w fina³owym pojedynku na pewno zmierzymy siê z rywalem, a za kolejnymi bêdzie to kwestia przypadku, kto zostanie naszym ostatnim przeciwnikiem.
Tak wygl±da z kolei t³o napisów koñcowych:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/10678415/T%C5%82oKo%C5%84cowe.png
W grze zosta³o te¿ poczynione kilka poprawek, miêdzy innymi z powodu przej¶cia Pokemon Shadows na starter kita 2 lata temu zrezygnowa³em z systemu wymiany z t± gr± i centrum pokemon w innych miejscach ni¿ Liga zosta³o zamienione na jedno-piêtrowe. Poza tym, Move Tutorzy zaczêli wykrywaæ któr± ewolucjê pokemona posiadamy i nie pytaj± ju¿ zawsze o pierwsz± formê. Trwa te¿ uzupe³nianie opisów ataków i dodawanie do czê¶ci z nich statusów.
Witajcie. Uzna³em, ¿e trzeba daæ jak±¶ informacjê o postêpach.
Tworzenie eventów w grze zosta³o zakoñczone. Skoñczy³em zawody Ligi i ostatni± lokacjê w grze - Wyspê Wybrañców. Oto jej mapka:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/10678415/Mapy/Wyspa%20Wybra%C5%84c%C3%B3w.png
Od tygodnia trwaj± testy. W pierwszej kolejno¶ci ja siê nimi zajmuje - pó¼niej po pierwszych poprawkach do³±cz± do testowania tak¿e Conquest i trzy osoby nie z tego forum.
Tak czy inaczej, koniec coraz bardziej siê zbli¿a!
Ostatnio zmieniony przez Shadi 1 Sierpieñ 13, 10:07, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Witajcie. Premiera gry odbêdzie siê za 25 Sierpnia 2013 roku. W tej chwili ja zakoñczy³em ju¿ swoje testy gry i przeszed³em obie drogi ( z do³±czeniem do z³ego teamu oraz bez). Grê testuje w tej chwili kilka innych osób. Zbieram od nich uwagi i znalezione b³êdy. Bêdê je poprawia³. Kontrowersyjne mo¿e siê wydawaæ podawanie daty premiery kiedy testy innych osób nie dobieg³y koñca.
Wyja¶niê to. Z przyczyn prywatnych priorytetem dla mnie jest wydanie gry przed rozpoczêciem nowego roku szkolnego oraz zrobienie tego nie 'na styk" tylko z zostawieniem sobie jeszcze tydzieñ luzu. Testerzy maj± termin do którego mog± mi podsy³aæ uwagi, b³êdy - po tym terminie ja bêdê zajmowa³ siê tylko i wy³±cznie przygotowaniem gry do wydania - czyli zmniejszaniem jej rozmiaru.
Do gry bêdzie do³±czony oficjalny przewodnik w formacie pdf. Bêdzie on zawiera³ spisane najwa¿niejsze ró¿nice pomiêdzy moj± gr± rpg makerow± - a oryginalnymi pokemonami, porady w przechodzeniu gry, spis wystêpowania pokemonów w grze i trochê s³ów od autora.
no, gratulujê, jeste¶ jednym z niewielu którzy dokoñczyli to co zaczêli, mimo ¿e jako¶ nigdy nie ci±gnê³o mnie, zagram specjalnie dla ciebie :]
ciekawy sierpieñ to bêdzie, Rayman Legends i Uvopia Version..nice
Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]
CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.